Його Святість Бенедикт XVI icon

Його Святість Бенедикт XVIНазваниеЙого Святість Бенедикт XVI
Дата конвертации09.02.2013
Размер29.31 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Його Святість

Бенедикт XVI

Папа
Велика екскомуніка на кардинала Л.Гузара
Згідно ККСЦ кардинал Л.Гузар підлягає покаранню великою екскомунікою. В каноні 1437 говориться: “Хто ухиляється від підлеглості найвищій владі Церкви (тобто Святішому Отцю – найвищому пастирю), має бути покараний як схизматик великою екскомунікою”.


Кардинал Л.Гузар допустився багатьох зовнішніх вчинків, якими показує свою непідпорядкованість Святішому Отцю:

  1. Щодо сопричастя з православними, Папа і кардинал Л.Гузар у цьому питанні мають протилежні погляди.

  2. Кардинал Л.Гузар дозволяє публічно називати себе Патріархом. Кожний священик в Літургії змушений так його титулувати, незважаючи на те, що Патріархом він не є, а Святіший Отець, навіть після його настирливих прохань, ніколи не визнав його Патріархом.

  3. Кардинал Л.Гузар примушує усіх священиків, щоб своїх вірних, наших греко-католиків, іменували в Літургії назвою, яка означає, що є схизматиками. За це кардинал Л.Гузар згідно з ККСЦ кан.1437 мав би бути покараний як схизматик.

  4. Він присвоїв собі право публічно екскомунікувати нас, чотирьох єпископів УГКЦ, і то навіть без суду, хоча ця його екскомуніка була виголошена неясно та є недійсною. Цим жестом, замість того, щоб чекати на висловлення Святішого Отця, він відкрито узурпував право накласти екскомуніку, а тим бойкотував Святішого Отця і Кодекс Канонів Східних Церков. Цей жест є публічним проявом непослуху найвищому авторитету.

Далі кардинала Л.Гузара стосується кан. 1436 §1 ККСЦ: “Той, хто заперечує якусь істину, в яку слід вірити на підставі божественного і католицького віровчення, або бере її під сумнів, або цілком відкидає християнську віру... має бути покараний як єретик або відступник великою екскомунікою”.

Кард. Л.Гузар проти цього канону грішить насамперед духом, але і усними та письмовими висловлюваннями (див. напр. книга А.Аржаковського: “Бесіди з Блаженнішим кардиналом Л.Гузаром”). Він не проповідує ясне вчення Церкви, а якщо воно в Церкві проповідується, то обмежує його і ліквідує (ліквідація реколекцій, на яких проповідувалася необхідність прийняття Христа за свого Бога, за свого Спасителя і Господа. Найбільше йому мішало те, що люди наверталися).

  1. ^ Він несе відповідальність за УКУ, за те, що тут викладають єресі ІКТ, які в основному заперечують Христове Божество, а також заперечують натхнення Святого Письма.

  2. Він сам публічно сказав, що займається віщуванням з допомогою маятника. Однак це є гріх проти Першої Божої Заповіді, бо через віщування звертається до демонських сил.

На відміну від кард. Л.Гузара, ми хочемо називати речі правдиво, такими, якими вони є. Так, це є провини, за які йому належиться найвища кара – велика екскомуніка. Однак він не є автоматично екскомунікований, тому що не йдеться про кару latae sеntentiae. Східна Церква (ККСЦ) ці покарання лише рекомендує, бо тут не існують покарання силою самого права. Цю кару (велику екскомуніку) Л.Гузарові може накласти лише Святіший Отець. Подібно і ми, як єпископи, можемо бути екскомуніковані лише Святішим Отцем. Між нами і кардиналом Л.Гузаром все ж є велика різниця – ми не порушили Божий закон, але той такзваний прогріх (наші свячення) ми зробили для добра і для рятунку Церкви. Кард. Л.Гузар, на відміну від нас, Божий закон порушує, тим шкодить Церкві, і практично її ліквідує.

Висновок:

Ваша Святосте, кардинал Л.Гузар незаконно узурпував Вашу владу, і нас, чотирьох єпископів, безправно екскомунікував, а цим виступив проти Вашого авторитету. Ми, як наступники апостолів, звернули увагу на причини, чому кардинал Л.Гузар мав би бути екскомунікований:

  1. як єретик – за провини проти основи віри (кан.1436 ККСЦ);

  2. як схизматик – за непослух щодо Вас (кан.1437 ККСЦ).

Просимо Вас, Святіший Отче, щоб Ви самі для добра Церкви вирішили проблему великих екскомунік.

Ваші в Христі, єпископи УГКЦ


+ Ілля А. Догнал, ЧСВВ

+ Методій Р. Шпіржік, ЧСВВ

+ Маркіян В. Гітюк, ЧСВВ

+ Самуїл Р. Обергаусер
Підгірці 5.4.2008р

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна

www.community.org.uaПохожие:

Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI папа, Рим
Нам лежить на серці майбутнє мученицької Церкви в Україні і кризова ситуація, в якій вона сьогодні знаходиться
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI римський Архиєрей
Справа: Апеляція проти вироку єпархіального трибуналу Сокальсько-Жовківської єпархії на основі кксц кан. 1059 §1, §2
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI
На основі кан. 1185 І кан. 1060 §1, п. 2 Кксц подаємо позовну скаргу на Тараса Сеньківа єпископа-помічника в м. Стрий (Україна)
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Ватикан, Рим
Вами внутрішню єдність і молимося за Вас, аби в цей найважливіший останній етап свого життя Ви вистояли і були направду інструментом...
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Ватикан
Вашу витривалість в цьому часі прихованого духовного бою і за Вашу охорону. Два роки тому 11. 2006 ми написали Вам листа – позивну...
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI рим
Можна передбачити, що до цього візиту долучиться кард. Л. Гузар і зловживе його для своїх цілей. Кард. Л. Гузар відкрито проповідує...
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, чсвв, Методій Р. Шпіржік, чсвв, Ілля А. Догнал, чсвв I самуїл Р. Обергаусер були висвячені...
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, чсвв, Методій Р. Шпіржік, чсвв, Ілля А. Догнал, чсвв I самуїл Р. Обергаусер були висвячені...
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт XVI pontifex Maximus
Східної Католицької Церкви, які вірять І визнають, що Ви, як Римський Єпископ, є послідовником св. Петра, Заступником Христа на землі...
Його Святість Бенедикт XVI iconЙого Святість Бенедикт ХVІ pontifex Maximus
Справа: Скарга на Конгрегацію для Східних Церков за її злочини і невиконання своїх функцій
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов