Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році icon

Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 роціНазваниеРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році
Дата конвертации05.03.2013
Размер127.34 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>Україна

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ сколівСЬКОЇ районНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 5 березня 2012 року № 75

м. Сколе


Про весняний призов громадян

України на строкову військову

службу у 2012 році

На виконання статті 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 31 жовтня 2011 року №1009/2011 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році”, а також розпорядження голови Львівської обласної держадміністрації «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році» від 23 лютого 2012 року № 107/0/5-12.

1. Утворити районну призовну комісію з основним і резервним складом згідно з додатком 1.

2. Районній призовній комісії у квітні-травні 2012 року розпочати призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку та громадян старшого віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Затвердити графік роботи призовної і медичної комісій для обстеження призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, згідно додатку 2.

4. Затвердити основний і резервний склад медичної комісії по проведенню оглядів призовників на призовній дільниці Сколівського РВК згідно додатку 3.

5. Голові районної призовної комісії В. Крушельницькому довести графік проведення призову та відправок до відома керівників підприємств, установ, організацій району, голів сільських та селищних рад.

6. Головному лікарю центральної районної лікарні І. Щадею :

6.1. Забезпечити своєчасне проведення медогляду призовників, оформлення і подачу необхідної медичної документації на призовну дільницю Сколівського РВК.

6.2. Всім громадянам, які підлягають військовому призову, забезпечити безкоштовне і повне проведення необхідних лабораторних досліджень: флюорографічне обстеження органів грудної клітки, визначення групи крові, серологічний аналіз крові на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), аналіз сечі, ЕКГ.

6.3. Проводити за рахунок коштів місцевих бюджетів профілактичне щеплення проти кору, епідемічного паротиту, краснухи, а також санацію ротової порожнини та протезування під час проведення медичного огляду громадян для призову на строкову військову службу.

6.4. Націлити роботу медичної комісії при весняному 2012 року призові на запобігання направлення до війська призовників, які можуть бути непридатними до військової служби з ранніми прихованими проявами захворюваннями на гепатит типу «В», «С», сухотами, венеричними хворобами, ВІЛ-інфекцією.


6.5. .Виділити необхідну кількість лікарів-спеціалістів, медичних працівників для роботи в районній медичній комісії для основного і резервного складу згідно додатку 3. Звернути увагу на участь психологів в роботі призовних комісій з метою посилення належного психологічного відбору та недопущення відправки у війська хворих з нервово-психічними розладами.

6.6. Забезпечити призовну дільницю необхідним медичним інструментарієм та медикаментами.

6.7. Організувати на районній призовній дільниці заняття з призовниками з питань профілактики ВІЛ/Сніду, для чого виділити відповідних медичних фахівців.

6.8. Для контрольного обстеження призовників в день відправки на обласний збірний пункт виділити лікаря-дерматолога.

6.9. Звільнити від основної роботи лікарів та медичних сестер із збереженням середнього заробітку, залучених до роботи у дні проходження призовниками районної призовної комісії.

7. Начальнику Сколівського РВ ГУМВСУ у Львівській області підполковнику міліції І. Тимоцко :

7.1 Надати військовому комісару допомогу і сприяти у виявленні осіб із числа призовників, які порушують встановлені правила військового обліку, а також своєчасно проводити розшук і доставку призовників, які ухиляються від виконання обов’язку військового призову.

7.2. Забезпечити районний військовий комісаріат необхідними відомостями про призовників, які стоять на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами.

7.3. Забезпечити громадський порядок в день відправки призовників на обласний збірний пункт згідно додатку 4, для чого виділити черговий наряд міліції.

8. Військовому комісару Сколівського районного військового комісаріату підполковнику Савенко А. А:

8.1. Провести до 10 березня 2012 року одноденні інструктивно-методичні заняття з головами сільських, селищних рад, керівниками підрозділів по роботі з кадрами підприємств, установ, організацій і посадовими особами, які ведуть облік призовників, про порядок оповіщення призовників, прибуття їх на призовну дільницю та відправлення до військових частин.

8.2. Відправку призовників в Збройні Сили України провести в терміни, що встановлені Львівським обласним військовим комісаріатом.

8.3. Постійно інформувати населення району через часопис “Бойківська Думка” та виконавчі комітети сільських та селищних рад про хід проведення призовної компанії.

9. Керівникам підприємств, установ і організацій направити одного технічного працівника в Сколівський РВК для надання допомоги в оформленні особових справ призовників згідно з додатком 5.

10. Керівникам підприємств, установ і організацій району для доставки призовників на обласний збірний пункт виділити автотранспортні засоби згідно додатку 6. Автотранспорт повинен бути технічно-справним, заправлений паливно-мастильними матеріалами в розрахунку 250 км. пробігу і доставлений в Сколівський РВК на 8.00 згідно графіку.

11. Відділу реєстрації актів громадського стану (О. Курцеба) надавати у військовий комісаріат відомості щодо громадян чоловічої статі 1987-1994 р.н. про зміну прізвища та сімейного стану.

12. Військовому комісару районного військового комісаріату підполковнику Савенко А. А. постійно інформувати голову райдержадміністрації про хід призову до лав ЗСУ.

13. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


^ Голова районної державної

адміністрації М. Я. ГНАТИШИН


Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 05 березня 2012 р. № 75


^ СКЛАД РАЙОННОЇ ПРИЗОВНОЇ КОМІСІЇ


ОСНОВНИЙ СКЛАД

Крушельницький В. І.

голова комісії - заступник голови райдержадміністрації,

Кокун О. М.

медична сестра Сколівської центральної районної лікарні, секретар комісії (за згодою)

^ Члени комісії:

Савенко А. А.

Військовий комісар Сколівського райвійськкомату

Демкович Т. М.

лікар-хірург Сколівської ЦРЛ, голова медичної комісії (за згодою)

Рибалко В. Я.

завідувач сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації

Хром’як М. М.

заступник начальника РВ УМВСУ у Л/о

Щуревич Ю. Л.

головний спеціаліст з питань фізкультури та спорту райдержадміністрації

Мотрунич В. І.

методист райметодкабінету відділу освіти

Коциба Р. Б.

спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, секретар призовної комісії з альтернативної служби
^ РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД

Андрушків Ю. Е.

перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

Калинів Р. Б.

медична сестра Сколівської центральної районної лікарні, секретар комісії (за згодою)

^ Члени комісії:

Яремко О. В.

заступник головного лікаря ЦРЛ, голова медичної комісії

(за згодою)

Саталкін В. С.

Начальник сектору дільничних інспекторів Сколівського РВ МВС

Буцко О. В.

начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації

Комарницький В. Л.

директор ДЮСШ (за згодою)^ Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 05 березня 2012 р. №75


ГРАФІК

роботи призовної і медичної комісій

по Сколівському РВК під час весняного призову юнаків в 2012 році.

з/п

Назва комісії

Місяць

Дата проведення

1

Медична комісія

березень

6, 13, 20, 27

2

Призовна

комісія

квітень

4, 11, 18, 25

3

Призовна

комісія

травень

1, 8, 15, 22, 29Примітка: При зміні графіку роботи членів призовної комісії буде попереджено додатково.


^ Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 3

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 05 березня 2012 р. №75


^ ОСНОВНИЙ СКЛАД

лікарів-спеціалістів районної медичної комісії

1. Комарницька В. Я. . – лікар – офтальмолог

2. Шозда С. І. – лікар – хірург

3. Жолобович Л. О. – лікар – стоматолог


4. Болдіна Г. Л – лікар – терапевт

5. Шолупата М. В. – лікар – психіатр

6. Витвицька М. І. – лікар – невропатолог

7. Витвицький Р. І. – лікар – отоларинголог

8. Галамай Д. М. – лікар-дерматовенеролог


^

РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД


лікарів-спеціалістів районної медичної комісії

1. Іценко В. П. –лікар – хірург

2. Величко Т. І. –лікар - стоматолог


3. Бекесевич В. М. –лікар - терапевт

4. Гаїна В. Л. –лікар – психіатр

5. Паробок Т. П. –лікар – невропатолог


Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 4

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 05 березня 2012 р. № 75


ГРАФІК


підтримання громадського порядку на районній призовній дільниці під час проведення відправки призовників на обласний збірний пунктп/п

Дата відправлення на ОЗП

К-сть призовників

1.

10.04.2012 р

13

2.

17.04.2012 р.

4

3.

18.04.2012 р.

9

4.

23.04.2012 р.

13

5.

25.04.2012 р.

6

6.

14.05.2012 р.

5

7.

15.05.2012 р.

3

8.

16.05.2012 р.

5Примітка: Дати відправки призовників на обласний збірний пункт можуть бути змінені, про що буде попереджено додатково.


Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 5

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 05 березня 2012 р. № 75


ПЕРЕЛІК

підприємств, організацій, установ району, які повинні

скерувати технічних працівників у Сколівський військомат на призовну комісію.


1. Сколівська централізована бібліотечна установа – з 5.04 2012 року по 30.05. 2012 року щоденно з 9.00 до 17.00 год.

Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 6

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 05 березня 2012 р. № 75


ГРАФІК

виділення автотранспорту керівниками організацій, підприємств в Сколівський райвійськкомат для доставки призовників на обласний збірний пункт м. Львова.

п/п

Дата відправлення на ОЗП

К-сть призовників

Марка машини

Час виділення автомобіля

Назва підприємства,

що виділяє автотранспорт

1

10.04.2012 р.

13

Автобус

8.00Відділ освіти

2

17.04.2012 р.

4

ВАЗ 2104

8.00

Управління пенсійного фонду

3.

18.04.2012 р.

9

УАЗ- фургон пасажирський

8.00

ДП «Сколівське лісове господарство»

4.

23.04.2012 р.

13

УАЗ- фургон пасажирський

8.00

ДП «Славське лісове господарство»

5.

25.04.2012 р.

6

УАЗ- фургон пасажирський

8.00

Санстанція

6.

14.05.2012 р.

5

УАЗ -3151

8.00

НПП «Cколівські Бескиди»

7.

15.05.2012 р.

3

ВАЗ-2107

8.00

Сколівська ветмедицина

8.

16.05.2012 р.

5

Мікроавтобус

8.00

МП НВК «Імпульс»,
РЕЗЕРВВАЗ 2121

8.00

Територіальний центр обслуговування пенсіонерів


РЕЗЕРВ:

ЛВДС «Сколе» МН «Дружба», КП «Сколетеплоенерго», відділ культури, ВАТ «Сколелісторг», райспоживспілка, Сколівська СТ, В. Синьовидненське СТ, Сколівське ДП ЛГП «Галсільліс», філія «Сколівський райавтодор», ДПІ у Сколівському районі, управління земельних ресурсів, ВАТ «Сколівська кар’єроуправління», Сколівській райфінвідділ, центр зайнятості, філія Пустомитівського ДРБД-62.


Примітка: Паливо-мастильними матеріалами забезпечують організації, які виділяють транспортні засоби.

Час відправки призовників на обласний збірний пункт може бути змінений, про що керівники підприємств будуть попереджені додатково.


Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧПохожие:

Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році
України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році”, а також розпорядження голови Львівської...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження 29 серпня 2013 р м. Сколе №200 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2013 році
України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році”, а також розпорядження голови Львівської...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «15» серпня 2012 р. №542
Про організацію і проведення призову громадян 1987–1994 р н на строкову військову службу в 2012 році
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від "14 " березня 2012 року №84 м. Сколе Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією служби у справах дітей
Сколівської районної державної адміністрації(рада трудового колективу) на 2012-2017 роки та керуючись ст. 9 ч. 11 Зу «Про колективні...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 03. 03. 12 №91 м. Рахів Про проведення призову громадян України на строкову військову
України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 02 березня 2012 року №131 м. Сколе Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на квітень 2012 року
На виконання Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 грудня...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від "23" березня 2012 року №111 м. Сколе Про внесення змін у розпорядження голови Сколівської райдержадміністрації №
...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від "14" березня 2012 року №83 м. Сколе Про реєстрацію колективного договору
Сколівської зош І-ІІІ ступенів відділу освіти Сколівської райдержадміністрації та профспілковим комітетом первинної профспілкової...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconПоложення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом
Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову...
Розпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 01. 12. 2011 №433 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у квітні-травні та жовтні листопаді 2012 року»
Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у жовтні – листопаді...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов