Святіший Отець icon

Святіший ОтецьНазваниеСвятіший Отець
Дата конвертации21.08.2013
Размер83.34 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Справжній послух

Святіший Отець


Бенедикт ХVІ

Папа

Ваша Святосте,

звертаємося до Вас з дуже важливою проблемою, якою є зловживання послухом у Церкві.

Історично-критична теологія (ІКТ) заперечує Божество Ісуса Христа, Його воскресіння та натхнення Святого Письма. Це є відступництво – апостазія від Христа і Церкви. Якщо якийсь священик чи єпископ відкрився цьому духу апостазії, то такого апостата вірні не сміють слухати. Не сміють дати збаламутити себе ані тим, що такий відступник має церковний уряд. Апостол Павло підтверджує це словами: “Та коли б вам хтось проповідував інше Євангеліє, навіть якби то був ангел з неба, нехай буде проклят (anathema sit)” (пор.Гал. 1,8). Св.Василій відкликається на Св.Письмо: “Навіть якби це був апостол (єпископ) такого не смієте слухати!” (Правило 303). Сюди відноситься: “Бога (і Його слово) потрібно слухатися більше ніж людей” (Ді. 5,29).

Такі люди вже відреклися Господа нашого Ісуса Христа (пор. Юда 1,4) і зловживають зовнішню структуру церковної влади для ліквідації Містичного Тіла Христового, тобто тих, які через покаяння і віру перебувають у живому з’єднанні з Ісусом. Тому вірні не сміють слухатися цих скритих апостатів.

Майже на всіх теологічних факультетах відкрито і обов’язково викладається історично-критична теологія. Цей метод ІКТ проголошує інше Євангеліє та іншого Христа, ніж Того, якого проповідував ап.Павло та всі апостоли і Церква протягом 2000 років. Церкви, яка прийняла ІКТ, особливо стосується Божий суд апостола: “Дивуюся, що ви так швидко…перейшли на інше Євангеліє,…але якби й ми самі чи ангел з неба проповідували вам інше Євангеліє, ніж те, яке ми вам проповідували, нехай буде проклят!” (Гал. 1,6-8). Отож метод ІКТ заперечує, насамперед, Христове Божество, а цим водночас заперечує і екзистенцію самої Церкви. Це є найбільша єресь, яка до того ж поєднана з апостазією. Якщо таким чином зведена душа не навернеться, то буде вічно засуджена, чи це душа мирянина, чи священика, чи єпископа! Єпископ-апостат за посередництвом церковної структури подає духовну отруту своїм підлеглим, що несе плоди вічної загуби! Хто хоче бути спасенним, не сміє вже сьогодні слухати єпископа, який є апостатом. Хто такого послухає, є співучасником його єресі (2 Ів.11) і втрачає спасительну віру.

Доки такий єпископ у своїй єпархії буде опиратися, щоб прилюдно визнати, що вірить в Христове Божество і Його реальне історичне воскресіння, доки не заборонить у своїй єпархії під найважчими карами цю науку ІКТ, доти жодний священик, ані жодний вірний не сміє такого, вже внутрішньо відпалого єпископа, слухати, бо втратив би спасительну віру! Ісус сам про це чітко каже: “Хто не повірить, буде засуджений” (Мр. 16,16). У що не повірить і кому? Хто не повірить усьому, що Христос говорить у Євангелії, і хто не повірить основній правді, що Він є єдинородний Син Божий, правдивий Бог та правдивий Чоловік, і що спасіння є тільки і тільки в Ньому (пор. Ді. 4,18), той буде вічно засуджений! ІКТ не вірить Божому слову, перекручує його, “пояснює” його в іншому дусі і не вірить навіть в Христове Божество! Отож в такій Церкві, де дух смерті панує через відпалого єпископа, що захищає ІКТ, людина спасенна не буде! Буде спасенною лише тоді, коли відділиться від цієї найотруйнішої єресі, а водночас від єпископа, пароха чи теолога, який ці єресі проповідує! Таких єретиків вже не сміє слухати, але має вважати їх убивцями Христового Тіла, Церкви, якими вони є насправді.

^ Як ми вже казали, і тепер знову кажу: коли вам хтось проповідує інше Євангеліє, ніж те, яке ви прийняли, нехай буде проклят!” (Гал. 1,9) Це прокляття у більшій чи меншій мірі відноситься до цілої Католицької Церкви, яка офіційно проголошує єресі ІКТ і яка відкрилася духу поганського ідолослужіння. Через це вона сьогодні де-факто відкрилася і духу антихриста, який найбільше сконцентрований у новій всесвітній релігії Нью Едж! Моделлю цієї внутрішньої апостазії є особливо рух Фоколяре, який разом з 300 єпископами і кількома кардиналами є сектою всередині Церкви, яка творить єдність з ІКТ, з поганством і має духа Нью Ейдж. Цю свою відступницьку основу приховує під плащем католицизму та безконечними фразами про єдність і любов. Фоколяре лицемірно зловживають церковними структурами, а навіть і авторитетом Святішого Отця.

Знаком антихристового духа в Католицькій Церкві є наступний факт: раніше Церква переслідувала єретиків, сьогодні ж офіційні єретики переслідують залишки правовірних у Церкві.

^ Відповідальність за апостазію

Запитуємо: Хто несе відповідальність за масову апостазію в Католицькій Церкві? Хто несе відповідальність за те, що Католицька Церква вже не є ані католицькою, ані християнською? Якщо Католицька Церква не чинитиме покаяння, тобто не відмежується від ІКТ та духа Нью Ейдж, то люди безпечніше будуть спасенні в Православній Церкві, в Церкві П’ятидесятників або в Церкві, репрезентованій єпископом М.Лефевром. Тут матимуть безпечніше запевнення спасіння, тому що ці християни відкидають ІКТ та відкритість поганству.

Повторюємо: Католицька Церква, через єретичне вчення ІКТ та відкритість духу Нью Ейдж, в основному вже не є Католицькою Церквою! Настав внутрішній відпад, бо велика частина ієрархії відкрилася духу єресей, які вже сто років тому засудив папа Пій Х в т. зв. модернізмі. Ця система сьогодні одягнена у новий плащ, т.зв. Історично-критичну теологію – ІКТ.

Хто відповідає за стан Церкви сьогодні? Головна вина падає на кард.А.Содано і його попередника, держсекретаря Ватикану, кард.А.Касаролі.

Що стосується беатифікації папи Івана Павла ІІ, то мусимо з болем констатувати, що на сьогодні некритичне і поспішне проштовхування його беатифікації було б великою шкодою для Церкви! Беатифікація вже і так сьогодні зловживається, з одного боку, людьми, які проштовхують духа Нью Ейдж всередині Церкви, а з іншого – всесвітнім тиском, який нищить ідентичність Католицької Церкви. Ми не є проти Папи, шануємо його за те, що почитав Діву Марію, боровся проти абортів… Розуміємо польську Церкву, яка хоче увіковічнити свого земляка. Визнаємо непомильність Папи у справах віри і моралі, а все ж запитуємо: під час найбільшого відпаду від Церкви 25 років був папою Іван Павло ІІ, чи не падає відповідальність за цей стан і на нього? Це потрібно критично і правдиво співставити. Окрім цього мусимо вказати на жест в Асижі, який є великим згіршенням не лише для католиків, але і для усіх християн. Цей жест висвітлюється так, що Ісус Христос та поганські ідоли є одним! Наче б християнство, буддизм, індуїзм і шинтуїзм були рівноцінними та паралельними дорогами до спасіння! Це є велика єресь проти Євангелія і проти основи цілого християнства! Боже слово каже: “Те, чому кланяються погани, є демони” (1Кор. 10,20). Проголошенням Івана Павла ІІ за блаженного усі неприятелі Христа всередині Церкви і поза нею одноголосно і демагогічно будуть наголошувати лише на жесті в Асижі. Тоді цим у Церкві є непрямо канонізоване блудне вчення, що християни:

  1. не сміють виділяти свою ідентичність і не сміють оборонятися від єресей;

  2. не сміють робити ніяких місій, тому що це є начеб прозелітизм. Замість місії сьогодні вже наголошується на міжрелігійному діалозі, який не веде до навернення до Христа, але має протилежний ефект. За приклад ставиться папа в Асижі (1986р. і 2002р.).

Хоч ми і любимо Івана Павла ІІ як людину, все ж не можемо відступити від основних принципів Євангелії – Церква замість беатифікації мусить чинити покаяння за Асиж і сказати правду про себе і про згубний синкретизм.

Святіший Отче, уявіть, що сталось би, якби кожний священик за прикладом Івана Павла ІІ у своєму храмі молився з буддистами, йогинами, різними ґуру, окультистами чи сатаністами. Плодом був би тотальний розклад християнської ідентичності, відступництво від Христа, відкритість на демонічність і прийняття духа антихриста. На жест в Асижі відкликається апостат проф.Т.Галік, а також єпископ з Фатіми, який на місці появ дозволив поставити престол поганській богині Калі – і багато інших пропагаторів духа Нью Ейдж всередині Католицької Церкви. Святіший Отче, усі щирі християни, які усвідомлюють, що є основним, і усвідомлюють наявність духовної боротьби, на противагу цьому очікують від Вас прояв прилюдного покаяння – жесту, який внесе світло і відкриє двері до правдивого покаяння в цілій Церкві, а одночасно до правдивої місії. Жест Вашого попередника Івана Павла ІІ в Асижі був антиєвангелійним, у прямій протилежності апостольській традиції, а тому двері до покаяння і для місій закрив. Ваше мовчаня стосовно Асижу вважається непрямою згодою. Цим Ви поставлені до великої відповідальності не тільки перед католиками, усіма християнами-православними, п’ятидесятниками …, але передусім перед самим Богом, авторитет Якого представляєте. Правда і справедливість вимагають, щоб Ви самі, або повірений Вами авторитет, справу з жестом в Асижі поставили до правдивого світла згідно з Євангелієм і Христовим Духом.

^ За цим одноразовим публічним актом покаяння все ж мусить іти цілий оздоровлюючий процес покаяння. Кожний ординарій, єпископ, не чекаючи якихось інструкцій, повинен, будучи пастирем, розпочати реформу у своїй єпархії. Насамперед, йдеться про реформу священичої формації (див. лист від 15.8.2007р). В семінаріях мусить бути заборонено далі навчати єретичну ІКТ. Професорів, які не послухають потрібно виключити. Тоді замість єресей потрібно викладати правовірне вчення і вносити правовірного, але і Божого Духа, бо сама правовірність без духа покаяння і правдивості веде до правовірного фарисейства, яке повторно спонукає до ситуації, в якій знаходиться Церква сьогодні.

^ Запитання: Як усунути єретичних єпископів, які вже iпсо факто є поза Церквою, але ігноруючи це, надалі займають церковні уряди? Моделлю є спосіб усунення останнього правовірного єпископа з України. Троє священиків з особистих інтересів виступили проти єпископа. Це використав апостатичний ієрарх Л.Гузар для своєї мети: усунути цього єпископа. Протягом 4 років, майже на кожний Синод єпископів була замовлена демонстрація проти правовірного єпископа. Врешті Конгрегація Східних Церков разом з кард.Л.Гузаром та Апостольським Нунцієм І.Юрковичем вирішили штучно створену проблему так, що невинний правовірний єпископ був покараний, а вони, справжні винуватці, стали переможцями!

Подібно діяв кард.М.Влк при усуненні правовірних професорів з теологічного факультету в Празі. Замість демонстрацій йому послужили зманіпульовані мас-медіа та державна установа. Щоб Рим не заступився за невинних, кардинал погрозив схизмою.

Ці прецеденти усунення неугодних людей були на практиці, як бачимо, схвалені кард.Влком, Синодом УГКЦ і Конгрегацією Східних Церков. Потрібно цей ефективний метод взяти до уваги і використовувати його, але вже не проти правовірних і невинних, але проти єретичних єпископів!

Наголошуємо, що вся Католицька Церква через ІКТ відкрилася духу антихриста. Бог нас, однак, буде судити! ^ Боягузи, які лицемірно будуть ховатися за послух відступницькій ієрархії, не будуть перед Богом виправдані, але за своє лицемірство будуть засуджені разом з нею!

Ефективним методом, який сьогодні подався як прецедент на Україні, є витривалі демострації! На товстошкірих церковних ієрархів і на зрадників Христа ніщо інше не діє. Вони самі йдуть до пекла, бойкотують Боже Царство, і іншим забороняють до нього увійти (пор.Мт. 23,13). Хто хоче бути спасенним, не сміє вже слухати цю апостатичну ієрархію!!!

Маємо слухати лише тих, які зречуться ІКТ і пропагації фальшивої пошани до поганства, а цим відречуться і своєї апостазії!

В часи св.Василія Великого більшість єпископів відпала до аріянства, тобто, вже не вірила в Христове Божество. Через фальшивий послух вони стягували до відступства цілі християнські території. Тому св.Василій пояснює проблематику істинного послуху: “Коли хтось наказує те. що є в розбіжності з Христовою наукою, то не дивіться на те, чи обіцяє життя, чи погрожує смертю – такого зовсім не смієте слухати! Не залежить від того, чи це наказує хтось з апостолів (єпископів), і навіть, якщо б це був сам ангел з неба – не смієте слухати! (пор. Гал. 1,8-9)” (Правило 303).

Історично-критична теологія (ІКТ) заперечує Божество Ісуса Христа, Його воскресіння та натхнення Святого Письма. Це є відступництво – апостазія від Христа і Церкви. Якщо якийсь священик чи єпископ відкрився цьому духу апостазії, то тоді вірних не повинно баламутити те, що такий займає посаду, таких апостатів вже не сміють слухати. Святіший Отче, ми звернулися до Вас з дуже важливою проблемою, якою є зловживання послухом у Церкві.

Однак, віримо, що Бог не покине своїх вірних, які вдень і вночі боліють над таким станом Церкви, які разом з Ісусом внутрішньо перебувають на хресті і взивають: “Елої, Елої” і “Прагну”. Бог хоче вчинити велике чудо – духовне воскресіння паралізованого духовного організму своєї Церкви. Бог сам це вчинить, але від нас хоче одну річ, без якої цього вчинити не може – хоче правдивого покаяння і навернення. Шукає душі, охочі великодушно, як правдиві свідки, віддати в цій боротьбі і своє життя, як жертву примирення за духовне воскресіння Церкви!

Віримо, Святіший Отче, що Бог такі душі знайде.

В Христі

o. ThDr. Ілля A. Догнал, ЧСВВ

o. ThDr. Методій Р. Шпіржік, ЧСВВ

o. Ing. ThDr. Кирило Ю. Шпіржік, ЧСВВ

o. ThLic. Maркіян В. Гітюк, ЧСВВ

Підгірці, 14. 9. 2007

Копії:

  • Кардиналам і єпископам Католицької Церкви

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна

www.community.org.uaПохожие:

Святіший Отець iconЯкщо Святіший Отець не вирішить інакше і якщо єпископи відступники не чинитимуть прилюдного покаяння, то цей стан залишається закон
Кир Михайло Осідач (78 років). Причиною встановлення нового Синоду є апостазія кард. Л гузара І єпископів, які мали єдність з ним...
Святіший Отець iconВелика екскомуніка
Церква знаходиться в надзвичайній ситуації до того часу, поки сам Святіший Отець її комплексно не вирішить
Святіший Отець iconВелика екскомуніка
Церква знаходиться в надзвичайній ситуації до того часу, поки сам Святіший Отець її комплексно не вирішить
Святіший Отець iconВідповідь на лист Григорія ІІІ, „Патріарха”
Дякуємо Вам, що знайшли простий і правдивий титул для патріархів – „Достойний отче”, поряд з титулом „Святіший Отець”
Святіший Отець iconДистанціювання від єресей
Святіший Отець Вам з довірою поручив уряд, щоб Ви представляли Святішого Отця в Україні, захищали тут чистоту віри І вірність угкц...
Святіший Отець iconСвятіший Отець Бенедикт ХVІ ватикан
Церкві, що приносить не лише тотальний розклад, але і прокляття, пов’язане з карою як дочасного, так і вічного вогню! (пор. Бут....
Святіший Отець iconСвятіший Отець Бенедикт ХVІ
В покорі і послусі хочемо звернути Вашу увагу на те, що серед них не може бути особа теперішнього префекта Конгрегації Східних Церков...
Святіший Отець iconНі Святіший Отець, ні Церква за жодних умов не може погодитися з вказаними єресями
На свято Благовіщення 2009р кардинал Гузар І греко-католицькі єпископи апостатичного синоду угкц незаконно висвятили наступного єпископа...
Святіший Отець iconСвятіший Отець
Гал. 1,8). Св. Василій відкликається на Св. Письмо: “Навіть якби це був апостол (єпископ) такого не смієте слухати!” (Правило 303)....
Святіший Отець iconСвятіший Отець Бенедикт XVI
Вам своє визнання віри. Тим перед Богом і Вами стверджую, що моє визнання віри і зречення духа єресей є щире і правдиве
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов