Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення icon

Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішенняНазваниеЦитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення
Дата конвертации08.02.2013
Размер110.08 Kb.
ТипРішення
скачать >>>

Найвищий Трибунал Апостольської Сигнатури

Префект: + Р.Л.Бурке

Секретар: + Ф.Данеелс

Злочин Найвищого церковного суду


Шановні ієрархи, представники Найвищого суду в Католицькій Церкві,

я отримав ваш декрет Прот. № 36.628/04 СА від 27.3.2009р., в якому відкидаєте мій рекурс (апеляцію) проти незаконного декрету виключення з Чину Св. Василія Великого. Цим ви явно схвалили злочин Ложного свідчення і фальшивого звинувачення з боку Генерального настоятеля ЧСВВ о.В.Ковбича. Цей спір триває майже п’ять років. За цей час ви були дуже добре проінформовані про все, тому є абсолютно ясно, що ваш вчинок є свідомим, добровільним і продуманим.

Доказом вашого злочину є відразу ж вступна частина вашого декрету, на якій базуєте і будуєте на ній свій фальшивий суд.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „о.Шпіржік, ЧСВВ належав до Василіянської делегатури св.Прокопа в Чеській Республіці. Цю делегатуру правосильно скасувала Генеральна Капітула декретом від 13.7.2004р.” (прим.: цей декрет наводить лише абстрактну причину ліквідації: „для добра Церкви”)

Відповідь: Яким однак є це добро Церкви, коли без подання конкретної провини було зліквідовано 21 монаше покликання?! Курйозом і доказом злочинних інтриг настоятелів ЧСВВ є також те, що інформацію про скасування Делегатури певний час затаювали перед її членами! Першими, хто офіційно нас повідомив про скасування Делегатури, були державні органи України (СБУ), яким настоятелі ЧСВВ передали декрет про скасування з проханням нашої депортації з України!

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „о.Шпіржік самовільно приїхав у монастир ЧСВВ в Підгірцях.”

Відповідь: В монастир ЧСВВ в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення (наказу) Генерального настоятеля о.Д.Ляховича, ЧСВВ. Провінційний настоятель о.Й.Будай, ЧСВВ дав мені письмовий документ призначення до цього монастиря! Твердження Трибуналу, наведене в декреті – це неправда.

Цитата Найвищого Трибуналу: „о.Шпіржік 1.8.2004р. заборонив провінційним настоятелям вступити в монастир.”

Відповідь: Цього дня (1.8.2004) провінційний настоятель о.Г.Гриньків приїхав без повідомлення до Підгорецького монастиря разом з близько 20-ма монахами, деякі з них були п’яні. Вони хотіли ігумена і решту членів монастиря насильно і без причини вигнати з монастиря, хоча провінційний настоятель не видав жодного письмового декрету, який би пояснював цю акцію. Цього дня мене зовсім не було в монастирі. Тому що я не був присутнім, не міг допуститися там жодного вигаданого злочину! Вся ця подія, яка відбулася 1.8.2004р. є задокументована і підтверджена свідками! Отож, твердження про мій вигаданий злочин вказане в декреті – це абсолютна неправда.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „В такій непослушності залишався о. Шпіржік протягом цілого процесу виключення і не проявив жодних ознак поправи.

Відповідь: Які ознаки поправи я мав проявити, коли я не допустився приписаного мені злочину, тому що 1.8.2004р. я просто не був у Підгірцях?

Напевно я мав каятися за те, що все ж таки я мав там бути і допуститися „злочину”, щоб Генеральний настоятель В.Ковбич, Конгрегація і Трибунал мали правду і могли мене засудити.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „19.8.2008р. надіслав (о. Шпіржік) єпархіальним єпископам Української Церкви sui iuris очорнюючі листи проти провінційного настоятеля.

Відповідь: Згаданим єпископам я написав лише інформаційний лист про те, що настоятель ЧСВВ, разом з кард. Л.Гузаром, звернулися таємним документом Р 2003/399 від 6.8.2004р. до державних органів (включаючи СБУ). Передали державним органам особові дані 23-х громадян Чехії та Словаччини і без подання будь-якої конкретної вини вимагали їх депортації або заборони в’їзду в Україну. Сьогодні цей факт вже є всім загально відомий, а вище згаданий злочинний таємний лист був оприлюднений! Тому я не допустився жодного очорнення!

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „Твердо відкинув розпорядження перейти в монастир у місті Нітра в Словаччині.”

Відповідь: Монастир в Нітрі ніколи не існував і до сьогодні не існує. З цієї причини я не мав куди їхати разом зі своїми співбратами. В.Ковбич свій декрет ані не скасував, ані не виправив, а тому його наказ було неможливо фізично виконати. Запитую: Як практично я мав поступити, коли йшлося про наказ від’їхати до неіснуючого монастиря? Чи мав ігнорувати, що монастир в Нітрі не існує? Чи мав, отже, на якийсь дім у Нітрі повісити табличку „Монастир” і поселитися там з твердженням, що я послушний своїм законним настоятелям? Жителі цього дому мене або збили б, або відвезли б мене у психлікарню. Можливо, це і було в планах законних настоятелів (?)

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „Підбурив вірних проти провінційного настоятеля. Це відбулося під час візитації настоятеля в Підгірцях 9.10.2004р., де дійшло до прилюдного скандалу.”

Відповідь:

а) Йдеться про неправдиве твердження, бо 9.10.2004р. провінційний настоятель Г.Гриньків зовсім не був присутній у Підгірцях. (прим. В теперішній час Г.Гриньків вже не є членом Чину СВВ. Відійшов сам.)

б) Йдеться про неправдиве твердження, тому що тут не дійшло до жодного скандалу.

в) Йдеться про неправдиве твердження, тому що не було жодної візитації! Генеральний настоятель В.Ковбич приїхав з транспортом, який мав мене та співбратів відвезти з України на Словаччину до неіснуючого монастиря. Однак виявилося, що виданий декрет є недійсний, а тому запланована депортація не здійснилася. Сьогодні також вже офіційно відомо, що на кордонах України нам мали дати у паспорти печатку про заборону в’їзду в Україну на три роки. Генеральний настоятель і представники УГКЦ домовились про це з СБУ і з Прикордонною службою України, але перед нами свідомо це затаїли. СБУ і Прикордонна служба України 25.2.2006р. і 30.5.2006р. скасувала це незаконне рішення, тому що було видано без приписаної законом процедури і без відповідних аргументів! Тут явно йдеться не лише про моральний злочин церковних ієрархів, але і про карний вчинок.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „В цей час найвищий настоятель 4 жовтня 2004р. видав перше канонічне попередження, проти якого о.Шпіржік 8.10.2004р. відкликався до Папи.”

Відповідь: Папа лист не отримав, але апеляція зупинилась в секретаріаті в руках „антипапи” кард. А.Содано та антипапської структури.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „Після отримання наступних попереджень, а це від 6 листопада 2004р. і від 3 грудня 2004р., о. Шпіржік 18 листопада 2004р. і 22 грудня 2004р. відкликався до Найвищого Трибуналу... Тому що рекурент не виявляв жодних ознак покаяння, Генеральний настоятель 8 січня 2005р. видав декрет виключення з Чину – у згоді з приписами кан. 500 § 1.

Відповідь: Як антипаська структура розуміє фразу: „не виявляв жодних ознак покаяння”?

Насправді це означає, що засуджений не хоче зрадити Христа, Його Євангеліє, ані харизму св.Василія, не хоче зректися Духа правди і прийняти замість нього духа антихриста і духа єресі. Сьогодні ця структура засудила б святих апостолів, всіх мучеників, вчителів Церкви, а також і св. Василія, тому що їх позиція віри є цілковито протилежна духу цієї злочинної структури смерті в середині Церкви!

^ Цитата Найвищого Трибуналу: Конгрегація 25 січня 2005р. підтвердила декрет виключення згідно норм канону 500 §4”

Відповідь: Конгрегація без будь-якої перевірки блискавично схвалила злочини Генерального настоятеля ЧСВВ В.Ковбича, а тим допустилася такого ж злочину. Вона підтвердила всі брехні, а так одночасно викрила себе, що також служить антипапству і атипапській структурі смерті.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „30 червня 2005р.і повторно 13 липня того ж року позивач повідомивши про мовчання, звернувся до цього Найвищого Трибунлу, який справу одразу ж передав Конгрегації ”

Відповідь: Це є зразок того, як поступає антипапська структура при ліквідації правди, справедливості і життя. Це так само, як Ісуса послали від Пилата до Ірода, а тоді назад і на смерть. В моєму випадку усе вже було приготоване, тільки треба було створити враження законності і права, щоб замаскувати наперед приготовлений монстр-процес з метою ліквідації.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „Сам позивач у своєму захисті, посланому на Конгрегацію, датованому 29 жовтня 2005р., признає: Разом зі своїми співбратами з Чину Св.Василія Великого ми Вашій Ексцеленції послали більше, ніж 12 листів і рекурсів, в яких ясно і грунтовно подана наша позиція та захист. Детально ми описали цілу ситуацію в апеляційних скаргах, адресованих трибуналу Рота Романа і Найвищому суду Апостольської Сигнатури. Ці документи були передані згаданими урядами Вашій Еміненції.”

Відповідь: Цим Найвищий Трибунал признає, що одержав понад 12 листів, так що добре знав про суть цілої справи. ^ Грунтовно доказана правда, подана на захист, розцінєються однак як злочин, за який карається.

Цитата Найвищого Трибуналу: „І так, через недоречність юридичного захисту о.Шпіржіка було відмовлено в його розгляді. Тому він і не підпирає подані порушення закону (з боку настоятелів)in procedendo.”

Відповідь: Це є зачарований круг. Найвищий Трибунал зовсім не вирішує суть проблеми, бо лише мав завдання прикривати злочин Генерального настоятеля і Конгрегації Східних Церков. Метою було одне: захистити антипапську систему, якій служить і Найвищий Трибунал!

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „Очевидно, що причини подані в карному декреті і коротко в частині facti specie того ж декрету, а саме: „Важкі прояви непослуху щодо законних настоятелів”, є явними з вчинків.”

Відповідь: Насправді, очевидним є те: цілий монстр-процес базується на неправдивих аргументах, отож не я, але Найвищий Трибунал відкрив свої „важкі прояви непослуху” щодо Бога і Його Закону. Також його злочинний вирок є важким проявом непослуху щодо інституції папства і її суті.

^ Цитата Найвищого Трибуналу: „А так в цьому випадку йдеться про серйозний карний вчинок, гідний покарання і юридично доведений згідно з нормами, що стосуються виключення в кан. 500 §2 п.1.

Ця справа була вирішена на Конгресі 27 березня 2009р., де особисто був присутній нижче підписаний префект. Було встановлено: ^ Рекурс не був прийнятий і справа не була прийнята до розгляду в присутності суддів цього Найвищого Трибуналу, бо є очевидним що є безпідставними.”

Відповідь: Рекурс (апеляція) не був прийнятий, а тим водночас були підтверджені усі злочини, брехні і фальшиві звинувачення, аж на кінець без суду був винесений вирок і найважча кара!

Судовий вирок Найвищого Трибуналу є доказом, що якщо сьогодні хтось в Церкві захищає правду проти неправдивого звинувачення, то це вже само по собі розцінюється як „важкий прояв непослуху законним настоятелям.”

В Україні і в Чехії 40 років панував комунізм. Тут проводилися монстр-процеси з т.зв. ворогами робітничого класу і з т.зв. зрадниками Вітчизни. Цих невинних жертв часто засуджували на 25 років ув’язнення чи на смерть. Вони самі не знали за що власне є засуджені і мусіли підписувати різні зізнання у своїй імагінарній провині. Якщо хтось мав відвагу боронитися, то чув вирок: „Тому що дотичний не проявляє жодних ознак покаяння, то замість кари 25 років ув’язнення, йому уділяється кара смерті!” Подібні юстичні злочини відбувалися в нацистській Німеччині і в т.зв. Третьому Рейху, де сотні тисяч невинних жертв закінчували у газових камерах. Там йшлося про фізичну ліквідацію – убивання невинних. Якщо хтось був єврей, то закон звучав: Газова камера! Сьогодні здійснюється: Хто правовірний – виключення з Чину, а потім з Церкви! Не вирішуються об’єктивні речі, вирішується лише одна річ – чи ти свідок Ісуса, чи ти правовірний. Тоді тебе чекає виключення з Чину, а потім і зі структури Церкви.

Найвищий Трибунал Католицької Церкви, і з ним поєднана ціла антипапська структура під гаслом т.зв. послуху убила тисячі Христових свідків, а тим самим повністю відкрила двері усім єресям і єретикам. Тому вина за катастрофічний стан в Церкві лягає повністю на цю антипапську структуру, яка має на совісті не тільки тисячі убитих Хритсових свідків, але має на сумлінні і мільйони душ, яким не могла проповідуватись у силі Божа правда Євангелія, щоб так через спасительну віру були врятовані. ЗЛОЧИНИ АНТИПАПСЬКОЇ СТРУКТУРИ Є ПРИХОВАНІ І ХИТРІ. ВОНИ НИЩАТЬ УСЕ ЖИВЕ І ПРАВОВІРНЕ, АЛЕ ЗАХИЩАЮТЬ ЗЛОЧИНИ І ЄРЕСІ. Однак ці злочини є перед Богом важчими, ніж злочини нацистських і комуністичних суддів з їх монстр-процесами. Антипапська структура, до якої належить і Найвищий Трибунал, належить до найбільших неприятелів Бога, Церкви і папства. За нею є дух єресі, фарисейства і смерті. Це підтвердив і декрет від 27.3.2009р., який підписали два єпископи-злочинці: префект Бурке і секретар Данеелс.

^ Питання послуху в сучасній добі:

Головна причина вироку: „Важкі прояви непослуху законним настоятелям”.

Сьогодні найсильнішою зброєю для ліквідації Церкви є т.зв. „послух законним настоятелям”. Не вирішується питання, чи ці настоятелі є єретики, чи вимагають від підлеглих чинити гріх, чи своїми наказами ліквідують Боже життя, чи самі слухають Бога і мають Духа Христового. Це тут не є основним. Вимагається тільки і тільки сліпий послух. Св.Василій все ж наголошує: хто слухає єретичних єпископів, бере участь у їхньому гріху! Якщо ці люди самі свідомо чи несвідомо йдуть до пекла, то і той, хто їх слухає, іде з ними. Тому тут повністю справджується: „Бога треба слухати більше, ніж людей” (Ді.5,29).

Цей монстр-процес є зразковим прикладом, як маніпулювати церковною владою для убивання тих, які є вірними Христові. Він також викрив антихристову і антипапську структуру смерті, яка сьогодні панує всередині Церкви. ОБНОВА ЦЕРКВИ НЕ НАСТАНЕ, ДОКИ НЕ БУДЕ ВКАЗАНО НА ЗЛОЧИНИ ЦІЄЇ СИСТЕМИ, НА КОНКРЕТНИХ ЗЛОЧИНЦІВ, ЯКІ ЗЛОВЖИВАЮТЬ НАЙВИЩОЮ ВЛАДОЮ В ЦЕРКВІ ДЛЯ ЇЇ ЛІКВІДАЦІЇ.

Шановні ієрархи + Р.Л.Бурке і + Ф.Данеелс, найвищі судді Католицької Церкви, ви зовсім не перевіряли чи вигадки Генерального настоятеля о. В.Ковбича є правдивими, чи ні, чи можна їх взагалі доказати і чи є для них свідки. З іншого боку Ви свідомо ігнорували усі наші свідчення і письмові докази про нашу невинність. Так Ви діяли протягом усього судового процесу, а тому є ЯСНО, що Ваш злочин є свідомим і добровільним. Так само Ви поводилися у випадку мого брата о. Ing. ThDr Кирила Шпіржіка, ЧСВВ. За те, що він був з нами в духовній єдності, Генеральний настоятель ЧСВВ Василь Ковбич неправдиво звинуватив його в очорненнях двох монахів з Братфорду в Англії перед парафіянами, і наказав йому в ім’я святого послуху підписати наперед приготовлену фальшиву присягу проти себе. Отець Кирило, ЧСВВ, відмовився підписати цю брехню. Від вірних і від священиків отримав однозначні письмові свідчення, що звинувачення Генерального настоятеля ЧСВВ В.Ковбича є вигадками, бо о.Кирило, ЧСВВ, нічого такого ніколи не допустився! В результаті, за це о.Кирило був виключений з Чину. Він також отримав подібне лицемірне і незаконне проголошення Найвищого Трибуналу, а це декілька тижнів тому. Це ліквідаційне проголошення одержав також колишній ігумен монастиря в Підгірцях ThLic Р.Шелепко, ЧСВВ. Іншим способом, ніж ці два монахи з вічними обітами, був ліквідований на Сазаві пів року тому і ThDr Ф.Юхелка, ЧСВВ. Він сам „добровільно” виступив з Чину, щоб могти існувати хоча б як парафіяльний священик.

Подібний незаконний вирок Найвищого Трибуналу, який я отримав, можуть цими днями очікувати і єпископи +Ілля, ЧСВВ і +Маркіян, ЧСВВ. Усі неприятелі Христа і Церкви радуються. Однак ми віримо у воскресіння і у воскресіння розп’ятої Католицької Церкви!

Пане префекте + Р.Л.Бурке і пане секретарю + Ф.Данеелс, за ці злочини фальшивого суду Ви згідно Божого Закону стягнули на себе Боже прокляття. Нам Вас шкода, ми Вам прощаємо.

Я разом з іншими єпископами Правовірного Синоду, щоб захищати Христа і Його Євангеліє, прийняв правосильні єпископські свячення в особливих умовах, які є сьогодні в Україні. Про ці свячення 3.3.2008р. ми повідомили Святішого Отця і всіх єпископів Католицької Церкви. Тому ми, як монахи і єпископи вже не підлягаємо юрисдикції настоятеля ЧСВВ, а також не мусимо перебувати у монастирі. Ми складали вічні обіти Богу, тобто вважаємо їх насправді вічними, дійсними і після смерті. Нас, як монахів і єпископів не може судити і карати ні Генеральний Настоятель, ані Конгрегація Східних Церков, ані Найвищий Трибунал Ап. Сигнатури. Нас може судити лише Святіший Отець особисто!

Шановні єпископи, Ви разом з Л.Гузаром і деякими іншими ієрархами стали зрадниками Христа і зрадниками Святішого Отця. Ви займаєте уряд в Церкві, але під т.зв. послухом вбиваєте безборонні душі, ліквідуєте Церкву.

Ви ігноруєте Бога, совість і Божі Закони, а навіть і нормальні природні цінності – правду і справедливість. Тому є цілком очевидно, що і я змушений ігнорувати будь-який Ваш неправосильний вирок.

Шановні ієрархи + Р.Л.Бурке і + Ф.Данеелс, суть цілого Вашого юстичного злочину полягає в тому: Ми захищаємо істинну католицьку віру проти єресей і проти антихристової і антипапської системи всередині Католицької Церкви, тоді як Ви виявилися одними з тих, що творять і захищають цю єретичну і антипапську систему, подібно, як апостат крадинал Л.Гузар зі своїм апостатичним синодом і з префектом конгрегації Східних Церков Л.Сандрі. ЦЯ АНТИХРИСТОВА І АНТИПАПСЬКА СИСТЕМА Є В ПОВНІЙ ЄДНОСТІ З ДУХОМ ТА НАМІРАМИ ТАЄМНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ МАСОНІВ. Вашою ліквідаційною діяльністю в Церкві Ви підтверджуєте, що маєте такого самого духа і виконуєте таку ж програму, яку має ця організація. Йдеться про повільний, прихований, навмисний внутрішній розклад Церкви Христової та інституції папства!

^ Ви воюєте проти Христа, а тому воюєте і проти нас, які захищаємо Христа і Його Євангеліє.

За ваше навернення і спасіння молиться

+ Методій Шпіржік, ЧСВВ

Підгірці, 28.4.2009

Копії листа:

  • Святіший Отець Бенедикт XVI

  • Кардиналам і єпископам Католицької Церкви

  • Патріархам і єпископам Православних Церков


Додаток: - Формуляр визнання віри і відречення єресей

Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна

www.сommunіtу.org.uа, pidhirci.community@gmail.comПохожие:

Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconО. Йоанікій Чверенчук Протоігумен чсвв україна Прохання про монастир в Підгірцях
Вас повідомляємо, що ми, будучи монахами чсвв, були висвячені на єпископів угкц. Спосіб свячень був таємний подібно як це було в...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconВідкритий лист усім вірним угкц
Маркіян В. Гітюк, чсвв, о. ThDr. Методій Р. Шпіржік, чсвв, о. ThDr. Ілля А. Догнал, чсвв І о. PaedDr. Самуїл Р. Обергаусер згідно...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconВизнання віри і відречення єресей
Синоду угкц + Михайло, + Ілля, чсвв, + Йосафат, чсвв, + Теодозій, чсвв, + Методій, чсвв, + Маркіян, чсвв, + Самуїл, чсвв, + Василь,...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconВизнання віри і відречення єресей
Правовірного Синоду угкц + Михайло, + Ілля, чсвв, + Теодозій, чсвв, + Методій, чсвв, + Маркіян, чсвв, + Самуїл, чсвв, + Василь, чсвв,...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, чсвв, Методій Р. Шпіржік, чсвв, Ілля А. Догнал, чсвв I самуїл Р. Обергаусер були висвячені...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, чсвв, Методій Р. Шпіржік, чсвв, Ілля А. Догнал, чсвв I самуїл Р. Обергаусер були висвячені...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconЄпископ М. Колтун в Підгірцях
Вас об’єктивно проінформувати про події 30 2008р. Близько 10: 30 год до Підгірець приїхав єпархіяльний єпископ М. Колтун зі своїм...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconВідповідь екс-архимандриту чсвв в. Ковбичу
В ньому він відкликається на вирок Апостольської Сигнатури: „Рекурс не може бути прийнятий і справа не приймається на розгляд суддів...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconКороткі відомості про нових єпископів
Народжений 1970р., Укра-їна. До чсвв вступив в 1990р. Студіював у Варшаві. Свяще-ничі свячення прийняв в 1997р. Ліценціат з теології...
Цитата Найвищого Трибуналу : „о. Шпіржік самовільно приїхав у монастир чсвв в Підгірцях. Відповідь : в монастир чсвв в Підгірцях я приїхав згідно чіткого рішення iconКороткі відомості про нових єпископів угкц
Народжений 1970р., Укра-їна. До чсвв вступив в 1990р. Студіював у Варшаві. Свяще-ничі свячення прийняв в 1997р. Ліценціат з теології...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов