Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) icon

Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми)НазваниеРішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми)
Дата конвертации07.01.2013
Размер282.48 Kb.
ТипРішення
скачать >>>


Додаток №1

до рішення виконкому

Білгород-Дністровської міської ради

від ___________ 2012р. № ________


ПАСПОРТ

(загальна характеристика міської програми)


«Рівність» на 2013-2015 роки

(назва програми)
Ініціатор розроблення програми

Управління праці та соціального захисту населенняРозробник програми

Управління праці та соціального захисту населенняСпівробітники програми (у разі наявності)

Управління житлово-комунального господарстваВідповідальний виконавець програми

Управління праці та соціального захисту населенняУчасники програми

Управління економічного розвитку, управління житлово-комунального господарства, управління охорони здоров”я, управління містобудування та архітектури, КП міський центр „Благоустрій”, комітет з питань фізичної культури та спорту, відділ культури, відділ освіти, центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, відділ у справах сім”ї та молоді , міськрайонний центр зайнятостіТермін реалізації програми

2013-2015 рокиПерелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Міський бюджет, позабюджетні коштиЗагальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми всього

227,0 тис.грн.Додаток №2

до рішення виконкому

Білгород-Дністровської міської ради

від ___________ 2012р. № ________


^ Міська програма

«Рівність» на 2013-2015 роки


 1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма


На сьогодні в місті налічується 3802 громадян з обмеженими фізичними можливостями:

 • Інвалідів загального захворювання — 2744 чол.

 • Інвалідів трудового каліцтва — 93 чол.

 • Інвалідів війни — 334 чол.

 • Інвалідів ЧАЕС — 98 чол.

 • Інвалідів з дитинства — 318 чол.

 • Дітей-інвалідів — 151 чол.

 • Інваліди на візках — 64 чол.

Спостерігається тенденція до збільшення в місті кількості людей, яким необхідно створити належні умови для життєдіяльності та інтеграції в суспільне життя. Більшість інвалідів позбавленні можливості активно приймати участь у житті суспільства у силу таких фізичних бар'єрів, як дверні отвори, надто вузькі для інвалідних візків, сходинки на підходах до будівель, по яким неможливо піднятися, незручно розташовані телефони та вимикачі, санітарне обладнання, яким неможливо користуватися.

З метою розв’язання проблем інвалідів у 2008 році була прийнята міська Програма забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення.

За підсумками Програми до об'єктів житлового та громадського призначення доступними є 90% закладів охорони здоров'я, 78% загально-освітніх закладів, 62% державних установ та організацій.

В рамках Програми облаштовано:

 • пандусами та поручнями — 27 об'єктів;

 • поручнями — 22 об'єкти;

 • кнопками виклику — 14 об'єктів;

 • світлофором зі звуковим сигналом на перехресті вулиць Ізмаїльська — Московська;

 • п'ять автостоянок для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

 • пандусами та поручнями вісім багатоповерхових будинків, в яких мешкають інваліди на візках.Залишаються невирішеними проблеми:

 • введення у місті інвотаксі для транспортного обслуговування інвалідів, які пересуваються на візках;

 • облаштування світлофорами зі звуковим сигналом на перехрестях вулиць Ізмаїльська-Першотравнева, Ізмаїльська-Шкільна, Дзержинського-Першотравнева, Калініна-Лазо;

 • облаштування дозвільними знаками місць для парковки та стоянки автотранспорту осіб з обмеженими фізичними можливостями;

 • облаштування 14-ма пандусами 12 багатоповерхових будинків;

 • забезпечити 100-відсотковий доступ людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціально-культурної сфери.


2. Мета Програми


Мета Програми – забезпечення реалізації державної політики соціальної захищеності осіб з обмеженими фізичними можливостями для:

 • створення безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціального, громадського та житлового призначення;

 • соціальної реабілітації шляхом створення безбар’єрного середовища, яке надасть можливість інвалідам брати повноцінну участь у всіх сферах суспільного та культурного життя і допоможе їм працевлаштуватися.


^ 3. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми та необхідності її розв’язання програмним методом


Права осіб з обмеженими можливостями на участь у житті суспільства і їх захист закріплено чинним законодавством України та окремими підзаконними актами. У першу чергу, вони спрямовані на надбання інвалідами рівних з іншими громадянами можливостей у реалізації соціальних, економічних, політичних та інших конституційних прав і свобод.

Зважаючи на необхідність комплексного розв’язання проблем осіб з обмеженими можливостями, кардинальної зміни підходів до ролі і місця осіб з особливими потребами в економічному та соціальному житті суспільства, в рамках Програми передбачається:

 • подальше вивчення стану формування безбар’єрного середовища міста;

 • улаштування пандусів, перил та підйомних пристроїв на об’єктах громадського, соціального та житлового призначення за кошти міського бюджету;

 • обладнання пішохідних переходів звуковими світлофорами, що покращать умови доступу для інвалідів;

- проведення соціальної реабілітації, оздоровлення та заходів щодо зайнятості;

 • проведення заходів з фізичної культури та спорту та ін.^ 4. Напрями діяльності


№ з/п

Завдання

Напрями діяльності, що здійснюються у межах загального фонду бюджету міста

1.

Пристосування інфраструктури міста до потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями

2.

Соціальна реабілітація, оздоровлення та зайнятість інвалідів

3.

Сприяння проведенню спортивних заходів серед осіб з особливими потребами

4.

Організаційне та інформаційне забезпечення Програми


^ 5. Очікувані кінцеві результати виконання Програми


Пристосування інфраструктури міста до потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями, поліпшення умов їх життєдіяльності, у тому числі лікування, навчання, працевлаштування, заняття спортом, відпочинку та спілкування з державними й місцевими органами влади.


^ 6. Координація та контроль за ходом виконання Програми


Координатором Програми є управління праці та соціального захисту населення.

Контроль за виконанням Програми здійснюють: постійні комісії Білгород-Дністровської міської ради у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів війни, з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення, громадські організації інвалідів.

Виконавчі органи Білгород-Дністровської міської ради, задіяні у реалізації Програми, надають щоквартальні звіти про хід виконання її етапу до 10 числа місяця наступного за звітним періодом до управління праці та соціального захисту Білгород-Дністровської міської ради для узагальнення.

Щорічно за звітним роком управління праці та соціального захисту Білгород-Дністровської міської ради вносить інформацію про хід виконання етапу Програми на розгляд постійних комісій Білгород-Дністровської міської ради у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів війни, з питань охорони здоров”я і соціального захисту населення.

Підсумковий звіт про виконання Програми оголошується управлінням праці та соціального захисту населення Білгород-Дністровської міської ради на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради та пленарному засіданні сесії Білгород-Дністровської міської ради.


^ 7. Організаційне та інформаційне забезпечення Програми


Основними завданням є привернення уваги до життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями з боку громади, популяризація досягнень інвалідів та тих, хто допомагає їм долати труднощі долі, вирішення проблем інформаційного висвітлення громадського руху інвалідів та життєдіяльності людей з особливими потребами.


^ 8. Ресурсне забезпечення та строки виконання Програми


Обсяги витрат, які пропонується залучити на виконання Програми

2013

2014

2015

Усього витрат на виконання Програми (тис. грн.)

Обсяг ресурсів, усього, у тому числі:

місцевий бюджет

74,0

75,8

77,2

227,0


^ 9. Законодавчі підстави для виконання Програми


Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Закон України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», Указ Президента України від 1 червня 2005 року № 900/2005 «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями», Указ Президента України від 18 грудня 2007 року № 1228/2007 «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями», Указ Президента України від 02.03.2009 року № 113/2009 «Про першочергові заходи щодо поліпшення становища осіб з вадами зору», Указ Президента України від 19.05.2011 року № 588/2011 «Про заходи щодо розв’язання актуальних проблем осіб з обмеженими можливостями», постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 року № 784 «Про затвердження Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 роки «Безбар’єрна Україна».


^ 10. Ресурсне забезпечення програми


Фінансування програми здійснюється в межах коштів, затверджених у бюджеті міста на зазначені цілі на відповідний рік.


^ 11. Перелік заходів Програми

Таблиця № 1

№ з/п

Найменування заходу

Відповідальні виконавці

Термін виконання (роки)

Орієнтовний обсяг витрат за Програмою, тис.грн.

Очікувані результати

1. Пристосування інфраструктури і транспортних засобів міста до потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями

1.1

Створення умов доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціального та громадського призначення

Управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров'я, відділ культури, відділ освіти

2013

12,0

Забезпечення доступності до об'єктів соціального та громадського призначення для осіб з обмеженими фізичними можливостями

2014

10,0

2015

8,0

1.2

Створення умов доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями за місцем проживання у будинках комунальної власності

Управління житлово-комунального господарства

2013

32,0

Підвищення безпеки інвалідів шляхом поліпшення умов для пересування інвалідних візків

2014

28,0

2015

24,0

1.3

Улаштування пандусів під час проведення капітального ремонту доріг та тротуарів


Управління житлово-комунального господарства,

МЦ „Благоустрій”

2013

В межах бюджетного фінансування

Підвищення безпеки інвалідів шляхом поліпшення умов для пересування маломобільних груп населення міста

2014

В межах бюджетного фінансування

2015

В межах бюджетного фінансування

1.4

Обладнання звуковими (акустичними) приладами діючих світлофорних об'єктів в місцях інтенсивного дорожнього руху

Управління житлово-комунального господарства,

МЦ „Благоустрій”

2013

5,0

Підвищення безпеки інвалідів по зору на пішохідних переходах

2014

4,0

2015

3,5

1.5

Дотримання проектної документації щодо вимог державних стандартів та будівельних норм на новозбудованих та реконструйованих об'єктів щодо врахування потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями

Управління містобудування та архітектури

2013

постійно
Налагодження системи громадського контролю за проектуванням та будівництвом об'єктів соціальної сфери та житла, вулично-шляхової та пішохідної мережі міста, розміщенням малих архітектурних форм, тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльністю та об'єктів зовнішньою реклами, що перешкоджають руху маломобільних груп населення, тощо. Забезпечення створення нових і реконструкції діючих об'єктів з урахуванням вимог доступності до інвалідів

2014

постійно
2015

постійно
1.6

Забезпечення обстеження житлових приміщень інвалідів 1 групи, які пересуваються на візку з метою забезпечення пристосування під”їздів, сходових майданчиків будинків до їх потреб

Управління житлово-комунального господарства,

управління праці та соціального захисту населення

2013

протягом року
Підвищення безпеки інвалідів шляхом поліпшення умов для пересування інвалідних візків

2014

протягом року
2015

протягом року
1.7

Виділення спеціальних місць для безкоштовного паркування транспортних засобів, що належать особам з інвалідністю у місцях платного паркування транспортних засобів

Управління економічного розвитку,

управління праці та соціального захисту населення

2013

I півріччя
Забезпечення місцем легкових автомобілів і транспортних засобів, якими особисто керують водії-інваліди

1.8

Врахування під час проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування наявності в суб'єктів господарювання транспорту, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями

Управління економічного розвитку


2013
Підвищення безпеки інвалідів шляхом поліпшення умов для перевезення інвалідів на інвалідних візках

1.9

Зобов'язати суб'єктів господарювання транспорту щодо обладнання транспорту засобами інформування пасажирів з вадами зору та слуху

Управління економічного розвитку,

управління праці та соціального захисту населення

2013
Підвищення безпеки інвалідів шляхом поліпшення умов для перевезення маломобільних груп населення міста

1.10

Створення переліку об'єктів соціального та громадського призначення, до яких у першу чергу необхідно відремонтувати, переобладнати або створити безперешкодний доступ для маломобільних груп населення

Управління житлово-комунального господарства,

управління праці та соціального захисту населення

2013
Підвищення безпеки інвалідів шляхом поліпшення умов для безперешкодного доступу маломобільних груп населення міста

2014
2015
1.11

Облаштування відповідно до державних будівельних норм, згідно з вимогами ДБН„ Доступність будівель та споруд для маломобільних груп населення” ззовні будівлі та всередині приміщення в закладах освіти, культури, охорони здоров'я та навчальних закладах міста І-ІІІ рівня акредитації

Управління охорони здоров'я, відділ освіти, відділ культури,

керівники навчальних закладів міста І-ІІІ рівня акредитації

2013
Забезпечення доступності до закладів освіти, культури, охорони здоров'я та навчальних закладів міста для осіб з обмеженими фізичними можливостями

1.12

Введення у місті інвотаксі для перевезення інвалідів на візках в режимі маршрутного таксі

Управління економічного розвитку

2013
Підвищення безпеки інвалідів на візках під час перевезення

1.13

Забезпечити з урахуванням пропозиції комітету доступності та громадських об”єднань інвалідів, у процесі формування вулично-шляхової та пішохідної мережі створення умов для зручного та безперешкодного переміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями

Комітет доступності, управління житлово-комунального господарства, ДАЇ з обслуговування міста

2013
Налагодження системи громадського контролю за проектуванням та будівництвом об'єктів соціальної сфери та житла, що перешкоджають руху інвалідів та маломобільних груп населення

2014
2015
1.14

Провести ремонт дорожнього покриття на території міської лікарні


Управління житлово-комунального господарства, управління охорони здоров”я


2013

В межах бюджетного фінансування

Створення умов для вільного доступу маломобільних груп населення до відділень міської лікарні

1.15

Укласти дорожнє покриття, оформити пішохідну доріжку від вул. Сонячна по вул. Пирогова до міської поліклініки

Управління житлово-комунального господарства, управління охорони здоров”я


2013

В межах бюджетного фінансування

Забезпечення належних умов для безперешкодного доступу до міської поліклініки інвалідам та маломобільним групам населення міста

^ 2. Соціальна реабілітація, оздоровлення та зайнятість інвалідів

2.1

Надання матеріальної допомоги громадським організаціям інвалідів на закупівлю комп’ютерної техніки, при необхідності з підключенням її до мережі Інтернет

Управління праці та соціального захисту населення

2013

6,0

Створення вільного доступу для інвалідів з вадами зору та слуху до мережі “Інтернет”

2014

6,0

2015

6,0

2014
2015
2.2

Забезпечити надання комплексу послуг відповідно до індивідуальної програми реабілітації інвалідів, які перебувають на обліку у відділенні соціальної адаптації територіального центру

Управління праці та соціального захисту населення

2013
Поліпшення умов реабілітації інвалідів та маломобільних груп населення міста у оздоровчому центрі “Шанс” при територіальному центрі

2014
2015
2.3

Проводити у навчальних закладах заняття з питань захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю, толерантного ставлення до них

Відділ освіти

2013

постійно
Формування позитивного суспільного ставлення до людей з інвалідністю

2014

постійно
2015

постійно
2.4

Проводити змістовне дозвілля та відпочинок за участю дітей з сімей з обмеженими фізичними можливостями

Відділ у справах сім”ї та молоді

2013

0,5

Підвищення освіченості суспільства про інвалідів, зміцнення поваги до їх прав і достоїнств, висвітлення їх можливостей, індивідуальних особливостей, потенціалу і внеску, а також про ліквідацію стереотипів щодо них

2014

1,0

2015

1,5

2.5

Проводити конкурси та виставки художніх виробів дітей-інвалідів та молоді з обмеженими фізичними можливостями з метою популяризації їх робіт та розвитку творчих здібностей до Дня захисту дітей та Міжнародного дня інвалідів

Відділ освіти, відділ культури, відділ у справах сім”ї та молоді, центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді

2013
Підвищення освіченості суспільства про інвалідів, зміцнення поваги до їх прав і достоїнств, висвітлення їх можливостей, індивідуальних особливостей, потенціалу і внеску, а також про ліквідацію стереотипів щодо них

2014
2015
2.6

Забезпечити своєчасне направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, передбачивши першочергове забезпечення оздоровчими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Відділ у справах сім'ї та молоді

2013

10,0

Забезпечення оздоровчими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

2014

15,0

2015

20,0

2.7

Організація екскурсій для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки

Відділ у справах сім”ї та молоді

2013

7,0

Забезпечення культурно-просвітницькою роботою дітей, які потребують особливої уваги

2014

10,0

2015

12,0

2.8

Сприяння діяльності громадських, релігійних організацій, благодійних фондів, окремих громадян, діяльність яких спрямована на покращення стану сімей, в яких батьки чи діти з обмеженими фізичними можливостями

Відділ у справах сім”ї та молоді

2013

постійно
Забезпечення усіма видами соціальної допомоги родин, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями

2014

постійно
2015

постійно
2.9

Обслуговування інвалідів на дому працівниками бібліотек міста

Відділ культури

2013

постійно
Підвищення культурного рівня інвалідів, які самостійно не пересуваються

2014

постійно
2015

постійно
2.10

Навчання інвалідів комп'ютерній грамотності, консультування з питань дистанційного навчання та працевлаштування в рамках програми „Бібліоміст”

Відділ культури

2013

постійно
Підвищення рівня комп'ютерної грамотності інвалідів

2014

постійно
2015

постійно
2.11

Забезпечення участі в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями

Відділ культури

2013

I квартал
Створення належних умов щодо участі обласному етапі Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями

2014

I квартал
2015

I квартал
2.12

Забезпечити формування та систематичне оновлення банку вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями з метою їх працевлаштування


Міськрайонний центр зайнятості,

управління праці та соціального захисту населення

2013

постійно
Надання якісних послуг щодо працевлаштування інвалідів

2014

постійно
2015

постійно
2.13

Організувати постійний обмін вакансіями між органами праці та соціального захисту населення і службою зайнятості з метою працевлаштування зазначеної категорії осіб.

Міськрайонний центр зайнятості,

управління праці та соціального захисту населення

2013

постійно
Надання якісних послуг щодо працевлаштування інвалідів

2014

постійно
2015

постійно
2.14

Сприяти працевлаштуванню інвалідів, а також їх соціальній адаптації шляхом професійного навчання та перенавчання

Міськрайонний центр зайнятості,

управління праці та соціального захисту населення

2013

постійно
Надання якісних послуг щодо працевлаштування інвалідів

2014

постійно
2015

постійно

^ 3. Сприяння проведенню спортивних заходів серед осіб з особливими потребами

3.1.

Запровадити проведення Спартакіади серед осіб з обмеженими фізичними можливостями, присвяченій Міжнародному дню інвалідів

Комітет з питань фізичної культури та спорту

2013

0,7

Створення належних умов для осіб з обмеженими фізичними можливостями щодо участі у Спартакіаді

2014

0,8

2015

1,0

3.2

Організація проведення міських турнірів з настільного тенісу, шахів, шашок серед інвалідів

Комітет з питань фізичної культури та спорту

2013

0,5

Створення належних умов для осіб з обмеженими фізичними можливостями щодо участі у міських турнірах з настільного тенісу, шахів, шашок

2014

0,6

2015

0,7^ 4. Організаційне та інформаційне забезпечення Програми

4.1

Проведення семінарів, конференцій, «круглих столів» та інших заходів щодо поліпшення умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями

Управління праці та соціального захисту населення, управління охорони здоров'я, відділ освіти, відділ культури, відділ у справах сім'ї та молоді, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, комітет з питань фізичної культури та спорту

2013

0,2

Підвищення освіченості суспільства про інвалідів, зміцнення поваги до їх прав і достоїнств, висвітлення їх можливостей, індивідуальних особливостей, потенціалу і внеску, а також про ліквідацію стереотипів щодо них

2014

0,3

2015

0,4

4.2

Проведення інформаційних семінарів, ярмарків вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями з метою надання їм соціальної підтримки та сприяння їх працевлаштуванню із залученням зацікавлених установ і організацій

Управління праці та соціального захисту населення,

міськрайонний центр зайнятості

2013
Підвищення освіченості суспільства про інвалідів, зміцнення поваги до їх прав і достоїнств, висвітлення їх можливостей, індивідуальних особливостей, потенціалу і внеску, а також про ліквідацію стереотипів щодо них

2014
2015

4.3Проведення інформаційно-роз'яснювальних заходів спрямованих на позитивне ставлення суспільства до людей з обмеженими фізичними можливостями

Відділ у справах сім”ї та молоді, відділ освіти, УБС відділу культури

2013

0,1

Формування позитивного суспільного ставлення до людей з інвалідністю

2014

0,1

2015

0,1

Похожие:

Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення № Про погодження міської Програми „ Рівність на 2013-2015 роки
Україні”, рішення Одеської обласної ради №429-yі від 26. 04. 2012 року, з метою створення безбар”єрного середовища для інвалідів...
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради щодо визначення місця проживання дитини Реквізити державного органу (структурного підрозділу), що здійснює послугу Служба у справах дітей міської ради вул. Леніна 52
Стандарт надання службою у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради адміністративної послуги про рішення виконкому Білгород-Дністровської...
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради про повернення дитини з інтернатного закладу Реквізити державного органу (структурного підрозділу), що здійснює послугу Служба у справах дітей міської ради вул. Леніна 52
Стандарт надання службою у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради адміністративної послуги на рішення виконкому Білгород-Дністровської...
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення Броварської міської ради від 18. 04. 2013 №936-32-06
Зміни до Міської програми по будівництву та реконструкції обєктів соціального призначення на 2008 2015 роки
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення №345 "28" грудня 2011 року 15 сесія 6 скликання Про програму енергозбереження на території міської ради на 2011-2015 роки
Україні” розглянувши та обговоривши проект програми енергозбереження на території міської ради на 2011-2015 роки, враховуючи пропозиції...
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення виконавчого комітету Білгород Дністровської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Білгород Дністровської міської ради від 14.
Білгород – Дністровської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Білгород — Дністровської міської...
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради про припинення опіки/піклування над дитиною-сиротою та дитиною, позбавленою батьківського піклування Реквізити державного органу (структурного підрозділу), що здійснює послугу Служба у справах дітей міської ради вул.
Стандарт надання службою у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради адміністративної послуги на рішення виконкому Білгород-Дністровської...
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення Броварської міської ради № паспорт програми ліквідації наслідків підтоплення території міста Бровари на період 2012 2015 роки
Відділ капітального будівництва Броварської міської ради. (з питань здійснення технічного нагляду за здійсненням будівництва)
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconПротокол №15 Засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради
Про проект рішення виконавчого комітету «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської...
Рішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради від 2012р. № Паспорт (загальна характеристика міської програми) «Рівність» на 2013-2015 роки (назва програми) iconРішення виконкому Білгород-Дністровської міської ради про звільнення від здійснення повноважень опікуна, піклувальника над дитиною-сиротою та дитиною, позбавленою батьківського піклування
Стандарт надання службою у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради адміністративної послуги на рішення виконкому Білгород-Дністровської...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов