Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц icon

Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкцНазваниеРіздвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц
Дата конвертации09.02.2013
Размер71.37 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів УГКЦ

Дорогі священики, монахи і вірні,

цього року на Різдво хочемо пригадати Христове народження не лише як історичну подію, але водночас хочемо, щоб це народження відбулося і в нашому серці. Хочемо, щоб Христос через віру народився і перебував в наших серцях. Якщо б Христос і тисячу разів прийшов на світ, і тисячу разів народився, але якщо Він не народиться в твоїй душі, то це для тебе було б марним. Боже Слово каже, що „тим, які Його прийняли, дав право стати Божими дітьми” (Ів.1,12). Як маємо прийняти Христа? Через віру. Ця спасительна віра все ж мусить бути пов’язана з тим, що увійдеш до правдивого світла і відкриєш перед Богом своє минуле, яке є занурене у грісі. Найбільшим гріхом є невіра в Христа, а до того ж, що ти жив без Бога. „Усі згрішили, кожен ходив власною дорогою” (пор.Іс.53,6). Ходити власною дорогою, не брати під увагу Божий голос, яким є наше сумління, і свідомо йти шляхом егоїзму, дати себе свідомо обманювати – це дорога, що кінчається погибеллю, не кажучи вже про те, що ти не зберігав ані Десять Божих Заповідей, ані інші Божі закони. Боже Слово каже сьогодні і тобі: „Всі згрішили”, „Заплата за гріх смерть”(Рим.3,23; 6,23). Бог став людиною, щоб спасти тебе від кари за гріх, яка лягала на тебе. Цю кару Ісус бере на себе, Він викупив тебе не золотом і сріблом, але своєю дорогоцінною кров’ю. Усвідом собі: Всемогутній Бог став беззахисною дитиною, щоб ти став Божим сином, спадкоємцем Божого Царства. В цьому є суть Різдва. Бог тебе любить і дав тобі найбільший дар: Свого власного Сина. В Ньому маєш вічне життя і в Ньому маєш і правдиве щастя на цій землі. Якщо признаєш перед Богом свій гріх і якщо з вірою приймеш Ісуса, то Ісус народився у твоїй душі, незалежно від того, чи ти є дитиною, дорослим чоловіком чи жінкою.

Якщо ти прийняв це життя, Божий неприятель, диявол, буде намагатися вбити твоє нове життя. Він це старався зробити через Ірода, який хотів вбити новонародженого Спасителя. Він за це змагається і через сучасних Іродів, які хотітимуть вкрасти від тебе цей найдорогоцінніший скарб.

^ З цієї нагоди мусимо повторити кілька болючих правд, що стосуються сучасної ситуації в УГКЦ. Останнім часом вірні були виставлені систематичним нападам брехні, чи через неправдиві пастирські листи, які священики були змушені читати, або через неправдиві статті в греко-католицьких часописах, а навіть і через телепередачі.

Якою є правда? ^ Перед вами і перед Богом ставимо есенціальне питання: Чи кард. Гузар проповідує єресі чи не проголошує? На це питання є ясна відповідь. Він дав її сам. У своїй книзі „Бесіди з бл. Л.Гузаром. До постконфесійного християнства” і по радіо „Воскресіння” кард. Гузар обстоює вісім єресей, за які вже був виключений з Католицької Церкви і вже не є ані християнином. Нічого не змінює те, що далі займає уряд і поводиться так, наче нічого не трапилось. На жаль, мусимо звернути увагу, що з цими єресями з’єднався і цілий його Синод. Усіх цих єпископів двічі публічно закликали відректися цих єресей. Тому що цього не зробили, то перед Богом і перед Церквою також виключені з Церкви. На них лягло прокляття анатеми згідно Гал.1,8-9. Це є реальність. Ми їх не засудили. Вони засудили самих себе, зрадили Христа і Його Церкву.

Для того, щоб захищати спасительне вчення і традицію Церкви, ми прийняли єпископські свячення і в 2008 році разом з іншими єпископами був створений Правовірний синод УГКЦ. Про це наше рішення ми повідомили Святішого Отця. Через це в українській Церкві настала ситуація, що ставить сьогодні кожного члена УГКЦ перед рішенням: Або творитиме єдність з єресями кард.Гузара і Його Синоду, а тоді на нього автоматично лягає Боже прокляття і виключення з Христової Церкви, або мусить обрати Христа та істинну спасительну віру, яку обороняємо ми, правовірний Синод.

Ми – новий Синод – творимо правдиву і правовірну єдність зі Святішим Отцем. Через цю нашу позицію нас очорнює, обмовляє і переслідує єретичний Синод. Якщо і ви визнаєте віру в Христа і створите єдність у вірі, якою жили і зберегли ваші батьки і прабатьки, то будете переслідувані єретичним Синодом так само, як і ми. В цій важкій добі необхідно мати правовірних пастирів, що проповідують Христове Євангеліє, а не єретичне вчення. Тут йдеться про вічність! Це є болюче, але ми зобов’язані відкрито вам сказати суть цілої проблеми, чому проти нас постійно пишуть неправдиві памфлети й статті і розвивають різні очорнювальні й ліквідаційні кампанії. Нам дійсно лежить на серці ваше вічне спасіння. Нам лежить на серці духовне пробудження і воскресіння цілої України. Лежить нам на серці обнова християнства на цілому світі. Ми болісно проживаємо масовий відпад від християнства, що спричинений не лише зовнішніми тисками, але насамперед духом зради і апостазії всередині Церкви. Цей дух нищить не лише нашу УГКЦ, але і Західну Католицьку Церкву та інших християн.

^ Вже більш ніж чотири роки ми боремося проти внутрішньої отрути в Церкві, якою є т.зв. історично-критична теологія і фальшива пошана до інших релігій. Цей дух відпаду проникає і до церковних часописів в Україні: до „Місіонара”, „Арки”, „Мети”, „Нової зорі” чи інших. Прості вірні не розрізняють приховану отруту. Ця духовна отрута подається насамперед семінаристам в католицьких семінаріях. Тому ми закликали цілу Церкву змагатися за внутрішню реформу, починаючи від нової формації майбутнього священства. Ми написали декілька конкретних моделей. Окрім цього запропонували модель обнови для людини, сім’ї і парафії через святкування сьомого дня – неділі. Ми вказали на зразок – общину перших християн, і на модель християнського життя, за який змагався св.Василій Великий. Йдеться про живу Церкву, що мусить бути збудована на чотирьох стовпах: 1) спільна молитва; 2) апостольське вчення; 3) братня спільнота; 4) Літургія (див. Ді. 2,42).

^ Ми були змушені вказати і на непорядки в латинській Церкві та на конкретних осіб, що за них відповідають, а саме: на кард. М.Влка в Чехії, який схвалює єресі свящ. проф. Галіка, якими той впливає на цілу Церкву. Також вказали на злочини префекта Конгрегації з Євангелізації кард.І.Діаса за те, що він винуватий за видання т.зв. індійської Біблії, яка в основі нищить спасительну віру.

Але насамперед нам лежить на серці духовне відродження і духовне воскресіння в Україні. Тому ми звернулися і до депутатів та закликали їх до певних конкретних кроків. Ми реагували на узаконення проекту діяльності ворожок і вказали, що згідно Божого Слова і Церковної Традиції йдеться про дуже серйозний гріх, за який приходить прокляття і кари аж до 3-4 покоління. Ми просили, щоб цей закон був відмінений. Також ми вказали на гомеопатію, що базується на магії і через яку приходить прокляття на тих, які нею користуються. Між монахами гомеопатію, разом з різними модерними психологіями, найбільше впроваджує т.зв. Глава патріаршої комісії для монашества. Це все нищить живу віру і правдиве духовне життя. Ми також звернули увагу на небезпеку узаконення гомосексуалізму. Гомосексуалізм як в одиниць, так і в цілому суспільстві є результатом відпаду від живого Бога і відкриття себе демонським силам та нечистим духам через магію і віщування. Після віщунок і гомеопатії приходить гомосексуалізм, а після гомосексуалізму, Божі кари – вогонь з неба. Тому український народ повинен в цьому чинити покаяння. Тоді замість прокляття Бог може дати своє благословення. Перед виборами ми попросили депутатів, щоб вони узаконили християнську програму відродження народу, бо Україна вже з часів св.Володимира є християнською державою.

Запропонували заборонити мас-медіа пропагування порнографії, насилля і окультизму; щоб по телебаченню і по радіо транслювалися програми, які формують і виховують насамперед молодь, а водночас, щоб обмежити такі програми, які деформують людину і суспільство.

Просили встановити чіткий закон про секти і релігії. Секти – це групи людей, які не визнають Ісуса Христа істинним Богом. Дух, що є за сектами, спричиняє деструкцію людської психіки.

Просили про моральну охорону – обмеження гральних автоматів, впровадження контролю продажу алкоголю, бій проти наркотиків і неморальності. Через культурні і освітні програми необхідно захищати молодь від усіх деструктивних впливів сучасності.

Далі ми пропонували розробити закон про віднову родини, підтримку народжуваності, обмеження розлучень, абортів, а у школах впровадити принцип природної і християнської моралі, а також уможливити більшу співпрацю школи з Церквою.

Велику роль відіграє також пропагування християнських цінностей в мас-медіа – по телебаченню, у фільмах, в пресі.

Ми висловили потребу, щоб депутати українського народу закликали усі християнські Церкви об’єднати зусилля для спільної переміни народу в християнський і моральний народ. Потрібно собі усвідомити, що жодна економіка, психологія, філософія, соціологія чи політологія не усуне з людського серця ненависть, мстивість і зло. Це може зробити тільки навернення до Ісуса Христа і прийняття Його вчення правди і любові. Це забезпечить справжнє щастя не лише тут, на землі, але і після смерті. Нехай же Україна, яка прийме Христа стане прикладом духовного і морального відродження для цілої Європи!

Якщо хочемо, щоб народ був дійсно християнським, то Церква знову повинна стати сіллю і світлом. Вона повинна проповідувати спасительну віру в живого Ісуса. На жаль, апостатична ієрархія не виконує цього завдання, але робить якраз навпаки. Тому жодний щирий християнин не сміє мати єдність з єресями, які є зрадою Христа і ведуть до вічної загибелі.

^ Настав історичний момент. Кожен особисто мусить собі усвідомити, що залежить від його рішення – чи прийме життя, чи смерть; чи відкриється духовному воскресінню і благословенню, чи прокляттю. Тому Бог тепер запитує тебе:

Чи приймаєш Мого Сина Ісуса Христа, Який з любові до тебе став людиною, щоб тебе врятувати і спасти, за свого єдиного Господа, Бога і Спасителя? ТАК

Чи віриш, що Божий Син Ісус Христос помер за тебе і за твої гріхи? ТАК

Якщо ти повірив у своєму серці, то ще визнай устами цю свою віру перед якимось християнином. В цей момент ти маєш нове життя. Боже Слово говорить про тебе: „Тим, які Його прийняли, дав владу стати Божими дітьми” (Ів.1,12). Ти є Божою дитиною, ти є спадкоємцем Божого Царства, усе, що здобув Ісус, належить і тобі.

А тепер тебе запитуємо також і ми, правовірні єпископи:

Відрікаєшся всіх єресей, які проповідує кард.Л.Гузар і апостатичний Синод і свідомо відділяєшся з-під їх анатеми? ТАК

Якщо ти відрікся тих єресей, то вже знову до них не повертайся, навіть якщо б тебе спонукав якийсь монах чи священик.

^ Не бійся переслідувань, бійся зради, яка б вкрала у тебе ту найдорожчу перлину, яку сьогодні Небесний Отець з любов’ю вклав тобі до серця. Цією перлиною є живий Ісус. Радуйся з того духовного народження! Через цей твій крок віри ти уможливлюєш духовне воскресіння цілої України!

Христос Раждається!

Славімо Його!

Єпископи Правовірного Синоду

+ Михайло

глава УГКЦ

+ Теодозій

заступник глави УГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВ

секретар Синоду УГКЦ


та інші члени правовірного Синоду

+ Йосафат,ЧСВВ

+ Методій, ЧСВВ

+ Ілля, ЧСВВ

+ Самуїл

+ Василь

+ Тимотей

Підгірці, 25.12.2008


Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна

www.community.org.uaПохожие:

Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПастирський лист вірним єпархії
Угкц кир Михайло Осідач разом з усіма єпископами правовірного Синоду єпископів угкц уділяють Вам своє Архиєрейське благословення
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПастирський лист нового правовірного Синоду єпископів угкц священикам
Мт. 7,13. Хто не буде спасенний, буде, на жаль, засуджений навіки разом з дияволом І його ангелами в пекельному вогні. Суть нашого...
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПастирський лист правовірного Синоду угкц священикам
Христа охолола і на загал є порушені основні правди Євангелії та нашої християнської віри
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПастирський лист нового правовірного Синоду єпископів угкц вірним
Святої Літуpгії. Поширюють про нас неправди і очорнення, а при цьому навмисне закривають справжній стан речей. Роблять це тому, що...
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПовідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів. Цитуємо: "Як Верховний Архиєпископ угкц бажаю подати до вашого відома наступне": Пункт
Л. Гузар видав офіційне повідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПастирський лист усім християнам Європи
Цей пастирський лист мала би видати Єпископська конференція Європи. Оскільки вона паралізована апостатичною структурою всередині...
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПовідомлення про зміну Синоду Єпископів угкц
Вам, що з причини апостазії Глави угкц кард. Л. Гузара І 17 єпископів, які мають з ним єдність в його єресях, кард. Л. Гузар на підставі...
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconПастирський лист священикам І вірним угкц в Україні
Глави угкц кард. Л. Гузара замість нього був новим правовірним Синодом єпископів призначений новий представник угкц, а ним є архиєпископ...
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconВибір нового Глави угкц І нового Синоду єпископів угкц в Україні
...
Різдвяний пастирський лист правовірного Синоду єпископів угкц iconЦя екскомуніка є неправосильною
На прес-конференції, що відбулася 17 2008 р на Святоюрській горі у Львові, єпископ-апостат Михаїл Колтун оприлюднив т зв велику екскомуніку...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов