Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis icon

Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantisНазваниеОголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis
Дата конвертации05.02.2013
Размер53.76 Kb.
ТипОголошення
скачать >>>

Проголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей

див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio»


1.5.2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis. Папа Бенедикт XVI сам себе виключив з Церкви тим, що фальшивою беатифікацією поставив на вівтар Церкви духа Ассижу –духа антихриста. Вершині цієї апостазії передувало поступове відступництво ієрархії і більшості теологів від Євангелії та апостольського вчення до єресей.

Що таке єресі? Це фальшиве вчення, яке веде не до спасіння, але до вічної погибелі в пеклі.

Хто є єретиком? Той, хто має єдність з єресями.


^ Питання: Чи є єпископом той, хто перед своїми свяченнями був або після свячень став єретиком?

Папа Павло IV: «Якщо будь-коли виявиться, що будь-який єпископ … або будь-який кардинал … Римської Церкви, … або навіть Римський Понтифік перед своїм висуванням чи обранням на кардинала чи Римського Понтифіка збочив від католицької віри чи впав у єресь, то: це висування чи обрання, навіть якщо воно було бездоганним чи здійсненим із одноголосної згоди всіх кардиналів, є недійсним, нечинним і не вартим нічого …» (прим.: Тим більше папа чи єпископ, який сьогодні є в єдності з сучасними єресями чи з духом Ассижу – з духом антихриста, втратив духовну силу (вигнав Святого Духа) і тепер усе, що чинить, є вже недійсним, нечинним і не вартим нічого.)


^ Питання: Чи єретичний папа або єпископ святить нових єпископів і священиків дійсно, чинно і чи це чогось варте?

Папа Павло IV: Ні! (Таке свячення) «є недійсним, нечинним і не вартим нічого».


Питання: Єретичні єпископи сьогодні суверенно висвячують наступних єпископів і священиків. Чи ті, які висвячують, мають духовну силу давати «висвяченим» певність і право отримати уряд єпископа чи священика?

^ Папа Павло IV: «… не мають жодної сили та не надають жодної певності та жодного права будь-кому.»


Питання: Багато священиків мають духовну єдність з екс-папою Бенедиктом XVI тим, що в Літургії продовжують згадувати його ім’я. Таким чином вони публічно визнають єдність з духом Ассижу – духом антихриста. Чи відправа Літургії і Святі Тайни у таких священиків є дійсними, чинними і чогось вартими?

^ Папа Павло IV: «Є недійсним, нечинним і не вартим нічого


Питання: Віруючі католики щонеділі ходять до храму на Святу Літургію. Вони стверджують, що їх не цікавить, чи їхній священик є, чи не є єретиком, головне, що він служить Літургію. Чи така Літургія священика, який має єдність з духом Ассижу – духом антихриста, є дійсна?

^ Папа Павло IV: «... дії таких осіб ... не мають жодної сили та не надають жодної певності.» (прим.: Літургія священика-єретика є недійсна!)


Питання: Чи єпископи-єретики, які в нинішній добі займають єпископські уряди, мають церковну владу?

^ Папа Павло IV: «Жодному з таким чином піднесених єпископів, чи архиєпископів, чи патріархів, чи прелатів, чи призначеному на кардинальство чи обраному Папою Римським не надається ніякої влади, та вважається, що така особа не отримала ніякої влади ...».


^ Питання: Чи віруючі мусять слухатися єпископів-єретиків і папу-єретика?

Папа Павло IV: «… є дозволено, безкарно будь-коли зректися обов’язкової послушності і відданості їм,і їх сторонитися як чародіїв, поган, блудниць і архиєретиків.» (див.: §6 і §7 )


Питання: Кого тоді віруючі зобов’язані слухатися?

Папа Павло IV: «Підлеглі особи залишаються і надалі зобов’язані послушністю майбутнім (правовірним) єпископам, патріархам, примасам і майбутньому (правовірному) Папі Римському.»


Питання: В Словаччині в грудні 2009 три священики звернулися з закликом до архиєпископів Зволенського і Безака, щоб вони публічно визнали католицьку і апостольську віру та дистанціювалися від сучасних єресей. Протягом 24 годин цих священників за це екскомунікували – виключили з Церкви. Чи така екскомуніка від ієрархії, яка має єдність з єресями, є дійсна?

^ Папа Павло IV: «Усі дії та постанови таких осіб (апостатичної ієрархії) … не мають жодної сили.»


Питання: Чи сучасна апостатична ієрархія може правосильно надавати уряди, титули чи посади в Церкві?

Папа Павло IV: «Не мають жодної сили та не надають жодної певності та жодного права будь-кому».


Питання: Чи може апостатична ієрархія правосильно надавати якісь повноваження чи титули?

Папа Павло IV: «Усі до єдиного слова, вчинки, дії та постанови таких осіб (апостатичної ієрархії), будь-коли здійснені, чи будь-що, до чого це могло спричинитися, не мають жодної сили та не надають жодної певності та жодного права будь-кому».


Питання: Чи віруючі, коли висповідаються, можуть мати певність, що отримали дійсне розгрішення від священика, який має єдність з сучасними єресями і з духом Ассижу – духом антихриста?

^ Папа Павло IV: «Усі дії … таких осіб не мають жодної сили та не надають жодної певності (прим.: Розгрішення від священика-єретика є недійсне!)


Питання: Чи потрібні офіційні декрети та додаткові оголошення для екскомуніки апостатичних ієрархів та з’єднаних з ними єретичних теологів чи священиків, чи вони вже самі себе виключили автоматично?

^ Папа Павло IV: «Особи, таким чином піднесені чи обрані (єретики), автоматично та без потреби в будь-якому додатковому оголошенні позбавляються своєї гідності, честі, титулу, влади, посади й сану.» (прим.: Усі апостатичні ієрархи в сучасній добі займають свої уряди незаконно.)


Питання: Чи вислови в документі папи Павла IV стосовно єресей можна вважати тільки тимчасовими, чи вони мають універсальну дію?

Папа Павло IV: «…Ніхто, жодна особа, отже, не може порушити цей документ, що його ми схвалюємо, … чи … суперечити йому. Якщо ж хто-небудь осмілиться спробувати таке, то нехай знає, що на нього спаде гнів Усемогутнього Бога та благословенних апостолів Петра і Павла.»


^ Питання: Чи якийсь папа або Собор скасував ці проголошення Папи Павла IV?

Відповідь: Ні, жодний папа ані жодний Собор цих проголошень не скасував. Отож, вони є дійсні і зобов’язують у сумлінні. Чому? Тому що вони є в єдності з апостольським вченням і були виголошені в папському авторитеті екс-катедра, а, отже, в питаннях віри і моралі є непомильні.


Питання: Що мають робити щирі католики в сучасній добі, коли через фальшиву беатифікацію 1.5.2011 на вівтар Церкви був поставлений дух Ассижу – дух антихриста?

Відповідь: Віруючі католики повинні звернутися до свого священика з закликом, щоб відділився від духа Ассижу – духа антихриста тим, що в Літургії вже не буде згадувати ім’я папи-апостата Бенедикта XVI і єпископа, який з ним має єдність. Якщо священик таким чином прилюдно відділиться від духа Ассижу, то служить Літургію і уділяє Св. Тайни правосильно. Якщо цього не зробить, то залишається в єдності з єресями і тоді служить Святу Літургію недійсно і стягує на Божий люд прокляття.


^ Питання: Що мають робити єпископи і священики?

Відповідь: Єпископи і священики повинні визнати правовірне вчення Церкви, публічно відділитися від єресей, які ставлять під сумнів натхнення Богом Святого Письма та спасительну жертву Ісуса Христа на хресті. Нехай вони відділяться від єресей, які ставлять під сумнів реальне та історичне воскресіння Христа. Прилюдним жестом того, що відділяються від єресей, але й від духа Ассижу – духа антихриста є, що в Літургії перестануть згадувати ім’я екс-папи Бенедикта XVI.


Опрацювали

від імені Візантійського Католицького Патріархату


+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі ВКП
Похожие:

Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconПровозглашение ex-cathedra папы Павла IV касательно ересей см. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio»
Папа Бенедикт XVI сам себя исключил из Церкви тем, что фальшивой беатификацией поставил на алтарь Церкви духа Ассизи – духа антихриста....
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconПровозглашение ex-cathedra папы Павла IV касательно ересей см. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio»
Папа Бенедикт XVI сам себя исключил из Церкви тем, что фальшивой беатификацией поставил на алтарь Церкви духа Ассизи – духа антихриста....
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconЗаклик екс-папі Бенедикту XVI
Божому Духу. Згідно Галатів 1, 8-9 на Вас впала кара Божої анатеми, тобто виключення з Церкви. Від 2011р. Ви вже видимо не заступаєте...
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconЧи може папа бути єретиком?
Пала ІІ. Візантійський Католицький Патріархат 2011р оприлюднив, що обидва папи через свою апостазію є поза Церквою. Від 2011р в Церкві...
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconПовідомлення Президентам і представникам держав Європи і світу Шановні політичні представники! Візантійський Католицький Патріархат
Візантійський Католицький Патріархат відчуває обов’язок правдиво вас проінформувати про радикальну зміну, яка сталася в Католицькій...
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconВідкритості Католицької Церкви на духовний синкретизм
Цей документ став мотивацією звернення до папи Бенедикта XVI з проханням зупинити заплановану беатифікацію папи Івана Павла ІІ. Реалізація...
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconПастирський лист вірним
Парох заборонив у Церкві відправити похорон мами владики Маркіяна. В їхній хаті в часи підпілля таємно служили Св. Літургії, бо їхня...
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconЄпископ
Церкві є критичною з причини єресей, які поширюються та з причини внутрішнього відпаду від правдивої віри. Оскільки Ти є єпископом...
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconБроніслав Коморовський Президент Польщі
Він офіційно, від імені цілого народу, подав прохання до папи Бенедикта ХVI про скасування запланованої беатифікації померлого польського...
Оголошення ex-cathedra папи Павла IV стосовно єресей див. Булла «Cum Ex Apostolatus Officio» 2011 в Католицькій Церкві настав стан sedes vacantis iconПризыв экс-папе Бенедикту XVI
Духу. Согласно Галатам 1, 8-9 на Вас упало наказание – Божья анафема, то есть исключение из Церкви. От 2011р. Вы уже не являетесь...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов