Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв icon

Єпископ Володимир Р. Ющак, чсввНазваниеЄпископ Володимир Р. Ющак, чсвв
Дата конвертации08.02.2013
Размер42.27 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


Єпископ Володимир Р.Ющак, ЧСВВ

Шановний єпископе,

дякуємо Тобі за Твій лист з 15.7.2009 №09/388, в якому намагаєшся переконати нас, що Ти не є єретиком, бо при єпископському свяченні формально визнав католицьку віру.

На Твою критику, яку Ти вислав усім єпископам УГКЦ, відповідаємо:

 1. Ми нікого не екскомуніковуємо. Ми владою апостольської і пророчої служби лише повідомляємо конкретних ієрархів про те, що своїми єресями чи прикриванням єресей відпали від Христа і Його Містичного Тіла, Церкви. Повідомляємо їм і вірним, що на основі Гал.1,8-9 на них тяжить Боже прокляття – анатема, тобто не нами, але Богом дана екскомуніка! Одночасно і на західних єпископів падає екскомуніка latae sententiae. Чи цей духовний стан апостазії буде виражений і адміністративно, це вже залежить від Святішого Отця. Ми до цієї ділянки не втручаємося.

 2. ^ Ціла проблема у Тебе полягає в тому, що не розумієш, а мабуть і не хочеш зрозуміти в чому полягає суть християнства і спасіння людини!

Суть прощення гріхів і одержання вічного життя не полягає в якійсь релігійності, але полягає в особистому наверненні і відношенні до Ісуса Христа та вірі в Євангеліє разом з ціложиттєвим покаянням. Бог через апостола Івана каже, що кожен, хто не перебуває в науці Христовій, не має Бога! (пор.2 Ів.9) Тому також Бог своїм словом Гал1,8-9 засуджує і карає анатемою тих, які проповідують інше Євангеліє. Тобто хто не перебуває в науці Христовій, не може спастися. Такий не може досягнути прощення гріхів! Отож проповідувати інше Євангеліє є не лише до неба волаючим злочином, але це є і найбільшою жорсткістю, немилосердям і нелюбов’ю до людини. Чому? Бо цим людям забирається можливість спасіння. Окрім того таке т.зв. християнство не звільняє людину з гріхів, з рабства демонів і пожадливостей, не дає сили до правдивого наслідування Христа і не має сили оздоровити душу і тіло. Таке мертве християнство нікого не захоплює, але навпаки, заганяє людей до сект або робить з них фарисеїв (лицемірів) чи садукеїв (ліберальні єретики).

 1. ^ Що стосується Твоєї конкретної критики нас:

  1. Закидаєш нам, що ми ніколи не були цілою душею в УГКЦ і у Василіянському Чині. Правдою є протилежне. Ми ніколи не з’єдналися з Твоїм єретичним духом, і так залишилися вірні Христу і Його Духу.

  2. Правдиво пишеш, що владика Методій відкрито закидав професорам, що в семінарії у Варшаві не викладають правдиву католицьку науку!

У Варшаві нас вчили радикальної ІКТ, як Старого, так і Нового Завіту. Також і в догматичній теології професор, наприклад, твердив, що загальне воскресіння вже настало, що гріх і кров Христова не існує, це є тільки символи і т.д. На лекціях Старого Завіту професор стверджував, що пророк Ілля не був взятий до неба, але що помер у звичайний спосіб, а все, що Св.Письмо про це пише, є легендою. Владика Методій своїм братам-монахам пояснював, що це брехня, і що такі погляди є наслідком атеїстичної ІКТ. Тоді Ти його закликав і з владної позиції сказав: „Коли ще раз будеш так говорити, то поїдеш до дому!” Запитуємо: Хто тут є єретиком? Ти чи владика Методій? Запитуємо: Чи помер пророк Ілля чи був узятий до неба?

Можливо, також пригадуєш, як Ти нам стверджував, що буддизм, індуїзм та ін. є також дорогами до спасіння. Ти казав, що так Тебе вчили в семінарії, і що це начебто є вчення ІІ Ватиканського Собору, підтверджене жестом папи Івана-Павла ІІ в Ассижі.

Шановний єпископе, чи дійсно досі думаєш, що Ти є християнином? Ми хотіли б Тобі нагадати ще дві болючі речі:

1991р. Ти разом з протоігуменом о.В.Медвітем, ЧСВВ (сьогодні також єпископом) запросили до монастиря у Варшаві мага-екстрасенса, який мав гностичну – окультну – лекцію для цілої греко-католицької парафії про т.зв чакри і енергії, а потім їх всіх т.зв. лікував. Насправді відкривав їх на демонів.

Також Ти дав згоду і сам підтримував гомеопатичну ординацію (окультний центр) в монастирі у Венгожеві. Пан Тадеуш, гомеопат, свою т.зв. лікувальну здібність черпав вночі на цвинтарі з гробу. Майже всі польські василіяни, включно з Тобою, пройшли його магічними лікувальними процедурами.

Які були наслідки цього магічного лікування? Ти став духовно цілковито сліпим і спутаним. Ще гірше є з єпископом В.Медвітем. Багато монахів відійшло з монастиря. Наступний протоігумен оженився, ігумен з Венгожева закінчив подібно. Василіянський Чин в Польщі є в цілковитій руїні. Магістр новіціяту так залежний від магічних гомеопатичних ліків, що навіть під час Св.Літургії приймає т.зв. „драконячу отруту”

Шановний отче-єпископе, ми повідомили Тебе, що два монахи, які мали прийняти священичі свячення, підтримують між собою гомосексуальні стосунки. Ми не були єдиними, які знали про це збочення. Однак Ти дозволив їх висвятити на священиків.

  1. Погрожуєш нам пеклом. Це позитивно, що в нього ще віриш, однак не ми, а Ти, отче-єпископе, якщо не відречешся невіри ІКТ і демонів, які спутали Твою душу через гомеопатію і різних лічителів, будеш в цьому пеклі на віки засуджений!

Признаємо, що до Чину ЧСВВ Ти вступив як щирий хлопець з простою вірою, яку Тобі передала Твоя мати. Причиною того, що Ти втратив віру і відкрився стільком злим речам, є те, що Ти довірився т.зв. офіційній церковній структурі. Вона зі щирого простого хлопця зробила садукея – неприятеля Христа. Якщо б у Варшаві через нас Ти не зустрівся з живим Христом, не мав би вини, але тепер Твій гріх залишається. Твоя життєва історія не є винятком. Майже всі, які з довірою і наївністю довірилися Церкві, насправді не Церкві, але антихристовській системі, яка має владу всередині Церкви, мають таку ж долю, як і Ти. Це є причина, чому ми захищаємо Христове Євангеліє аж до крайнощів і змагаємося за правдиву обнову Церкви, щоб щирі люди могли спастися. Чи це не є справжня любов? Тепер Тобі повідомляємо, що від 2.8.2009 на Тебе вже лягла Божа анатема – прокляття, тому що явно зрадив Христа і відмовився вислати Святішому Отцю визнання віри і зречення конкретних єресей, які в сучасності нищать Церкву. Також Ти явно з’єднався з Л.Гузаром і його відкритими єресями. Від 2.8.2009 Твої дії, що випливають з священичого і єпископського свячення, є недійсні, бо Ти вже є явний єретик і апостат. Рішенням для Тебе є визнати католицьку віру, зректися єресей і прийняти від Святішого Отця особливе покаяння за згіршення, яке Ти дав.

В Христі,

єпископи Постійного Правовірного Синоду УГКЦ

+ Методій, ЧСВВ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Самуїл, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

Підгірці, 2.8. 2009

Копії:

 • Кирил Василь, секретар Конгрегації Східних Церков

 • Єпископам Римо-Католицької Церкви в ПольщіАдреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна

www.community.org.ua, e-mail адреса: pidhirci.community@gmail.comПохожие:

Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconВідповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря»
В грудні 2007р його відвідав владика Ілля, чсвв І монахині. На жаль, з ним вже було неможливо спілкуватися. Звичайно, ми віримо в...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconВизнання віри і відречення єресей
Синоду угкц + Михайло, + Ілля, чсвв, + Йосафат, чсвв, + Теодозій, чсвв, + Методій, чсвв, + Маркіян, чсвв, + Самуїл, чсвв, + Василь,...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconВизнання віри і відречення єресей
Правовірного Синоду угкц + Михайло, + Ілля, чсвв, + Теодозій, чсвв, + Методій, чсвв, + Маркіян, чсвв, + Самуїл, чсвв, + Василь, чсвв,...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconМаніпуляція через рекламу радіо „Ватикан”
В неділю, 11. 2008р., з наміром поступової ліквідації правовірності в Стрию, до церкви правовірного єпископа Й. В. Каваціва, чсвв,...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconЗаснування реформованого чину чсввр
Протоархимандрит Василь Ковбич, чсвв, а також І протоігумен української провінції чсвв йоанікій Чверенчук, чсвв виключили себе з...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconВпр. Протоархимандриту чсвв о. Василю Ковбичу Рим
Вам аналіз І проект реформи чсвв. На початку року ми інформували Вас І нового ректора семінарії чсвв в Брюховичах, що ми охочі викладати...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconПерші Архиєрейські Божественні Літургії в Підгірцях
Маркіян Гітюк,чсвв. Під час цього до храму намагався потрапити єпископ М. Колтун, ординарій Сокальської єпархії (резиденція у Жовкві),...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, чсвв, Методій Р. Шпіржік, чсвв, Ілля А. Догнал, чсвв I самуїл Р. Обергаусер були висвячені...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, чсвв, Методій Р. Шпіржік, чсвв, Ілля А. Догнал, чсвв I самуїл Р. Обергаусер були висвячені...
Єпископ Володимир Р. Ющак, чсвв iconВідкритий лист усім вірним угкц
Маркіян В. Гітюк, чсвв, о. ThDr. Методій Р. Шпіржік, чсвв, о. ThDr. Ілля А. Догнал, чсвв І о. PaedDr. Самуїл Р. Обергаусер згідно...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов