Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви icon

Лист кардиналам і єпископам Католицької ЦерквиНазваниеЛист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Дата конвертации10.02.2013
Размер78 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>


Плоди Nostra aetate

Лист кардиналам і єпископам

Католицької Церкви


Всечесні Отці Церкви,

просимо Вас, подайте прохання Святішому Отцю Бенедикту ХVІ, щоб у цей такий важливий час видав зобов’язуюче проголошення відносно правильної інтерпретації соборової Декларації Nostra aetate. Ви разом з ним несете відповідальність за корабель Церкви, яким кидають сильні бурі. Без ясного слова процес внутрішнього розкладу і відпаду від Церкви буде продовжуватися і їй загрожує колапс.


^ Вступ:


Є дві великі рани, через які сьогодні пособорова Церква найбільше кровавить і втрачає ідентичність. Цією першою є історично-критична теологія (ІКТ) (див. лист “Діагноз, Енцикліка св.Пія Х), другою раною є некритична відкритість поганству. Плодом є те, що місія була замінена на т.зв. міжрелігійний діалог. Боже Слово нічого не говорить про діалог, але про обов’язок проповідувати Євангелію: “Щоб поганам відкрити очі, щоб вони повернулися від темряви до світла і від влади сатани до Бога” (Ді.26,18).

^

Підсумок по 40-а роках


Кожний добрий господар робить підсумок, заміряється на основні речі і прямує до ясної мети. Те, що помагає до мети, він підтримує, а що відводить від неї – відкидає. Замість того, щоб християнство йшло до своєї суті, а свої сили та середники спрямувало на своє власне відродження, воно відкрилося протилежному духу і втратило живий фундамент – основу, якою є Ісус Христос (пор.1Кор.3,10 наст.).

По-перше, 40 років тому в Європі практично не було ані буддизму, ані індуїзму, ані ісламу.

По-друге, сьогодні в Європі по 40-а роках впроваджуються протиприродні закони, які нищать суспільство, сім’ю і одиниці (шлюби гомосексуалістів, аборти, евтаназія). Це є плоди нашого відпаду від Христа.

^

Вислови Святішого Отця щодо насильства мусульман


Дня 20.07. і 25.07.2005р. Святіший Отець реагував на терористичні напади в Лондоні і в Єгипті. Також реагував на насильство, яке вчинили над християнами дня 22.02.2006, 9.03.2006 і 22.05.2006. При відвідинах Німеччини дня 12.09.2006 щодо проблеми радикального ісламу він сказав: Віру не можна поширювати насиллям”, - і цитував Візантійського цісаря Мануїла ІІ Палеолога: “Покажіть мені, що Магомет приніс нового, і побачите, що це є тільки погані нелюдські речі, як наказ поширювати його віру мечем”. Реакцією на це заступництво за невинні жертви насилля ісламу, були демонстрації в Палестині, де було вбито декілька християн і два храми були знищені.

У вересні 2005 в Данській пресі були карикатури Магомета. Послідовники пророка подали це як причину кровавого переслідування християн. Дня 29.10.2005р. ісламські терористи жорстоко вбили трьох індонезійських дівчат, які йшли до школи, їм відрізали голови. 18.01.2006р. 5000-й натовп мусульманських мілітантів з сокирами і ножами здійснили напад на християн в коптійській церкві в селі Удиясаат, яке розташоване поблизу єгипетського Люксору. Спалили коптійську церкву, двох християн вбили сокирою і багатьох поранили. Доми деяких християн були знищені. В Єгипті і в деяких мусульманських країнах християнські храми руйнують, а нові заборонено будувати, а спалені ремонтувати.

На вулицях нігерійського міста Майдугурі мусульмани вбили 58 християн. 18.02.2006 було вбито ще 51-го християнина і сотні поранено. Було зруйновано і спалено 52 церкви, 150 домів, 85 магазинів. Між потерпілими є і католицька парафія св.Августина, два її священики були вбиті. Трагічний напад був також на католицький костел св.Ріти, де нападники вбили священика Матея. Його вбите тіло опісля спалили на шинах. Декільком міністрантам на щастя вдалося втекти. Дня 23.02.2006 вбили 10 християн і спалили 9 церков. Цього ж дня мусульманські студенти вбили 25 християн в місті Баухі. Італійський євродепутат Р.Бутильйоне закликав Парламент ЄС висловитися відносно цих злочинів. Післанці ЄС, однак, відмовилися цим займатися. Також і ООН на це лицемірно мовчить.

В Європі мусульмани спокійно будують собі мечеті, ніхто їх не спалює ані не вбиває, вони використовують свободу і всі вигоди Європи. Також у Європі поширюється буддизм через бойове мистецтво, індуїзм через йогу, трансцендентальну медитацію і численну літературу. Ніхто індуїстів не вбиває сокирою. Суспільна думка про індуїзм є такою, що ця релігія шанує все живе, тому індуїсти не можуть вбити навіть комара, але людина в них часто має меншу вартість ніж комар або щур. Часопис “Голос мучеників” подає свідоцтво: “Пастор Ісаак Раю привів до Христа багато індуїстів. В травні 2004р. по дорозі на автобусну зупинку пропав безвісті. Мілітаристські індуїсти розтяли тіло пастора Раю на декілька частин, які запхали в мішок і кинули при дорозі. Пастор К.Даніел також охристив багато індуїстів і за те він отримав багато погроз. Був замучений приблизно в тому ж часі, як і пастор Раю.

Пастор Єзу Дас працював медиком і роздавав ліки між індуїстськими пацієнтами, а при цій праці свідчив їм про Христа. Два чоловіки виволокли його за село, де 32 ударами сокири його вбили. Деякі селяни навіть почули, як пастор кличе: “Ісусе, Ісусе. Ісусе!” Тіло пастора Єзу знайшли в калюжі крові. В руці ще спазматично тримав трактат з так би мовити символічною назвою. “Що буде по смерті!”” Пасторів євангелистів в Індії вбивають, а поряд з тим католицький парох у Валанканні, в Індії, о. Арул Ірудаєн, хвалився, що індуїсти проводять свої поганські ритуали в середині його храму. Це є плоди фальшивого духа собору і фальшивої пошани до інших релігій. Поганський індуїстський ритуал відбувся навіть у Фатімі 5.05.2004р. за згодою місцевого пароха о. Ґуерра… Єпископ Фатіми на цю тему висловився так: “Не хочемо бути фундаменталістами!” І на доказ цього, дав себе прикрасити індуїстським шалем з цитатами індуїстської “святої книги” Bhagawadghita! Інші єпископи Португалії мовчать або тихо з тим погоджуються. Відступництво росте через мовчанку слабих і рекламу обманутих пастирів.

Вплив фальшивого пояснення Nostra aetate відбився і на місійному згромадженні оо.Саверіян в Італії. Отці Саверіяни, духовні сини св. Франциска Ксаверського, є місіонерами. Вони проводять місії у всіх частинах світу. Багато з них, молоді і старі, померли мученицькою смертю за Христа і Його Євангелію. Померли на різних місцях Японії, Китаю, Індії, Африки. Після прийняття т.зв. пособорового духа ролі помінялися. Саверіяни привезли в Європу буддійських монахів з Тібету. В Італії потім заснували приблизно вісім центрів, де ці буддійські монахи проводять свої реколекції.

^

Місія йоги в Європі


Мати Базілея Шлінк пише: “Йога - це скрита пастка індуїзму. Хто інтенсивно займається йогою (або буддійським дзеном), неодмінно потрапляє, хоч і непомітно, щораз більше під вплив сатани. Струменіючі сили універсала – це ніщо інше, як сили поганських богів. Не можна комбінувати йогу з християнською вірою!” Всупереч тому засновниця руху Фоколяри К’яра Любік під час своїх подорожей отримала від індуїстів і буддистів декілька почесних докторатів, як жест єдності. На знак такої єдності вона разом з ними медитувала і свідчила, що прожила духовну вібрацію. Говорила про те, що вирішила заснувати йогу любові – прeмйогу (фоко-йогу). О. Жак Верлінд, який пройшов довгою дорогою (10 років) східних релігійних систем, також відкрився духовним вібраціям. Після свого навернення робив покаяння і прийняв чин екзорцизму. Він свідчить: “В індуїзмі Бог не є особою, є тільки якоюсь вібрацією.” Якщо цей “вібруючий дух”, котрого прийняла К’яра Любік, проникнув до цілого руху Фоколяри, який вона заснувала і веде, то потрібно з цього робити прилюдне покаяння!


^ Розділ Nostra aetate про пошану

Цей розділ зловживається на шкоду Церкві. Є різниця: одна річ – мати пошану до людини, яку Бог сотворив на Свій образ, а цілком інша – мати пошану до ідолопоклонної системи, яка нас відвертає від правдивого пізнання Бога. Перша Заповідь містить заборону поклоніння і пошани до поганських богів: “Не будеш їм поклонятися ані до них не матимеш пошани” (Втор.5,7-9). Перші християни радше йшли на смерть, ніж би мали проявити пошану і жертвувати кадило поганським богам чи цісарю. В сучасній теології є тенденція наголошувати на неосновні, обманливі і єретичні вчення, але основне затінювати. Цій розкладній системі необхідно сказати “стоп”. Єдиним і правильним рішенням є – повернення до основи – до фундаменту, яким є Ісус Христос і Його Євангелія. Фальшива пошана і покинення фундаменту християнської віри створили умови для масового поширення духа Нью Ейдж.

Рух Нью Ейдж

Кардинал Г.Даніелз у своєму пастирському листі “Христос або водолій” вказує на 4 стовпи Нью Ейдж (вдавано науковий фундамент, орієнтальні релігійні науки, нова психологія, окультизм). Обгрунтовано говорить про Нью Ейдж також енцикліка “Ісус Христос – джерело живої води” (Рим, 2003). Коротко на адресу Нью Ейдж: там, де не проповідується правдиве навернення, там, де гріх не називається гріхом, але лише крахом, фрустрацією, несприйняттям і т.д., там є і вилучений Ісус як Єдиний та особистий Спаситель.Тоді різні психології, філософії та теології надають тільки зовнішній фасад прогнилому та бездухому християнству. Потрібно собі усвідомити, що природня релігія є релігією старої людини і є поганством, а таким чином, духовністю Нью Ейдж. Цей дух завжди був і є в остиглім християнстві – і в католицькому, і в православному, і в протестанському. Тільки той, хто прожив правдиве навернення і хто є охочий прийняти беззастережно Господа Ісуса та Його Євангелію, як свою основу, фундамент, - тільки той відділився від старонової духовності Нью Ейдж і в годині смерті не мусить боятися Божого суду.


^ Бойові мистецтва

Приклад: Під час т.зв. великих обітів, які відповідають восьми дорогам буддистської традиції, адепт карате обіцяє: “Буду завжди слухатися Будди, Дгарми і Санґги”. Обіцяє “виконання реінкарнації”: “Буду завжди наново родитися в сприятливих умовах і поширюся до цілого космосу.” Це вже не має нічого спільного з християнством. В реінкарнації заперечуються: 1) безсмертна душа, 2) особовий бог, 3) небо і пекло; 4) і Христос як єдиний Спаситель. Віра в реінкарнацію є перешкодою для спасіння.


^ Висловлення до зустрічі в Асижі (1986, 2002)

Контемплятивні монахині Василіянки з України, які проживали в монастирі в Альбано біля Риму, приблизно рік перед смертю Святішого Отця Івана Павла ІІ запропонували йому концепцію щодо міжрелігійних зустрічей в Асижі і передали її йому. ( Див. “Чотири слова з України”, www.community.org.ua). В закінченні написано: “В Асижі йшлося тільки про акт прилюдного підкріплення миру у світі, а не про якийсь синкретизм і єдність з цими поганськими релігіями. Якщо хтось із зустрічей в Асижі зробив фальшиві висновки і аргументи, які протиставляться Святому Письму і апостольському вченню, то поводиться нечесно і навмисне подає неправдиве пояснення.” До цього можемо додати вислів папи Бенедикта ХVІ (вересень 2006) на адресу Асижу: “Без Христа жодний правдивий мир не існує!”


Плоди т.зв. пособорового духа

^ Деякі теологи через фальшиве пояснення Nostra aetate відкрили двері до апостазії від Ісуса Христа до поганства, а тим і до гомосексуалізму (пор.Рим.1,21-27). Сьогодні просовувані закони в ЄС про т.зв. реєстроване партнерство гомосексуалістів є плодом відпаду християнської Європи від живого Бога: “Пізнали бога, але не віддали Йому пошани, тому і передав їх Бог за похотями їхнього серця на нечистоту… чинячи ганьбу чоловіки на чоловікох” (пор.Рим. 1,21-27).

Плодами діяльності апостолів було те, що погани стали християнами! Плодами пособорових теологів є те, що християни стали поганами!


Всечесні Отці Церкви, просимо Вас, подайте прохання Святішому Отцю Бенедикту ХVІ, щоб у цей такий важливий час видав зобов’язуюче проголошення відносно правильної інтерпретації соборової Декларації Nostra aetate. Ви разом з ним несете відповідальність за корабель Церкви, яким кидають сильні бурі. Без ясного слова процес внутрішнього розкладу і відпаду від Церкви буде продовжуватися і їй загрожує колапс.


Монастир ЧСВВ

Підгірці 21.09.2006

Підготували:

о.ThDr. Методій Р.Шпіржік, ЧСВВ

о.ThLic. Маркіян В.Гітюк, ЧСВВ

о.Ing.ThDr. Кирило Ю.Шпіржік, ЧСВВ

о.ThDr. Ілля А.Догнал, ЧСВВ


адреса: монастир ЧСВВ, Підгірці 80660, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна


Копія - Святіший Отець Бенедикт ХVІ
Похожие:

Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconКардиналам та єпископам Католицької Церкви
Вам пишемо, однак, стан Католицької Церкви і відпад людства від Бога змушують нас до написання і цього листа
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconЛист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconЛист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Метою цього листа є вказати на потребу нової священичої формації закладеної на основі особистого навернення, прийняття Христа за...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconЛист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Апостол Іван пише: “Тепер багато антихристів постало… з-поміж нас вийшли, але з-між нас не були!” Це є пересторога: “Щоб виявилося,...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconЛист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Господь через пророка Єзекиїла дав обіцянку: „Я дам вам нове серце… я вийму кам’яне серце з вашого тіла” (Єз. 36, 26). Тут ідеться...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconКардиналам і єпископам Католицької Церкви
Конгрегація віровчення засудила дві головні і дуже поширені книги єзуїта із Сан-Сальвадору Джона Собріна. Конгрегація назвала шість...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconМасонська нагорода Гансу Кінґові Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Церква мовчить щодо історично-критичної теології (ікт), яка в результаті заперечує Божество Христове, натхнення Святого Письма, а...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconМісії в україні лист кардиналам І єпископам Католицької Церкви
Лист від 2007р., що матиме позитивні наслідки для цілого християнства і підтримає ще й спільну місію в Україні. Тут, в часи комуністичної...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconЛист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Вам на розгляд актуальну проблематику, якою є буддизм. Папі і Вам Бог довірив відповідальність за Католицьку Церкву. Тому Вам не...
Лист кардиналам і єпископам Католицької Церкви iconЛист кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Приклад: за життя св.Ігнатія з Лойолі його духовні сини (учні) дуже швидко відкрилися для Божого Духа, якого св.Ігнатій отримав від...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов