Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” icon

Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі”НазваниеПастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі”
Дата конвертации08.02.2013
Размер68.96 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Пастирський лист вірним УГКЦ на празник Зіслання Святого Духа.

Дорогі священики і вірні,

Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, і аж до краю землі” (Ді.1,8). Щоб ми могли бути Христовими свідками, треба нам в повноті прийняти Святого Духа, Духа правди, і відректися духа брехні і духа світу. Як це станеться? Св.Письмо вказує на два конкретні середники, що стосуються П’ятидесятниці, а ними є молитва і навернення.

Апостоли 9 днів молилися і 10-го дня на них зійшов Св.Дух, і зі слабких апостолів вони стали велетнями віри!

Навернення – коли Петро сказав проповідь для 3 тисяч людей, вони запитали його: Що маємо робити? Він їм відповів: „Наверніться і нехай кожен з вас охреститься в ім’я Ісуса Христа на відпущення своїх гріхів, і отримаєте дар Святого Духа” (Ді.2,38). Вони його послухали, навернулися, були охрещені і цього ж дня прийняли Святого Духа.

Що маємо робити ми? Апостол Петро каже: „Ця обіцянка і для тих, які далеко, в майбутньому”, а отож і для нас. Коли апостоли прийняли Святого Духа, то не проповідували Кантову філософію чи різні психології та різні історично-критичні методи, чи пошану до навколишніх поганських релігій, але проповідували покаяння на відпущення гріхів. Вони свідчили, що Христос помер за наші гріхи, і що воскрес. Бог підтверджував їхнє Євангеліє багатьма чудами. Сьогодні Церква паралізована різними духовними течіями, які відводять від суті, від фундаменту, яким є наше спасіння в Ісусі Христі через покаяння. Вони проповідують світські теорії, поєднані з єресями. Тому Церква не є ані світлом, ані сіллю, ані закваскою. Вихід з цієї кризи є лише один: через щире покаяння повернутись до здорових джерел нашої віри.

В Україні вже розпочалася кампанія за гомосексуальні шлюби.

Газета „Експрес” (7-14.05) перша цьому послужила. 15.05.2009р. група гомосексуалістів виступила публічно в центрі Львова. За цією кампанією є сильна підтримка із-за кордону. Ми написали листа депутатам Верховної Ради, щоб вказати їм християнський погляд на цю область, а одночасно їх попросили, щоб вони вчасно зупинили цю кампанію. Якщо на це завчасно не реагувати, то за півроку через мас-медіа громадська думка буде змінена настільки, що цей збочений закон про шлюби гомосексуалістів буде легко схвалений. В Чехії за цей закон проголосували 3 роки тому, а тепер моральний розклад продовжується, однак тепер вже під захистом державних законів.

А що Україна? Господь сказав: „Сьогодні я кладу перед тобою благословення і прокляття, життя і смерть. Вибирай!” (пор. Втор.30,15). Якщо масово пошириться гомосексуалізм, то він внесе самодеструкцію особи і суспільства та принесе з собою Божу кару. Вогонь, який за ці гріхи зійшов на Содом і Гомору, був даний на пересторогу для всіх майбутніх поколінь. Корінь гомосексуалізму поєднаний з пихою та ідолопоклонством: „Називаючи себе мудрими, стали дурними, і славу нетлінного Бога проміняли на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів” (Рим.1,22-23). Ідолопоклонство суттєво поєднане з магією та віщуванням. Св.Письмо ясно вказує на зв’язок кари і її причини словами „через це”: „Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну (бо вони відкрилися ідолопоклонству – віщуванню), бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне. Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові” (Рим.1,26-27).

Кілька тижнів тому в Україні були легалізовані ворожки. В цьому не винуваті народні депутати, але паралізована Церква, яка сама відкрилася віщуванню – гріху проти Першої Заповіді. Якою є позиція Св.Письма? Ворожка у Филипах хоч і робила апостолу Павлові правдиву рекламу, він звернувся до того духа і сказав: „В Ім'я Ісуса Христа велю я тобі вийди з неї!” І в цю мить злий дух її залишив (див.Ді.16,18-19). Ворожбиту, який впливав на проконсула острова Кіпр, Павло сказав: „О сину дияволів, повний всякого підступу та всілякої злости, ти ворогу всякої правди! Чи не перестанеш ти плутати простих Господніх доріг?” (Ді.13,10).

Згідно закону Мойсея чоловік чи жінка, які мали віщунського духа, мали бути укаменовані (Лев.20,27). Це видається жорстоким, але скільки самогубств чи убивств або інших злочинів та нещасть мають на сумлінні ці слуги диявола. А яке велике прокляття приходить на цілі території через їхню „службу”! В Україні в кожній газеті вони мають свою щоденну рекламу. Хто винуватий? Паралізована Церква, яка мовчить на гріх віщування і не проповідує повне Євангеліє, та не наголошує на покаянні і наверненні. Є багато форм через які проявляється віщунський дух. Однією з них є віщування маятником.

Дорогі духовні отці, дорогі вірні, є боляче і прямо жахливо собі усвідомити, що наша УГКЦ не може чинити покаяння і не може проповідувати повне Євангеліє, бо цього не дозволяє її паралізована голова, якою є кард. Л.Гузар. Яке покаяння, яке навернення, яке повне Євангеліє коли він сам віщує маятником! В книзі „Бесіди з Блаженнішим Л.Гузаром. До постконфесійного християнства” кард.Гузар дослівно каже так: „Якось мені подарували маятник. Це прилад, який дозволяє мені дізнатися, чи добрими є певні препарати для мого здоров’я. У цьому немає нічого магічного; йдеться лише про хвилю, яка повертає маятник у той чи інший бік” (Плодом є духовна і фізична сліпота кард. Гузара!).

^ Він сам також пропагує гомосексуалізм: „Вони можуть жити разом, якщо наполягають на цьому. Вони, звісно, можуть вести всякого роду сексуальну активність, але їхня любов завжди залишиться безплідною.”

Як може наша УГКЦ в повноті проповідувати Євангеліє, коли кард. Гузар окрім цих єресей також ставить під сумнів Христове Божество, про Богородицю каже, що вона є звичайною жінкою і порівнює її з демонською жінкою з „Упанішад”!? Як можемо проповідувати Євангеліє, коли він ставить під сумнів вічність пекла. Наш Правовірний Синод єпископів перед Папою і цілою Церквою оприлюднив, що кард. Л.Гузар проповідує єресі, а тому він і цілий його Синод підпав під кару Божої анатеми. Якби не був створений новий Правовірний Синод, то наша УГКЦ, яка під проводом Л.Гузара вже дала усім ворожкам приклад і благословення, а також вже схвалила гомосексуальну активність і їх спільне життя, вже ціла була б під анатемою. Як депутати Верховної Ради можуть захищати родину перед розкладом, коли єретична структура Церкви проповідує нове євангеліє і нову мораль, яка є проти основи Св.Письма і Традиції апостолів. На цих фальшивих основах ніхто не може спастися! Замість благословення і духовного пробудження прийде прокляття і кара. Церква, яка мала створити охоронний мур і захищати Божий люд, навпаки стала каналом, який дає простір єресям, віщуванню, гомосексуалізму та іншим деструктивним впливам, які діють на народ. З тієї причини Бог дав середники для виникнення Правовірного Синоду єпископів, який проповідує Христове Євангеліє в силі, і є повністю відділений від єретичного духа, що є за офіційною структурою.

В теперішній добі проходить дуже важкий духовний бій за повну дехристиянізацію Європи. Євросоюз впроваджує протиприродні закони, які по суті заперечують основу християнства. Держави, які проголосували за закони про гомосексуальні шлюби, вже є ніби засліплені, і без спротиву підпорядкувалися диктатурі Євросоюзу. Самі підписали вирок смерті правдивому християнству на своїй території. Головним винуватцем у цьому є апостатична Церква, що має духа світу і пристосовується до цього тренду і часто його пропагує. Вона лицемірно приховується за найвищим авторитетом. Ми, однак, цю антипапську структуру, яка веде до самодеструкції Церкви і папства правдиво викрили. Тому ми закликали усіх єпископів Католицької Церкви, щоб до 14.09.2009р. вони зробили визнання віри Папі і перед своїми підлеглими, а також зреклися єресей. Також ми закликали Ірландію, яка має вирішити референдумом про схвалення чи відкинення т.зв. Лісабонської угоди для всіх держав ЄС. Ми закликали, з одного боку, представників влади, а з іншого – єпископів цього народу, щоб вони захищали Божі закони і виступили проти „сильних цього світу”. Насамперед, ми закликали їх, щоб з цього часу аж до проголошення референдуму (жовтень, 2009) вони безперестанно вдень і вночі взивали до Бога, щоб Він зробив чудо, подібно, як Він це зробив в часи царя Йосафата чи Єзекії (пор. 2Хр.20,1-24; Іс.36-37). Подібна молитовна ініціатива в меншій мірі, репрезентована кількома молитовними групами, вже понад 5 років горить, як духовний вогонь, в Україні. Нехай же цей малий вогник цими днями розгориться у велике полум’я, через яке Святий Дух запалить цілу нашу Церкву і цілу Україну! Бог може вирішити серйозну проблематику і в нашій Церкві. Бог може здійснити духовне воскресіння і в нашому народі. Щоб ми прийняли цей вогонь Святого Духа до своїх сердець так, як апостоли, мусимо приготуватися через молитву і правдиве навернення. Оцим просимо всіх священиків, щоб виголосили у свої парафіях потребу безперервної молитви і дозволили людям створити молитовні сторожі, щоб безперервно молитися – вдень і вночі.

Який намір?

  1. внутрішня обнова нашої Церкви

  2. зупинення гомосексуальної кампанії в мас-медіа

  3. духовне воскресіння цілої України

Нехай ця ініціатива розпочнеться на Зіслання Св.Духа 7.6.2009р. і закінчиться на свято Покрову Пресвятої Богородиці, тобто 14.10.2009р. Парафія, яка прийме цю молитовну ініціативу, покаже, що хоче чинити щире покаяння, що є охоча стати перед Богом і щиро до Нього взивати, щоб Божий Дух завіяв над парафією, над нашою Церквою і цілим народом. Пропонуємо, щоб люди, коли це можливо, у середу і п’ятницю постили на хлібі і воді. Молитовну групу творять 24 людини. Кожен має свою годину молитовної сторожі. Кожна молитовна група щоб несла служіння 10 днів на місяць. 1-ша група молиться від 1 до 10 числа місяця, 2-га – від 11 до 20, а 3-тя – від 21 до 30(31). Окрім цього радимо, щоб усі молитовні сторожі щодня молилися т.зв. Святу годину від 20:00 до 21:00. Просимо священиків, щоб о 21:00 там, де вони знаходяться в цей час, дали благословення на чотири сторони світу цілій Україні, а особливо членам молитовних груп. Ідеально було б, щоб у парафії були три молитовні групи, тобто 32472 особи. Якщо парафії є малі, то можуть домовитися з сусідньою парафією. Що мають молитися? Рекомендується вервиця або інші звичні церковні молитви чи пісні.

^ Сам Ісус в Євангелії нас запевняє, що Небесний Отець вислухає тих, які до Нього взивають вдень і вночі (пор. Лк.18,8).

В цій важкій добі, коли вирішується про буття чи небуття кожного народу, Бог дає його долю до рук тих, які моляться. Тому цим Пастирським листом закликаємо Вас усвідомити свою відповідальність за нашу Церкву і Український народ.

За Вас моляться і просять про Вашу молитву

Єпископи Правовірного Синоду УГКЦ

+ Самуїл, ЧСВВ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Методій, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

Підгірці, 23.05.2009

Копії листа:

  • Святішому Отцю Бенедикту XVI

  • Депутатам Верховної Ради


Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці, 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна

www.community.org.ua, pidhirci.community@gmail.com
Похожие:

Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconСвідки Ісуса Лист кардиналам і єпископам
Святіший Отець вибрав як мотто на Всесвітній День молоді в Австралії (2008) Ісусову обітницю: “Як на вас зійде Святий Дух, будете...
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconПастирський лист на свято Зіслання Святого Духа Дорогі священики І вірні упгкц та угкц! Перш ніж Ісус вознісся на небо, сказав апостолам: «Сидіть у місті аж поки не одягнетесь силою з висоти»
Духом Святим (Мт. 3,11) це і сьогодні відноситься до основ правдивого та живого християнства. Свідчити про Божу правду в добі апостолів,...
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconПастирський лист вірним упгкц «Христос раждається!»
Дорогі священики, монахи і монахині, члени третього чину, семінаристи і всі вірні!
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconВідповідь на пастирський лист Глави угкц л. Гузара
За ці злочини згідно Карного Кодексу України належиться покарання ув’язненням від 2 до 5 років. Згідно Божих законів цей пастирський...
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconСвятослав Шевчук Глава угкц
Римі відбудеться урочиста інтронізація духа Ассижу – духа антихриста на вівтар Церкви. Представники Церков, які візьмуть участь в...
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconПастирський лист священикам І вірним угкц в Україні
Глави угкц кард. Л. Гузара замість нього був новим правовірним Синодом єпископів призначений новий представник угкц, а ним є архиєпископ...
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconПастирський лист вірним єпархії
Угкц кир Михайло Осідач разом з усіма єпископами правовірного Синоду єпископів угкц уділяють Вам своє Архиєрейське благословення
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconПятьчасте й празднования воскресенья
Иисус сказал: "Но вы примете силу, когда сойдет на вас Дух Святой, и будете Мне свидетелями" (Де. 1,8). Условием этого принятия является...
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconПастирський лист на Великий Піст
Вас і молимося за Вас, щоб Ваше священиче служіння принесло спасіння вірним і Вам
Пастирський лист вірним угкц на празник Зіслання Святого Духа. Дорогі священики І вірні, Ісус сказав: „Як на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, І аж до краю землі” iconКатолицьким священикам і віруючим Бельгії
Святого Духа. Через такого священика-апостата Святий Дух вже не може діяти. Такий священик служить Святу Літургію неправосильно....
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов