Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» icon

Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»НазваниеРішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»
Дата конвертации02.03.2013
Размер31.65 Kb.
ТипРішення
скачать >>>


Аналіз регуляторного впливу


до проекту рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»


1. Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом регулювання


Частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» визначений перелік осіб, яким Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) кошти не відшкодовуються.

Враховуючи те, що Фонд розпочинає авансування виплат вкладникам ще на стадії тимчасової адміністрації, Фонду потрібно мати інформацію про зазначених осіб станом на дату віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Крім того, потребує уточнення дата надання учасником Фонду інформації (документів) до Фонду, розширення строків для подання змін до інформації, що міститься у реєстрі учасників Фонду.


^ 2. Визначення цілей регулювання


Метою прийняття регуляторного акту є сприяння прискоренню виплат протягом тимчасової адміністрації неплатоспроможного банку коштів за вкладами, строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку, а також вдосконалення порядку ведення реєстру учасників Фонду та забезпечення, у разі необхідності, залучення експертів та/або консультантів уникнувши конфлікту інтересів між ними та неплатоспроможних банком.


^ 3. Альтернативні способи досягнення зазначених цілей, аргументи щодо переваги обраного способу


Для досягнення визначених цілей запропонований спосіб є найбільш ефективним способом.


^ 4. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми, і відповідні заходи


Для розв’язання проблеми пропонується доповнити інформацію, що міститься в реєстрі учасників Фонду в електронному вигляді, інформацією про осіб, визначених у частині четвертій статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», встановити строки для її подання та змінити строки для подання інформації учасником Фонду про зміни, що відбулися у відомостях, що містяться у реєстрі.


^ 5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта


Оскільки рішення виконавчої дирекції Фонду має обов’язковий характер для всіх учасників Фонду, цілі регулювання будуть досягнуті при формуванні реєстру учасників Фонду.


^ 6. Очікувані результати прийняття акта


Прийняття регуляторного акту сприятиме вчасному отриманні інформації та прискоренню здійснення авансових виплат коштів вкладникам під час тимчасової адміністрації за договорами, визначеними статтею 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».


^ 7. Обґрунтування запропонованого строку дії акта


Рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Строк дії регуляторного акта – постійно з дня набрання чинності.


^ 8.Показники результативності акта


До прогнозної оцінки результатів регуляторного акта відноситься сприяння вчасному поданню інформації до Фонду для її внесення до реєстру учасників Фонду та прискорення здійснення авансових виплат коштів вкладникам під час тимчасової адміністрації за договорами, визначеними статтею 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».


^ 9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта


Базове відстеження буде здійснюватись через рік після набрання чинності цим актом шляхом аналізу зауважень та пропозицій, які надходитимуть від учасників відбору після оприлюднення зазначеного акту на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів.

Повторне відстеження буде проведене через рік після проведення базового відстеження.

Періодичне відстеження результативності – кожних три роки після повторного відстеження.

Аналіз регуляторного впливу підготовлено відділом стратегії та нормативно-методологічного забезпечення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (м. Київ-01032, бульв. Т.Шевченка 33-Б, тел. 333-35-67).


Директор – розпорядник Фонду

гарантування вкладів фізичних осіб О.І. Шарова
Похожие:

Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconРішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»
Регуляторний акт розроблено відповідно до пункту 1 частини третьої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних...
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconПовідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розробив проект рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про...
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconРішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про викладення в новій редакції Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» Визначення проблеми,
Приведення у відповідність до чинного законодавства порядку ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що...
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconРішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»
Зміни до Плану підготовки проектів регуляторних актів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на 2013 рік
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconПовідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження Змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розробив проект рішення виконавчої дирекції Фонду «Про затвердження Змін до...
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconЗвіт про повторне відстеження результативності рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»
Рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 12. 07. 2013 №7 «Про затвердження Положення про порядок...
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconЗвіт про базове відстеження результативності проекту рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб»
Відділ економічного аналізу та поточного моніторингу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconРішення м. Київ № Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду
Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» виконавча дирекція...
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconРішення м. Київ № Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду
Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» виконавча дирекція...
Рішення «Про затвердження змін до Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» iconПоложення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Заява на отримання свідоцтва учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Дата, номер
Положення про порядок ведення реєстру учасників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов