Божа анатема та екскомуніка icon

Божа анатема та екскомунікаНазваниеБожа анатема та екскомуніка
Дата конвертации04.02.2013
Размер36.2 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Чеська Єпископська Конференція (ЧЄК)


Божа анатема та екскомуніка

(відповідь на статтю ЧЄК)


Найбільшою провокацією в історії людства, направленою проти Бога, яка шкодить цілій Церкві, стала беатифікація папи-апостата, а таким чином і духа Асижу – духа антихриста. Папа 01.05.2011р. стягнув анатему – прокляття на себе і на Католицьку Церкву. Тому Візантійський Католицький Патріархат від цього дня відділився від ватиканської зради, щоб зберегти апостольську спадкоємність з двохтисячолітньою Традицією правовірної Католицької Церкви. Цю спадкоємність порушив папа Іван Павло ІІ та Бенедикт ХVІ. Їхнє нове вчення з духом Нью Ейдж не має нічого спільного ні з Євангелією, ні з апостольським вченням, ані з традицією святих і мучеників.

Апостатична ієрархічна структура також своєю зрадою стягнула на Католицьку Церкву Божу анатему. Бог через апостола невідклично проголошує: «Хто би проповідував іншу Євангелію, чи навіть ангел з неба, хай буде проклятий – анатема» (Гал. 1,8-9). Цей Божий вирок падає на всю ієрархію без винятку, яка залишилася в єдності з екс-папою. Папа-апостат вже очолює не Церкву, але церковну систему антихриста, яка є під Божим прокляттям.

Те, що апостати і продовжують займати церковні посади є проявом нерозкаяності і бунту проти Бога та цілої Традиції Католицької Церкви, цим вони вірних вводять в оману. Назва «католицька» у їхньому випадку є вже нелегітимною.

Неодноразові заклики, адресовані теперішньому екс-папі та усій ієрархічній структурі, були Божим і пророцьким голосом. В такий спосіб Бог кликав заблуканих пастирів до повної єдності з католицьким вченням і спільнотою Тіла Христового. Однак кожен новий заклик виявляв їхню бунтівливу позицію. Ця ієрархія показала, що має такого ж духа, як і церковна ієрархія, що розіп’яла Христа. Замість навернення до Бога, вона з’єдналася з системою антихриста, в закуліссі якої сьогодні стоять всесвітні масонські ложі. Саме тому вона мовчить щодо ідеології гомосексуалізму в Лісабонській угоді, яка ліквідує усі моральні, духовні і християнські цінності. Мовчить на деморалізацію і демонізацію дітей через програми ООН. Однак ця апостатична ієрархія карає кожен прояв правовірності. Сучасна Конгрегація віровчення абсолютно вже не має нічого спільного з питанням віри та моралі. Після того, як стягнула на себе анатему усі документи видані нею є недійсні (див. булла Павла IV Cum Ex Apostolatus Officio).

Єпископські свячення теперішніх ватиканських прелатів і з’єднаних з ними апостатичних ієрархів втратили Божу благодать, і всі Св.Тайни, які вони уділяють є недійсними. Замість благословення стягують на вірних прокляття (Гал.1,8-9). Вони вже не можуть правосильно уділяти тайну свячення жодним кандидатам на священиків чи єпископів, ані правосильно відправляти Літургію, ані правосильно сповідати. Можуть лише правосильно хоронити.

На чотирьох найвищих керівників теперішнього Ватикану(Бенедикта XVI (Йозеф Рацінгер), кард.В.Леваду, кард.А.Содано, кард. Т.Бертоне) подали позов до міжнародного суду в Гаагу за злочини проти людства. Вони прикривали сексуальні зловживання беззахисних дітей церковними прелатами. Тепер мовчанкою прикривають систему т.зв. ювенальної юстиції, яка продає дітей в сексуальне рабство гомосексуалістам і педофілам, а навіть і на органи.

Один з них, префект Конгрегації віровчення, видає анахронічні і неправосильні екскомуніки на чотирьох східних правовірних єпископів. Ці єпископи мають правосильну і апостольську спадкоємність і 1.05.2011р. відкрито відділилися від юрисдикції апостатичного Ватикану. Передусім до єретичного кардинала В.Левади відноситься вислів папи Павла ІV: „Все що чинить єретик і всі видані ним документи є недійсні ”. А також вказівка:

^ Від єретиків втікаємо, як від безбожних, і кидаємо на них анатему”(Св. Василій Великий).

Віруючі нехай моляться за теперішню відпалу ієрархію, щоб вона признала свої помилки і повернулася до спільноти Тіла Христового.

Візантійський Католицький Патріархат в силі апостольського і пророчого авторитету зобов’язує у сумлінні і перед Богом кожного католицького священика відділитися від апостатичної ієрархії. Нехай перестане згадувати у Літургії ім’я екс-папи Бенедикта XVI і апостатичного єпископа. Кожен вірний повинен звернутися до свого священика з закликом письмово або усно, щоб вчинив такий крок. Якщо священик і надалі буде творити єдність з духом єресі і духом Асижу, то віруючий католик повинен перервати будь-який контакт з священиком-апостатом.

«Якщо не покаєтесь, всі загинете» (Лк.13.3). З цього Ісусового слова в годину своєї смерті кожен християн складатиме звіт. ^ Чинити покаяння сьогодні конкретно означає: відділитися від антихристівської системи і її духа. Хто помре у стані нерозкаяння, буде разом з цією системою антихриста засуджений на вічну погибель.


+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


Львів, Україна, 12.04.2012р.


Копії:

- Держсекретаріат Ватикану

- Єпархіальним управлінням Католицької Церкви

- Православним Патріархам і єпископам

- Представникам інших християнських Церков

- Представникам християнських держав

- Депутатам Європарламенту

- ЗМІПохожие:

Божа анатема та екскомуніка iconАнатема – виключення і прокляття (Гал. 1,8-9)
Божа анатема падає на єпископів, теологів і священиків, які проповідують інше євангеліє
Божа анатема та екскомуніка iconКерівникам руху Фоколяре
Божого авторитету І божим Іменем зобов’язуємо Вас у сумлінні. Якщо віру не визнаєте І не покажете ясне дистанціювання від конкретних...
Божа анатема та екскомуніка iconЗаклик єпископам, священикам і віруючим Московського Патріархату
Патріарх Кирило апостатичним жестом в Астані 30 травня 2012р створив єдність з духом поганства. За цю зраду Христового Євангелія...
Божа анатема та екскомуніка iconАнатема на головних працівників папських дикастерій
На жаль, нижчеперелічені працівники папських дикастерій віру нЕ визнали, і на них лягла Божа анатема. Перед цілою Церквою виголошуємо...
Божа анатема та екскомуніка iconБожа анатема на Лютеранську Церкву Фінляндії
Синод вашої Церкви схвалив молитву за т зв реєстровані пари гомосексуалістів, а цим їх де-факто легалізував
Божа анатема та екскомуніка iconБожа анатема на Лютеранську Церкву Фінляндії
Синод вашої Церкви схвалив молитву за т зв реєстровані пари гомосексуалістів, а цим їх де-факто легалізував
Божа анатема та екскомуніка iconБожа анатема на Об’єднану Церкву Австралії
...
Божа анатема та екскомуніка iconБожа анатема на християнську Церкву „Учні Христові”
У північній Америці Ваша Церква налічує приблизно 700 000 членів в 4 000 спільнотах
Божа анатема та екскомуніка iconБожа анатема на Шотландську Єпископальну Церкву
Шотландська Єпископальна Церква була однією з перших церков, які прилюдно висловилися, що бути практикуючим гомосексуалістом не є...
Божа анатема та екскомуніка iconБожий та людський авторитет в Церкві
Ассижу – дух антихриста був беатифікований на вівтар Церкви. Від того дня Божа анатема впала не лише на Папу Бенедикта XVI, але І...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов