Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу icon

Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому ТілуНазваниеАнтипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу
Дата конвертации08.02.2013
Размер69.58 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Кардиналам і єпископам Католицької Церкви

Антипапська структура

Є жорстокою реальністю, що така структура тут існує і через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу. Ця структура не має Христового Духа, але сьогодні вже має духа антихриста. Такою є болюча реальність. Папа і Церква поки що є безсильні проти цього духа смерті. Який вихід? Навернення і покаяння, правдива реформа Церкви. Однак антипапська структура робить якраз навпаки – вимінює Духа Христового на духа світу.

Приклад з України: Кард. Л.Гузар написав книгу, яка мала послужити середником для внесення нового євангелія. Якщо б на його єресі виразно не вказалося, вони б уже залишилися як норма і модель „сучасної духовності” для цілої Церкви. Усі єретики суверенно посилалися б на авторитет кардинала Східної Церкви і на його „новий” (єретичний) погляд на віру і Церкву. Постійним пропагуванням напрямку окресленого в книзі поступово внесеться зміна мислення і закоріниться новий дух. Тоді хто не матиме цього духа, не зможе отримати жодного ключового місця в Церкві. Коли цілеспрямовано з фальшивих авторитетів вибудується ціла мережа, виникає нова система, що творить єретичну внутрішню структуру Церкви, яка вже, однак, є непробивна і не дозволить жодної альтернативи. Вона в справжньому значенні слова є диктаторською – немилосердно вбиває життя, виганяє Божого Духа і втілює наступні єресі.

Як єресі втілюються до Церкви? Спочатку приходить дух єресі. Церковний авторитет, який його прийняв, послужить йому, але все поки що відбувається неофіційно. Це такі поодинокі спроби, напр.: єпископ показує вправи йоги по телебаченню, настоятель монахів пропагує орієнтальні медитації, професор теології рекламує різні елементи поганства, які потім неофіційно приймаються. Скритою метою внутрішніх ворогів Церкви є: або обманути церковний авторитет, щоб прилюдно вчинив неясний жест, який тоді пояснюють у своєму дусі, на підтвердження цілого єретичного напряму (напр. Святіший Отець в Асижі 1986, 2002), або церковний авторитет свідомо перетягнути на свій бік за ціну внутрішньої зради – апостазії. Неофіційна практика, яку впроваджує церковний авторитет тоді сформує суспільну думку, а врешті отримає офіційну форму церковного підтвердження. Почне діяти антипророцький уряд, який поставить єресь як норму і не дозволить правдиво сказати, що йдеться про злочин проти Церкви. Замаскується факт, що відбувається заміна спасительної віри на єретичну, що практично це вже інший погляд на Христа і на Євангеліє і що тут вже немає Божого Духа, але дух світу і єресі. Однак структура залишилася, тому вона може так досконало обманювати Божий люд і зловживати Божим авторитетом для внесення смерті. Це щось таке, як швидкодіюча отрута непомітно влита у пляшку з написом „мінеральна вода”.

^ Чому Святіший Отець не карає кард. Гузара? Тому що між ним і Гузаром є проміжна ланка: Конгрегація Східних Церков. Ця ланка включена до антипапської структури і чинить все протилежно тому, що хоче і що повністю респектує Папа. Якщо б, наприклад, префект Сандрі мав представити Святішому Отцю ситуацію в Україні, то він оправдає єретика Гузара, прикриє всі єресі і всі його злочини, або ще й подасть їх як чесноту. Всі звинувачення представить у фальшивому світлі, а з Гузара зробить мученика і святого. І навпаки, всіх щирих віруючих означить як ребелантів, як злочинців проти Церкви і Папи, яких треба покарати – екскомунікувати з Церкви, тобто духовно їх розіп’яти, вбити. Це є дух смерті, а ті, які йому служать є духовними вбивцями. В цій лінії йде префект Сандрі, Апостольський Нунцій І.Юркович, кард. Л.Гузар з апостатичним Синодом... Ще до нинішнього часу центр антипапської структури є в Держсекретаріаті. Держсекретар, який має єдність зі Святішим Отцем, проти цього скритого центру також є безсильний.

^ Папа в цій структурі опинився в ситуації полоненого. Голова стала відізольована і настає духовна паралізація цілого організму. Це так, якби генерала закрили в ізольованій кімнаті, а він хоч і може давати накази, однак лише через людей, які служать ворожій системі. Вони завжди будуть передавати його накази по-своєму. Жодна інформація, яка має поступити до нього, ані жодна інформація від нього не буде правдивою, тому що завжди буде перекручена духом, якому служить структура.

^ Злочин антипапської структури полягає в тому, що стан апостазії вона означить як норму, якій кожен мусить підпорядкуватися. До того ж, вона своїм авторитетом накладає зобов’язання на душі і то навіть в імені Божім і під послухом, при чому сама скрито воює як проти Бога, так і проти Його законів. Іншими словами, ця структура веде душі до погибелі, веде їх до пекла, але ложно заявляє: Ми заступаємо Бога, нас слухайте!

Отож ціла повільна ліквідація Церкви проходить так: Конгрегація Східних Церков і Державний секретаріат, який репрезентує антипапство, пропихає фальшиві авторитети; тим, що фальшивий авторитет отримав офіційний уряд, офіційно вносить єресі і міняє думання на даній території. Як? Єресі, які тут вже проповідуються, не дозволено називати єресями, не дозволено виступити проти них, але муситься про них мовчати і їх схвалювати. Фальшивий авторитет, який офіційно займає уряд подає їх як офіційну науку Церкви. Відмаскування єресей в цій ситуації названо зневагою церковного авторитету, пихою, непослухом, розбиванням Церкви... Кожного, хто відважиться назвати єресі єресями, карають найтяжчими карами, ніби він сам був єретиком!

Прикладом є модель з України. Церква після сорока років вийшла з підпілля і зберегла правдиву віру. Антипапська система на цю територію просунула свою людину. Гузар висловив єресі, але не дозволено назвати їх єресями. Оскільки він не позбавлений уряду і влади, то всі його єресі схвалені і офіційно внесені на дану територію, яка таким чином духовно відмирає.

Нормальною реакцією мало би бути:

  1. відмаскування єресей

  2. покарання єретика

  3. позбавлення уряду і церковної влади

  4. викривати тих, які перебувають в єдності з єретиком та покарати їх

  5. відновити проголошення здорової науки і встановити нову структуру, яка цю здорову науку репрезентує. Лише так можна спасти ці терени!

Таким є нормальне функціонування Церкви. Однак тут існує антипапська система, яка практично виступає від імені Папи, але чинить протилежне до того, що хоче Папа. Антипапська система оберігає єресі і то офіційно, через антипапську структуру.

Як функціонує ця структура?

1) Єресі не можна називати єресями. Якщо на даній території функціонує пророцька служба, яка назве єресі єресями, то ця пересторога тотально ігнорується, а антипапська структура, навпаки, намагається пророцьку службу зліквідувати.

2) Ця структура не лише не карає єретика, але ставить його у світлі правосильного авторитету. Єретик і надалі може займати уряд і йому залишена вся церковна влада. Але цим практично здеградована правдива віра на даній території, а папство як таке є висміюване, бо практично є поставлене проти Христа і Церкви. Отак ця зрадницька структура чинить замах на папство. Тим, що єпископ-єретик не позбавлений уряду, справляє враження, ніби він є у цілковитій єдності з Папою. Однак це є колосальний обман і брехня! Кожен, хто виступає проти єретика кваліфікується як бунтівник і ворог Церкви та Папи. На жаль, ані сам Папа не може ефективно виступити проти антипапської структури. Він є як перший Папа Петро в кайданах, стережений чотирма чвірками вояків... Тоді за Петра з вірою молилася ціла християнська спільнота, Бог послав свого ангела і визволив його. Так само потрібно, щоб вірні з вірою молилися за теперішнього Папу, щоб Бог послав йому ангела, який визволить його з цієї безсильної ситуації, а одночасно з ним і цілу Церкву.

Якщо Папа є правовірним, антипапська структура зловживає його правовірністю для прикриття своєї системи. Вона добре собі усвідомлює, що Папа при всій своїй правовірності, не має іншої структури, отже, не має сили виступити проти неї. Мусить респектувати її. Найбільша трагедія полягає в тому, що навіть коли б Папа хотів зробити радикальні зміни на ключових місцях, тяжко знайде правовірні духовні особистості, бо сьогодні їх вже майже немає. Їх залишили поступово стікати кров’ю, так що вже не мають сили боротися проти духа єресі.

Антипапська структура не дозволить, щоб хтось правовірний міг отримати навіть найменший уряд. Цій структурі вдалося зв’язати всі організації в Церкві – монастирі, семінарії, всі способи формації. Все є під контролем цього духа, який стереже навіть останнього монаха і останнього священика! Ціла генерація отруєна цим духом. Це є духовний цвинтар. Єдиним рішенням є зупинити антипапську систему, яка сьогодні володіє всередині Церкви і розпочати реформу від фундаменту, не залежно від структури, тому що сучасна структура все живе скрито нищить! Тому зрозуміло, що хто справді хоче бути в єдності з Папою і з тим, що він в правді репрезентує, мусить бути поза цією антипапською структурою. Ознакою розрізнення, хто належить до антипапської структури є наступне: Який кардинал, єпископ, священик чи монаший настоятель не відішле Папі до 15.9.2009р. визнання віри, а одночасно не оприлюднить його перед своїми підлеглими, той є членом цієї антипапської структури! Цього вірні вже не сміють слухати!

В правовірній Церкві є нормальним, що респектується авторитет. Прихильники єретичної структури власне обманюють вірних, прикидаються правовірними, але це є неправдомовці з духом єресі і з духом смерті. Суверенно зобов’язують вірних до послуху, однак вірні вже не сміють їх слухати! Чому? Тому що ці єретики є проти Бога і проти Церкви і ведуть Божий люд до втрати спасительної віри, а цим і до вічної погибелі. Хто хоче бути спасенним не сміє слухати єретичну структуру. Згідно справедливості ця єретична структура мала би бути зліквідована! Однак хто може її зліквідувати? Поширилася так, що забезпечила для себе всі ключові місця.

Нагадуємо слова св.Бернарда: „Якби виступив явний єретик, він був би засуджений і зник. Але кого сьогодні вижене, перед ким скриється? Всі є друзями, а все ж всі є ворогами. Офіційно є Христовими слугами, але служать антихристу.”

Церква знову повинна бути стовпом правди, а не стовпом єресі!

Церква знову повинна бути Христовою нареченою, а не блудницею антихриста!

Церква знову повинна бути Божим Єрусалимом, а не демонським Вавилоном!

Висновок

Є жорстокою реальністю, що ця структура в Церкві існує і через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельні рани Містичному Христовому Тілу. Який вихід? Зміна духа в структурі: замість духа світу і духа антихриста, прийняти Христового Духа. Як? Через навернення і покаяння, а це передусім осіб, посвячених Богу (семінаристів, священиків, монахів і єпископів). В цьому наміренні мав би Божий люд спрямувати свої молитви і жертви. Сьогодні Церква найбільше потребує правдивої реформи.

У Христі

єпископи постійного Правовірного Синоду УГКЦ

+ Ілля, ЧСВВ; + Методій, ЧСВВ, + Маркіян, ЧСВВ, + Самуїл, ЧСВВ

Підгірці, 5.5.2009

Копія: Святіший Отець Бенедикт XVI


Адреса: Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна

www.сommunіtу.org.uа, pidhirci.community@gmail.com
Похожие:

Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconСамодеструкція Церкви
Найбільшу вину в самодеструкції Церкви має антипапська і апостатична структура, яка зловживає авторитетом Папи. Насправді ця структура...
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconНе йдеться тут лише про тяжкий гріх, але йдеться про практичну апостазію
Цим листом просимо Вас, щоб у силі найвищого авторитету Церкви Ви обновили для католицьких християн кару виключення з Церкви за членство...
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconПетиція визнання віри вірних угкц
Папки з підписаними петиціями знаходяться у нас. Віримо, що Бог дозволить, і ми зможемо передати їх Вам особисто! Боїмося висилати...
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconСлово життя Рим. 5,19 від 22 до 2012 «Бо як через непослух одного чоловіка багато людей стали грішниками, так через послух Одного багато людей стане праведними»
В цьому вірші вказано, що саме ми успадкували через непослух Адама, а що ми одержали через послух Христа. Ісуса наслідуємо в послуху,...
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconДодаток 1 Структура пропозицій та плану дій до Програми реалізації в Україні імпортозаміщення по окремо визначеним галузям економіки
Аналіз імпорту продукції в Україну (обсяг, товарна і географічна структура, імпортери, тощо)
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconУмберто Эko Отсутствующая структура Введение в семиологию ббк 87. 4 Э. 40 У. Эко. «Отсутствующая структура. Введение в семиологию»
У. эко. «Отсутствующая структура. Введение в семиологию». — Тоо тк «Петрополис», 1998. — 432 с
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconПослух людям, замість Бога
Одночасно на теологічній базі через історично-критичну теологію дійшло до деградації авторитету Святого Письма бо почали ставити...
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconЗаборона синкретизму
В силі авторитету видимого намісника Ісуса Христа на землі, під послухом, поєднаним зі санкціями, забороніть фальшиву відкритість...
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconРеформа монашого життя
В силі авторитету видимого намісника Ісуса Христа на землі, під послухом, поєднаним зі санкціями, проголосіть реформу монастирів
Антипапська структура є жорстокою реальністю, що така структура тут існує І через послух в силі найвищого авторитету завдає смертельних ран Містичному Христовому Тілу iconРеформа теологічних студій
В силі авторитету видимого намісника Ісуса Христа на землі, під послухом, поєднаним зі санкціями, проголосіть реформу священичої...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов