Його Святість Бенедикт XVI папа Рим icon

Його Святість Бенедикт XVI папа РимНазваниеЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Дата конвертации09.02.2013
Размер48.46 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


Його Святість

Бенедикт XVI

Папа

Рим

Ваша Святосте,

з синівським довір’ям Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, ЧСВВ, Методій Р. Шпіржік, ЧСВВ, Ілля А. Догнал, ЧСВВ i Самуїл Р. Обергаусер були висвячені на греко-католицьких єпископів. Ми це вчинили з свідомістю належного послуху Вам, Святіший Отче, і з великого бажання рятувати нашу УГКЦ.

Нашими святителями були ті, які стали єпископами в часі, коли наша Церква духом зради і комунізмом була зліквідована. Отже ми є справжніми наступниками мученицької Церкви на відміну від тих, які прийняли духа зради. З огляду на небезпеку зловживання інформацією, детальніші дані нових свячень ми охоче пред’явимо особисто Вам на аудієнції.

Наші свячення відбулися згідно встановлених літургійних приписів. Усі ми, чотири єпископи УГКЦ, визнаємо католицьку віру, єдність з Вами і синівський послух Вам. Ми свідомі, що порушили церковний канон 1459 §1 ККСЦ. Хочемо пояснити, чому перед Богом і перед Церквою ми мусили зробити цей крок. Також хочемо ще додати, що Кодекс Канонів Східних Церков не має покарання latae sententiae, що означає, силою самого права. У Східній Церкві перед кожним накладанням кари мусить відбутися церковний суд. В нашому випадку компетентним суддею, з огляду на ККСЦ кан. 1060 §1, можете бути тільки Ви особисто.

Ваша Святосте, ми цим кроком не порушили ані Божий закон, ані церковну традицію, а тільки церковний припис теперішнього канонічного права. Якщо помирає людина, то дозволено деколи їхати і на червоне світло. Кардинал А. Касаролі і кардинал А. Содано, яких добре знаєте, вибудували всередині Церкви антипапську і антихристівську систему, яка не дозволяє Папі настановляти на ключові місця Божих людей, а цим і Божого Духа. Ця система, особливо в УГКЦ, пильно береже свої позиції, і не допустить між єпископів нікого, хто б мав Духа Христового, і був серцем вірний Святішому Отцю. Таким чином вибудувана ієрархічна структура робить якраз протилежне тому, про що Ви стараєтесь та що хоче Христос. Внаслідок цього, майже на всіх католицьких теологічних факультетах викладаються єретичні погляди, які походять з історично-критичного методу. Представники Церкви відкрилися духу апостазії, а окрім цього багато-хто вже не вірить у папство і практично не вірить в примат і непомильність Святішого Отця.

Єпископи, священики, монахи і миряни відкрилися духу окультизму (гомеопатія, акупунктура, орієнтальні медитації, модерні психологічні методи...) і синкретизму з поганськими релігіями (йога, дзен, бойове мистецтво, орієнтальні філософії...). Вершиною всього є те, що постійно зростає кількість єпископів і священиків, які є гомосексуалістами і педофілами. В нашій Греко-Католицькій Церкві є кілька єпископів-гомосексуалістів, а це є скандал і розклад християнства у його основі.

Антихристівська система, яка всередині Церкви впроваджувалася кард. Касаролі, кард. Содано, і теперішнім префектом КСЦ кард. Сандрі, систематично і цілеспрямовано привела до розкладу нашу мученицьку Церкву і привела її не лише до практичної схизми, але відкрила її і духу апостазії.

^ В чому є сенс закону в церковному праві, який забороняє святити єпископа без дозволу Ватикану? Відповідь: Щоб на єпископа не був висвячений єретик, схизматик, апостат, гомосексуаліст... Однак, якщо зберіганням цього закону в практиці осягається якраз протилежне, то означає, що святять саме таких, але осіб правовірних, моральних і вірних Папі не святять, тоді ця заборона подана в законі втратила сенс і є на шкоду Церкви.

Ключовими моментами в історії нашої мученицької Церкви були т.зв. теологічні висновки з Баламанду, які Конгрегація Східних Церков (КСЦ) і кард. Л.Гузар прийняли за свої і реалізують їх для знищення нашої УГКЦ. Ці висновки кажуть, що наша мученицька УГКЦ була еклезіологічною помилкою і не має права на існування. З цього випливає, що згідно них і Ваш примат є еклезіологічною помилкою.

Другим ключовим моментом в ліквідації нашої Церкви було протизаконне просунення на її Главу Любомира Гузара. Він не тільки без дозволу Ватикану, але і без важливої потреби був висвячений на єпископа. Кардинал Содано, кард. Сільвестріні і Апостольський Нунцій А.Франко проти волі Синоду і проти волі трьох митрополитів просунули на Главу УГКЦ чоловіка, який мав і має схизматичне і апостатичне мислення, як про це свідчить його книга «Розмови з кардиналом Гузаром – до постконфесійного християнства». Кард Л.Гузар одразу ж після свого незаконного обрання почав ліквідувати усю правовірну опозицію, а на ключові місця призначав людей з духом схизми або з духом Нью Ейдж.

Неписаним правилом при виборі єпископа УГКЦ є ці умови:

  1. Мусить мати духа схизми і називати своїх вірних, що вони – схизматики (православні).

  2. Мусить займати негативну позицію щодо тих духовних практик (вервиця, Хресна Дорога, почитання Найсвятішого Серця Христового), які в часі підпілля були силою для утримання живої віри і вірності Святішому Отцю.

  3. Мусить мати також духа світу і духа Нью Ейдж.

Ваша Святосте, з священиків-целібатів чи монахів залишилися практично тільки ми (попри те, що наших однодумців-священиків в УГКЦ є велика кількість), які маємо відвагу обороняти ідентичність УГКЦ, Ваш примат і непомильність. Віримо, що ще можливо відродити нашу Церкву, тому ми вирішили вчинити цей відважний крок.

До Ваших рук, з огляду на канон 1060 §1 п. 2 ККСЦ віддаємо майбутність нашу і цілої УГКЦ. І Вам, Святіший Отче, цим нашим відважним кроком Бог дає шанс для відкриття Церкви духовному пробудженню. В підпіллі було дозволено не респектувати деякі церковні параграфи з огляду на надзвичайну ситуацію. В наш час, хоч і є зовнішня свобода, умови в нашій УГКЦ з певного погляду є важчими, ніж в добі підпілля. Тому до нашої ситуації відноситься засада, яка існувала в підпіллі. Хто нас висвятив, коли і де, про це скажемо Вам особисто.

Ми з Вами розділяємо єдність у вірі і охочі за Вас, як намісника Христа і за Католицьку

Церкву віддати навіть і своє життя. Якщо б Ви нас і засудили, то ми надалі залишаємось греко-католицькими єпископами, однак Ви тим, Святіший Отче, засудили б себе самого і цілу правовірну течію в Католицькій Церкві, яку представляємо. Ми ж бо не змагаємось ні за що інше, як тільки в єдності з Вами за духовне воскресіння Церкви – за очищення віри від ІКТ і від фальшивої пошани до чужих релігій, від духа Нью Ейдж і від моральних деліктів церковної ієрархії – це все сьогодні ліквідує Церкву в корінні.

^ Якщо потрібно карати, Святіший Отче, то карайте тих, які цю Церкву внутрішньо нищать – це матиме сенс для її очищення…

Ваша Святосте, додатково просимо Вашого благословення для наших єпископських свячень і зачислення до Синоду УГКЦ.

Вам, але і Синоду УГКЦ ми пропонуємо таке рішення:

  1. Одного із нас призначити єпархіяльним єпископом до звільненої Бучацької єпархії (з якої кардиналом Л. Гузаром кілька місяців тому був вигнаний єпископ І. Білик, ЧСВВ) або до планованої Бродівської єпархії або великі єпархії поділити на дві.

  2. Решту з нас єпископів призначити помічними єпископами або нам дати повноваження для віднови монашества, священиків і семінарій, а також відчужити монастир Благовіщення ЧСВВ в Підгірцях з Чину Святого Василія Великого і установити його монастирем папського права. Одного з нас трьох (+ Методія ЧСВВ, + Маркіяна ЧСВВ, + Іллю ЧСВВ) іменувати Архимандритом.

За Ваше благословення для єпископських свячень і за призначення до служби в УГКЦ наперед дякуємо і обіцяємо вірність Вам і Католицькій Церкві.

+ Ілля А. Догнал, ЧСВВ

+ Методій Р. Шпіржік, ЧСВВ

+ Маркіян В. Гітюк, ЧСВВ

+ Самуїл Р. Обергаусер


Копії:

  • Кардиналам та єпископам Католицької Церкви

  • Синоду УГКЦ

Монастир ЧСВВ в Підгірцях, 3.03. 2008р.

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл.

www.community.org.ua
Похожие:

Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт XVI папа, Рим
Нам лежить на серці майбутнє мученицької Церкви в Україні і кризова ситуація, в якій вона сьогодні знаходиться
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Ватикан, Рим
Вами внутрішню єдність і молимося за Вас, аби в цей найважливіший останній етап свого життя Ви вистояли і були направду інструментом...
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Рим
Вам повідомляємо, що ми, Маркіян В. Гітюк, чсвв, Методій Р. Шпіржік, чсвв, Ілля А. Догнал, чсвв I самуїл Р. Обергаусер були висвячені...
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт ХVІ папа Рим
Різдвом нашого Господа і Спасителя, з синівською довірою посилаємо Вам вітання і дякуємо Богу, що обороняєте основи католицького...
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт XVI папа Ватикан
Вашу витривалість в цьому часі прихованого духовного бою і за Вашу охорону. Два роки тому 11. 2006 ми написали Вам листа – позивну...
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт XVI рим
Можна передбачити, що до цього візиту долучиться кард. Л. Гузар і зловживе його для своїх цілей. Кард. Л. Гузар відкрито проповідує...
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт XVI
Кардинал Л. Гузар допустився багатьох зовнішніх вчинків, якими показує свою непідпорядкованість Святішому Отцю
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Папа Бенедикт ХVІ
Справа: Судова скарга на кард. А. Валліні за участь в порушеннях церковного права і за подачу неправдивих даних в урядових документах...
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт XVI римський Архиєрей
Справа: Апеляція проти вироку єпархіального трибуналу Сокальсько-Жовківської єпархії на основі кксц кан. 1059 §1, §2
Його Святість Бенедикт XVI папа Рим iconЙого Святість Бенедикт ХVІ папа Città del Vaticano
В другу неділю посту 03. 2007р. і на Україні була оприлюднена справа про наступну т зв. “бомбу”, брехню, якою є фільм “Втрачена могила...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов