Пастирський лист вірним в с. Пробіжна icon

Пастирський лист вірним в с. ПробіжнаНазваниеПастирський лист вірним в с. Пробіжна
Дата конвертации08.02.2013
Размер45.87 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Пастирський лист вірним в с. Пробіжна


Слава Ісусy Христу!


Дорогі вірні,

до вас звертаються єпископи Української Правовірної Греко-Католицької Церкви.

Хто має здоровий розум, то поставить собі питання: Що злого зробили беззахисні сестри, які живуть у вашому селі вже 4 роки? Чи образили когось з вас? Чи проповідують єресі? Якого злочину вони допустилися, що місцевий парох виступив проти них з очорненням, що вони є сектою, що вони нібито відпали від істинної віри і начебто їх треба вигнати з монастиря і з села.

Подібним способом був вигнаний єпископ Іриней Білик, ЧСВВ, який законно прийняв сестер до єпархії, а конкретно до Вашої парафії.

Питання: Хто за цим усім стоїть?

За цілою акцією стоїть кард. Л.Гузар і адміністратор єпархії Григорак, ЧСВВ. Однак брудну роботу проводить священик Орест Вільчинський через т.зв. реколекції, які відбулися з 1 до 7 вересня 2009р. і Ваш парох Зеновій Пасічник. Про що їм йдеться? З допомогою брехні очорнити невинних сестер і вигнати їх з їхнього монастиря.

Питання: Хто проповідує єресі, хто поміняв віру, хто зрадив Церкву та Ісуса Христа? Сестри?

Ні! Єресі проповідує кард. Л.Гузар (див. його книга ^ Бесіди з бл. Л. Гузаром. До постконфесійного християнства, 1-ше видання, 2006, УКУ, Львів, ISBN 966-8197-10-0). З ним перебуває в єресі, окрім інших, і адміністратор Чортківської єпархії Д.Григорак, а також священик Орест Вільчинський. Вони обидва виключені з Церкви і на обох тяжить Божа анатема-прокляття. Вони самі себе виключили з Церкви, бо підтримують єресі, які нищать не тільки католицьку Церкву, але й ціле християнство!

Питання: Але вони в Літургії рецитують „Вірую” і стверджують, що вірять всьому, що навчає Католицька Церква – як це зрозуміти?

По суті йдеться про великий, але прихований обман. І єговісти скажуть, що вірять, що Ісус є Бог, але вони це розуміють інакше! Подібно і ці. Тому не можуть стверджувати, що вірять всьому, що навчає Католицька Церква, коли при цьому приймають єресі Л. Гузара, які заперечують це католицьке вчення!

Єресі кардинала Гузара:

 1. ставить під сумнів Христове Божество (ст.50)

 2. ставить під сумнів Дівицтво Богородиці (ст.48-51)

 3. ставить під сумнів вічність пекла (ст.61)

 4. віщує маятником (ст.63)

 5. пропагує окультизм і синкретизм (ст. 58,62,63)

 6. схвалює гомосексуалізм і релятивізм (ст. 67,68)

 7. заперечує примат і непомильність Папи (ст. 57, 58,59)

 8. пропагує реінкарнацію (по радіо „Воскресіння”, розмови про душу)

Своїми єресями кардЛ.Гузар веде цілу Церкву до зради Христа і цілої Традиції.

Ці єресі порушують спасительну віру, без якої ніхто не спасеться. Гузар проповідує іншого Христа, інше Євангеліє та іншого духа (пор. 2Кор.11,4), тому ми без його рекомендації (згоди) прийняли єпископські свячення, встановили новий Синод і відділилися від єретичної структури. Було необхідно зберегти правдиву католицьку і християнську віру. Про всі свої кроки ми повідомили і повідомляємо перед цілою Вселенською Церквою Святішого Отця Бенедикта XVI.

Благословляють вас і моляться за вас

Єпископи Синоду УПГКЦ

Львів, 5.10.2009р.

^ Заклик вірним


Дорогі парафіяни с. Пробіжна і парафіяни с. Шманьківці!

Повідомляємо Вас, що Ваш парох о.Зеновій Пасічник є виключений з Католицької Церкви за два тяжкі злочини. Він публічно з’єднався з єресями кард. Л.Гузара і важко очорнив невинних та беззахисних сестер-монахинь з контемплятивного монастиря в Пробіжній. Цим самим згідно Гал. 1,8-9 стягнув Боже прокляття на себе і на тих, які йому підпорядковуються.

^ Якщо будете йому підпорядковуватися і, як єретика, слухати, та ходитимете на його Літургії, то на жаль і на Вас перейде Боже прокляття, яке лежить на ньому!

Що маєте робити? Церковна двадцятка нехай пошукає іншого священика. Перестерігаємо, що священик Григорак, ЧСВВ, адміністратор Чортківської єпархії, і священик Орест Вільчинський також за єресі вже є виключені з Церкви. Літургії, які відправляє Ваш парох Зеновій є недійсні, а також є недійсною і уділювана ним Св. Тайна Покаяння (Свята Сповідь) та інші Св. Тайни, окрім Хрещення.

За вас і цілу парафію моляться

Єпископи Синоду УПГКЦ

Львів, 6.10.2009р.

^ Анатема на священика Зеновія Пасічника

Шановний отче Зеновію!

Повідомляємо, що за Твою єдність з єресями і за важке очорнення монахинь на Тебе згідно Гал. 1,8-9 впала Божа анатема. Від тепер Літургії, які Ти відправляєш, є недійсні. Недійсними є виконані Тобою і сповіді вірних. Також Ти неважно уділяєш всі інші Св. Тайни, окрім Св. Хрещення.

Нагадуємо, що прокляття лягає не тільки на Тебе, але й на Твою родину, якщо вона залишається в єдності з духом єресей, які Ти захищаєш.

^ Прокляття лягає на всіх, хто добровільно залишається в духовному підпорядкуванні Тобі! Якщо не чинитимеш покаяння і залишишся в затверділості, то у випадку смерті будеш на віки засуджений.

Єпископи Української Правовірної

Греко-Католицької Церкви

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Методій, ЧСВВ

+ Самуїл, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

Львів-Брюховичі, 6.10.2009

Копія анатеми

 • Святішому Отцю Бенедикту XVI


Додаток:

Якщо хочеш чинити покаяння, мусиш визнати віру і зректися єресей. Подаємо Тобі для цього формуляр. Як єретика, який кається, прийняти тебе до Церкви може тільки правовірний єпископ або Папа. Але згідно Церковної Традиції, Ти вже не можеш виконувати священичі функції.

Формуляр:

 1. Чи віриш, що за нас, а отже і за тебе і за твої гріхи, Ісус Христос помер на хресті і третього дня воскрес, а це історично і реально?

Відповідь:

 1. Чи віруєш, що в нікому іншому немає спасіння, а тільки в Ісусі Христі?

Відповідь:

 1. Кардинал Л.Гузар пише, що пекло не є вічне. Чи відрікаєшся цієї єресі?

Відповідь:

 1. Кардинал Л.Гузар схвалює гомосексуалізм. Чи вважаєш гомосексуальну активність гріхом і чи відрікаєшся єретичної позиції кард.Гузара?

Відповідь:

 1. Кард. Л.Гузар ворожить маятником. Чи вважаєш віщування гріхом і чи відрікаєшся цієї віщунської практики?

Відповідь:

Чи відрікаєшся:

 1. історично-критичної теології (ІКТ) і духа, який є за нею?

Відповідь: (відрікаюся)

 1. духа релятивізму, духа синкретизму і духа фальшивого пояснення Nostra aetate?

Відповідь:

 1. сатани і демонів, передусім тих, які сьогодні діють через різні скриті форми магії і віщування, а також духа Нью Ейдж?

Відповідь:

4) духа, який діє через масонів, а у випадку членства в масонських ложах або в Ротари чи Ліон клубі, духа, який є за ними?

Відповідь:


_____________________ дата: __________2009р.

(підпис)Похожие:

Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconПастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!»
Дорогі священики, монахи і монахині, члени третього чину, семінаристи і всі вірні!
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconПастирський лист на Великий Піст
Вас і молимося за Вас, щоб Ваше священиче служіння принесло спасіння вірним і Вам
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconПастирський лист вірним єпархії
Угкц кир Михайло Осідач разом з усіма єпископами правовірного Синоду єпископів угкц уділяють Вам своє Архиєрейське благословення
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconПастирський лист вірним
Парох заборонив у Церкві відправити похорон мами владики Маркіяна. В їхній хаті в часи підпілля таємно служили Св. Літургії, бо їхня...
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconПастирський лист священикам І вірним угкц в Україні
Глави угкц кард. Л. Гузара замість нього був новим правовірним Синодом єпископів призначений новий представник угкц, а ним є архиєпископ...
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconПастирський лист усім християнам Європи
Цей пастирський лист мала би видати Єпископська конференція Європи. Оскільки вона паралізована апостатичною структурою всередині...
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconДекілька повідомлень з Підгірець
Літургією та обрядами. Чотири владики – Маркіян, Методій, Самуїл та Ілля відправляли Архиєрейську Літургію з Великодніми обрядами....
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconВідповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара
За ці злочини згідно Карного Кодексу України належиться покарання ув’язненням від 2 до 5 років. Згідно Божих законів цей пастирський...
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconПастирський лист нового правовірного Синоду єпископів угкц вірним
Святої Літуpгії. Поширюють про нас неправди і очорнення, а при цьому навмисне закривають справжній стан речей. Роблять це тому, що...
Пастирський лист вірним в с. Пробіжна iconРіздвяний пастирський лист вірним угкц
Запитуєте, яка є різниця між нами, правовірними єпископами, і т зв офіційними? Різниця є лише одна: ми зберігаємо віру мученицької...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов