Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р icon

Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010рНазваниеДругий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р
Дата конвертации06.02.2013
Размер30.14 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Другий заклик до Європарламенту 22.10.2010р.


Шановні євродепутати,

в нашому заклику від 21.10.2010р. ми висловили своє занепокоєння тим, що з боку ЄС за великі хабарі були створені структури, мета яких анексувати Україну до ЄС і запровадити антиморальні закони. Йдеться про гомосексуалізм, транссексуалізм, педофілію, а одночасно про введення диктатури, яка просуває злочини проти людськості, гірші ніж ті, які були засуджені в Нюрнбергу. Тут йдеться про процес геноциду над українським народом. Ми перестерігали, що нас особливо непокоїть невирішена проблема самогубств трьох матерів на Полтавщині, після того, як їм незаконно відібрали дітей. Цей злочин має на сумлінні також ЄС, який реалізував у Полтавській області драконівську ювенальну юстицію, недозволену законодавством України. Також ми вам подали статистику гомосексуалізму, в якій вказали, що більше ніж 50% випадків хворих на СНІД складають гомосексуалісти, на гепатит – 70-80%; 30 000 педофільних зловживань в Лос-Анджелесі вчинили гомосексуалісти і т.д.

Ми підняли питання про скасування Лісабонської угоди, яка у своїй суті є антигуманною, а до того ж була просунена підступом (трюки А.Меркель).

Також ми домагалися, щоб слово „евтаназія” було викреслене з Декларації ПАРЄ від 7.10.2010р. №1763. Копії листа ми вислали папі Бенедикту XVI, православним єпископам та Президентам України, Росії, Білорусії, Молдавії, Грузії, Вірменії, Президентам ЄС, депутатам Верховної Ради України і Російської Думи, мас-медіа України, Росії та Європи.

Європарламент 21.10.2010р. мав розглядати 6 проектів Резолюції щодо України. Все ж було повідомлено, що Європарламент відклав оприлюднення цих резолюцій на подальший термін.

УПГКЦ закликає керівництво ЄС в Брюсселі, але і їхній Департамент в Києві, щоб в українських мас-медіа оприлюднили ці резолюції і настала відкрита дискусія про згаданих 6 проектів. На одному боці нехай виступлять представники ЄС, а як опозиція виступлять представники УПГКЦ. Це буде справжнім проявом демократії! УПГКЦ з власного досвіду свідчить, що мас-медіа в Україні є під монопольним впливом ідеології ЄС і не дозволяють свободи слова, що суперечить демократії. Україна є під надзвичайно великою загрозою введення тоталітаризму з ЄС.

Цитуємо директора Департаменту ЄС при Міністерстві іноземних справ: „^ Вчора ми отримали лист від Президента Європарламенту Ержи Бузека про те, що в Україні під час виборів будуть присутні два спостерігачі з Європарламенту.

Вражають ультимативні висловлювання ЄС, немовби Україна – це вже всього лиш їхня колонія. Пропонуємо, щоб влада України, навпаки, вибрала собі двох спостерігачів, які б гарантували об’єктивність виборів. Найбільший моральний кредит поки що має екс-мер Москви Ю. Лужков і його прихильники. Він відважно захищав моральні цінності від антицінностей Заходу.

Пропонуємо, щоб в рамках демократії Президент і Прем’єр-міністр України запросили екс-мера Москви, щоб він зі своїм співпрацівником і з двома асистентами спостерігали за виборами, які відбудуться 31.10.2010р. Одночасно повідомляємо Європарламенту справжнє волевиявлення українського народу: народ не бажає, щоб четверо небажаних осіб з ЄС маніпулювали виборами через структури, які вони собі вибудували в Україні за допомогою хабарів і зрадників. Євродепутати з партії „націоналістів” пропонують закликати українську владу утриматися від призначень на державні посади людей, які можуть мати „конфлікти інтересів”, а також закликати до проведення конституційної та судової реформи.

Цим відмаскувалася ціла тоталітарна структура ЄС і її узурпуючі наміри щодо України. ^ Тому неприпустимо, щоб якісь наглядачі з ЄС були присутні на виборах. Запитуємо, що це означає, що не можна вибирати людей, які можуть мати конфлікти інтересів? Іншими словами, це означає: можуть бути вибрані лише ті люди, які будуть просовувати тільки антигуманні і тоталітарні ідеології ЄС.

В цій ситуації змінювати Конституцію і судочинство – означає прийняти тоталітарні умови ЄС і анексію України до ЄС. ^ Пропонуємо привселюдну дискусію в рамках свободи слова на цю тему, як і на тему про шість резолюцій ЄС.

Підсумок: В жодному випадку на виборах не повинні бути присутніми євроспостерігачі, які мають на меті анексію України.


Синод єпископів УПГКЦ


+ Ілля, ЧСВВр

+ Методій, ЧСВВр

+ Маркіян, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр


Львів, 22.10.2010р.


Копії:

  • Президенту і Прем’єр-міністру України

  • Екс-меру Москви

  • Президентам Європи

  • Мас-медіа

  • Депутатам Державної Думи РФ і Верховної Ради України

Похожие:

Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconЗаклик до Європарламенту 21. 10. 2010р
Сьогодні ввечері, 21. 10. 2010р., ви плануєте схвалити Резолюцію, що стосується України
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconДругий заклик єпископам угкц, учасникам Синоду під проводом кард. Л. Гузара в Брюховичах (2 2008р.) Преосвященні Владики, «там де є правовірний єпископ, там є Церква»
Другий заклик єпископам угкц, учасникам Синоду під проводом кард. Л. Гузара в Брюховичах (2 2008р.)
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconЗаклик до депутатів Європарламенту
Перед кожним з вас Бог кладе життя чи смерть. Якщо прихилитесь до Божих Законів і будете респектувати Божий голос, даний Вам у сумлінні,...
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconДругий заклик до відречення від єресей
Синод Греко-Католицьких єпископів України відкрито Вас закликав відректися 8 єресей, які явно проповідує кард. Л. Гузар. Ви однак...
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconДругий заклик працівникам папських дикастерій
Христа, Його правовірної науки, а одночасно явним жестом єдності з духом сучасних єресей. 16 серпня ми відкрито проголосимо перед...
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconДругий заклик єпископам Німеччини і Чехії – до 25 2009
Христос не помер за наші гріхи. Цим він заперечив усю суть християнства і спасительної віри. Поки що ми ще не оприлюднили кару екскомуніки...
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconДругий заклик російському народу
Лк. 13 Покаяння має свій фундамент у зміні мислення і довершується прийняттям здорового стилю життя. Сьогодні мислення побудоване...
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconДругий заклик християнським Церквам України
Тоді ми 2011 оприлюднимо перед українським народом імена тих, які своєю позицією Бога і Україну не зрадили або зрадили. Просимо вас...
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconРозсилка 19 вересня 2010р. Оголошення
Пропонуємо представникам областей прибути 23. 09. 2010р до Верховної Ради на 9 год ранку. Проект резолюції Акції буде направлено...
Другий заклик до Європарламенту 22. 10. 2010р iconСтаном на 04. 07. 2010р. День приїзду-13. 07. 2010р. Вівторок
Міністерство у справах сім’ї молоді та спорту України Федерація легкої атлетики України
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов