Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України icon

Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради УкраїниНазваниеЗапочаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України
Дата конвертации06.02.2013
Размер73.91 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Львів, 08.08.2010


Започаткування пропаганди: За зміну законів!


Президенту України В.Ф. Януковичу

Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України


Пане Президенте, шановні представники українського народу,

оцим до Вас звертається Синод єпископів Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УПГКЦ), щоб Вам допомогти відмаскувати справжній намір всеукраїнської кампанії «проти насильства.» Одночасно на завершення, від імені всіх щирих громадян України, звертаємося до Вас з проханням заборонити прийняття таких законів, мета яких узаконити насильство (гендер-гей) і, навпаки, прийняти такі закони, які захищатимуть дітей, молодь та сім’ю від справжнього насильства.

В червні 2010 року Україну відвідали комісарки ЄС, які просовують гендер-гей політику, Президент ЄС, дружина колишнього президента Клінтона, яка теж просовує гомосексуалізм разом з пані Райс - членом уряду США та М. Горбачов. На впровадження гендерної політики, поєднаної з т.зв. ювенальною юстицією, ЄС надав допомогу у розмірі 14 мільйонів євро, а згодом психологічний хабар у розмірі 610 мільйонів євро – на т.зв. підтримку економіки.

Запитуємо: З якою метою? Йдеться про залучення мас-медіа і паралізацію політичного керівництва України, щоб вона прийняла т.зв. «поправку до законів» в дусі гендер-гей політики та ювенальної юстиції. Також є розроблені проекти і часовий план-графік просовування цих, на перший погляд нібито гуманних, законів. Залишається вже лише те, щоб в місяці вересні 2010 року і в наступному короткому часі підписати закони, через які дійдемо до втрати суверенітету української держави. Поступово дійде до тотального підпорядкування збоченій і протилюдській ідеології ЄС, яка на перше місце ставить просовування диктатури гомосексуалізму. Вона все ж закінчиться моральною, а потім і фізичною (СНІД) самоліквідацією особи, сім’ї та українського суспільства. Тут йдеться про прихований путч проти народу і людськості.

Реалізацію цього злочину взяло на себе передусім Міністерство сім’ї, молоді та спорту. ^ Йдеться про Міністра Сафіулліна, його заступницю Толстоухову, голову гендер-гей політики Жуковську та її заступницю Роденко.

В неділю 1 серпня о 18:30 в Києві розпочалась велика кампанія проти насильства, і це передусім у сім’ї! Їм йдеться про прийняття нових законів, які дають необмежену владу працівникам ювенальної юстиції. Вони будуть пропихати нову, наднаціональну «сімейну політику». По суті йдеться про навмисне знищення молодої генерації на той спосіб, що батьки вже не зможуть виховувати своїх дітей. Діти будуть формуватися культом насильства, яке є за метал та техно-музикою, за комп’ютерними іграми, які підштовхують до грубих проявів егоїзму і цинізму. Елементом навчання у школі також буде пропаганда гомосексуалізму (див. Чехія). Дітей будуть заохочувати, щоб користувалися т.зв. гарячою лінією, щоб поскаржитись на батьків, якщо вони їм захочуть що-небудь заборонити (донощики на зразок Павлика Морозова). Працівники ювенальної юстиції на такі скарги негайно реагують, і це або через накладання штрафу на батьків або прямо через позбавлення їх батьківських прав. Після прийняття законів про усиновлення дітей гомосексуалістами, їм позачергово будуть давати дітей на усиновлення (в Іспанії 2010р. суддя всього лиш відтерміновував усиновлення дітей двом лесбіянкам, за що на нього накладено штраф в розмірі 104 000 євро).

Міністерство сім’ї, молоді та спорту на чолі з Сафіулліном і Толстоуховою спільно з керівництвом Представництва ЄС в Україні розпочали всеукраїнську кампанію для просовування нових законів.

Першим етапом є т.зв. кампанія проти насильства.

В Українському законодавстві завжди існували закони, які карали і карають передусім батьків залежних від алкоголю, наркотиків чи збоченої сексуальності за окремі випадки тиранізування дітей чи жінок. Для цього не потрібно впроваджувати т.зв. ювенальну юстицію. Приклад: жахливі випадки зловживань з боку цієї юстиції спостерігаємо в Норвегії. Йдеться про ювенальну організацію Барневерн. Багато батьків змушені втікати з Норвегії, а також вже і з Німеччини. У Франції ця диктатура також чинить насильство над дітьми і батьками! Під маскою боротьби проти насильства узаконено найжорстокіше насильство, – забирати від батьків власних дітей, – без можливості захищати правду і основні моральні цінності!

Наслідком цієї пропаганди з метою узаконення насильства над дітьми і батьками, є знищення самостійності України і знищення самої сім’ї подоланням т.зв. сімейних стереотипів. Насправді тут йдеться про просовування гомодиктатури з новою моделлю сім’ї. Йдеться про неприродні стосунки двох геїв з адаптованою дитиною, яку за допомогою ювенальної юстиції відібрали з християнської сім’ї. По суті йдеться про моральний і фізичний геноцид України.

Браслет: «Боротьба проти насильства!» сьогодні є проломним гаслом цих професійних шарлатанів.

Кожен може носити цей браслет – «^ Я проти насильства», якщо він охочий почати сам від себе. На жаль, це гасло «Я проти насильства в сім’ї» сьогодні хочуть зловжити саме для узаконення насильства проти дітей, жінок і сім’ї! Сьогодні необхідно правдиво вказати на всі форми насильства:

 1. насильство поєднане з рок-концертами, метал- і техно-музикою та дискотеками

 2. насильство поєднане з алкоголем, наркотиками та незаконною сексуальністю

 3. насильство поєднане з пропагандою т.зв. орієнтальних бойових мистецтв, поєднаних з медитаціями

 4. насильство поєднане з гомосексуалізмом, педофілією та пропагандою гомосексуалізму вже від садочків, загальноосвітніх шкіл, а також через мас-медіа

 5. насильство поєднане з комп’ютерними іграми для дітей і молоді (прямі інструкції для насильства)

 6. насильство поєднане з деструктивними культами: сатанізм, секти Гаррі Крішна ...

 7. насильство поєднане з ідеологіями (ЕМО - секта для дівчат, що дає вказівки для самогубства; неонацизм, панк ...)

 8. насильство, що пропагується по телебаченню (фільми жахів, аморальні фільми, пропаганда сект)

 9. насильне нав’язування дітям ненаукового та атеїстичного дарвінізму і відсутність дозволу для вивчення інтелігентного дизайну стосовно походження людини

 10. насильство через хабарі в навчальних закладах замість того, щоб вимагати відповідних знань

 11. насильство через корупцію в державі

 12. пропаганда насильства в мас-медіа замість моральних і виховних передач і статей

 13. психічне насильство через брехню і обман (напр.: лікарі примушують жінку до аборту, якщо вона, наприклад, має вже двоє дітей)

 14. насильство від тих, які в ЄС психологічно примушують до евтаназії (самогубства)


Ідеологам гендер-гей та ювенальної юстиції йдеться про те, щоб за допомогою релятивізму та діалектики зманіпулювати мислення в основних принципах: в розрізненні добра від зла, правди від брехні, справедливості від несправедливості.

Це «нове» мислення є насильством проти здорових принципів педагогіки! Просуненням цієї нової юстиції та законів гомофобії впроваджуються нові норми мислення, антимораль та антицінності, які справжнє об’єктивне зло подають як добро. Однак, це є основний принцип сатанізму. Цей принцип приховано пропихає всесвітня організація масонів. Вона через 33 посвячення сатані реалізує деструкцію та пекло на землі і після смерті! За спланованою деморалізацією через гендер-гей закони, ювенальну юстицію та закони про евтаназію (Німеччина, Бельгія) стоїть всесвітня організація масонів. Для цього вона використовує ООН, ЄС та католицьку апостатичну ієрархію. Тут йдеться про приготовані, але вже і здійснювані найбільші злочини проти людськості: деморалізувати і демонізувати людську природу, а цим привести людство до масового геноциду!

Вимагаємо таких законів, які заборонять культуру насильства здійснену молоддю, яка не була добре вихована ані сім’єю, ані школою, ані суспільством. Замість правдивої культури і правдивих моральних та духовних цінностей через мас-медіа їм нав’язували субкультуру і культ насильства!

В кожній людині є егоїстичне насильство, коренем якого є порушена первородним гріхом людська природа: розум схильний до брехні, а воля – до зла! Різні залежності і збочення, що деградують людину на рівень тварини, пиха і кар’єризм роблять з неї втіленого демона.

Правильна освіта побудована на проповідуванні повного Євангелія, поєднаного з духовною силою, що веде до правдивої духовної і душевної свободи.

Бій проти насильства є боєм проти брехливих ідеологій, що просовують нове мислення релятивізму, який не розрізняє правдиве добро від зла, правду від брехні! На цій основі будується збочена ієрархія антицінностей, що веде до тотальної деструкції особи, сім’ї та людства!

Від імені всіх щирих громадян звертаємось до Вас, пане Президенте, і до вас, шановні представники українського народу, і просимо, щоб ви заборонили узаконення насильства, яке хоче просунути певна група зрадників України та наднаціональних пропагаторів антицінностей. Йдеться передусім про конкретних осіб в Міністерстві сім’ї, молоді та спорту. Разом з іноземними центрами просовують т.зв. гендер-гей рівність та ювенальну юстицію.

Вимагаємо, щоб були прийняті закони, які будуть правдиво захищати дітей і сім’ю від насильства, а саме:

 1. закон про захист дітей, молоді та сімей від будь-якої пропаганди гомосексуалізму

 2. закон, що забороняє двом особам однієї статі заключати шлюб

 3. закон про захист дітей від усиновлення їх гомосексуалістами чи лесбіянками

 4. не дозволити узаконення т.зв. гомофобії, за допомогою якої карають тих батьків, які захищають своїх дітей від деморалізації гей-активістів (прим. гомофобія - це термін, видуманий гомосексуалістами для введення гомодиктатури)

 5. закон проти намагань пропхати ювенальну юстицію, яка тиранізує та деморалізує дітей і з абсурдних, неправдивих та антипедагогічних причин забирає їх від порядних батьків

 6. закони, що стосуються заборони субкультури (дискотеки, рок, техно-музика, порнографія, декадентська філософія ЕМО, деструктивні секти, наркотики, алкоголь, ідеологічне, психологічне і фізичне насильство, яке не виховує, але деформує)

 7. закон про контроль над мас-медіа; мас-медіа повинні суспільство здорово формувати, а не деформувати (культ насильства, культ зла та збочень, порнографія)


^ Гасло: справедливі закони, що захищають добро та справедливість і карають зло та несправедливість!

Фальшиві закони гендер-гей та ювенальної юстиції, - згідно «нового мислення», - зло, брехню і несправедливість захищають, але добро і правду карають!

Конституція України виходить з 1000-літньої християнської традиції і на цій традиції збудувала справедливі закони. ^ Завданням є ці закони реалізувати, а не змінювати їх на антизакони, які Україні нав’язує ЄС, ООН та всесвітня сатанинська організація масонів.

Українці хочуть мати рай на землі і після смерті і не хочуть пекла ані тимчасового, ані вічного! Українці хочуть зберігати природні та Божі Закони, а не збочені і сатанинські антизакони.

^ Пане Президенте, члени уряду і депутати Верховної Ради, не дозвольте моральний , духовний і фізичний геноцид нашого українського народу. Не дозвольте антизакони гендер-гей та ювенальної юстиції.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!


Синод єпископів УПГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВр

+ Ілля, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр

+ Методій, ЧСВВр


Копії:

 • Президенту Росії Д. Медвєдєву

 • Депутатам Російської Думи

 • Депутатам Європарламенту

 • Представникам ООН

 • Папі Бенедикту XVI

 • Православним патріархам і єпископам

 • Католицьким та євангельським християнам


Похожие:

Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconПрезиденту України В. Януковичу Уряду України Депутатам Верховної Ради України Пропозиція для заснування Української Народної Партії (унп)
Президентів Єврокомісії Хосе Мануеля Барросса, Євросоюзу Германа Ван Ромпея, Європарламенту – Єжи Бузека, лідерів країн та урядів...
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconПрезиденту України Віктору Януковичу Депутатам Верховної Ради України
Ви, пане Президенте, так само як і депутати вважаєте європейську інтеграцію головним напрямком своєї закордонної політики
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconПрезиденту України януковичу в. Ф. Звернення
Ми, учасники Пленуму Профспілки працівників державних установ України, глибоко стурбовані рішенням Верховної Ради України щодо ухвалення...
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconВерховної Ради України від жовтня 2003 року № IV висновки І пропозиції Комітету Верховної Ради України з питань бюджету до проекту закон
України, Послання Президента України до Верховної Ради України “Україна: поступ у XXI століття. Стратегія економічної та соціальної...
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconДепутатам Верховної Ради України Шановні Депутати Верховної Ради України! У верховній Раді України був зареєстрований Проект закон
У верховній Раді України був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня народжуваності...
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconЗакон України «Про внесення змін до деяких законів України» Верховна Рада України постановляє: І. Внести зміни до таких законів України: > у господарському кодексі України Відомості Верховної Ради України
Абзац другий частини першої статті 13 Закону України «Про державну статистику» (Відомості Верховної Ради України, 1992 р. №43, ст....
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconДепутатам Верховної Ради України Підготовка тотального контролю Увага! Сьогодні за оон, єс І за т зв благодійними організаціями є дух смерті. Скритий автогеноцид народів відбувається через зміну закон
Увага! Сьогодні за оон, єс І за т зв благодійними організаціями є дух смерті. Скритий автогеноцид народів відбувається через зміну...
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconПрезиденту україни в. Ф. Януковичу голові верховної ради україни в. М. Литвину прем’єр-міністру україни м. Я. Азарову звернення всеукраїнських зборів голів первинних профспілкових організацій
Федерацію профспілок України, виконуючи свою соціальну місію представництва і захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів...
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconВ. Ф. Януковичу Депутатам Верховної Ради України Стоп ювенальним судам! Шановний пане Президенте! Шановні Депутати Верховної Ради України! 14 травня 2012 року було підписано новий Кримінально-процесуальний кодекс
Україні вжити усіх необхідних заходів для створення окремого, незалежного національного механізму у повній відповідності до Паризьких...
Започаткування пропаганди: За зміну законів! Президенту України В. Ф. Януковичу Державному Уряду і депутатам Верховної Ради України iconЗакон україни про внесення змін до законів України щодо встановлення додаткових гарантій працевлаштування молоді
У кодексі законів про працю України (Відомості Верховної Ради урср, 1971 р., додаток до №50, ст. 375; 1991 р., №23, ст. 267, №30,...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов