«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» icon

«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу»Название«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу»
Дата конвертации08.06.2013
Размер27.25 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ

01133 м. Київ-133, а/с 181 тел./факс: (044) 492-27-67

E- mail: press@cvu.kiev.ua

http:\\www.cvu.org.ua


28.11.2007


«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації»


Матеріали до «круглого столу»


 1. Не зважаючи на те, що після закінчення парламентських виборів не було зроблено жодного кроку для реалізації ідеї дострокових виборів київської влади, політична ситуація в Києві має всі ознаки підготовки до виборчої кампанії. Більшість провідних політиків заявляє про необхідність позачергових виборів, з’явилася зовнішня політична реклама та агітаційні намети, міська влада активізувала соціальні програми.

 2. Як і раніше, найбільш ймовірними кандидатами на пост міського голови залишаються діючий міський голова Леонід Черновецький та Віталій Кличко.

 3. Найбільш ймовірним сценарієм призначення позачергових виборів Київради та Київського міського голови КВУ вважає створення тимчасової спеціальної слідчої комісії у Верховній Раді України. Проте вірогідність успішності цього сценарію сьогодні можна оцінити в 30-40%. Подібна технологія може бути заблокована у ВР на етапах створення слідчої комісії, її комплектування і діяльності, схвалення її звіту. Навіть за сприятливих обставин звіт комісії може бути презентований не раніше кінця зими, відтак вибори можуть бути призначені не раніше травня 2008.

 4. За оцінками КВУ, результативне голосування за створення тимчасової слідчої комісії може бути лише результатом ситуативних домовленостей, і частина фракцій не матиме офіційної позиції з цього приводу.

 5. Інші можливі сценарії – відкликання через референдум, переформатування більшості в Київраді, зміни до закону „Про столицю” – виглядають малоймовірними і не дають шансів на успішну реалізацію.

 6. Новий етап парламентської кризи в Україні має прямий вплив на ситуацію в Києві. Лояльні до міської влади народні депутати можуть висувати умови збереження діючої міської влади в обмін на голосування по принципових питаннях в парламенті.

 7. В той же час політики, що не потраплять в парламентську більшість та виконавчу владу, будуть намагатися використати дострокові вибори в Києві для повернення до влади.

 8. Проведення нових виборів за діючої виборчої системи та існуючої системи влади в Києві (механізм призначення голів райдержадміністрацій, відсутність процедур відкликання через референдум ) не зможе радикально вирішити системні політичні проблеми столиці. Переможцем може знову стати кандидат з підтримкою киян на рівні 25-30% та з ситуативною підтримкою депутатів міської та районних рад. Необхідна реформа системи влади в Києві, зміни у виборчій системі та розробка нової редакції Закону „Про столицю”.

 9. КВУ закликає політичні сили вести дискусію під час можливої виборчої кампанії не лише в площині особистих звинувачень, але на рівні конкуренції програм розвитку міста, сценаріїв вирішення проблем із реформою ЖКГ, міського транспорту, землевідведення, прозорості і підзвітності роботи міської влади.

 10. У разі проведення дострокових виборів у 2008 році КВУ прогнозує серйозні проблеми із складанням списків виборців, із підбором кадрів до складу виборчих комісій, використанням районного, міського та всеукраїнського адмінресурсів.

 11. КВУ прогнозує, що в процесі лобіювання ідеї виборів та під час виборчої кампанії кандидати будуть витрачати величезні кошти і ці вибори будуть най мдорожчими за всю історію київських виборів. Як і під час позачергових парламентських виборів, основними методами агітації стануть пряма і прихована реклама у ЗМІ, на носіях зовнішньої реклами, поширення агітпродукції через поштові скриньки та в агітаційних наметах. Дуже ймовірні численні судові позови, як під час кампанії, так і за її підсумками. Не виключені спроби зриву виборів.

 12. У разі проведення позачергових виборів в Києві КВУ планує провести спостереження за всіма етапами виборчої кампанії, голосуванням та підрахунком голосів.Похожие:

«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconШановні колеги! 2 8 листопада 2007 року о 12 годині
Києві, в приміщенні прес-центру інформаційної агенції „рбк-україна” (вул. Грушевського, 10) розпочне свою роботу “круглий стіл” «Перспективи...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconКомітет виборців назвав головні проблеми під час проведення дострокових виборів міської влади в Києві 24 березня 2008 року в Києві відбувся «круглий стіл»
Березня 2008 року в Києві відбувся «круглий стіл» «Яким бути достроковим виборам міської влади в Києві», організований Комітетом...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconЕкспертна оцінка кву щодо можливості проведення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київради
Проект угоди про створення коаліції в новообраній вр україни передбачає проведення дострокових виборів міської влади в Києві та Харкові....
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconПротокол №81 рекомендації учасників "круглого столу" на тему: в"круглого столу" "Оплата праці українські реалії та перспективи реформування"
України, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших органів державної влади, всеукраїнських...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconРекомендації круглого столу: «Саморегулювання ріелторів: тенденції та перспективи розвитку»
Учасники «круглого столу» відзначають, що поступальний розвиток ринкової економіки в Україні свідчить про об'єктивну необхідність...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconРекомендації учасників круглого столу
Учасники круглого столу представники профспілок, органів виконавчої влади, наукових установ, організацій роботодавців висловлюють...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconРезолюція круглого столу «Саморегулівні організації – дієвий інструмент взаємодії бізнесу та влади»
Учасники «круглого столу» відзначають, що поступальний розвиток ринкової економіки в Україні свідчить про об'єктивну необхідність...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconРезолюція „круглого столу” „Стан, причини та шляхи подолання „тіньових” трудових відносин”
Представники влади, профспілок, роботодавців – учасники „круглого столу” з обговорення проблеми легалізації трудових відносин підтримують...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconКиївщина після президентських виборів”
Метою заходів є інформування широких кіл громадськості про громадсько-політичне життя регіонів, формування нової влади та аналіз...
«Перспективи дострокових виборів міської влади в Києві в існуючій політичній ситуації» Матеріали до «круглого столу» iconРезолюція Круглого столу «Європейська хартія регіональних мов або мов меншин в Україні: сьогодення і перспективи»
Круглого столу «Європейська хартія регіональних мов або мов меншин в Україні: сьогодення і перспективи»
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов