Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» icon

Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря»НазваниеВідповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря»
Дата конвертации09.02.2013
Размер36.88 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С.Дмитерко, ЧСВВ


В церковній газеті «Нова зоря» була подана стаття, яку начебто написав 10.10.2008р. помираючий єпископ Софрон Дмитерко, ЧСВВ. Цей правовірний єпископ помер 5.11.2008р. Є питанням, як цю статтю міг написати, коли вже більше року він не говорив, і не володів руками і ногами. В грудні 2007р. його відвідав владика Ілля, ЧСВВ і монахині. На жаль, з ним вже було неможливо спілкуватися. Звичайно, ми віримо в чуда, що єпископ С.Дмитерко міг в чудесний спосіб бути оздоровленим, а тоді міг би промовити і писати. Чуда однак не сталося, невдовзі владика С.Дмитерко помер.

Яка це підлість зловжити ім’я немічного єпископа і без його відома написати підступну статтю! Запитуємо: Хто є справжнім автором цієї статті і хто відповідає за цей злочин?

На перший погляд видно, що стаття вже з самого початку написана чисто психологічно, щоб впливати на національне і церковне почуття читачів, щоб далі некритично повірили всьому, що в ній написано і відкрилися духу брехні і смерті, який прихований за статтею.

Цитата: „ ...гостро і брехливо (єпископи з Підгірець) нападають на нашу Церкву...”

Є неможливо, щоб єпископ С.Дмитерко (навіть якщо б міг говорити і писати) називав оборону віри перед єресями „гострими і брехливими нападами на Церкву”. Те, на що ми вказуємо, є сім конкретних єресей, які може розрізнити і мала дитина. Це не є жодна висока теологія. Є просто неможливо, щоб такі примітивні єресі не міг розрізнити правовірний єпископ!

Цитата: „ ...незвані гості на нашій гостинній українській землі...”

Святий Кирило і Методій також були незваними гостями на гостинній Моравській землі, але тільки для зрадливого єпископа Вікінга, якому йшлося про знищення цілої Божої місії між слов’янами. Для тих, які хотіли пізнати Христа і спасти свою душу, греки Кирило і Методій були дуже бажаними гостями, і не лише бажаними, але кожен знав, що і Богом посланими. Так само і тепер. Тому легко ідентифікувати, хто є автором статті і про що йому насправді йдеться.

Цитата: „...висилають по цілому світі безпідставні та надумані звинувачення...”

Святіший Отець, якому адресовані наші листи, ніколи не охарактеризував їх безпідставними і надуманими звинуваченнями. Лише той, хто уникає правди, так їх називає. Л.Гузар у своїй книзі „Бесіди з блаженнішим Л.Гузаром. До постконфесійного християнства” явно опублікував сім єресей (ставлення під сумнів Христового Божества, ставлення під сумнів Дівицтва Богородиці, заперечення вічності пекла, примату папи і т.д.). Владика Дмитерко ніколи б не назвав ці єресі безпідставними. Ці єресі ми не вигадали, а їх вигадав кард. Л.Гузар і також їх опублікував.

Цитата: „...вони нищать добру славу святих і побожних людей...”

Чия слава нищиться тим, коли викриваються та усуваються єресі і так повертається слава Богу?

Слава святих і побожних людей викриттям єресей не нищиться. Вона нищиться у тих, які є єретиками, але вважають себе святими.

Цитата: „...не вірте «пророкам», котрі приходять, щоб знищити та розвалити те, що сам Христос протягом тисячоліть плекав і розвивав...”

Але Христос ніколи не плекав і не розвивав єресі. Єресі нищать і розвалюють Христове діло; і саме тому ми проти них боремося.

Цитата: „По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою...” (Ів.13,35), а не по звинуваченнях, очорненні та відвертій брехні”.

Тайний автор напевно не має до нас великої любові, бо нас «звинувачує», «очорнює» і використовує «відверту брехню».

Ми все ж маємо істинну любов, тому хочемо, щоб спаслася кожна душа, бо Ісус пролив свою святу кров за кожного з нас. Єресі стягують душі до пекла. Не є любов’ю байдуже на це дивитися або ласкаво усміхатися до тих, які туди падають. А що стосується терміну «очорнення» і «відверта брехня», автор не наводить конкретно жодної, якої б ми допустилися, бо не має ніякої. Не ми, але він допускається відвертої брехні.

Цитата: „...ми повинні вірити Христові, Котрий каже про свою Церкву: „і ворота пекельні не переможуть її” (Мт.16,18), а не лжепророкам, котрі наполегливо працюють, щоби тіло Христа-Спасителя у його Церкві збезчестити та знищити...”

З цим висловлюванням ми цілком згідні. Але необхідно уточнити, що цими лжепророками є апостати, які своїми єресями зневажили Христове Тіло.

Цитата: „...отруюють віру та Церкву...”

Не ми, а кард. Л.Гузар і з’єднані з ним єпископи отруюють віру і своєю апостазією нищать Церкву. Плоди їхньої діяльності є явними вже тепер.

Цитата: „...єдине, що мене з ними єднає, є моя молитва за цих опанованих злобою людей...”

В такому випадку автор напевно мусів би всіх захисників віри – всіх святих – назвати людьми, опанованими злобою, бо у свій час вони були змушені воювати проти єресей, які нищили спасительну віру. За мірками автора, найбільше опанованим злобою мусів би бути сам Господь Ісус!

Святий Василій воював проти аріанства. Аріяни тоді мали владу. Отож воювати проти цієї єресі було геройством. Аріянські єпископи використовували проти правовірного Василія такі ж методи: відверті брехні, звинувачення, очорнювання... Так само і сьогодні: захищати Церкву і віру перед духом апостазії, який є за єретичною ієрархією в Україні, є знаком справжньої любові до Христа. Однак ці апостати називають це «опанування злобою».

Цитата: „... так і вони знущаються з Христа, Церкви та нашого народу...”

Не ми, а ті, які проголошують єресі і пропагують окультизм (віщування маятником і под.) і психології, нахабно знущаються з Христа, Церкви і народу.


Ціла стаття мала одну мету: зловжити авторитет правовірного, але немічного єпископа, і так обманути вірних, особливо на території Івано-Франківської єпархії, яка є правовірна. Наші неприятелі з метою нас очорнити не соромляться аж такої підлості!Похожие:

Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВідповідь на статтю + Софрона Мудрого в газеті Івано-Франківської єпархії «Нова зоря»
«Мета» (9/08) також вийшла подібна стаття, подібна сукупність ганливих слів, перекручувань, неправди. Як перша так І друга стаття...
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconПрохання про сатисфакцію Шановна редакціє, 6 жовтня у своїй газеті „Галицька зоря”
Галицька зоря” ви видали статтю „Архиєпископ перед від’їздом у Ватикан дав прес-конференцію”. Згідно журналістського етикету ви повинні...
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВідповідь газеті «Зборівська дзвіниця» 25. 11. 2011 у Вашій газеті вийшла стаття «Нова технологія розколу Церкви, чи відсутність здорового глузду»
Угкц. Чому? Тому що екс кардинал Гузар проголошує нове єретичне вчення, яким відділився від апостольської науки Христової Церкви....
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВідповідь на статтю в газеті „Україна молода” Редакція газети „Україна молода”
Україна Молода” Ви написали статтю про кардинала Л. Гузара. На ст. 7 пишете: „Від кого б іще зі священнослужителів його рангу я почула...
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВідповідь на очорнення в газеті „Експрес” №123
В газеті „Експрес” №123 від 11. 2011р вийшла очорнююча стаття під назвою «Ця секта дуже небезпечна». Ця публікація є карним вчинком...
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВідповідь на статтю Петра Гусака: Що означає „ортодоксос”?
Шановний пане Петре, звертається до Вас о. Маркіян Гітюк чсвв українець за походженням, що належить до української неліквідованої...
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВизнання віри і відречення єресей
Синоду угкц + Михайло, + Ілля, чсвв, + Йосафат, чсвв, + Теодозій, чсвв, + Методій, чсвв, + Маркіян, чсвв, + Самуїл, чсвв, + Василь,...
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВідповідь на статтю в газеті «Експрес» №77 від 19. 07. 2012р. На титульній сторінці «Експресу»
На титульній сторінці «Експресу» є великий напис: «Підроблений Патріарх». В підзаголовку написано: «Догнал ніякий не патріарх, а...
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВідповідь на статтю „Відсіч” проти „підгорецьких отців”
Візантійський Католицький Патріархат І синод єпископів упгкц оцим реагує на статтю в „Ратуші”
Відповідь на статтю, яку начебто написав єпископ С. Дмитерко, чсвв в церковній газеті «Нова зоря» iconВизнання віри і відречення єресей
Правовірного Синоду угкц + Михайло, + Ілля, чсвв, + Теодозій, чсвв, + Методій, чсвв, + Маркіян, чсвв, + Самуїл, чсвв, + Василь, чсвв,...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов