Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") icon

Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл" („Джура")НазваниеПро підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл" („Джура")
Дата конвертации29.11.2012
Размер59.26 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

02.07.2009 № 619

Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл" („Джура")


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2009 року №267 і з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу та формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров'я школярів 22 - 24 травня 2009 року в м. Києві проведений Всеукраїнський зліт юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл" („Джура").

Відповідно до протоколів суддівської колегії


НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл" („Джура") (далі - гра) за результатами загального заліку та нагородити грамотами Міністерства освіти і науки України:

за І Місце

рій «Мудрі сіроманці», Миколаївська область (виховник Тур Л.П., керівник Трощенко В.О.);

за II місце

рій «Волинські яструби», Волинська область (виховник Попович Ю.В., керівник Климчук О.А.);

рій «Полтавський кіш», Полтавська область (виховник Курінний А.М., керівник Дзюба Р.Д.);

за III місце

рій «Реєстровці», Донецька область (виховник Фурманюк В.Ф., керівник Страшная Г.Ю.);

рій «Нова Січ», Тернопільська область (виховник Воротилко С.М., керівник Паньків А.Б.);

рій «Хотинські козаки», Чернівецька область (виховник Мітасов А.Ю., керівник Єфременко І.О.).


^ 2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам
управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської
міських держадміністрацій:


  1. Узяти до відома зведений підсумковий протокол та інформацію про підсумки проведення гри, що додаються.

  2. Довести наказ до відома заінтересованих керівників навчальних закладів і вжити заходів щодо морального та матеріального заохочення керівників переможців.

^ 2.3. Продовжити роботу щодо залучення учнівської молоді до
зазначеної гри та проведення її регіональних етапів.3. Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської
молоді (Матющенко О.К.):


3.1. До 1 вересня 2009 року подати відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Положення дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 25.12.2003 №855.

3.2 До 1 жовтня 2009 року розробити методичні рекомендації щодо проведення 1-го (районного, міського) і 2-го (регіонального, відбіркового - в Автономній Республіці Крим, обласний, Київський та Севастопольський міський) етапів гри.


МіністрІ.О.Вакарчук

4 . Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра
Полянського П.Б.


Додаток до наказу Міністерства

освіти і науки України

від 02.07.2009 № 619


ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців - активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»)


Відповідно до Положення дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл" (,Джура"), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 25.12.2003 № 855, та наказу МОН України від 23.03.2009 р. №267 і з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу й формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров'я школярів 22-24 травня 2009 року в м. Києві (Деснянський район, селище Биківня) відбувся Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») (далі - гра).

Гра проводилася Міністерством освіти і науки України спільно з Радою Українського козацтва при Президентові України та Міжнародною благодійною установою «Центр Національного Відродження». До організації та проведення гри широко були залучені інші державні та громадські організації: Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Київська міська державна адміністрація, молодіжна організація «Пласт - Національна скаутська організація України», Спілка української молоді в Україні інші. Спільними зусиллями було проведено великий об'єм роботи. Працювали Головний та обласні штаби гри, проводилися місцеві відбіркові змагання.

Учасниками гри були представники рої з 24-х областей України та 10 роїв м. Києва. Всього у грі взяли участь 340 чоловік. Рої складались із 8-ми джур, виховника та керівника. Кожен рій мав свою атрибутику та стилізовану назву.

Змагання починалися з моменту реєстрації: на конкурс. Рої подали звіти про виконання завдань, що відповідають ідейним принципам лицарства «Служити Богові, Батьківщині, ближнім».

Всього програмою гри було передбачено десять конкурсів та етапів: конкурс звітів про виконане завдання, народна боротьба «Нахрест», смуга перешкод, стрільба, інтелектуально-екстремальна (з використанням методик гри «Квест») гра «Пластун», теренова гра, гра «Відун» (у форматі гри «Брейн-ринг»), творчо-мистецький звіт «Ватра» (концерт «У колі друзів»), бівак (таборування), «Впоряд» (стройова підготовка).

^ Гра проводилась на різних майданчиках: у лісопарковій зоні селища Биківня Деснянського району, Софіївській та Михайлівській площах, Майдані Незалежності м. Києва.

Заключним етапом гри було святкування 360-ліття Української козацької держави.

За підсумками гри найкращі результати показали рій «Мудрі сіроманці» (Миколаївської обл..), друге місце посіли рої «Волинські яструби» (Волинської обл..) і «Полтавський кіш» (Полтавської обл.), третє - «Реєстровці» (Донецької обл.), «Нова Січ» (Тернопільської обл.) та «Хотинські козаки» (Чернівецької обл.). Ці рої нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України.

Рої «Мудрі сіроманці» (Миколаївської обл..), «Волинські яструби» (Волинської обл..) та «Реєстровці» (Донецької обл.) крім грамот Міністерства освіти і науки України були нагороджені кубками та цінними призами, джури цих роїв - дипломи Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а виховники - грамотами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.


Гра з новою силою показала прагнення підростаючого покоління дбайливо ставитись до духовності та культури власного народу, стати поколінням справжніх патріотів - молодих захисників України.

Своєрідна козацька педагогіка віднедавна стала об'єктом наукового вивчення та поширюється у багатьох навчальних закладах.

Високо оцінив проведення гри і Президент України у своєму вітанні учасникам Всеукраїнського фіналу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва „Сокіл"(,Джура"):

«Національно свідома, патріотично налаштована молодь - це надія України, запорука її достойного майбутнього.

Упевнений, що духовний і фізичний гарт, набутий під час змагань, допоможе вам зробити правильний вибір у житті, стати гідними синами і дочками Батьківщини, здатними відповідати за її долю.

Сподіваюсь, що гра «Сокіл» («Джура») буде й надалі розвиватися й здобувати популярність, що до неї долучатиметься дедалі більше українських юнаків і дівчат».Похожие:

Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconНаказ №162 Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Українського козацтва «Джура 2011»
«Сокіл» («Джура») Українського козацтва «Джура – 2011», відповідно до листа управління освіти І науки Вінницької облдержадміністрації...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconПротокол Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") Українського козацтва „ Джура-2010"

Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconНаказ №297 Про проведення оздоровчого Всеукраїнського зльоту учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри „Сокіл" („Джура") Українського козацтва „Джура 2010"
Міністерства освіти і науки від 30. 12. 2009 №1246, з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconНаказ №926 Про підсумки ІІІ (Всеукраїнського) етапу дитячо-юнацької військово патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Відповідно до наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 04. 07. 2012 №779 «Про проведення ІІІ (Всеукраїнського)...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconНаказ №918 Про підсумки ІІІ (Всеукраїнського) етапу дитячо-юнацької військово патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Відповідно до наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 04. 07. 2012 №779 «Про проведення ІІІ (Всеукраїнського)...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconПлан роботи міського штабу підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»)
...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconПоложення І всеукраїнських юнацьких змагань «Джура»
Положення дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), Затвердженої Наказом Міністерства...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconПоложення І всеукраїнських юнацьких змагань «Джура»
Положення дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), Затвердженої Наказом Міністерства...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconПро проведення І районного (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл" („Джура") у 2013 році
Сокіл” („Джура”) (наказ монмолодьспорт від 13. 06. 2012 №687, зареєстрований Міністерством юстиції України 03. 07. 2012 року за №1094/21406)...
Про підсумки проведення Всеукраїнського зльоту юних краєзнавців-активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва „Сокіл\" („Джура\") iconІ всеукраїнські юнацькі змагання «Джура» Умови змагань. Опис видів змагань
Використовувати слід навчально-методичний посібник «Муштровий впоряд дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл»...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов