Лист вірним угкц icon

Лист вірним угкцНазваниеЛист вірним угкц
Дата конвертации10.02.2013
Размер68.83 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Лист вірним УГКЦЛазарю, вийди (з гробу) сюди!” (Ів.11,43).

Воскресити мертвого Лазаря і нашу Церкву в Україні може тільки Бог. Від нас, однак, вимагає співпраці і нашого прилюдного визнання віри. Ісус ясно говорить: “Хто визнає мене перед людьми, того і я визнаю перед моїм Отцем небесним. Хто ж мене зречеться перед людьми, того й я зречусь…” (Мт.10,33 наст.).


Дорогі єпископи, священики, монахи, монахині і вірні,

через те, що нашій монашій підгорецькій спільноті лежить на серці духовне воскресіння нашої УГКЦ, а також духовне воскресіння цілої України, хочемо звернути Вашу увагу на деякі конкретні кроки, які до цієї мети ведуть. Мусимо відвернутися від духа світу і фальшивих доріг. Фальшивою дорогою є намагання здійснити глобалізацію з православними без правдивих засад і духа покаяння. Фальшивою дорогою є психологічна маніпуляція вірними, коли їх називають православними. Наступною фальшивою дорогою є наша нездатність обороняти основи віри. Випробовуванням для нас був фільм, зневажаючий нашого Спасителя, на який ми відреагували мовчанням. Тут мовчанка означає згоду! Йшлося про наше прилюдне визнання або відречення Ісуса Христа і нашої традиції! За внутрішню зраду, яка проявилася пасивністю відносно цього фільму, прийшла кара у формі скасування викладів християнської етики для наших дітей. Чи і тут будемо мовчати?

Потрібно зробити такі конкретні кроки віри:

а) перестати називати вірних православними (т.т. членами Православної Церкви);

б) створити Товариство християнських батьків і Товариство християнських учителів, почати боротися за права нашої Церкви, насамперед за християнську етику в школах!

^ Сьогодні це для нас є конкретною волею Божою! Якщо її виконаємо, Господь нам покаже наступні кроки, які поведуть до духовного воскресіння УГКЦ і України!


  1. ^ Термін: “всіх вас православних християн”.


Наша мученицька Церква сьогодні відкрилася духові світу і духові відступства (апостазії), який у нас сьогодні скривається передовсім за словом ”православний”. В листі “Голгофта УГКЦ” і в “Петиції ідентичності Святішому Отцю” (4000 підписів) ми логічно і аргументовано пояснили, що не можна наших католицьких вірних називати в Літургії православними. І, навіть, якби владики А.Шептицький, Й.Сліпий, М.Чарнецький у своїй добі та обставинах, в яких опинились, в деяких випадках так робили, то сьогодні те саме вже є злочином і зрадою не тільки нашої мученицької Церкви, але і самого Христа і Святішого Отця, який Його видимо заступає. Святіший Отець чекає, що прийдемо до розуму, і тому не хоче на нас йти з палицею (пор. 1Кор. 4,21). За цим терміном “православний” сьогодні є сконцентрований дух відпаду не тільки від УГКЦ, але і від Христа. Це – дух релятивізму і дух Нью Ейдж. Свідомий цього священик або і єпископ, який попри те все і після цього звернення далі так робитиме - дає всім спізнати, що він або втратив здоровий розум, або є зрадник і Юда. Запитуємо: Із-за чого наша Церква стала Церквою мученицькою? Запитуємо: Чому деякі єпископи так вперто і фанатично пропагують це слово? Неправдою є, що слово “православний” є наша старовинна назва. Неправдою є, що слово “ортодоксос”, яке використовується для означення правовірних католицьких християн, перекладається з грецької мови як “православний”. Незаперечним є, що первісна літургічна назва нас, українських католицьких християн, аж до 15 століття була “правовірні християни”. Також незаперечним є те, що офіційно і загально слово “православний” на Україні означає приналежність до Православної, т.т. схизматичної Церкви!

^ З цих важливих причин закликаємо кожного священика УГКЦ, щоб перестав називати своїх вірних православними, т.т. схизматиками. Якщо в цьому не зупиниться, то нехай громада вірних і кожний вірний йому серйозно на це звернуть увагу, і якщо не буде охочий, тоді нехай вірні зроблять адекватний бойкот проти цього зрадника Христа і нашої УГКЦ, а тоді нехай вимагають собі іншого священика! Бо такий священик тим, власне, ставився проти Бога, проти Церкви і проти Святішого Отця!


  1. ^ Фільм “Код да Вінчі”


Випробуванням нашого особистого відношення до Ісуса був брехливий і зневажливий фільм, в якому Христос був показаний як грішник і чужоложник. Крім архиєпископа І.Возьняка, контемплятивних сестер і невеликої кількості відважних священиків і вірних, Ісуса Христа на Україні явно зреклися. Переважна більшість монахів, монахинь і священиків не зробили нічого для оборони нашого зневаженого і опльованого Господа і Спасителя. Це є картина практичного відпаду від Христа і це - явна зрада нашої віри! Мовчанка тут означає згоду! З цього треба робити прилюдне покаяння! Тим більше подяка належить тій малій кількості вірних і відважних, які прилюдно визнали свою віру і своє відношення до свого Господа Бога і Спасителя. Цього вистачило, щоб на багатьох місцях фільм був уже заборонений!


  1. ^ Заборона викладати християнську етику


Міністерство освіти повідомило, що в школах відміняється вивчення християнської етики, а впроваджується релігієзнавство. Чого найбільше сьогодні потребує молода людина, як не здорової життєвої і моральної орієнтації серед стількох небезпек, якими є наркотики, алкоголь, всі види аморальності, садизму, сатанізму і сект. Молода людина без здорової орієнтації і здорових життєвих засад є адептом криміналу. Єдиною превенцією нині є здорове і живе християнство, а не ліберальне християнство, для якого ми відкрилися. Якою має бути наша реакція?

а) покаяння: Чому відмінили християнську етику?

Чи підготовка катехиток була адекватною? Якщо катехиткам в УКУ викладається історично-критична теологія (ІКТ) і пошана до чужих релігій (релятивізм), то цим повністю притупиться їх відношення до Христа. Передовсім сьогодні мала би настати радикальна зміна в теологічному вишколі, бо в УКУ та інших теологічних факультетах (напр. Дрогобич) володіє дух розкладного лібералізму, релятивізму і дух схизми. Для того, щоб катехитка вчила дітей, їй вистачить знати Катехизм і декілька здорових теоретичних засад. Потрібно, щоб не тільки могла їм по-простому пояснити основні правди віри, але головно йдеться про те, щоб їх заохотила любити Спасителя і наслідувати Його! Якщо катехитка не є навернена, не має живої молитовної і біблійної спільноти, не має духа молитви, то не є здібною виконувати своє завдання. Насамперед мала би настати зміна у формації катехиток. Ті, які вже є катехитками, мали би взяти участь в реколекціях, які ведуть до навернення і до прийняття Ісуса за свого особистого Спасителя і Господа, а тоді прийняти в повноті Святого Духа, щоб могли в силі свідчити про живу віру в Ісуса. Тоді мали би відректися духа єресей, яких набралися за час свого навчання (дух ІКТ, релятивізму, академізму…). Мали би знайти собі молитовну і біблійну спільноту. Таке покаяння є фундаментом.

б) демократія: Живемо в історичній добі. Вже 16 років маємо демократію і свободу народу. Але ми не навчилися використовувати її для себе і своїх прав. Малі нехристиянські групи пропхали до мас-медіа різні аморальності і нищать тисячолітні моральні вартості. Наприклад, в Чехії цього року просунули закон про шлюби гомосексуалів. Ці групи безперестанку виходили на мітинги і впливали на суспільство, аж поки не добилися своєї мети. Це чекає також і Україну. І не тільки це, але за короткий час меншини магометан будуть домагатися узаконення полігамії – багатоженства і т.д., інші будуть домагатися узаконення евтаназії (смерть за допомогою спеціальних знеболювальних засобів). Меншини магометан, буддистів і різні секти матимуть більше узаконених прав, ніж ми. Людські і християнські закони поступово будуть усунені активними нехристиянськими групами. Тому і ми мусимо навчитися активно відстоювати християнські права і закони для себе і для цілого народу. Пам’ятаймо, що правда і справедливість при демократії сама не пропхається, її мусить хтось відстоювати і обороняти. Якщо будемо пасивні, то втратимо і те, що маємо. Ісус сказав: “Хто визнає мене перед людьми, того і я визнаю перед моїм Отцем Небесним” (Мт.10,33). Це є активність! Визнати! Не боятися!

Перший чеський президент Т.Ґ.Масарік сказав: “Християни при демократії не будуть мати жодних привілеїв, але будуть мати стільки прав, скільки самі собі здобудуть!” Сьогодні через те, що ми є пасивними і мовчимо, втрачаємо вже і цей мінімум для своїх дітей – урок християнської етики! Цей урок офіційно і тихо є скасований.  1. ^ Що робити?


Пропонуємо створити Товариство християнських батьків і Товариство християнських учителів. Першим конкретним завданням цих двох товариств нехай буде: петиціями, а можливо і мітингами, проведеними в районних і обласних центрах, добитися скасування цього заключення міністерства, яке обмежує основні людські права, порушує християнську Конституцію України.


Висновок^ Лазарю, вийди (з гробу) сюди!” (Ів.11,43). Воскресити мертвого Лазаря і нашу Церкву на Україні може тільки Бог. Від нас, однак, вимагає нашої співпраці і такі конкретні кроки віри:

  1. перестати називати вірних УГКЦ православними (т.т. схизматиками – членами Православної Церкви);

  2. створити Товариства християнських батьків і християнських вчителів і почати боротися насамперед за збереження християнської етики в школах.

Сьогодні це для нас воля Божа.


Уклали:

о.ThDr. Методій Шпіржік, ЧСВВ

о.ThDr. Ілля Догнал, ЧСВВ

о.ThLic. Маркіян Гітюк, ЧСВВ


Монастир Підгірці, 12.06.2006


Копії:

  • Святіший Отець Бенедикт XVI

  • Монс. І.Юркович, Апостольський Нунцій, Україна

  • Єпископи Католицької ЦерквиАдреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна

(www.community.org.ua подає лист “Чистота серця” та інші)


Примітка:

Про внутрішній розклад ЧСВВ свідчить факт, що його провід і нова генерація ЧСВВ, змагаючись за єдність із схизматично думаючею ієрархією, почала недавно переконувати вірних УГКЦ, що вони є православними і що Святіший Отець є православний і ціла наша Церква є православна! Це примітивне незнання (ігнорація) даної проблеми і грецької мови в управі ЧСВВ є незрозумілим! Святіший Отець, наша Церква і ми самі є католицькими християнами “ортодоксійними”, т.т. маємо правдиву католицьку віру – отже ми є правовірні!

Грецьке слово “ОРТОДОКСОС” означає правовірний, а не православний!!! Слово “православний” на Україні і у всіх слов’янських державах означає тільки і тільки: член православної схизматичної Церкви.


Похожие:

Лист вірним угкц iconПастирський лист священикам І вірним угкц в Україні
Глави угкц кард. Л. Гузара замість нього був новим правовірним Синодом єпископів призначений новий представник угкц, а ним є архиєпископ...
Лист вірним угкц iconПастирський лист вірним єпархії
Угкц кир Михайло Осідач разом з усіма єпископами правовірного Синоду єпископів угкц уділяють Вам своє Архиєрейське благословення
Лист вірним угкц iconВідповідь на памфлет під назвою „Пересторога вірним угкц” Цими днями на замовлення апостатичного Синоду угкц вийшов памфлет під назвою: „Пересторога вірним угкц ”
Цими днями на замовлення апостатичного Синоду угкц вийшов памфлет під назвою: „Пересторога вірним угкц ”. Яка мета цього памфлету?...
Лист вірним угкц icon17 єпископів угкц під анатемою
Цим відкритим листом повідомляємо Святішому Отцю Бенедикту XVI, всім священикам, монахам, монахиням І всім вірним угкц в Україні,...
Лист вірним угкц iconПовідомлення священикам І вірним угкц недійсні єпископські І священичі свячення
Правовірний Синод угкц цим повідомляє всіх вірних угкц, що єпископські свячення Й. Шевчука 2009р. є недійсні
Лист вірним угкц iconПовідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів. Цитуємо: "Як Верховний Архиєпископ угкц бажаю подати до вашого відома наступне": Пункт
Л. Гузар видав офіційне повідомлення (т зв пастирський лист) угкц щодо нас, чотирьох єпископів
Лист вірним угкц iconПастирський лист нового правовірного Синоду єпископів угкц вірним
Святої Літуpгії. Поширюють про нас неправди і очорнення, а при цьому навмисне закривають справжній стан речей. Роблять це тому, що...
Лист вірним угкц iconВідкритий лист усім вірним угкц
Маркіян В. Гітюк, чсвв, о. ThDr. Методій Р. Шпіржік, чсвв, о. ThDr. Ілля А. Догнал, чсвв І о. PaedDr. Самуїл Р. Обергаусер згідно...
Лист вірним угкц iconРіздвяний пастирський лист вірним угкц
Запитуєте, яка є різниця між нами, правовірними єпископами, і т зв офіційними? Різниця є лише одна: ми зберігаємо віру мученицької...
Лист вірним угкц iconО. Йоанікій Чверенчук Протоігумен чсвв україна Прохання про монастир в Підгірцях
Вас повідомляємо, що ми, будучи монахами чсвв, були висвячені на єпископів угкц. Спосіб свячень був таємний подібно як це було в...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов