Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон icon

Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект законНазваниеДепутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон
Дата конвертации03.02.2013
Размер69 Kb.
ТипЗакон
скачать >>>

Увага! Сьогодні за ООН, ЄС і  за т.зв. благодійними

організаціями є дух смерті. Скритий автогеноцид народів відбувається

через зміну законів. Україна  і Росія мусять  відділитися від

впливу ООН та ЄС. Це єдиний порятунок.

Депутатам Верховної Ради України

Омбудсмен чи кат дітей?Шановні Народні Депутати!

09.08.2012р. в парламенті зареєстровано «Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» щодо національного превентивного механізму» №11073, передбачає передачу частини повноважень функцій держави представникам громадських організацій, зокрема залучення їх до виконання функцій національного превентивного механізму на підставі окремого доручення Уповноваженого.

Омбудсменом (Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини) є В. Лутковська. Слід зазначити, що цю посаду вона отримала нечесним способом. Її кандидатуру просунули іноземні центри, бо добре знали, що вона вже багато років просуває жорстоку ювенальну юстицію в Україні.

Даний законопроект «надає право Уповноваженому з прав людини або особам, яким надали повноваження (тиранам і катам дітей, як вказує зарубіжній досвід), без попереднього повідомлення відвідати «загальноосвітні школи та професійні училища соціальної реабілітації, центри медико-соціальної реабілітації дітей, будинки дитини, дитячі будинки-інтернати, притулки для дітей, дитячі будинки, загальноосвітні школи-інтернати для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально-реабілітаційні центри, будинки-інтернати для громадян похилого віку та інвалідів, спеціальні приймальники для тримання осіб, підданих адміністративному арешту, міські, районні, лінійні відділи органів внутрішніх справ, тощо». Кількість осіб, яких омбудсмен може залучати не обмежена. Залучені Уповноваженим матимуть право відвідувати будь-які місця примусового тримання осіб без попередження, без отримання дозволів та без обмеження кількості таких відвідувань.

Згідно статті 302 Проекту Соціального Кодексу до «дітей, позбавлених батьківського піклування» належать діти, які залишилися без піклування батьків у зв’язку з позбавленням їх батьківських прав, відібранням у батьків без позбавлення батьківських прав, перебуванням їх під вартою на час слідства, тривалою хворобою батьків. У запропонованій новій статті 11-1 Проекту Закону № 10640 «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (щодо умов виплат допомоги при народженні дитини) серед підстав відібрання дитини від батьків може бути тривале (понад 90 днів) лікування батьків з подальшим призупиненням виплати державної допомоги при народженні дитини. Ювенальні механізми сьогодні безпричинно позбавляють батьків батьківських прав, напр. за т.зв. задушливу материнську любов, а також з інших абсурдних причин.


Згідно частини 1 статті 303 Проекту Соціального Кодексу до форм влаштування таких дітей належать усиновлення; встановлення опіки, піклування; передача до прийомної сім’ї, дитячих будинків сімейного типу, до закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У разі встановлення так званого «факту відсутності батьківського піклування» щодо дитини (згідно сучасних ювенальних технологій, коли дітей насильно відбирають з штучних причин, цей вирок може стосуватися кожної дитини) орган опіки та піклування зобов’язаний протягом одного дня!!! відібрати дитину від батьків і помістити її до закладів для дітей, позбавлених батьківського піклування. Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" щодо національного превентивного механізму» практично надає повноваження, в тому числі всім гендерним організаціям, ЛГБТ-особам (гомосексуалістам, лесбіянкам, бісексуалам, трансексуалам), педофілам об’єднаним в громадських організаціях відвідувати такі заклади і розпоряджатися подальшою долею дітей, які в цих закладах знаходяться. Даний законопроект не передбачає правового механізму покарання залучених «фахівців» у випадку реалізації їхніх рекомендацій: для так званої додаткової перевірки стану здоров’я дітей, після якого в них можуть трансплантувати якийсь орган; щодо спонукання громадян похилого віку до евтаназії (в будинках-інтернатах для громадян похилого віку); при передачі дітей педофілам на усиновлення і т.д. Під загрозою є і самі батьки, яких соціальні служби за «насилля в сім’ї» можуть направити на корекційні програми в соціально-реабілітаційні центри, відкриті міжнародними організаціями. В таких закладах доступ до батьків також отримають залучені омбудсменом «фахівці».

Це перший етап передачі державних повноважень функцій держави так званим інститутам громадянського суспільства. Наступним буде – медіація та створення центрів пробації громадськими організаціями для піратського викрадaння дітей.

Як відбувається підготовка дітей на т.зв. усиновлення після того, як їх вкрадуть від люблячих батьків? Нещодавно англійський правозахисник підтвердив на телеканалі JOJ, що є звичною практикою, що діти отримують електрошоки і різні психопрепарати, якими їм вимивають мозок, щоб повністю забули про минуле. Такого щодо дітей не допускалися ані фашисти, ані комуністи.

Цитата з Законопроекту: „На Уповноваженого (ката дітей) покладаються функції національного превентивного механізму відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання.“

Той, хто несе відповідальність за справжнє катування та інші жорстокі, нелюдські методи ювенальної юстиції, є саме уповноважений (кат дітей) разом з мережею своїх т.зв. фахівців, соціальних працівників, і громадських організацій (ЛГБТ). Дітей викрадають від батьків без реальної провини. Кримінальна міліція для неповнолітніх (насправді, ювенальна міліція) приходить до дому, накладає батькам наручники і насильно викрадає їм дітей. Діти плачуть, простягають руки до батьків. Увага! Ці пірати в Україні будуть прикриватися Кримінальним Процесуальним кодексом, Концепцією кримінальної юстиції для неповнолітніх, новим Соціальним Кодексом України, у випадку його прийняття. Кримінальний Процесуальний  Кодекс був обманом просунутий цього року на Велику П’ятницю 13.04.2012 о 4 годині зранку.

Який кримінальний злочин скоїла 2-4 літня дитина, що її за це т.зв. кримінальна юстиція краде від люблячих батьків? Який кримінальний злочин скоїли люблячі батьки, коли їм забирають дітей за те, що вони їх нормально виховують? Любляче виховання ці ювенальні демагоги називають «насильством в сім'ї», «катуванням» і «жорстокістю».

Яке катування, однак, чекає бідних дітей, коли вони будуть віддані до прийомних сімей гомосексуалістів, педофілів, а навіть і на органи? Цих дітей ґвалтують, брутально з них знущаються, вимивають їм мoзки, їх психіка є роздвоєна. В Америці навіть є ранчо, куди викидають усиновлених дітей, які педофілів вже не цікавлять. Такого жорстокого катування не було навіть у фашизмі, який був засуджений в Нюрнберзі. Коли чехи здійснили атентат на заступника рейхспротектора Гітлера в Чехії, фашисти помстилися тим, що випалили село Лідице і розстріляли всіх чоловіків від 18 років. А ювенальна юстиція допускається найважчого злочину в історії людства саме на беззахисних дітях. Йдеться про найжорстокіше катування, травматизування, тиранію і сексуальне зловживання!

Приклад з Німеччини з 2006 року: демонська ювеналка о 6 год. зранку з великим криком і  скандалом забрала в матері 3-літню дитину. Після того мати не сміла її 2 роки бачити. Дитина хотіла поколотися ножем і скоїти самогубство, бо не могла витримати розлучення з матір’ю і чуже середовище, де немає батьківської любові. Коли мати вперше дістала дозвіл відвідати дитину, а хлопець зрозумів, що вона не може забрати його додому, то просив, щоб вона його вбила. З яким серцем мусіла мати повертатися з такого візиту? Метри книг жахливого катування були б свідоцтвом про цю найзлочиннішу антилюдську машинерію. А сьогодні ювенальна юстиція приховується за соціальними службами!

Що таке прийомні сім'ї? Це бізнесмени педофіли, наркомани, алкоголіки, які фінансово зацікавлені. Наприклад, в Англії за одну дитину дістануть на місяць 2000 євро, в Норвегії – 9000 євро. В Чехії на власну дитину мати дістане допомогу 500 корун, а якщо б взяла прийомну дитину, то 8000 корун, що є в 16 раз більше. Цю злочинну систему прийомних сімей англійський правозахисник називає бізнесом з дітьми.

Ця злочинна система приховується за фразами «права дітей», «права жінок», а ці злочини тепер узаконюються в окремих державах через законопроекти, що втілюють Конвенцію ООН про права дітей, резолюції ПАРЄ, рекомендації ЄС і євростандарти. Ця найнахабніший обман є висміюванням реальності. Тут йдеться про міжнародне зомбування суспільства.

В Україні цього року розпочинається реалізація на практиці проекту цієї найзлочиннішої тиранії. В 2012 році кількість нових соціальних працівників збільшено до 12 000 і мільйони гривень були виділені для впровадження  цієї злочинної системи. В Луганську виявилось чим насправді є прийомна сім’я. Одна жінка усиновила 7 дітей заради грошей – за одну дитину отримувала 2500 гривень. Отож щомісяця мала 17500 грн. Двох дітей вона убила і 4 години їх палила, щоб замести сліди свого злочину. Тоді, щоб не втратити грошей, вкрала на майданчику ще 2-х дітей (див. теленовини з серпня 2012р.). Такі прийомні сім'ї сьогодні впроваджуються в Україні!

Запитуємо: Хто відповідає за просовування цих євростандартів в Україні? Міністерство юстиції, Міністерство соціальної політики і сім'ї повторюють красномовні фрази про запобігання злочинності неповнолітніх. Однак сьогодні, маючи досвід зі Сходу і Заходу, аргументувати ювенальну юстицію необхідністю запобігання злочинності, є найбрутальнішим і найжорстокішим обманом усіх громадян.

В цій ситуації розширювати повноваження і права міжнародним організаціям, які просовують ці злочини проти людства і маскують їх за соціальними службами, за громадськими організаціями (ЛГБТ) і т.зв. омбудсменами, є найважчим злочином проти беззахисних дітей, українського народу і проти Бога.

Таке катування називається в новому законопроекті, який стосується омбудсмена (Лутковської), «правом людини» і «національним превентивним механізмом».

Шановні депутати Верховної Ради, Візантійський Патріархат наполегливо закликає Вас: не схвалюйте цей законопроект на катування дітей!


За Бога і за Україну!

 


+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі
Львів, 25.08.2012


Копії:

- Президенту України В.Ф. Януковичу

- Прем’єр-міністру М.Я. Азарову

- Президенту Росії і депутатам Держдуми РФ

- Представникам християнських Церков в Україні і Росії

- ЗМІПохожие:

Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconШановний Володимир Михайлович! Шановні народні депутати! На ваш розгляд виносяться дуже важливий і складний закон
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconДепутатам Верховної Ради України Шановні Народні Депутати! Цього тижня від 18 до 21 вересня 2012р відбувається схвалення 18 закон
Цього тижня від 18 до 21 вересня 2012р відбувається схвалення 18 законопроектів, з використанням термінів, які на практиці означають...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconШановні Депутати Верховної Ради! 10. 05. 2012 р в парламенті зареєстровано Проект закон
Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду), №10447 який передбачає...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconДепутатам Верховної Ради України Шановні Депутати Верховної Ради України! У верховній Раді України був зареєстрований Проект закон
У верховній Раді України був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня народжуваності...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconШановні Народні Депутати! Зареєстрований у парламенті закон
Зареєстрований у парламенті законопроект Про внесення змін до Закону України «Про захист персональних даних» (щодо удосконалення...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconДепутатам Верховної Ради України Протест проти релігійної дискримінації Шановні Народні Депутати! Парламент України планує на 20-23. 09. 2011р схвалення закон
Парламент України планує на 20-23. 09. 2011р схвалення законодавчих змін до законопроекту №8570, який стосується релігійної діяльності...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconВ. Ф. Януковичу Депутатам Верховної Ради України Стоп ювенальним судам! Шановний пане Президенте! Шановні Депутати Верховної Ради України! 14 травня 2012 року було підписано новий Кримінально-процесуальний кодекс
Україні вжити усіх необхідних заходів для створення окремого, незалежного національного механізму у повній відповідності до Паризьких...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconВельмишановний Володимире Михайловичу! Шановні народні депутати України! З року в рік ми змушені констатувати, що визначений черговим закон
Голови Верховної Ради України та народних депутатів України щодо бюджетного забезпечення територіальних громад на 2012 рік
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconДепутатам Верховної Ради Пане Президенте, шановні депутати, в серпні чи у вересні ви маєте підписати вирок смерті для себе і для всієї України. Йдеться про закон
України. Йдеться про закони стосовно сім’ї, які насправді мають приховану мету – просунути гомосексуальні шлюби і одночасно можливість...
Депутатам Верховної Ради України Омбудсмен чи кат дітей? Шановні Народні Депутати! 09. 08. 2012р в парламенті зареєстровано Проект закон iconШановні Народні Депутати! 19 лютого 2013 року у Верховній Раді України було зареєстровано закон
Цей злочинний Законопроект через Кабінет Міністрів просуває Міністерство Юстиції, зокрема в особі Міністра Юстиції О. В. Лавриновича...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов