Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році icon

Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 роціНазваниеРозпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році
Дата конвертации05.03.2013
Размер166.95 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>

Україна

СКОЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

15.08.2012 р. м. Сколе № 393


Про осінній призов громадян

України на строкову військову

службу у 2012 році


На виконання статті 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 31 жовтня 2011 року №1009/2011 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році”, а також розпорядження голови Львівської обласної держадміністрації «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році» від 23 лютого 2012 року № 107/0/5-12.

1. Утворити районну призовну комісію з основним і резервним складом згідно з додатком 1.

2. Районній призовній комісії у жовтні-листопаді 2012 року розпочати призов на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і які не мають права на відстрочку.

3. Затвердити графік роботи призовної і медичної комісій для обстеження призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, згідно додатку 2.

4. Затвердити основний і резервний склад медичної комісії по проведенню медичних оглядів призовників на призовній дільниці Сколівського РВК згідно додатку 3.

5. Голові районної призовної комісії В. Крушельницькому довести графік проведення призову та відправок до відома керівників підприємств, установ, організацій району, голів сільських та селищних рад.

6. Головному лікарю центральної районної лікарні І. Щадею :

6.1. Забезпечити своєчасне проведення медогляду призовників, оформлення і подачу необхідної медичної документації на призовну дільницю Сколівського РВК.

6.2. Всім громадянам, які підлягають військовому призову, забезпечити безкоштовне і повне проведення необхідних лабораторних досліджень: флюорографічне обстеження органів грудної клітки, визначення групи крові, серологічний аналіз крові на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), аналіз сечі, ЕКГ.

6.3. Проводити за рахунок коштів місцевих бюджетів профілактичне щеплення проти кору, дифтерії, епідемічного паротиту, краснухи, а також санацію ротової порожнини та протезування під час проведення медичного огляду громадян для призову на строкову військову службу.

6.4. Націлити роботу медичної комісії при осінньому 2012 року призову на запобігання направлення до війська призовників, які можуть бути непридатними до військової служби з ранніми прихованими проявами захворюваннями на гепатит типу «В», «С», сухотами, венеричними хворобами, ВІЛ-інфекцією.

6.5. Виділити необхідну кількість лікарів-спеціалістів, медичних працівників для роботи в районній медичній комісії для основного і резервного складу згідно додатку 3. Звернути увагу на участь психологів в роботі призовних комісій з метою посилення належного психологічного відбору та недопущення відправки у війська хворих з нервово-психічними розладами.

6.6. В термін до 10 вересня 2012 р. забезпечити призовну дільницю необхідним медичним інструментарієм та медикаментами.

6.7. Організувати на районній призовній дільниці заняття з призовниками з питань профілактики ВІЛ/Сніду, для чого виділити відповідних медичних фахівців.

6.8. Для контрольного обстеження призовників в день відправки на обласний збірний пункт виділити лікаря-дерматолога.

6.9. Звільнити від основної роботи лікарів та медичних сестер із збереженням середнього заробітку, залучених до роботи у дні проходження призовниками районної призовної комісії.

7. В. о. начальника Сколівського РВ ГУМВСУ у Львівській області, підполковнику міліції А. А. Тонконог :

7.1 Надати військовому комісару допомогу і сприяти у виявленні осіб із числа призовників, які порушують встановлені правила військового обліку, а також своєчасно проводити розшук і доставку призовників, які ухиляються від виконання обов’язку військового призову.

7.2. Забезпечити районний військовий комісаріат необхідними відомостями про призовників, які стоять на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами.

7.3. Забезпечити громадський порядок в день відправки призовників на обласний збірний пункт згідно додатку 4, для чого виділити черговий наряд міліції.

8. Військовому комісару Сколівського районного військового комісаріату підполковнику Савенко А. А:

8.1. Провести до 10 вересня 2012 року одноденні інструктивно-методичні заняття з головами сільських, селищних рад, керівниками підрозділів по роботі з кадрами підприємств, установ, організацій і посадовими особами, які ведуть облік призовників, про порядок оповіщення призовників, прибуття їх на призовну дільницю та відправлення до військових частин.

8.2. Відправку призовників в Збройні Сили України провести в терміни, що встановлені Львівським обласним військовим комісаріатом.

8.3. Постійно інформувати населення району через часопис “Бойківська Думка” та виконавчі комітети сільських та селищних рад про хід проведення призовної компанії.

9. Керівникам підприємств, установ і організацій направити одного технічного працівника в Сколівський РВК для надання допомоги в оформленні особових справ призовників згідно з додатком 5.

10. Керівникам підприємств, установ і організацій району для доставки призовників на обласний збірний пункт виділити автотранспортні засоби згідно додатку 6. Автотранспорт повинен бути технічно-справним, заправлений паливно-мастильними матеріалами в розрахунку 250 км. пробігу і доставлений в Сколівський РВК на 8.00 згідно графіку.

11. Директору ТзОВ «Сколеавтотранс» І. Нагірняку в період з проведення призову громадян забезпечити безкоштовне перевезення призовників до призовної дільниці


м. Сколе і назад на транспорті перевізника при наявності у них повістки про явку в районний військовий комісаріат.

12. Відділу реєстрації актів громадського стану (О. Курцеба) надавати у військовий комісаріат відомості щодо громадян чоловічої статі 1987-1994 р.н. про зміну прізвища та сімейного стану.

13. Військовому комісару районного військового комісаріату підполковнику Савенко А. А. постійно інформувати голову райдержадміністрації про хід призову до лав ЗСУ.

14. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


^ Голова районної державної

адміністрації М. Я. ГНАТИШИН


Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від _____________2012 р. № ____


^ СКЛАД РАЙОННОЇ ПРИЗОВНОЇ КОМІСІЇ


ОСНОВНИЙ СКЛАД

Крушельницький В. І.

голова комісії - заступник голови райдержадміністрації,

Кокун О. М.

медична сестра Сколівської центральної районної лікарні, секретар комісії (за згодою)

^ Члени комісії:

Савенко А. А.

Військовий комісар Сколівського райвійськкомату

Демкович Т. М.

лікар-хірург Сколівської ЦРЛ, голова медичної комісії (за згодою)

Рибалко В. Я.

завідувач сектором з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації

Хром’як М. М.

заступник начальника РВ УМВСУ у Л/о

Щуревич Ю. Л.

головний спеціаліст з питань фізкультури та спорту райдержадміністрації

Мотрунич В. І.

методист райметодкабінету відділу освіти

Коциба Р. Б.

провідний спеціаліст-юристконсульт служби у справах дітей райдержадміністрації, секретар призовної комісії з альтернативної служби

Кушнір Л. В.

Психолог, завідувач методкабінетом райвідділу освіти
^ РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД

Андрушків Ю. Е.

перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

Калинів Р. Б.

медична сестра Сколівської центральної районної лікарні, секретар комісії (за згодою)

^ Члени комісії:

Яремко О. В.

заступник головного лікаря ЦРЛ, голова медичної комісії

(за згодою)

Шутка В. В.

Начальник сектору дільничних інспекторів Сколівського РВ МВС

Буцко О. В.

начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації

Комарницький В. Л.

директор ДЮСШ (за згодою)^ Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від __________2012 р. № _________


ГРАФІК

роботи призовної і медичної комісій

по Сколівському РВК під час осіннього призову юнаків в 2012 році.

з/п

Назва комісії

Місяць

Дата проведення

1

Медична комісія

вересень

4, 11, 18, 25

2

Призовна

комісія

жовтень

2, 09, 16, 23, 30

3

Призовна

комісія

листопад

6, 13, 20, 27Примітка: При зміні графіку роботи членів призовної комісії буде попереджено додатково.


^ Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 3

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від __________ 2012 р. № _________


^ ОСНОВНИЙ СКЛАД

лікарів-спеціалістів районної медичної комісії

1. Комарницька В. Я. . – лікар – офтальмолог

2. Шозда С. І. – лікар – хірург

3. Жолобович Л. О. – лікар – стоматолог


4. Болдіна Г. Л – лікар – терапевт

5. Шолупата М. В. – лікар – психіатр

6. Витвицька М. І. – лікар – невропатолог

7. Витвицький Р. І. – лікар – отоларинголог

8. Галамай Д. М. – лікар-дерматовенеролог


^

РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД


лікарів-спеціалістів районної медичної комісії

1. Іценко В. П. –лікар – хірург

2. Величко Т. І. –лікар - стоматолог


3. Бекесевич В. М. –лікар - терапевт

4. Гаїна В. Л. –лікар – психіатр

5. Паробок Т. П. –лікар – невропатолог


Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 4

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від __________ 2012 р. № _________


ГРАФІК


підтримання громадського порядку на районній призовній дільниці під час проведення відправки призовників на обласний збірний пунктп/п

Дата відправлення на ОЗП

К-сть призовників

1.

05.10.2012 р

10

2.

10.10.2012 р.

5

3.

12.10.2012 р.

9

4.

13.10.2012 р.

10

5.

16.10.2012 р.

3

6.

17.10.2012 р.

4

7.

14.11.2012 р.

7

8.

15.11.2012 р.

2Примітка: Дати відправки призовників на обласний збірний пункт можуть бути змінені, про що буде попереджено додатково.


Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 5

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від __________ 2012 р. № _________


ПЕРЕЛІК

підприємств, організацій, установ району, які повинні

скерувати технічних працівників у Сколівський військомат на призовну комісію.


1. Сколівська централізована бібліотечна установа – з 01.10. 2012 року по 25.11. 2012 року щоденно з 9.00 до 17.00 год.

Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Додаток 6

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від __________ 2012 р. № _________


ГРАФІК

виділення автотранспорту керівниками організацій, підприємств в Сколівський райвійськкомат для доставки призовників на обласний збірний пункт м. Львова.

п/п

Дата відправлення на ОЗП

К-сть призовників

Марка машини

Час виділення автомобіля

Назва підприємства,

що виділяє автотранспорт

1

05.10.2012 р.

10

Автобус

8.00

Відділ освіти

2

10.10.2012 р.

5

УАЗ- фургон пасажирський

8.00

Санстанція

3.

12.10.2012 р.

9

УАЗ- 3151

8.00

Славське ДП ЛГП «Галсільліс»

4.

13.10.2012 р.

10

УАЗ- фургон пасажирський

8.00

ДП «Славське лісове господарство»

5.

16.10.2012 р.

3

ВАЗ-2107

8.00

Центр зайнятості

6.

17.10.2012 р.

4

УАЗ -3151

8.00

НПП «Cколівські Бескиди»

7.

14.11.2012 р.

7

Мікроавтобус

8.00

МП НВК «Імпульс»,

8.

15.11.2012 р.

2

ВАЗ-2107

8.00

Сколівська ветмедицина
РЕЗЕРВВАЗ 2121

8.00

Територіальний центр обслуговування пенсіонерів


РЕЗЕРВ:

ЛВДС «Сколе» МН «Дружба», КП «Сколетеплоенерго», відділ культури, ВАТ «Сколелісторг», райспоживспілка, Сколівська СТ, В. Синьовидненське СТ, Сколівське ДП ЛГП «Галсільліс», філія «Сколівський райавтодор», ДПІ у Сколівському районі, ВАТ «Сколівське кар’єроуправління», Сколівській райфінвідділ, філія Пустомитівського ДРБД-62.


^ Примітка: Паливо-мастильні матеріалами забезпечують організації, які виділяють транспортні засоби.

Час відправки призовників на обласний збірний пункт може бути змінений, про що керівники підприємств будуть попереджені додатково.


^ Керівник апарату

райдержадміністрації І. П. ВАТАГОВИЧ


Завізували:


Перший заступник

голови райдержадміністрації Юрій Андрушків


Заступник голови

райдержадміністрації Володимир Крушельницький


Керівник апарату

райдержадміністрації Іван Ватагович

Головний спеціаліст юридичного

відділу райдержадміністрації Степан Фединишин

Начальник загального відділу

райдержадміністрації Наталія Шустик


Завідувач сектором мобілізаційної

та оборонної роботи Володимир Рибалко


^ ДОВІДКА

про погодження проекту розпорядження

«Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році».


Проект розпорядження розроблено: _____________________________________________

(найменування структурного підрозділу,

____________________________________________________________________________

іншого органу, що є головним розробником)

____________________________________________________________________________

(підстава для розроблення)

та погоджено:

без зауважень

______________________________ _________________ ______________________

(посада) (підпис) (ім`я та прізвище)

(дата візування)


із зауваженнями (пропозиціями),

які враховано

_____________________________________________ ______________________

(посада) (підпис) (ім`я та прізвище)

(дата візування)


із зауваженнями (пропозиціями),

які враховано частково

______________________________ _________________ ______________________

(посада) (підпис) (ім`я та прізвище)

(дата візування)


із зауваженнями (пропозиціями),

які не враховано

______________________________ _________________ ______________________

(посада) (підпис) (ім`я та прізвище)

(дата візування)

Структурні підрозділи райдержадміністрації, її апарату, інші органи, які відповідно до пункту 86 Регламенту райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 серпня 2012 року № 394, вважаються такими, що погодили проект без зауважень.


Завідувач сектором зв’язків

з правоохоронними органами,

мобілізаційної та оборонної

роботи В. Я. Рибалко

«____» ___________ 2012 р.


Голові Сколівської районної

державної адміністрації

Гнатишину М. Я.


^ ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


до проекту розпорядження «Про осінній призов громадян України на строкову військову службу в 2012 році».


1.Обгрутування необхідності прийняття розпорядження:


  • указ Президента України від 31.10.2011 року № 1009/2011 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році».

  • Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу».

- розпорядження голови Львівської ОДА № 100/0/5-12 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році» від 14.02.2012 р.

2. Мета розроблення розпорядження:

- утворити районну призовну комісію;

- утворити районну медичну комісію;

- встановити графік роботи призовної і медичної комісії;

- зобов’язати керівників органів місцевого самоврядування забезпечити явку призовників на призовну комісію в Сколівський РВК;

- встановити керівниками організацій і підприємств району графік виділення автотранспорту для доставки призовників в обласний пункт збору.


Завідувач сектором зв’язків

з правоохоронними органами,

мобілізаційної та оборонної

роботи В. Я. Рибалко


Голові Сколівської районної

державної адміністрації

Гнатишину М. Я.


^ Службова записка


Від: Рибалко В. Я. – завідувача сектором зв’язків з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи


Щодо: Внесення на опрацювання в апарат райдержадміністрації проекту

розпорядження «Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році».


На виконання пункту 86 Регламенту Сколівської районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови від 16 серпня 2012 року № 394 прошу затвердити підготовлений проект розпорядження «Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році» як такий, що опрацьований в апараті райдержадміністрації.


Додатки:

  1. Пояснювальна записка.

  2. Довідка про погодження проекту розпорядження з візами керівників структурних підрозділів, які погодили проект.

3. Додатки до проекту розпорядження


Завідувач сектором зв’язків з

правоохоронними органами,

мобілізаційної та оборонної

роботи _____________________ В. Я. РибалкоПохожие:

Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження 29 серпня 2013 р м. Сколе №200 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2013 році
України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2013 році”, а також розпорядження голови Львівської...
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №75 м. Сколе Про весняний призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році
України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році”, а також розпорядження голови Львівської...
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «15» серпня 2012 р. №542
Про організацію і проведення призову громадян 1987–1994 р н на строкову військову службу в 2012 році
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРішення від 2012 року Про затвердження Програми проведення заходів допризовної підготовки, патріотичного виховання молоді та призову громадян району на строкову військову службу на 2013 рік
Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconПоложення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом
Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову...
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 01. 12. 2011 №433 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у квітні-травні та жовтні листопаді 2012 року»
Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1987 1994 років народження у жовтні – листопаді...
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРішення Доповідач, час Про проведення чергового призову громадян України строкову військову службу у жовтні листопаді 2012 року Богатирьов Г. О
Про проведення чергового призову громадян України строкову військову службу у жовтні – листопаді 2012 року
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРішення від 26 грудня 2007 року Про затвердження Програми підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2008 році на території Бахмацького району
Керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 20 листопада...
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРішення від 23 грудня 2008 року Про Програму підготовки та проведення приписки до призовної дільниці та призову громадян на строкову військову службу у 2009 році на території Бахмацького району
Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозицію райдержадміністрації від 15 грудня...
Розпорядження 15. 08. 2012 р м. Сколе №393 Про осінній призов громадян України на строкову військову службу у 2012 році iconРішення від № м. Дружківка Про заходи щодо підготовки та проведення весняного 2012 року призову громадян 1987-1994 років
Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов