Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара icon

Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. ГузараНазваниеВідповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара
Дата конвертации06.02.2013
Размер308.35 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Відповідь на пастирський лист Глави УГКЦ Л. Гузара


Пастирський лист Л. Гузара справді є шоком. Нас, Українську Правовірну Греко-Католицьку Церкву (УПГКЦ), публічно називає сектою. Терміном секта в кожної людини він викликає антипатію і жах. Секти – це релігійно-окультні організації, які займаються контрабандою наркотиків або зброї, ліквідують своїх членів і організовують масові самогубства… Гузар по відношенню до нас допустився брутального наклепу і розпалювання релігійної ненависті. За ці злочини згідно Карного Кодексу України належиться покарання ув’язненням від 2 до 5 років. Згідно Божих законів цей пастирський лист є гріхом проти Святого Духа, оскільки цілком свідомо перекручує суть правди з наміром зліквідувати Божу справу.

Ми захищаємо Божі закони, а Л. Гузар їх заперечує (див. як він у книзі «Бесіди з Блаженнішим Любомиром Гузаром: До постконфесійного християнства», с.67, привселюдно схвалює гомосексуалізм).


Цитата: «Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угрупування догналівців, або, як їх ще називають, "підгорецькі отці"».

Відповідь: Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УПГКЦ) не є жодною сектою, ані сектантським угрупуванням. УПГКЦ має свій Синод єпископів (7 єпископів), священиків, монахів, монахинь і віруючих. 11.8.2009, з причини проповідування єресей кардиналом Л. Гузаром і з’єднаної з ним в єресях ієрархії, виникла потреба відділитися від цього проводу. Лише так можна було зберегти спадкоємство мученицької Церкви, її віровизнання і її правовірну основу, без якої вона вже не була б католицькою, ані християнською Церквою. Якщо говориться про секту, то цей термін стосується не нас, але швидше тих, які через проповідування єресей відхилилися від католицького вчення. Ними є кард. Гузар і з’єднана з ним ієрархія. Вони сьогодні незаконно тримають в підпорядкуванні віруючих мученицької УГКЦ.

^ Цитата: «на наших теренах»

Відповідь: Гузар, як американець, приїхав в Україну вже після падіння комунізму і «на наших теренах» незаконно узурпував церковну владу. Він створив єретичну структуру, яка не репрезентує духа і вчення мученицької правовірної Церкви, але духа апостазії відпалої західної теології. Апостат не має права привласнювати територію України, яка є просякнута мученицькою кров’ю. Ця зрадницька ієрархія нищить останні залишки правовірної мученицької Церкви, яка не зрадила Христа, і виганяє Духа Христового з майбутніх священиків, монахів і з тих, які терпіли ще в часі підпілля. Це робить з допомогою підступу і обману, а до того ж з допомогою фінансів і обіцянок кар’єри або використовуючи суворі покарання до тих, хто не підпорядкується їх диктатурі. Таким чином ламає характери священиків і монахів і нищить спасительну віру. Коли після падіння комунізму перебрав владу І. Дацько, а потім пропхали Л. Гузара, то люди відчували, що щось не в порядку, але не могли повірити, що переслідування і ліквідація мученицької Церкви могли б прийти зсередини від т.зв. власної офіційної ієрархії, на яку протягом всього підпілля чекали. Гузарова ієрархія узурпувала владу і систематичним тиском усунула правовірних священиків з ключових місць, поставила своїх і підмінила духа в Церкві. Через семінарії, УКУ, а потім через нові монаші формації на новіціятах, через навчання і формацію на Заході виховуються яничари для знищення останніх залишків мученицької правовірної Церкви.

^ Цитата: «Ця секта, діючи підступом і обманом…»

Відповідь: Ми не є жодною сектою, не діємо ані підступом, ані обманом, але навпаки, поступаємо чесно і відкрито та проповідуємо повну Христову Євангелію, за якою є Дух Божий. Божий люд ведемо до правдивого навернення, до правдивого покаяння і правдивого наслідування Христа. Ми, як св. Василій Великий, називаємо брехню брехнею, правду – правдою, гріх – гріхом, єресь – єрессю.

Ієрархія УГКЦ, навпаки, діє підступом і обманом. Факти:

 • Підступом Гузар в 1996 році прийшов до влади (див. Меморандум митрополита С. Сулика)

 • Головний обман апостатичної ієрархії полягає в тому, що вона свідомо вносить духа єресі і духа світу, але офіційно виступає як репрезентант правовірного вчення Церкви. Це є підступ і обман.

 • Поступово за допомогою підступних психологічних методів Гузарова структура помаленьку отруїла і обманула люд. Гузар у своєму диску «Дорога до себе» говорить, що потрібно, щоб вимерли дві генерації віруючих, тобто тих, які ще зажили підпілля. Тоді є надія, що українські віруючі, які вже втратили спасительну віру, в повній мірі приймуть нову модель т.зв. постконфесійного християнства. Це, однак, є тотальним відпадом від Христа і правовірної Церкви і дорогою до вічної погибелі. Іншими словами він каже, що ті, які мають здорове коріння з підпілля і не дають себе обманути, мусять померти. Гузар усвідомлює небезпеку, що ці правовірні католики ввійдуть до правовірної структури нашої Церкви і відділяться від єресей. А так би виявилося закулісся апостатичної структури і легко можна було б розпізнати, хто є вовк, а хто є пастир. А цього Гузар не хоче. План, з яким західні апостатичні кола узурпували провід Греко-Католицької Церкви, був і є – непомітно вигнати Святого Духа, Духа правовірного вчення нашої мученицької Церкви і замінити його духом Нью Ейдж і духом світу. Для цього їм найбільше служить офіційна церковна структура. Через фальшивий послух і кари ліквідують кожного, хто хоче залишитись вірним Христу і має Його Духа. Це все є підступ і обман.

 • Віруючих греко-католиків обманюють, коли в кожній Літургії їх називають: «всіх вас православних християн». Це є підступ і обман.

 • В Літургії священики змушені називати Гузара патріархом, хоч він ним не є, і жодного документу з Рима не існує, який би свідчив, що він ним є. Це є підступ і обман.

 • Чортків, листопад 2010: правовірні католики заявили про мирну маніфестацію на неділю 14 листопада. Державні органи були зобов’язані забезпечити мирний перебіг маніфестації. На маніфестацію приїхало автобусом 50 правовірних католиків. Приблизно 200 метрів від храму на громадській вулиці на них напали семінаристи, неповнолітні студенти Дяківської Академії і обманені чоловіки з різних парафій Чорткова і околиць. Напад на мирних правовірних католиків організував Чортківський адміністратор Григорак. Натовп приблизно з 400 найнятих нападників здійснив фізичну розправу над правовірними католиками і виштовхував їх аж на автовокзал. Міліція не виконувала свого обов’язку. Правовірні католики змушені були самі оборонятися. Провід Чортківської єпархії створив міф, що чоловіки, які оборонялися, нібито грубо напали і поранили убогих агресорів. Коли два найагресивніші хлопці, - які два дні перед тим копали сестер, били їх, кидали на землю, зривали їм з голови намітки, - 14 листопада знову нападали, то правовірні католики обороняючись вдарили їх. З цього було роздмухано велику і для Григорака бажану трагедію. Йому потрібно було замаскувати суть проблеми - відвернути увагу від побитих сестер. Через декілька днів Григорак поклав молодого агресора в ліжко і говорив, що нібито він в лікарні і що його через декілька днів чекає складна операція. Зробив з ним відеозапис серцервучого інтерв’ю. Насправді це була комедія, тому що двоє нападників, без найменших ознак поранень, ще того самого дня ввечері поїхали в с. Пробіжна і там брали участь в ненависній кампанії проти сестер. Зманіпульовані інформації Чортківської єпархії є підступом і обманом.

 • Католицький університет, тобто УКУ, не є католицьким університетом. Чому? Тому що там нема духа правовірності, але є дух апостазії і дух Нью Ейдж. Літургія залишається та сама, молитви, якщо їх ще час від часу моляться, є ті самі, але основа, на якій УКУ стоїть, не є католицька, ані православна, але – єретична. УКУ захищає всі єресі Гузара, які є в книзі «Бесіди …». Молоді люди з католицьких родин там формуються не для того, щоб стали новаторами здорового християнства в Україні, але навпаки, щоб нищили правовірне і живе християнство. Те, що цей університет називається католицьким, є підступом і обманом.

 • Що собою являє т.зв. релігійна інформаційна служба України (РІСУ)? Вона твердить, що є об’єктивною інформаційною службою, але насправді є апостатичною базою для поступової ліквідації правовірного християнства в УГКЦ, молодої католицької, а навіть і православної генерації, а також для духовного отруєння всіх щирошукаючих (див. т.зв. веб-конференцію з В. Дуткевичем, 2-8 грудня). Отож, твердження про об’єктивність РІСУ є підступом і обманом.

 • Так звані католицькі семінарії, які формують нову католицьку генерацію, вже мають єретичне вчення і єретичного духа. Вони не ведуть семінаристів до правдивого навернення та покаяння, ані до наслідування Христа, але до втрати спасительної віри, тобто до втрати католицької правовірності. Ненавернені обманені студенти, які не мають Духа Христового, але духа західної теологічної ідеології, вже нездатні розрізнити, що є спадкоємством правовірної мученицької Церкви, а що є новітнім трендом апостазії. Називати сучасну формацію, а швидше деформацію, в католицьких семінаріях в Україні католицькою, є підступом і обманом.

 • Апостатична структура зловживає щирими і непроінформованими католиками. Їх обманює своєю офіційністю. Обманені самі собі копають гріб, коли твердо виступають проти Правовірної Греко-Католицької Церкви і її Синоду єпископів. Правовірний Синод зберіг чистоту віри і є правдивим спадкоємцем мученицької Правовірної Церкви. Називати Правовірну Церкву розкольниками і сектою є підступом і обманом, а до того ж гріхом проти Святого Духа.

^ Цитата: «… діючи підступом і обманом, вдягаючись у священичу та монашу одіж…»

Відповідь: УПГКЦ має правосильних єпископів, священиків, правосильних монахів та монахинь. Що стосується одягання риз, то насправді апостатична церковна ієрархія їх носить лише для обманювання. Одягання риз – це зовнішній знак. Але набагато гіршим є те, що зрадницька ієрархія не по праву займає церковні уряди. Тому мусіло настати відділення, і тому мусіла бути відновлена віра таким чином, що правовірна вітка, яка є правдивою спадкоємницею мученицької Церкви, відділилася від єретичної і створила власну структуру. Іншого рішення для збереження правовірної католицької віри нема. Апостатична ієрархія добровільно свою владу не віддасть. Вона паразитує на Греко-Католицькій Церкві і через підступ і обман веде до погибелі щирих католиків. Про заснування Правовірної вітки наш Синод єпископів повідомив Святішого Отця. УПГКЦ є в повній єдності з ним. Святіший Отець вже три роки знає про кожен наш крок обнови Церкви. Наша теологічна, апологетична і просвітницька діяльність має позитивний вплив і на Західну Церкву.

^ Цитата: «… силкується звести вірних синів і дочок нашої Церкви на хибну дорогу.»

Відповідь: Ми не зводимо вірних синів і дочок Церкви, але зводить їх апостатична ієрархія через підступ і обман.

^ Цитата: «наражаючи в той спосіб самих себе і зведені ними душі на небезпеку вічної погибелі».

Відповідь: Ми перестерігаємо перед небезпекою вічної погибелі і самі також йдемо дорогою навернення і покаяння, яка є єдиною дорогою до спасіння. Цією дорогою ведемо і довірені нам душі. На жаль, апостатична ієрархія концентрується на чомусь іншому. Гузар сказав: «наш єдиний захист є гріш» (див. диск «Дорога до себе»). В розмові на цьому диску є дух світу, який не має нічого спільного з духом покаяння і правдивого проповідування Божої Євангелії. Цей дух є за всіма його промовами, як письмовими, так і усними. Він не проповідує розп’ятого і воскреслого Христа, який є єдиним Спасителем від гріхів, які є причиною вічної погибелі. Гузар, навпаки, гріхи применшує, навіть содомський гріх легалізує і схвалює (див. «Бесіди…», с.67). Він і з’єднана з ним апостатична структура через підступ і обман обдурюють синів і дочок УГКЦ.

Правовірна Церква, навпаки, гріх називає гріхом, і гидоту – гидотою. Віруючі УПГКЦ провели в 2010 р. більше 10 маніфестацій проти запровадження содомського гріху до законодавства України. Ієрархія УГКЦ свідомо обманювала, що Україні ця епідемія не загрожує і категорично забороняла брати участь в маніфестаціях на захист сім’ї.

Цитата: «Вороги нашої Церкви і народу, знаючи глибоку прив’язаність українського люду до рідної Церкви, яка завжди була йому опорою, бажаючи відірвати наш нарід від твердої скелі Петрової…»

Відповідь: Ці слова стосуються не до нас, але в повній мірі до апостатичної ієрархії УГКЦ. Гузар у своїй книзі «Бесіди…» (с.57) заперечує суть примату Папи словами: «cum Petro – так, sub Petro – ні». Це означає «ні» - в правовірній єдності з Петром, який видимо репрезентує правовірне вчення і правовірну мораль Євангелії без єресей, але лише незалежно від Петра - в єресі - просто стояти поруч нього (cum Petro). Не ми, але Гузар підступно і поволі відриває віруючих від Петрової скелі.

^ Цитата: «… щоб ослабити його [нарід] духовно і морально»

Відповідь: Єресі, окультизм і гомосексуалізм духовно і морально ослаблюють не лише особу, Церкву, але і весь народ. Ми боремося проти єресей, всіх форм окультизму, а також проти гомосексуальної аморальності. Апостатична ієрархія, навпаки, єресі, окультизм і аморальний гомосексуалізм схвалює і тим ослаблює народ духовно і морально. До модерних форм окультизму належать гомеопатія і акупунктура, орієнтальна медитація і масаж. Колишня генеральна настоятелька ЧСВВ, глава монашества с. Дія Стасюк активно пропихає гомеопатію. Більшість монахів УГКЦ цим відкрилася окультній духовності, яка діаметрально протилежна до правовірного вчення Церкви.

^ Цитата: «Вдаються вже не до насилля, як в часи комуністичного терору, але до обману.»

Відповідь: Гузарова структура не нищить Церкву насиллям, але обманом, через приховані єресі і відступницького духа із Заходу. Правовірна Католицька Церква, навпаки, дбає про правдиву обнову Церкви.

^ Цитата: «Ці хижі вовки в овечих шкурах силуються внести замішання і роздор у стадо Христове.»

Відповідь: Єпископ, який не визнає, що Христос воскрес із мертвих історично та реально і не визнає, що лише Ісус є єдиним Спасителем, є єретиком – вовком в овечій шкірі.

Єпископ, який ставить під сумнів Божество Христове і прирівнює таїнство втілення до поганської атракції «deus ex mаchina», є спокусником стада. Єпископ, який ніде чітко не визнає правовірне вчення Церкви і своїм життям та своїм авторитетом ніде його не ставить на перше місце, але навпаки применшує спасительні правди Євангелії, є вбивцею душ – вовком в овечій шкурі.

Єпископ, який ставить під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці і твердить, що вона є лише як кожна інша жінка, і який прирівнює її до поганської богині з Упанішад, за якою є демонські сили (див. «Бесіди», с.48), є богохульцем – вовком в овечій шкурі.

Єпископ, який схвалює окультизм і сам віщує маятником, є відступником – вовком в овечій шкурі.

Єпископ, який схвалює гомосексуалізм, тим ставиться проти Божого слова і цілої Традиції Церкви. Такий єпископ деморалізує народ і веде його до дочасної і вічної погибелі – це вовк в овечій шкурі.

Єпископ, який ставить під сумнів вічність пекла і вічний засуд, нищить основні правди Євангелії і веде душі до вічної погибелі, є вовком в овечій шкурі.

Єпископ, який має духа масонів і залишається в єдності і в дружніх стосунках з ними, вбачає в них еліту народу і обнову духовності, є вовком в овечій шкурі.

Ці вовки в овечій шкурі силуються внести, а також вже внесли замішання і роздор у стадо Христове. Різними психологіями, єретичними теологіями і оманливими філософіями відривають стадо Христове від спасительних Божих правд і ведуть його до вічної погибелі.

^ Цитата: «неправдиво видаючи себе за греко-католицьких єпископів, священиків, монахів і монахинь» Відповідь: Хто неправдиво видає себе за католицьких єпископів, священиків, монахів і монахинь? Чи той, хто є в єдності з біблійним та католицьким вченням, захищає його і є переслідуваний за цю вірність Христу і Його Євангелії, чи той, хто проповідує єресі і аморальність?

^ Цитата: «Маніпулюючи цитатами з Святого Письма»

Відповідь: Ми не маніпулюємо цитатами з Святого Письма, ані за ними не ховаємо духа брехні і єресей, як це робить апостатична ієрархія і єретичні теологи. Ми висвітлюємо Святе Письмо в тому самому Дусі, як його пояснювали апостоли, Святі Отці і Церква протягом 2000 років. Однак апостатична ієрархія говорить про новий погляд і має нове тлумачення. Але це є підступ і обман. На Заході плодом апостазії є відпад Європи від християнства і відкриття дверей ісламізації, буддизму та індуїзму. Ми, навпаки, захищаємо правди віри також від інвазії цих релігій, які нищать християнство. Апостатична ієрархія своєю фальшивою позицією пошани до поганства нищить останні здорові корені віри.

^ Цитата: «… зводячи наклепи на наші Церкви і їх провід…»

Відповідь: Не ми, але вони зводять наклепи на нашу Правовірну Церкву. Маніпулюють суспільною думкою за допомогою очорнюючих листівок, веб-конференції, церковних часописів і пастирського листа Гузара. Метою є обманути громадськість, нав’язати їй брехню, що ми є секта і змусити органи державної влади чинити беззаконня і нас невинних ліквідувати. Це все робиться через прилюдні наклепи на Правовірну Церкву і її провід. Коли ми правдиво вказуємо на відступницького духа і духа світу, якого приймають багато священиків за прикладом відступницької ієрархії, то завжди до цього подаємо і позитивне рішення. А це є найбільший внесок для збереження правдивої християнської віри в Україні. «Якщо критика дається з метою поправити когось і перестерегти перед злим, щоб не приставав із злим, якби з добрим, то це не є очорненням» (св. Василій Великий, КП 25).

^ Цитата: «…хвалячи тільки Церкву чужу, яка не є в єдності з Апостольським Престолом.»

Відповідь: Не знаємо точно, кого хвалимо, але думаємо, що йдеться про похвалу Православної Церкви за те, що її керівництво змобілізувало вірних для маніфестацій перед Верховною Радою проти введення коду з числом 666 і проти узаконення гомосексуалізму та ювенальної юстиції. Ми зло називаємо злом, а добро – добром: Кому честь, тому честь. Ми би радо похвалили провід УГКЦ, але на жаль, жодної гідної похвали діяльності для захисту вірних і народу він не зробив.

^ Цитата: «Єретичне відкидання авторитету Церкви.»

Відповідь: Гузар своїми єресями сам себе відкинув як церковний авторитет. Ми не проповідуємо єресей, але проповідуємо правовірне вчення і боремося проти єресей. Повчальний приклад з історії: Коли більшість єпископів відпала до аріанства, св. Василій Великий закликав відкинути їх авторитети, щоб спасти Церкву: «Втікаймо від них, як від безбожників, і кидаймо на них анатему».

^ Цитата: «проклинання усіх, хто не є згідний з ними… »

Відповідь: Ми не проклинаємо, а лише оприлюднюємо духовний стан цих відпалих ієрархів і з’єднаних з ними священиків, які своїми єресями самі себе виключили з Церкви і затверділо в єресях залишаються. Вони на себе стягнули анатему – Боже прокляття, оскільки є не згідні з вченням Церкви, а тому і з нами. Винятком є прокляття, яке проголосив владика Маркіян 14.11.2010 на автовокзалі в Чорткові. Воно було викликане тим, що обманений апостатичною ієрархією натовп напав на правовірну Церкву (див. відеозапис).

^ Цитата: «Окультно-кабалістичне розтягування єврейських слів, яке видається за правдиву форму молитви.»

Відповідь: Тут є натяк на розважання над 7-ма останніми словами Ісуса Христа на хресті. Ця молитва є подібна до набоженства «Хресна дорога». Розкаяний розбійник крикнув з вірою: «Ісусе!» «Кожний, хто призове ім’я Господнє, той спасеться» (Ді.2, 21). Ісусове ім’я арамейською звучить Єгошуа – «Господь є спасіння» і виражає суть спасительного Ісусового післанництва. В першому і останньому слові сам Ісус висловлює ім’я «Отче», арамейською «Авва», яким виражає довірливе звертання до Небесного Отця. В п’ятому слові Ісус в час найбільшого терпіння кличе «Боже мій», арамейською «Елої, Елої!». Якщо в даному набоженстві з вірою вимовляється звертання Авва, Єгошуа, Елої, то це не має нічого спільного з кабалою. Навпаки, це вияв живого відношення до вмираючого Христа і до Небесного Отця. Кабала є окультизмом, в якому звертаються до демонів. Звинувачуючи нас в кабалі, Л.Гузар нав’язує думання, нібито вмираючий Ісус на хресті окультно-кабалістично розтягував єврейські слова. Це є найбільшим богохульством і наругою над Христовою смертю, яку Він прийняв за нас, щоб нас звільнити з рабства гріха і диявола. Звинувачення, що правдиве розважання про Христове терпіння пов’язане з кабалою, є богохульством і запереченням всієї християнської Традиції. Основу духовного життя у всій Традиції творили дві головні опори: Першою є роздумування про останні речі людини, тобто про смерть, суд і вічність (пекло і небо), а другою опорою є роздумування про Христове терпіння на хресті. Ложні звинувачення в кабалі є наклепом і гріхом проти Святого Духа.

^ Цитата: «… богохульне обожнення Пресвятої Богородиці»

Відповідь: Що говорить Гузар у своїй книзі про Пресвяту Богородицю? Що вона була лише «доброю жінкою, доброю сусідкою, вона була одною з них – оце й усе» (див. «Бесіди…», с.51). Ніде не підкреслює, що вона повна благодаті (див. Лк.1, 28), що була Дівою до народження Ісуса, під час і після Його народження і що була захоронена від первородного гріха, хоч таким є вчення Церкви. Так згідно з вченням Церкви стверджуємо і ми. Гузар також богохульно її прирівнює до поганської богині з Упанішад, за якою є демонські сили. Наше вчення про Пресвяту Богородицю є в згоді з католицьким вченням, включаючи догму про Непорочне Зачаття Діви Марії. Суть таїнства висвітлює тропар: «Ти від гріха первородного не була очищена, але наперед захоронена…». Гузар в книзі «Бесіди…» постійно вважає і думає, а тим каламутить воду. Він як авторитет не проповідує ясне вчення Церкви, але навпаки у всіх основних питаннях ставить його під сумнів. Це є знаком духа єресі. Щодо католицького відношення до Пресвятої Богородиці, то ми нічого не додаємо, ані не віднімаємо. Ми, навпаки, підкреслюємо дуже важливий момент, а ним є Христовий заповіт на хресті висловлений словами: «Ось, Мати твоя». Це слово Христа не стосується лише до учня під хрестом, але і до учнів всіх християнських генерацій. Підкреслюємо, що Іван був учнем, а до того ж стояв під хрестом і саме там прийняв Ісусову Матір до свого єства (грец.: eis ta idia, див. Ів. 19,27). Святий Амброзій, учитель Церкви, висвітлює, що через таке внутрішнє прийняття він став її духовним сином. Тим, які прийняли Христа і стали Божими дітьми, Ісус дає свою Матір. Тому потрібно виконати Його останню волю, не більше, але і не менше. Учень Іван є для нас прикладом.

Твердження, що ми богохульно обожнюємо Пресвяту Богородицю, є підступом і обманом.

^ Цитата: «святотатське гадання на зернятках вервиці»

Відповідь: Гузар віщує маятником і схвалює у книзі «Бесіди... » окультні принципи (с. 62-63). Проти окультних принципів ми відкрито боремося і чітко їх відрізняємо від правдивих, духовних, біблійних принципів. Основою святості є виконання Божої волі. Вона нам дається через Декалог, через Христові заповіді і блаженства. В них є чітке розрізнення між добром і злом. В житті часто стоїмо перед вибором між двома варіантами, коли ані в одному, ані в другому випадку їх реалізація не суперечить Божим заповідям. Тут є можливість шукати конкретну волю Божу. Приклад: апостоли після молитви і посту з вірою звернулися до Бога і шукали як сповнити Його волю, через жереб (див. Ді. 1,26). Подібною була і біблійна практика, коли Мойсей, Давид або первосвященик в храмі шукали волю Божу і Бог їм відповідав через жереб урім і туммім. Це не було святотатське гадання, але щире бажання шукати з вірою волю Божу. Пошук рішення за допомогою маятника є гріхом віщування і це заборонено. Святий Альфонс каже, що через прутик і маятник діє демон.

Коли апостоли використали жереб, то це не було жодне віщування. Через покаяння вони були в єдності з Богом і між собою і мали одну мету, - щоб сповнилася воля Божа, а не їх інтереси. Якби жереб використовували в справах, які суперечать Божим заповідям і совісті, то це є гріхом. Вирішальним елементом під час шукання волі Божої не є сам жереб, але духовне з’єднання з Богом і віддання Йому всієї проблеми. Шукання волі Божої дуже допомагає при зреченні своєї власної волі (див. Пс.18,27).

Стосовно зернят вервиці, то відомо, що цим методом користувався св. Максиміліан Марія Кольбе. Про цю практику св. Максиміліана ми розповідали, але не рекомендуємо її.

^ Цитата: «… поламані людські долі, розбиті сімї…»

Відповідь: Що нищить людську долю і розбиває сім’ї? Гріх. На наших реколекціях чітко ведемо людей до правдивого покаяння та навернення. Називаємо гріх гріхом і ведемо до практичного прощення. Є багато прикладів, коли після реколекцій через проповідування повної Євангелії люди отримали силу змінити життя. Алкоголіки, які вже вмирали, були врятовані, наркомани були визволені, люди, які були в рабстві нечистоти, з неї визволилися, сім’ї, які розпадалися, були збережені, але й багато віруючих були через віру оздоровлені з фізичних недуг. Також наші прилюдні маніфестації на захист сім’ї та дітей пов’язані з радикальною позицією проти гомосексуальної епідемії і проти ювенальної юстиції, ведуть до збереження правдивої християнської сім’ї, а не до її розбиття і знищення, як нам це ложно приписують. На жаль, апостатичний провід УГКЦ робить цілком протилежне. Пастирським листом і в ЗМІ заборонив вірним брати участь в маніфестаціях на захист сім’ї. Поламані людські долі, розбиті сімї є плодом їх апостатичної діяльності, оскільки не називають гріх гріхом, не ведуть людей до навернення і в першу чергу не наголошують на живе відношення до Христа, який оздоровляє душу і визволяє з рабських залежностей і з-під влади диявола (див. Ді. 26,18).

Цитата: «… розбійницька спроба захоплення греко-католицького храму в місті Чорткові, побиті студенти Дяківської Академії в Чорткові».

Відповідь: Після смерті о. Романа Шелепка віруючі з парафії Преображення Господнього в Чорткові законно зібрали збори і половина віруючих перейшла під юрисдикцію УПГКЦ. Храм не є власністю єпархії, але громади, тобто логічним було би почергове використання храму. Чортківський адміністратор Григорак, однак, незаконно поміняв замки, що було проявом розбійницької спроби захопити храм і не дозволив правовірній частині громади почергово служити там Літургії. До того ж при будуванні храму фінансово і фізично допомагала правовірна спільнота з Підгірців, з якою покійний парох отець Роман був в єдності. Про Літургію і мирну маніфестацію, що мала відбутися в неділю 14.11.2010, попередньо було повідомлено державні органи, які мали обов’язок згідно українських законів уможливити і забезпечити її мирний перебіг. На маніфестацію автобусом приїхало 50 учасників. На громадській вулиці приблизно 200м від храму їм незаконно було заборонено відслужити Літургію, хоча б поблизу храму. Натовп приблизно з 400 найнятих нападників почав над малою групою правовірних вірних робити фізичну розправу, принижувати і насильно виштовхувати їх на автовокзал. Під час спровокованої ними шарпанини було легко поранено на обличчі двох студентів, які найагресивніше атакували. На відео Чортківської єпархії показано одного студента з кров’ю на лиці. Це була свідома брехня, бо «кров» йому просто намалювали. Цього самого студента декілька хвилин пізніше видно на відео цілком здоровим! Чортківський адміністратор навмисно перевів увагу на них, щоб тим самим приховати злочини побиття, копання, кидання на землю, зривання з голови наміток безборонним сестрам. В цих фізичних нападах найактивнішими були передусім ці два неповнолітні агресори, за яких головну відповідальність несе Григорак, який їх використав для своїх намірів: розпалювання релігійної ненависті. Це – злочини проти державних і церковних законів. Запитуємо: Хто організував семінаристів, які не були з Чорткова? А хто їх звів з колишніми членами секти Харі крішна і використав для організованого нападу на беззахисних сестер в п’ятницю, 12.11.2010? Вся ця чортківська акція є доказом брутального переслідування правовірних католиків апостатичною УГКЦ і є прикладом маніпуляції державними органами, щоб вони непрямо підтримували їх злочинну акцію. Це є виразний знак релігійної дискримінації з метою не дозволити справедливе почергове користування храмом.

^ Цитата: «… це далеко не повний перелік діянь цієї секти.»

Відповідь: Ці терористичні акції УГКЦ, це далеко не повний перелік діянь цієї секти (апостатичної ієрархії УГКЦ). Ми, правовірні греко-католики, були б раді якби Л. Гузар все ж таки подав повний перелік цих вигаданих і перекручених діянь. Ми радо би відповіли на це, щоб відмаскувалась ціла система їхньої брехні.

Цитата: «Господь словами: „Істинно, істинно говорю вам: Хто не дверима в кошару овечу увіходить, а де інде влізає – злодюга той, розбійник (Ів. 10,1) – перестерігає нас перед такими ложними пророками, які не приходять, як законні пастирі стада Христового, але лише як злодії і розбійники, діючи обманом і вдаючи з себе пастирів.»

Відповідь: Цей вислів і його коментар відноситься до тих пастирів, які, як виявилось, ними не були, але є вовками і через єресі та через аморальність вбивають стадо. Вони є злодіями і розбійниками, які діють обманом, вдаючи з себе пастирів. В жодному випадку цитата зі Святого Письма і цей перекручений коментар не відноситься до нас. Це повною мірою відноситься до всіх єретичних єпископів УГКЦ. Не ми, але сам Бог через своє слово Гал. 1,8-9 дає на них анатему – тобто виключення з Церкви.

Цитата: «Тому-то Мати наша Свята Католицька і Апостольська Церква, дбаючи про духовне здоров’я своїх дітей, з сумом змушена була ствердити, що (Ілля, Самуїл, Методій, Маркіян) не є ані католицькими священиками, ані монахами...»

Відповідь: Ці побожні фрази про Мати нашу Святу Католицьку і Апостольську Церкву в устах тих, які зрадили Христа, є святотатством і гріхом проти другої заповіді. Стосовно ж владики Іллі, владики Самуїла, владики Методія і владики Маркіяна, то вони є не тільки правдивими монахами реформованого Василіянського Чину, але і правдивими єпископами Католицької Церкви.

^ Цитата: «і через твердосердну нерозкаяність за свої злочини супроти Церкви і віри»

Відповідь: В твердосердій нерозкаяності згідно словника єретика Гузара залишається той, хто є вірний Христові і Його вченню і не дає зламати себе, щоб зректися Христа і з’єднатися з єресями зрадницького проводу УГКЦ. Те, що Л. Гузар називає «злочинами супроти Церкви і віри» насправді є правдивим геройством – захищати Церкву і чистоту віри та моралі від справжніх злочинців, які єресями нищать Церкву зсередини. Згідно твердження апостатів захищати правдиву віру проти єресей – це твердосердечна нерозкаяність. Усі, хто вірний Христові, і всі святі згідно з термінологією Гузара є твердосердно нерозкаяними і допускаються злочинів супроти Церкви і віри.

^ Цитата: «…знаходяться під великою екскомунікою потвердженою Римським Апостольським Престолом.»

Відповідь: Під цією великою екскомунікою знаходяться не правовірні єпископи УПГКЦ, але Глава УГКЦ Гузар і з’єднана з ним апостатична ієрархія, і це за привселюдне проповідування єресей і за те, що затверділо в них залишаються. Згідно незмінного Божого Закону, який не може змінити ані Апостольський Престол, діє: „Хто би проповідував інше Євангеліє, нехай буде проклятий – анатема” (Гал. 1, 8-9). Ця Божа анатема реально, незалежно від церковних кодексів впала на Л. Гузара і на з’єднаний з ним в єресях апостатичний Синод. Якби Апостольський Престол виступив проти Божого слова і відкрито з’єднався з єресями Гузара, то перестав би бути Апостольським Престолом.

Навпаки, жодного папського документу, який би стверджував сконструйовану Гузаром екскомуніку за наші єпископські свячення, не існує! Ложне твердження Гузара є ще одним проявом підступу і обману вірних і громадськості.

Що стосується наших свячень, то вони відбулися в надзвичайних умовах, викликаних тим, що провід УГКЦ почав відкрито проповідувати єресі. Ми були змушені прийняти від правовірних єпископів єпископські свячення і про це повідомили Святішому Отцю.

^ Цитата: „і всі ті, що з ними пристають, наражають себе на загрозу опинитися поза видимими межами Церкви Христової.”

Відповідь: Той, хто свідомо перебуває в єдності з Гузаровим апостатичним проводом, вже не наражається на загрозу, бо вже є поза межами Церкви Христової. Питанням є, хто буде спасенний і в якій Церкві – в правовірній або в єретичній? Є багато католиків, які лише з назви є католиками, і які в годину смерті будуть засуджені на вічну погибель, оскільки не є живими членами Містичного Тіла Христового і не мають Христового Духа. Вони є тільки формальними членами зовнішньої церковної організації. Іншими словами, ложне твердження, яке нав’язує Гузар, що спасеться лише той, хто є в видимих межах його структури, є колосальним обманом. Ісус сказав ясно: „Якщо не будете чинити покаяння, усі загинете. (Лк.13,3). Гузарова антиєвангелія суперечить Христовій Євангелії і основним правдам віри та моралі. Кожний, хто з’єднається з цією антиєвангелією та їй підпорядковується, не буде спасенний.

Цитата: „Дорогі в Христі! Від самих початків в Церкві були ті, хто прагнув її знищити, вже в часі апостолів післанці злого пробували її розколоти і подолати, забуваючи слова Господа, що сили пекла ніколи не зможуть подолати Церкву Христову. А вже святий апостол Іван попереджав: „Як ви чули, що має прийти антихрист, а тепер багато антихристів повстало... з-поміж нас вийшли, але з-між нас не були, – бо коли б з-між нас були, були б зосталися з нами, – лише щоб виявилось, що не всі вони від нас.”(І Ів. 2, 18-19). І ці вовки хижі, були з посеред нас, вдаючи з себе овець Христових, але не були з нами, але лише прийшли, щоб вкрасти, вбити духовно і вигубити (Ів. 10,10).”

Відповідь: Ці цитати є взірцем методу антихристівського духа, який вбиває Божих дітей вже самими цитатами зі Святого Письма. Цей метод використав і диявол на пустині, коли спокушав самого Спасителя. Гузар цитує вислів зі Святого Письма, який виражає об’єктивну правду, але замовчує, що він сам вже не є апостол, але обманщик і апостат (Од. 2,2), який зрадив Христа, проповідує антиєвангелію і на ньому тяжить Божа анатема. Отож, він вже є поза Церквою, а все ж продовжує виступати в ролі Христового апостола і незаконно утримує собі цей уряд. Тому через апостатичну структуру настає офіційна ліквідація Христового стада. Цей фальшивий апостол з духом антихриста найбільшими своїми неприятелями вважає правдивих Христових апостолів. З позиції узурпованого уряду називає їх тим, чим сам є, – антихристами, вовками в овечих шкірах... Дух антихриста через нього проявляється підступною брехнею, єресями, очорнюванням, які вносять духовну смерть. Антихристами, які т. зв. повстали, вважає правовірних Христових слуг. Він сам, який має духа антихриста, виступає як правдивий Христовий слуга і правдивий апостол. Коли зробить цю основну підміну, тоді використовує усі Божі слова і об’єктивну правду в дусі брехні, а потім наводить кари на правовірних, як на антихристів, лицемірно закликаючи їх до навернення. Він, який через анатему (Гал.1,8-9) вже є поза Церквою, називає себе Церквою святою. Нас, правовірних єпископів і правовірних віруючих, клеймує „післанцями злого”. Хто від початку Церкви був цими „післанцями злого”. Ними були єретики, які проповідували іншу євангелію, мали іншого Ісуса і іншого духа (ІІ Кор. 11,4). Саме на них падає Божа анатема (екскомуніка, згідно Гал.1,8-9). Апостол Павло називає їх надапостолами, апостолами неправдивими, робітниками лукавими, що вдають з себе апостолів Христових і до цього додає: „Воно й не диво: сам бо сатана вдає з себе ангела світла” (вірш 14). Апостол Іван вказує на прихід антихриста і багатьох антихристів, які діють всередині Церкви. Конкретно пояснює: „не всі вони від нас” (І Ів. 2,19). „Звуть себе апостолами, а не є ними, і знайшов їх ложними” (Од. 2,2). Офіційна церковна ієрархія Ісуса ложно називала обманщиком і богохульником та засудила на смерть. Цей же дух брехні і релігійного фарисейства, який діяв в минулому, особливо в останній добі нищить Церкву зсередини. Стає проти Христа і його Євангелії та проти Духа Святого, Духа правди. Це є Дух антихриста, який діє особливо через тих осіб, які мають владу в Церкві. Йдеться про апостатичну ієрархію і сучасних теологів. Як відносився Ісус до тодішньої ієрархії і тодішніх теологів? Ісус називає їх побіленими гробами, гадючим поріддям, фальшивими пророками, вовками в овечих шкурах. Вони ложно і очорнюючим способом називали Ісуса блазнем (психічнохворим), опанованим демоном і що чуда робить за допомогою окультизму, тобто в ім’я Велзевула, князя злих духів. Ісус на це їм відповів, що вони грішать проти Святого Духа і що цей гріх їм вже не проститься. Подібно і Гузар у своєму пастирському листі називає нас післанцями злого, антихристами, хижими вовками, які подають себе овечками Христовими і що ми прийшли красти, вбивати, духовно вигубити. Усе це відноситься не до нас, але до нього, який є під Божим прокляттям за явні єресі. Гріх проти Святого Духа з боку Гузара, це те, що він зловживає авторитетом Божого слова – висловами Христа і його апостолів, щоб очорнити правдивих Христових апостолів і щоб через брехню вбивати Христа в душах, яких спершу обдурив. Дух антихриста через Гузара і його структуру морально вбиває Христових пастирів, які за спасіння овець борються аж на смерть з хижими вовками, які проповідують єресі і є одягнені в овечі шкіри побожних фраз і дорогих риз. Цей гріх Л. Гузара і його прибічників, згідно слів Господа Ісуса, їм вже ніколи не проститься! (див. Мт.12,31)

^ Характеристика антихристівської доби

Антихрист буде виступати, як правдивий Христос, а правдивих апостолів тавруватиме антихристами і підбурить проти них обманених вірних, так, як прорік Ісус: „Хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові” (Ів. 16,2). Це є знаком особливо сугестивної брехні, поєднаної з проповідуванням антиєвангелії і антицінностей. Гузар добре знає, що Церква проходить великою кризою. Сьогодні в ній є багато антихристів, які займають церковні уряди. Папа не має сили, ані засобів, щоб проти них привселюдно виступити і позбавити їх уряду. Тому вони захищаються офіційністю, а навіть єдністю з Папою, хоча самі своєю діяльністю і конкретними висловлюваннями цю єдність заперечують. Якби Гузар мав єдність з Папою, то мусів би мати єдність також з Христовим правовірним вченням і з усіма правовірними. Однак він це вчення заперечує, проповідує іншу євангелію, – антиєвангелію, – а правовірних переслідує. Ми залишились вірними правовірній мученицькій Церкві, а тому відділилися від його зрадницької структури і створили Правовірну Церкву, з’єднану з Папою. Вона є правдива спадкоємиця підпільної Греко-Католицької Церкви. УПГКЦ дистанціюється від єресей Гузара. Цитату зі Святого Письма Гузар перекручує проти нас: „З поміж нас вийшли, але з між нас не були, бо коли би з між нас були, були би зосталися з нами.” Ця цитата зовсім не відноситься до Правовірної Церкви та до її ставлення до Гузарової апостатичної структури.

І ці вовки хижі були з посеред нас вдаючи з себе овець Христових, але не були з нами, але лише прийшли, щоб вкрасти, вбити духовно і вигубити (Ів. 10,10).”

Цитата Ів. 10,10 є спотворена і не відноситься до нас, але до нього. Жоден з хижих вовків апостатичної структури поки що не відійшов з уряду і не вийшов з посеред них. Вони і надалі, будучи єретиками, продовжують свою хижу програму: щоб вкрасти, вбити духовно і вигубити (Ів.10,10). Тільки деякі з них вийшли з підпільної мученицької Церкви, але з між правовірних мученицької Церкви ніколи не були. Інші, коли закінчилось підпілля, влізли з США, щоб вкрасти, вигубити і духовно вигублювати.

Відразу у 1992 р. цей єретичний провід з Заходу (о. Дацько) розпочав систематичну ліквідацію правовірних сестер. Одночасно відбувалася ліквідація усіх правовірних практик в цілій УГКЦ. „Злодій приходить, щоб вбивати і нищити”. Почали усувати набожність до Божого Серця, а тим самим регулярні місячні сповіді, насильно змушували священиків, щоб католиків називати православними, усували молитовні практики Хресної дороги і вервиці, почали піднімати вірних з колін під час Святого Причастя... Усі живі практики, які оживляють віру і завдяки яким люди в підпіллі залишились вірними, вони почали ліквідувати. Якби поряд з цим вони запровадили адекватні форми набожностей, які би ще більше обновили віру, то це було б вкладом в духовне життя Церкви. Однак вони відібрали вірним хліб і тому багато хто духовно померли, деякі відпали до єговістів, а молодій генерації залишився тільки фольклор, без живого Христа.

^ Цитата: „Тому, дорогі в Христі, згуртуйтеся довкола своїх законних пастирів.”

Відповідь: Пригадуємо, Гузар незаконно прийшов до влади (див. Меморандум митрополита С. Сулика), а тепер коли її має, скасовує і Божі закони через єресі. У його підпорядкуванні є священики, т.зв. законні пастирі, які не можуть виступити проти його єресей, ані не можуть офіційно поставитися за Христа і за правовірне вчення, бо за це б їх ліквідували. Гузар змушує їх читати ложні пастирські листи і поступати проти свого сумління. В іншому випадку їх будуть переслідувати і карати. Поки що вони не мали можливості вийти з цієї єретичної структури. Тому Гузар за всяку ціну створює тиск на державні органи, щоб нашу УПГКЦ в жодному разі держава не зареєструвала. Це означає, що священики і Божий люд не має можливості відділитися від єресей і офіційно перейти до правовірної структури, яка відділилася від всіх Гузарових єресей і зберегла спасительну віру і є правдивою спадкоємицею правовірної мученицької Церкви.

^ Цитата: „і пильнуйте, щоб хто вас не звів і не погубив духовно.”

Відповідь: Гузар єресями зводить вірних і губить їх духовно. І справді потрібно перед ним себе пильнувати.

Цитата: „Докладно перевіряйте тих, хто будучи незнаний вам, приходить і представляє себе католицьким єпископом чи священиком. Бо кожний законний священик має посвідчення свого єпископа, а кожний католицький єпископ вписаний в Каталог, який видає Апостольська Столиця і який називається Annuario Pontificio.”

Відповідь: Нарешті потрібно, щоб вірні докладно перевіряли тих, хто приходить і представляє себе католицьким єпископом чи священиком. Два роки тому уся ієрархія УГКЦ добровільно з’єдналася з духом єресей Гузара і хоча до них відкрито звертались з закликом, щоб визнали католицьку віру і відреклися єресей, а про це був поінформований і Святіший Отець, вони цього не зробили. Відкрито залишилися в єресях і таким чином на себе стягнули Боже прокляття, згідно Гал. 1,8-9. Тому потрібно перевіряти усіх священиків, які були висвячені, починаючи від 3.8.2008, оскільки вони не є священиками, хоча і мають посвідчення про свячення. Такі „священики” відправляють Літургію неважно, неважно сповідають, неважно уділяють Святі Тайни, крім Святого Хрещення. Гузар з Каталогу, який називається Annuario Pontificio, робить собі овечу шкіру. Він зрадив Христа, прийняв духа єресі, нищить Христове стадо і зловживає владою, яку узурпував (див. митр. С. Сулик – „Меморандум”). І хоч би тисячу разів був записаний в Ануарій, то це не зніме з нього Божу анатему. Він вже не має спасительного вчення і віри і не веде люд до спасіння, але до погибелі. Тому, добре перевіряйте усіх в нинішній добі! Є священики, які терплять під владою єресей і часто мусять діяти проти своєї совісті, однак ініціативно не з’єднуються з апостатичною структурою і з духом, який є за нею. Однак є священики, які відкрилися цій єретичній структурі, внутрішньо прийняли її за свою, активно борються проти Правовірної Церкви і активно пропихають єресі. Вважайте, не будьте щодо них довірливі і не відкривайте їм серце, бо ці апостатичні священики відберуть вам живу і спасительну віру. Тому перевіряйте! Коли священик усміхається і підлещує, то це не означає, що він має Духа Христового. Навпаки, це може бути вишколений апостат з духом смерті.

Більшість тих, які займають високі пости в апостатичній структурі Гузара, внутрішньо з’єдналися з єресями, отож є відступниками і є великий знак питання, чи важно відправляють Літургію і чи важно сповідають. Перевіряйте таких священиків!

Цитата: ”Не дайте, щоби ворог посіяв у душах ваших ненависть і злобу. Молімося разом, щоб Всемогутній Бог у Своєму безмежному Милосерді захистив стадо Христове від вовків хижих, а вже звабленим душам, які потрапили до лабет догналівської секти, дарував ласку навернення і примирення”.

Відповідь: Пастирський лист Гузара сіє в душах ненависть і злобу. Є абсурдом після його прочитання чи прослухання додати: ”не дайте собі цю ненависть і злобу до душі посіяти”. Є лицемірством нищити Боже стадо єресями, деморалізацією, окультизмом, пропагуванням гомосексуалізму, ставленням під сумнів Христового Божества, вічності пекла, а при цьому видавати себе за правовірного. Але ще більшим лицемірством є – називати правовірних, які не мають нічого спільного з єресями, хижими вовками. УПГКЦ є правдивою спадкоємицею мученицької Церкви. Гузар зневажливо називає її сектою. Це є брехня, злочин привселюдного очорнення і гріх проти Святого Духа. Потрібно молитися за спасіння не тих, які йдуть безпечною вузькою дорогою до спасіння, але за спасіння тих, які йдуть широкою дорогою Гузарових єресей до вічної погибелі. Якщо говориться про якісь лабети, то ними є апостатичний провід УГКЦ з його єресями, який вірним не дозволяє ні навернутися, ні йти безпечною дорогою до спасіння.

^ Усі священики 26 грудня мали в єктенії зіграти трагікомедію за Гузаровим сценарієм: „Господи, Господи Ти у Своєму преблагому милосерді не хочеш смерті грішника, але, щоб він навернувся і жив, сам і нині змилосердися над ложними пророками, які відпали від Святої Церкви Твоєї і всіма, що з ними пристають. Пошли їм із небес своє просвітлення, щоб спасенно упокорені, вони спізнали свій гріх і, навернувшись, стали учасниками Твоєї милості. Та примири їх зі Святою Церквою Твоєю, молимось Тобі, вислухай і помилуй.”

Відповідь: Уся ця молитва є зразком, як діє антихристівський дух, який використовує правовірні цитати і правовірні вислови для того, щоб вбивати душі. Подібно і диявол на пустині цитував Боже слово в іншому дусі, а так робить і сьогодні через своїх слуг. Метою є обманути вірних і тримати їх під владою єресей і в рабстві гріху. Гузарова апостатична структура „закликає” до покаяння і навернення, але насправді правдиве покаяння і навернення відкидає і нищить. Це є головна ознака духа антихриста. Гузарова „єктенія”: ”Господи, Господи, Ти не хочеш смерті грішника, але, щоб він навернувся”, правовірного називає грішником. Навернутися, за його словами, означає – зрадити Христа і підпорядкуватися Гузаровим єресям. Ложними пророками, які відпали від Святої Церкви, називає правдивих пастирів, які ведуть люд до спасіння в Христі. Гузар себе і відступницьку ієрархію, яка вже є поза Церквою, називає „Святою Церквою”.

В єктенії він насправді не звертається до Бога, але „просить” в дусі антихриста за „просвітлення і спасенне упокорення”, але не для себе, а для правовірних, щоб „спізнали свій гріх і навернулись”. Що означає т.зв. просвітлення з небес? Це означає прийняти спосіб мислення Гузара, за яким є дух антихриста.

Коли, згідно Гузара, людина є спасенно упокорена? Коли прийме звинувачення духа антихриста і „розкаянно” відречеться живого відношення до Христа і спасительної віри. Таке „спасенне упокорення” є духовним самогубством, що веде до вічної погибелі.

Що означає „спізнати свій гріх”? Згідно Гузара, це означає, що правовірний католик мусить назвати гріхом своє навернення до Христа і відвернення від єресей Гузара.

Що означає слово „навернутися”? В Гузаровій термінології це означає покинути дорогу спасіння і навернутися на дорогу єресі, яка веде до пекла. Проявом такого навернення є служіння не Богу, але єресям, кар’єрі, грошам, аморальності, замість Євангелії служити підступу і обману, і таким чином тягнути і інших до погибелі. Це означає вигнати Духа Святого і служити духу антихриста.

Що означає примирення зі „святою Церквою” Гузара? Прийняти схвалений ним гомосексуалізм і окультизм, за його прикладом ставити під сумнів основні правди віри, заперечити пекло, а потім в годині смерті до нього впасти.

Гузар склав єктенію не до Бога, але до демона. Чому? ^ Він проповідує єресі і грішить проти Святого Духа. Його господом вже не є Ісус Христос, але антихрист.

Що означає, „щоб стали учасниками Твоєї милості”? Гузар своїм господом не має Ісуса Христа, але має іншого господа. Милість такого господа означає протилежне, а саме – втрату Божої милості. Диявол на пустині також пропонував Ісусу Христу, щоб став учасником його милості, коли Йому сказав: «все дам тобі, як упадеш ниць і мені поклонишся» (Мт. 4,9). Такому „учаснику демонської милості” Гузар забезпечить кар’єру: отримає багату парафію, підвищить його на декана, синкела, стане „успішним” теологом, ректором семінарії... „Учасник цієї милості” не сміє лиш одного: розійтися з духом єресей і прийняти Христа за свого Спасителя і Господа. Чому? Тому що це є єдина дорога до спасіння.

Принципи антихристівського духа:

 • використовує правовірні терміни, але за ними нема Духа Христового, але є дух антихриста;

 • коли звертається до господа, то насправді звертається до демона;

 • коли він говорить про святу Церкву, то під цим терміном скриває зрадницьку апостатичну ієрархію;

 • коли говорить про хижих вовків, то насправді ними є він і його структура, все ж він так називає правовірних пастирів;

 • коли говорить про ложних пророків, то знову ж таки ними є він і його апостатична структура, але він так називає правовірних християн.

Гузарова єктенія є вершиною богохульства і гріхом проти Святого Духа. ^ Священики, які 26 грудня виголосили цю єктенію, нехай собі усвідомлять, що нею вони зверталися до Гузарового господа, яким, однак, не є Ісус Христос.

Апостол Іван, якого Гузар цитує, про нього і його однодумців сьогодні сказав би: „І як ви чули, що має прийти антихрист, а тепер багато антихристів повстало.” (І Ів. 2,18). Ними є ті, які прийняли духа єресі і стягують за собою більшість Церкви до погибелі. Вони ховаються під овечу шкіру церковної офіційності.


^ Розсудіть самі: Хто насправді є хижими вовками в овечій шкірі? Чи ми, правовірні єпископи, які проповідуємо Христове Євангеліє і терпимо за Нього, чи ті, які прийняли єресі, зрадили Христа і тягнуть душі до вічної погибелі.

В цілому пастирському листі Гузар допустився щодо нас грубих очорнювань і розпалювання релігійної ненависті. Згідно Христового Євангелія його пастирський лист є гріхом проти Духа Святого.


Відповідь уклали єпископи УПГКЦ

+ Методій, ЧСВВр

+ Маркіян, ЧСВВр

+ Ілля, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр


Львів 1.1. 2011


Копії:

- Святіший Отець Бенедикт XVI

- Церковні мас-медіа


Адреса: Синод єпископів УПГКЦ, вул. Соснова, 3, Львів-Брюховичі, 79491, Україна

www.community.org.ua, www.uogcc.org.ua, pidhirci.community@gmail.comПохожие:

Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПастирський лист священикам І вірним угкц в Україні
Глави угкц кард. Л. Гузара замість нього був новим правовірним Синодом єпископів призначений новий представник угкц, а ним є архиєпископ...
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПовідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів. Цитуємо: "Як Верховний Архиєпископ угкц бажаю подати до вашого відома наступне": Пункт
Л. Гузар видав офіційне повідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПастирський лист вірним єпархії
Угкц кир Михайло Осідач разом з усіма єпископами правовірного Синоду єпископів угкц уділяють Вам своє Архиєрейське благословення
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПовідомлення про зміну Синоду Єпископів угкц
Вам, що з причини апостазії Глави угкц кард. Л. Гузара І 17 єпископів, які мають з ним єдність в його єресях, кард. Л. Гузар на підставі...
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПреосвященний Владика
Угкц. Також тут згадуєте про вживання слова “православний” у Св. Літургії. Штучні докази проти нас створюються з укладеної нами “Петиції...
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconВідповідь на т зв пастирський лист Львівської архиєпархії
Угкц повинні були прочитати пастирського листа студита Алексійчука, який ходить в єпископських ризах з православною камилавкою І...
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПовідомлення про канонічне перейняття єпархій угкц повідомляємо, що ложний пастирський лист єпископа Колтуна
Лицемірно в ньому пише: “Сатана влізає на престіл і бере самочинно владу Христа Спасителя та апостолів, щоб вести пагубне «діло спасіння»”....
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПастирський лист правовірного Синоду угкц священикам
Христа охолола і на загал є порушені основні правди Євангелії та нашої християнської віри
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconВибір нового Глави угкц І нового Синоду єпископів угкц в Україні
...
Відповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара iconПастирський лист усім християнам Європи
Цей пастирський лист мала би видати Єпископська конференція Європи. Оскільки вона паралізована апостатичною структурою всередині...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов