Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» icon

Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!»НазваниеПастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!»
Дата конвертации06.02.2013
Размер63.86 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Пастирський лист вірним УПГКЦ


«Христос раждається!»


Дорогі священики, монахи і монахині, члени третього чину, семінаристи і всі вірні!

В перші дні 2011 року святкуємо народження Христа. Різдвяне привітання «Христос раждається!» є не лише проявом побожної традиції, але є глибокою реальністю. Христос знову і знову народжується в серцях тих, які через правдиве покаяння дають Йому місце у своєму серці. Нехай не тільки в день Різдва, але й протягом цілого року Христос щоденно народжується в наших серцях. Але нехай не тільки народжується, але й перебуває. «Щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях.» (Еф.3,17)

Євангелія говорить, що в місті Вифлеєм не було місця «І породила вона свого Первенця Сина … і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них (в місті Вифлеєм).» (Лк.2,7) Тому Христос народився в стаєнці за містом. Вам, дорогі мешканці міста Львова, які прийняли живого Христа і яких є більше тисячі, не дозволено, щоб ви святкували це Різдво у Львові під покрівлею якогось храму. Ви також мусіли подорожувати, подібно як Пресвята Богородиця зі св. Йосифом, за місто Львів до Брюхович, щоб там знайти місце, де можете знову пережити народження Христа у ваших серцях. В минулому році ви були змушені вступити в велику боротьбу за Христа і Його Євангелію. 14.10.2010р., на свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми з вами почали відправляти Літургії у Львові перед Ратушею. Від тоді аж до свята святого Миколая, 19.12.2010, ми кожної неділі на вулиці перед закритим храмом святого Петра і Павла відправляли Св. Літургію. Ані тоді не знайшлося місця для живого Христа під покрівлею якогось храму міста Львова. Після закінчення Св. Літургій ви маніфестували з транспарантами, обходячи Ратушу. Цим ви також наголосили на найактуальнішу небезпеку для українського народу, якому загрожує узаконення гомосексуалізму. Ці Літургії і маніфестації засвідчили цілому Львову, що тут є жива Церква, яка не з’єдналася зі зрадою апостатичної ієрархії. Ця зрадницька ієрархія не тільки вбила Боже життя єресями, але також відкрито схвалює гомосексуалізм і під „святим послухом” забороняє кожному, хто би захотів проти цього гріха маніфестувати.

Шокує, що офіційна Церква на Заході через духа апостазії вбиває Христа в людських душах і мовчить на масову деморалізацію колишніх християнських держав. Плодами є протилюдські і проти-Божі закони ЄС. Там на перше місце поставили просовування гомосексуалізму у всі сфери життя. В Німеччині і в деяких державах вже офіційно узаконена евтаназія. Практично йдеться про самогубство, що однак зловживається і для усунення небажаних людей.

В цьому році був створений особливий тиск на Україну з боку ООН, різних структур ЄС, ПАРЄ, щоб вбити Христа в душах українців. На жаль, офіційна ієрархія УГКЦ, мовчанкою схвалює цей моральний геноцид України і паралізує будь-який спротив вірних.

Ви, дорогі вірні, є правдивими патріотами, ви є правдивими оборонцями безборонного Христа в душах українського народу. Усім вам наш Синод дякує за вашу вірність Ісусові, за ваші жертви і терпіння, які ви перенесли за Ісусове вчення, за оборону спасительної віри, за правдиву традицію мученицької української Церкви і за український народ. Всі темні сили зосередили свої зусилля на Україну, щоб зліквідувати Божі закони і ввели антизакони, які спрямовані до геноциду. 21-24.11.2010р. пропагатори гомосексуалізму з ООН організували в Києві міжнародну конференцію за участю 155 делегатів, переважно ЛГБТ, з метою узаконити в Україні шлюби гомосексуалістів і покращити соціальне становище транссексуалів. Йшлося про те, щоб вони легко були прооперовані з чоловіків на жінок і навпаки. Мас-медіа не мали вільного доступу на конференцію. Це є однією з багатьох підступних і деструктивних намагань іродового духа для знищення Христа в душах українців. Ці намагання завжди супроводжуються фінансовим хабаром. Ця акція – хабаром в 305 млн. доларів з США, так звано на боротьбу проти СНІДу. Яке ж це лицемірство! Статистика показує, що більше 50% СНІДу поширюють гомосексуалісти. В Америці лікування одного гомосексуаліста зараженого СНІДом коштує 300 тис. доларів. Це означає, що цієї фінансової допомоги вистачить лише для одної тисячі гомосексуалістів інфікованих СНІДом, які все ж заражають наступні тисячі інших. Така допомога Україні є міжнародним лицемірством і обманюванням непроінформованих людей. Мета цих мільйонів – змінити українські закони. В цьому році було багато такого роду фінансових дотацій (хабарів) з Заходу з однією метою – усунути природні і Божі закони, які приносять благословення Україні, і завести протиприродні і проти-Божі закони, а з ними прокляття і геноцид України.

Ми, як пастирі, зобов’язані захищати стадо навіть найвищою ціною втрати дочасного життя.

Не тільки ми, але кожен з вас, правовірний греко-католик захищаєте найвищі цінності, які забезпечують життя тут і після смерті.

Дух смерті, дух Ірода нападає на Україну. Нападає і на наше місто Львів через т.зв. гендер-гей ідеологію та ювенальну юстицію. Гендер означає заперечення природи людини, шизофренію людської психіки, збочення, розбещеність, а навіть і одержимість. В Австрії, в деяких дитячих садках, в рамках гендерної деформації, хлопчикам дають сумочки з косметикою і щодня їх навчають масажувати себе і других з метою змінити їхню природу. Маленьких дівчат навпаки, вчать грати в футбол, бойові ігри, одягатися і виступати як хлопці. Така програма є частиною державної гендерної політики. Це справжнє шаленство і злочини проти людської природи і людськості, гірші від тих, яких допускались збочені тоталітарні системи. Міжнародні інструкції ООН для дітей вже від 5-ти років заводять обов’язкове так зване сексуальне виховання, а насправді гомосексуальне антивиховання. Є опрацьовані цілі системи, як змінити суспільство, щоб вбити людське сумління і Боже життя в душах, починаючи від найменших дітей.

^ Ви, наші дорогі вірні, були охочі виступити за охорону безборонних дітей, за моральні цінності України, за охорону сім’ї. Ви не вагалися вийти на вулиці. Свідчили на вулицях Івано-Франківська, часто на вулицях Львова, неодноразово на вулицях Києва перед спорудами органів державної влади. Яку відплату за це отримали? З боку апостатичної ієрархії, вас з ненавистю очорнювали як агресивну, окультну і деструктивну секту, яку потрібно зліквідувати. Деякі ієрархи на проповідях виголосили, що потрібно вас роздавити як змію і очистити від вас і від нас Україну. Модель цього так званого очищення подала апостатична ієрархія своїм агресивним нападом в Чорткові і ненависною та ложною кампанією проти наших сестер у селі Пробіжна. Ті, які цими днями на вас нападають, не вагаються використати найгрубші очорнювання, а навіть і протизаконне розпалювання релігійної ненависті. Це вже кримінальні злочини, які карають українські закони. Апостати використовують різні портали і церковні мас-медіа. Їхні прибічники впливали навіть на вашу найближчу родину. За допомогою неправдивих пересторог і застрашувань їх маніпулювали. В результаті вони переконані, що коли вас психічно тиранізують і дотискають, то цим служать Богу і народу. Синкел у справах монашества і мирян, Віталій Дуткевич ЧСВВ, не тільки розпалив ненависну кампанію на РІСУ, але деяких з вас особисто застрашував, психічно тиранізував і то не лише в церквах УГКЦ, але і на вулицях, на трамвайних зупинках. Про це засвідчили дві жінки на яких він кричав, ображав. Вас правовірних він ображав і погрожував, що зліквідує нашу Церкву.

^ Там, де є жива Церква, вона завжди переслідувана. Прикладом є переслідування неофіційної Церкви в Китаю, а також переслідування і вбивання християн в багатьох мусульманських країнах. На жаль, на Заході вже нема що переслідувати, оскільки апостатична ієрархія відкрила Церкву духові світу, і вигнала Духа Святого і живого Христа з людських душ, сімей і народів. Наслідком цієї зради є мертве християнство та ісламізація західної Європи.

Наш Синод, в цьому році написав більше 10 відкритих листів Святішому Отцю, щоб Його підтримати та інспірувати до геройського кроку правдивої реформи Церкви. Прикладом є підготовлена для нього останніми днями концепція Папського пастирського листа з нагоди Різдва і Нового року.

Сьогодні, в день народження Христа, хочемо усім вам подякувати, що ви залишилися вірними і що тут стоїте, щоб знову відкрити свої серця і прийняти живого Ісуса.

^ Щойно Христос народився, а вже цар Ірод, якому Богом була дана світська влада, зробив усе, щоб убити Ісуса, який став безборонним дитятком. В цьому йому послужила церковна ієрархія, яка зрадила місце Христового народження. Протягом цілих двох тисяч років від Христового народження постійно появляються різні Іроди, за якими є дух смерті. Їхньою метою є вбивати Христа в душах тих, які Його прийняли. На адресу тих, які задля Христа є переслідувані Ісус говорить: „Блаженні будете, коли вас ненавидітимуть люди, коли вас вилучать, коли ганьбитимуть вас та коли викинуть, як безчесне, ваше ім’я Сина Чоловічого ради”. (Лк. 6,22) А далі Ісус пригадує: „А й година настане, коли то всяк, хто вас убиватиме, буде гадати, що служить тим Богові.” (Ів. 16,2)

Перед вашим духовним поглядом в цій хвилі напевно з’явився живий образ роз’яреного переслідування щодо нашої новонародженої правовірної громади в Чорткові. Після смерті о. Романа, половина його парафіян на законних зборах відважно вирішила перейти під духовний провід нашої Правовірної Греко-Католицької Церкви. „Тоді стривожився цар Ірод і ввесь Єрусалим з ним.” (Мт. 2,3) Подібно стривожився чортківський адміністратор і ціла апостатична УГКЦ з ним, зі страху за свою владу. Відразу почали духовно вбивати, психологічно маніпулювати, а навіть, використовуючи і фізичне насилля, переслідувати духовних дітей нашої Правовірної Церкви. Віримо, що через це переслідування багато людей відкриють свої серця і приймуть живого Ісуса. Віримо, що через вас, Правовірних віруючих в Підгірцях, Дрогобичі, Бродах, Золочеві, Самборі, Чорткові, Пробіжній, в Стрию та в інших містах і селах, і через вашу вірність Ісусові та готовість за Нього терпіти, прийде щедре Боже благословення. Молимося, щоби через вас, дорогі вірні міста Львова, настало духовне пробудження не тільки в цьому місті, але і на цілій Україні.


Різдвяне благословення уділяють вам єпископи УПГКЦ


+ Михайло (Глава УПГКЦ)

+ Ілля ЧСВВр

+ Маркіян ЧСВВр

+ Методій ЧСВВр

+ Самуїл ЧСВВр

+ Тимотей ЧСВВр

+ Василь ЧСВВр
Похожие:

Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconРіздвяний пастирський лист священикам І вірним упгкц
Сина. Він помер за нас і воскрес як Божий Син, щоб ми не загинули, але мали вічне життя. Тут є умова: спасительна віра. Лише той,...
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconПастирський лист на Великий Піст
Вас і молимося за Вас, щоб Ваше священиче служіння принесло спасіння вірним і Вам
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconПастирський лист вірним єпархії
Угкц кир Михайло Осідач разом з усіма єпископами правовірного Синоду єпископів угкц уділяють Вам своє Архиєрейське благословення
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconПастирський лист вірним
Парох заборонив у Церкві відправити похорон мами владики Маркіяна. В їхній хаті в часи підпілля таємно служили Св. Літургії, бо їхня...
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconПастирський лист священикам І вірним угкц в Україні
Глави угкц кард. Л. Гузара замість нього був новим правовірним Синодом єпископів призначений новий представник угкц, а ним є архиєпископ...
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconПастирський лист усім християнам Європи
Цей пастирський лист мала би видати Єпископська конференція Європи. Оскільки вона паралізована апостатичною структурою всередині...
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconЗаклик до духовної мобілізації українського народу (пастирський лист єпископів упгкц)
Міністерство юстиції легалізувало т зв. «Раду лгбт». Цей крок суперечить Конституції України І українському законодавству. Що це...
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconПастирський лист вірним в с. Пробіжна
Чи образили когось з вас? Чи проповідують єресі? Якого злочину вони допустилися, що місцевий парох виступив проти них з очорненням,...
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconДругий Великодній Пастирський лист (28 2008)
Сьогодні, як і вчора, ми святкуємо славне Христове Воскресіння. Христос у хрещенні передав нам нове життя. Окрім хрещення, необхідно...
Пастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!» iconДекілька повідомлень з Підгірець
Літургією та обрядами. Чотири владики – Маркіян, Методій, Самуїл та Ілля відправляли Архиєрейську Літургію з Великодніми обрядами....
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов