Другий заклик російському народу icon

Другий заклик російському народуНазваниеДругий заклик російському народу
Дата конвертации05.02.2013
Размер59.18 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Другий заклик російському народу


Дорогі християни і люди доброї волі Росії!

Ми живемо в добі всесвітньої духовної революції. Змінюються випробувані століттями моральні і духовні принципи, які людину роблять людиною, добро називають добром, а зло – злом. Йдеться про систематичну деморалізацію і демонізацію молоді і населення, яка веде до повільного морального, духовного та фізичного геноциду. Майже 100 років тому через Богородицю було дано пророче слово, яке стосувалося Росії: «Якщо Росія навернеться, то не буде всесвітньої катастрофи» (13.7.1917). В Євангелії Ісус закликає кожну особу зокрема і цілі народи: «Покайтеся (змініть мислення) і вірте в Євангелію» (Мр. 1,15). Грецьке слово metanoia означає зміну мислення, а в цьому є суть покаяння. «Як не покаєтесь, загинете» (Лк.13,5). Покаяння має свій фундамент у зміні мислення і довершується прийняттям здорового стилю життя. Сьогодні мислення побудоване на брехні та егоїзмі. Стиль життя є споживацький, базується на оманній насолоді, яка веде до втрати здоров’я, скорочення віку життя, до психічних пошкоджень.

Росія повинна чинити покаяння, щоб сама була захищена від автогеноциду і стала взірцем здорової обнови для цілого світу. Чи на цьому перехресті російський народ вибере життя, чи прийме власний геноцид? В чому конкретно потрібно чинити покаяння за свої гріхи і за гріхи попередніх генерацій?

 1. ^ Аборт не є невинне хірургічне втручання, але це є вбивство власної дитини.

 2. Алкоголізм, наркотики, подружня невірність є гріхами. Сексуальні збочення, такі як гомосексуалізм, педофілія, зоофілія, є не лише гріхами, але й гидотами, пов’язаними з демонізмом. Вони стягують прокляття на себе і на своє оточення.

 3. ^ Атеїстична ідеологія майже протягом цілого минулого століття негативно відбивалась на території Росії. Атеїзм сформульований в головах ідеологів XIX ст. був пов'язаний з сатанізмом. Напр.: К. Маркс сам вшановував сатану.

 4. ^ Релігійне фарисейство паразитувало на правдивому християнстві, особливо в часи Царської Росії. Там не йшлося про спасительну віру і наслідування Христа, але йшлося про бездухий і лицемірний формалізм.

Як чинити покаяння? Так, як його чинили паломники в Єрусалимі, коли в день П’ятидесятниці апостол Петро їм сказав: «Ви вбили Спасителя світу! Ви Боговбивці» (пор. Ді. 2, 36). Вони не образилися, хоч особистої вини в цьому не мали, але з болем запитали: «Що ж ми маємо робити?». А Петро їм сказав: «Покайтеся, охристіться і ви приймете дар Святого Духа».

Яка є сучасна ситуація в Росії? Фахівці можуть подати статистику стосовно алкоголізму, наркотиків, гомосексуалізму, педофілії, абортів, СНІДу, бандитизму, корупції.

Деморалізація молоді і суспільства просовується через ЗМІ, освіту, систему охорони здоров’я. В них використовуються програми, які були опрацьовані для скорочення популяції країн третього світу.

Росія, навпаки, потребує, щоб популяція зростала і щоб виховувалась здорова молода генерація, яка не буде деморалізована сексуальним антивихованням та іншими деструктивними програмами! Ці програми свідомо ведуть до безпліддя, до повного морального і психічного розкладу, до поширення венеричних захворювань, і навіть до геноциду. Ми повністю погоджуємось з твердженням Московського Патріарха Алексія ІІ, який сказав: «Священослужителі не мають права мовчати в цій ситуації, тому що мовчанням продають Бога. Кожен священик зобов’язаний закликати людей до протестів проти деморалізації дітей та молоді. Тепер потрібно виступити і називати речі своїми іменами. Говорити про те, що вбивство є вбивством, зло – злом! Якщо будемо мовчати, то нас просто знищать». Оцим Візантійський Католицький Патріархат закликає Патріарха всієї Росії Кирила, щоб він не мовчав, але закликав церкву і народ до захисту дітей та молоді від морального, духовного і фізичного геноциду Росії.

Потрібно знати, що через різні програми, наприклад, «планування сім’ї», дітей вчать деморалізації. Під маскою «здорового способу життя» дітей вчать займатися онанізмом, пропагують позашлюбні стосунки, невірність, гомосексуалізм. Різні іноземні центри працюють під егідою місцевих освітніх органів та ЮНЕСКО. Міністерство освіти проводило конкурс письмових робіт для учнів 1-11 класів під назвою «Як врятувати місто від ВІЛ-епідемії». Насправді йшлося про систематичний розклад і психічне насилля над дітьми і пропаганду презервативів. Найефективнішим засобом захисту від цього захворювання є життя в чистоті, як це сьогодні вже підтверджують і публічні діячі США. Цей найефективніший засіб, однак, штучно бойкотується.

Інструкція з програми так званого здорового способу життя:

 • Можеш займатися сексом стільки, скільки хочеш, головне, щоб він був безпечний. (Це брехня!)

 • Наркоман живе довго, якщо колеться розумно. ( Це є брехня! Наркотики і розум просто несумісні.)

Так зване сексуальне виховання від 7 років передбачає порнографію і практичне використання контрацепції. Тема для учнів 5 класу: сексуальні оргії – стародавні правителі; наступна тема: вільна любов, сексуальні стосунки між неповнолітніми і повнолітніми (педофілія). Для учнів 6 класу: вагінальний, оральний і анальний секс, кровозмішення, специфіка гетеросексуальних стосунків. Для учнів 7 класу: різні види сексуальних стосунків (напр.: зоофілія – секс з тваринами). Для учнів 8 класу: гомосексуалізм, транссексуалізм, маструбація як засіб позбавлення психофізичного дискомфорту, штучні аборти. 9 клас: сексуальна свобода особи, зони збудження, некрофілія.... На цих уроках говориться про права гомосексуалістів, торговців наркотиками, наркоманів, однак нічого не говориться про те, що російські закони встановлюють кари за деморалізацію неповнолітніх. У школах відбувається відкрита деморалізація неповнолітніх. Предмет сексуального виховання перед громадськістю не розшифрований і часто навіть самі батьки не здогадуються, що воно включає.

В рамках профілактики СНІДу дітям пропонують зіграти ситуацію, коли вони знаходяться на вечірці, на якій вони повинні мати три сексуальних контакти, а четвертий за їхнім бажанням і не має значення з дівчиною, чи з хлопцем.

Самі діти усвідомлюють, що таке сексуальне виховання є непристойне. Чому ж цього не усвідомлюють працівники міністерств, працівники освіти та охорони здоров’я, працівники культури і мас-медіа?

В Росії після прийняття програми «планування сім’ї» венеричні захворювання серед неповнолітніх зросли в 50 разів. Появилася епідемія СНІДу і сифілісу; серед дітей ріст захворювань на сифіліс становить 43-60%. Кожний п’ятий випадок – сифілісу і кожен третій – гонореї виявляється в молоді віком до 17 років. Такими є плоди конференції у Стокгольмі 1996 року по боротьбі з дитячою проституцією. Росія займає перше місце в Європі з дитячої проституції, яка останніми роками зросла в 50 разів. Вчити дитину сексу – означає повністю її зіпсувати. В результаті в США та ЄС сексуальна анархія призвела до зросту психічних захворювань.

На гасло: «Необхідно попробувати все» відповідаємо запитанням: «А що коли спробувати отруту? А якщо спробувати когось вбити?». Це не є нормальним, коли дівчина до 16 років вже мала 100 партнерів. Це вже дитяча проституція.

Для того, щоб знищити суспільство, свідомих людей, їх потрібно псувати з раннього дитинства і то до такої міри, щоб діти втратили захист невинності, тобто чистоти, яка Богом дана людині від створення. Ці програми мають одну і ту ж ідеологію: Сьогодні це вже всі роблять, і ти це можеш робити, маєш на це право. А дитина, якщо ці т.зв знання дістає від вчителя, то є повністю переконана, що це може робити. Вони не кажуть: «Ні, в жодному випадку цього не смієш робити! Це є жахливе зло, цим шкодиш собі та іншим! Це знищить твою душу!».

В Росії тепер відбувається цілеспрямоване просовування морального розкладу дітей та молоді. Якби ж то здорове виховання, спрямоване до відповідального подружжя і батьківства, з такою ж інтенсивністю просовувалось як це антивиховання, то тоді плодами були б сотні тисяч здорових та щасливих сімей і процвітаюча економіка. Це була б найкраща профілактика алкоголізму, наркоманії, венеричних та психічних захворювань і смертельного СНІДу.

Здорове виховання дітей, молоді чи дорослих мусить бути закорінене в правдивій трансцендентності. Людина мусить прийняти реальний погляд на добро і зло, на свою смерть і на відповідальність за своє життя (пор. Мт.25, 41і наст.). Тут йдеться про вічність. Це поєднане з основним питанням про сенс людського життя і правдивого щастя. Святий Августин про це говорить: «Сотворив Ти нас для себе, о Боже, і неспокійне людське серце, поки не спочине в Тобі». Отож, метою життя не є матеріалізм, гедонізм чи кар’єризм. Метою є життя вічне, яке нам було дане в Ісусі Христі (пор. 1 Ів. 5,10 і наст.). Ця мета пов’язана з чистою любов’ю до Бога і до ближнього. Ця любов пов’язана з респектуванням совісті – Божого голосу в нас. Маємо чинити добро і берегтися від зла. Маємо керуватися принципом: «Що не хочеш, щоб тобі інші робили, не роби і ти їм» (пор.Лк.6,31).

Обнова правдивого християнства, пов’язана зі здоровим вихованням молоді і справедливим законодавством, є єдиною надією для спасіння і відродження російського народу.


За Візантійський Патріархат


+ Ілля

Патріарх

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


Львів, 29.06.2011

Копії:

 • Президенту Росії

 • Депутатам Державної Думи РФ

 • Патріарху Кирилу та єпископам

 • Президенту України і депутатам Верховної Ради

 • Мас-медіа

Похожие:

Другий заклик російському народу iconЗаклик російському народу – I частина діагноз
...
Другий заклик російському народу iconЗаклик російському народу
Марксистська ідеологія. За цими філософіями й ідеологіями був дух брехні та смерті. Якщо народ вирішить прийняти сучасну глобалізаційну...
Другий заклик російському народу iconДругий заклик єпископам угкц, учасникам Синоду під проводом кард. Л. Гузара в Брюховичах (2 2008р.) Преосвященні Владики, «там де є правовірний єпископ, там є Церква»
Другий заклик єпископам угкц, учасникам Синоду під проводом кард. Л. Гузара в Брюховичах (2 2008р.)
Другий заклик російському народу iconСлово російському народу
У цей історичний час, коли вирішується питання життя чи смерті Росії, а це як в духовному плані, так і в фізичному, до вас звертається...
Другий заклик російському народу iconЗаклик єпископського Синоду упгкц словацькому народу: Зупиніть диктатуру гомоідеології!
Правовірної Греко-Католицької Церкви (упгкц) звертаємося до відповідальних політичних представників Словаччини, політичних партій...
Другий заклик російському народу iconДругий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р
України. Також ми вам подали статистику гомосексуалізму, в якій вказали, що більше ніж 50% випадків хворих на снід складають гомосексуалісти,...
Другий заклик російському народу iconЗаклик перед виборами українському народу Діагноз
В даний час під загрозою є демократія української держави. Їй загрожує перехід до тоталітарного режиму. Основними причинами є
Другий заклик російському народу iconДругий заклик до відречення від єресей
Синод Греко-Католицьких єпископів України відкрито Вас закликав відректися 8 єресей, які явно проповідує кард. Л. Гузар. Ви однак...
Другий заклик російському народу iconЙого Блаженство Кирил, Патріарх Московський і всієї Русі
Вибори нового Патріарха нам дуже лежали на серці, бо нам йдеться про правдиве духовне пробудження. Віримо, що розквіт Вашої Церкви...
Другий заклик російському народу iconДругий заклик працівникам папських дикастерій
Христа, Його правовірної науки, а одночасно явним жестом єдності з духом сучасних єресей. 16 серпня ми відкрито проголосимо перед...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов