Різдвяний пастирський лист вірним угкц icon

Різдвяний пастирський лист вірним угкцНазваниеРіздвяний пастирський лист вірним угкц
Дата конвертации06.02.2013
Размер69.16 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Різдвяний пастирський лист вірним УГКЦ


Дорогі священики і вірні УГКЦ!


В цей Різдвяний час до вас звертається Синод єпископів УПГКЦ. Усвідомлюємо, що Бог довірив нам службу пастирів всіх вірних греко-католиків. Тому маємо відповідальність, щоб вам в теперішній добі теологічних єресей і масової деморалізації проповідували біблійне і католицьке вчення та Божі Закони. Це правовірне вчення, на жаль, заперечують західні теологи, за яких відповідають єпископи Західної Церкви. Наш Синод єпископів закликав цих єпископів, щоб визнали правдиву католицьку віру і відділилися від сучасних єресей. На жаль, ці єресі, які заперечують основу спасительної віри, проповідує і Глава УГКЦ, екс-кард. Л. Гузар, і з’єднані з ним єпископи. Ми мали перед Богом відповідальність звернутись з цим закликом не тільки до західної ієрархії, але й до окремих ієрархів УГКЦ. Про цей крок знав і Святіший Отець, а також ми його повідомили, що кардинал Л. Гузар і з’єднані з ним єпископи через те, що затверділо залишилися в єресях, самі себе виключили з Церкви. Саме тому була заснована правовірна гілка УГКЦ. Ми не є ніякими розкольниками, а тим більше не сектантами. Бог нас покликав, щоб ми стали правдивими наступниками єпископів мученицької УГКЦ. Уже саме існування Правовірної Греко-Католицької Церкви для вас є благословенням. Апостатичний провід саме тому не має дерзкості поступово нав’язувати вам єресі боячись, що священики зі своїми парафіями перейдуть під юрисдикцію нашої УПГКЦ, де зможуть вільно дихати і забезпечувати вам духовну обнову вашої віри. Запитуєте, яка є різниця між нами, правовірними єпископами, і т.зв. офіційними? Різниця є лише одна: ми зберігаємо віру мученицької Греко-Католицької Церкви без єресей, які проповідує екс-кард. Л.Гузар і з’єднані з ним єпископи, які цим стягнули на себе Божу анатему – прокляття.

В цьому році гомосексуальні лобі із Заходу намагалися через гей-паради проломитися і в Україну. Перша акція пролому була запланована на Велику п’ятницю, 2.04. 2010р., в Івано-Франківську. Наші вірні на Квітну неділю, 28.03.2010р., приїхали декількома автобусами до Івано-Франківська і провели маніфестацію протесту, якою вимагали скасування гей-парадів. Як реагували екс-єпископи? Два тижні перед нашою маніфестацією вони написали пастирського листа, яким заборонили вам брати участь в акції протесту проти впровадження гомосексуалізму. Одночасно нас очорнювали по місцевому телебаченні, а вірних залякували, щоб ніхто не протестував проти запланованого гей-параду гомосексуалістів. Цим апостатичний провід УГКЦ явно став на бік збоченого гомосексуалізму проти Божих Законів і проти вчення Церкви.

Подібні акції протесту наші вірні проводили і в Дрогобичі, в Тернополі, декілька разів у Львові і в Києві. Завдяки відваги наших вірних було зупинено просунення цієї аморальної епідемії в Україні. Підкреслюємо: коли б екс-єпископи УГКЦ в пастирському листі закликали всіх вірних, то в цей історичний час на вулиці наших міст вийшли б не тільки сотні тисяч вірних УГКЦ, але також й інші християни і невіруючі. Ця масова акція мала б позитивний наслідок для майбутнього України, а також була би позитивним прикладом для інших народів світу як зупинити гомосексуальну епідемію.

На жаль, екс-кард. Л. Гузар у своїй книзі „Бесіди...” схвалює гомосексуалізм. Цим він ставиться проти вчення Святого Письма і цілої традиції Церкви. Що стосується послуху, то ми, як єпископи, йому не підпорядковуємося, ані не зобов’язані його слухати. Ми маємо обов’язок слухати Бога, Його Слово і безпосередньо Святішого Отця. Однак ми не підпорядковуємося зрадницьким ватиканським дикастеріям, які мають єдність з духом світу, з єретиками, масонами і з єпископами-апостатами. Вони самі себе вже виключили з Церкви.

Наш Синод відважно виступив за охорону віри і Божих Законів від т.зв. гендерної рівності, яка відчиняє двері легалізації гомосексуалізму, транссексуалізму та інших збочень. Також ми заступилися за сім’ю та привілейоване право батьків на виховання своїх дітей, протестуючи проти т.зв. ювенальної юстиції. Ця інституція є наднаціональною і без суду та без доказів вини може будь-якій сім’ї забрати дітей, а потім віддати їх на усиновлення т.зв. гомосексуальній сім’ї двох збочених людей.

Дорогі вірні УГКЦ, цей наш бій разом з нашими вірними, – правовірними греко-католиками, – ведеться за охорону моральних і духовних цінностей цілої України.

Багато з вас є індиферентними до нас, а інші є під впливом очорнень і аж на смерть нас ненавидять. Ті, які нас ненавидять, переважно є невинними жертвами брехні, яку зарозуміло поширює провід УГКЦ і деякі священики. Інші нас ненавидять, тому що відчувають, що були б змушені змінити своє відношення до Христа і прийняти правдиве християнське життя, яке ми обороняємо і проповідуємо. Тільки воно є безпечною дорогою до спасіння, на відміну від різних модерних течій, з’єднаних з духом світу і з духом єресей. Ті, які до нас індиферентні, кажуть: „Нас не цікавить церковна ієрархія, нас цікавить, чи ми маємо доброго священика.” На це вам відповідаємо: цього доброго священика апостатична ієрархія може вам скоро забрати і дати молодого, який вже прийняв ліберальну західну теологію, яка в своїй основі заперечує правдиву християнську віру. Простий вірний цього все ж не побачить, або побачить, коли вже буде духовно отруєний прихованими єресями. І навіть коли вам вашого доброго священика, який є внутрішньо правовірний, залишать, все таки він є зв’язаний з апостатичною системою. Вона не дозволяє йому, щоб прилюдно визнав правдиве вчення і щоб прилюдно відділився від єресей, які нищать спасительну віру.

Наш Синод закликав до визнання віри:

^ Формуляр визнання:

  1. Чи віриш, що за нас, тобто і за тебе і за твої гріхи, Господь Ісус Христос помер на хресті, а на третій день воскрес, і то реально та історично? Відповідь:

  2. Чи віриш, що в нікому іншому нема спасіння, а тільки в Ісусі Христі? Відповідь:

  3. Чи вважаєш гомосексуалізм гидотою і смертним гріхом? Відповідь:

  4. Чи відрікаєшся історично-критичної теології (ІКТ) і духа, який є за нею? Відповідь:

  5. Чи відрікаєшся духа синкретизму з поганством, духа релятивізму та фальшивої інтерпретації Nostra Aetate і т.зв. духа Ассижу? Відповідь:

  6. ^ Чи відрікаєшся сатани і демонів, насамперед тих, які діють сьогодні через різні приховані форми магії та віщування (гомеопатія, акупунктура, гіпноз, віщування маятником, лозою), а також через духа Нью Ейдж? Відповідь:

  7. ^ Чи відрікаєшся духа, який діє через масонів, через Ротари-клуб чи Ліон-клуб? Відповідь:

Підпис_____________дата____________2010р.Б.


До цього визнання наш Синод єпископів з відома Святішого Отця закликав майже всіх єпископів Католицької Церкви. На жаль, тільки один із них, з Бразилії, з радістю негайно визнав віру і відділився від вищезгаданих єресей і деструктивних течій та передав своє визнання віри Святішому Отцю. Інші єпископи це визнання Святішому Отцю не передали, а цим прилюдно зрадили Христа і стягнули на себе анатему. Плоди їх анатеми очевидні – моральний розклад цілої Західної Церкви. Єдиним рішенням є правдиве покаяння, до якого через наш Синод єпископів Ісус закликає словами: «та коли не покаєтеся, то загинете всі так!» (Лк. 13, 3).


Внутрішня зрада в Церкві і потреба збереження правдивої віри стали причиною, чому мусіла виникнути наша Правовірна Церква. Вона відважно і за ціну переслідувань від апостатичної ієрархії проповідує правовірне вчення, правовірні Божі Закони і має Христового Духа. Вона не має духа світу, який маніпулює Божим словом, подібно, як диявол на пустині. Він спокушав Христа цитатами зі Святого Письма, за якими однак не був Дух правди, але дух брехні. Наша Правовірна Церква, всупереч сучасному єретичному вченню, прилюдно визнає, що Христос воскрес із мертвих, наша Церква прилюдно визнає, що ні в кому іншому нема спасіння, а тільки в Ісусі (пор. Ді.4,12). Наша Правовірна Церква, на відміну від Л. Гузара, ніколи не ставила під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці, ніколи не ставила під сумнів вічність пекла, як це робить він, і ніколи не схвалювала окультизм. Навпаки завжди боролася проти всіх видів окультизму і тому не мовчала на признання екс-кард. Л. Гузара про те, що він віщує маятником. Наша Правовірна Церква, на відміну від Л. Гузара, ніколи не схвалювала гомосексуалізм, але безкомпромісно згідно Святого Письма називала його гріхом та гидотою і відкрито маніфестувала проти нього.

Дорогі вірні греко-католики, збережіть живу віру, спадкоємство своїх батьків і прадідів, віру, яка може вам забезпечити не тільки вічне спасіння, але і правдиве щастя в цьому житті. Різдвяне привітання «Христос раждається!» означає, що Христос знову і знову народжується в серцях тих, які Йому дають місце. Тому основою для прийняття живого Христа є правдиве покаяння, яке має бути нашою ціложиттєвою програмою. Чинити покаяння означає знову входити до Божого світла і в цьому світлі визнавати перед Богом свої гріхи, навіть ті найменші. В ту хвилину, коли входимо до світла, на нас здійснюється: «Якщо ходите у світлі, кров Христова очищує вас від кожного гріха.» (І Ів. 1,7)


Щоб кожен з вас міг правдиво прожити цьогорічне Різдво, потрібно зробити крок обнови живої віри і знову прийняти Слово так, як Його прийняла Пресвята Богородиця, щоб Христос міг народитися і в ваших серцях і щоб вас стосувалося: «Христос через віру перебуває у ваших серцях» (Еф. 3,17). Правдиве духовне переживання Різдвяних таїнств поєднане з вірою в Боже слово: «Тим, які його прийняли, дав владу стати Божими дітьми» (Ів. 1,12). Потрібно вірою прийняти Ісуса за свого Спасителя і за свого Господа. Він прийшов на світ і народився в убогому Вифлеємі і заради тебе, Він в час Різдва хоче прийти і до Вифлеєму твоєї душі і постійно залишатися з тобою. Від тебе хоче, щоб і ти залишався з Ним так, що даси Йому цілковито самого себе і що навіть задля Нього втратиш свою душу. Той, хто втратить свою душу ради Ісуса і ради Євангелії, той її збереже (Мр. 8,35). Ця втрата здобуває самого Бога і вічне з’єднання з Ним. Ця втрата є виконанням Першої Заповіді – любити Бога цілим серцем, цілою душею і всією силою. Він перший полюбив тебе. Він задля тебе став людиною, щоб вирвати тебе з жорстокого рабства диявола, щоб ти міг жити новим життям, чи радше, щоб Ісус міг жити в тобі, а ти щоб дав Йому до диспозиції свої члени на освячення (Рим. 6,19). Свої руки, ноги, очі, розум і волю цілковито маєш дати до диспозиції Спасителю, який помер за тебе, а також воскрес з мертвих (Рим. 6,3-4). Маєш жити в єдності з Ісусом, Він хоче жити в тобі. Апостол Павло цю правду виражає словами: «Живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив і видав за мене самого себе».(Гал. 2,20 і наст.)


Дорогі священики і вірні УГКЦ, якщо маєте до нас упередження, то вже інша справа, на це ви маєте право. Однак, якщо відкинете Боже слово, яке вам пропонуємо, цим ризикуєте бути навіки засуджені. Прийміть живого Ісуса і залишайтеся з Ним. Тоді Він вам сам покаже, чи ми є Його слуги, чи ні.


Від усього серця благословляють вас і ваші родини


єпископи Правовірного Синоду

+ Михайло (Глава УПГКЦ)

+ Ілля, ЧСВВр

+ Маркіян, ЧСВВр

+ Методій, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр

+ Тимотей, ЧСВВр

+ Василь, ЧСВВр
Похожие:

Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconПастирський лист священикам І вірним угкц в Україні
Глави угкц кард. Л. Гузара замість нього був новим правовірним Синодом єпископів призначений новий представник угкц, а ним є архиєпископ...
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconПастирський лист вірним єпархії
Угкц кир Михайло Осідач разом з усіма єпископами правовірного Синоду єпископів угкц уділяють Вам своє Архиєрейське благословення
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconПовідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів. Цитуємо: "Як Верховний Архиєпископ угкц бажаю подати до вашого відома наступне": Пункт
Л. Гузар видав офіційне повідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconРіздвяний пастирський лист священикам І вірним упгкц
Сина. Він помер за нас і воскрес як Божий Син, щоб ми не загинули, але мали вічне життя. Тут є умова: спасительна віра. Лише той,...
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconРіздвяний пастирський лист
Звертаюся до вас, як пастир, якому довірена найбільша відповідальність за ваше спасіння
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconВідповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара
За ці злочини згідно Карного Кодексу України належиться покарання ув’язненням від 2 до 5 років. Згідно Божих законів цей пастирський...
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconПастирський лист нового правовірного Синоду єпископів угкц вірним
Святої Літуpгії. Поширюють про нас неправди і очорнення, а при цьому навмисне закривають справжній стан речей. Роблять це тому, що...
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconВідповідь на памфлет під назвою „Пересторога вірним угкц” Цими днями на замовлення апостатичного Синоду угкц вийшов памфлет під назвою: „Пересторога вірним угкц ”
Цими днями на замовлення апостатичного Синоду угкц вийшов памфлет під назвою: „Пересторога вірним угкц ”. Яка мета цього памфлету?...
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconПастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!»
Дорогі священики, монахи і монахині, члени третього чину, семінаристи і всі вірні!
Різдвяний пастирський лист вірним угкц iconРіздвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц
Бог тебе любить І дав тобі найбільший дар: Свого власного Сина. В ньому маєш вічне життя І в Ньому маєш І правдиве щастя на цій землі....
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов