Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, icon

Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади,НазваниеНаказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади,
Дата конвертации06.12.2012
Размер91.61 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ


Н А К А З      1. № 672/831/623/120Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві

питань забезпечення перевезення юстиції України

організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р.

в табори відпочинку та інші оздоровчі за № 1064/9663

заклади, а також проведення туристичних

та екскурсійних подорожей (поїздок)


На виконання Указу Президента України від 20 травня 2004 року N570/2004 "Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом", з метою забезпечення безпеки перевезень організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок)


Н А К А З У Є М О:


1. Затвердити Порядок взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) (далі - Порядок), що додається.


2. Керівникам відповідних структурних підрозділів Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді довести наказ до відома підпорядкованих регіональних органів виконавчої влади, керівників навчальних та оздоровчих закладів, перевізників, які здійснюють автомобільні пасажирські перевезення.


3. Територіальним органам вищезазначених міністерств забезпечити координацію при вирішенні питань щодо організації перевезення організованих груп дітей відповідно до цього Порядку.


4. Державному департаменту автомобільного транспорту Міністерства транспорту України (Закіров Є.О.) подати цей наказ у встановленому порядку до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.


5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра транспорту України Кроля С.С., заступника Міністра внутрішніх справ України Присяжнюка А.Й., заступника Міністра освіти і науки України Богомолова А.Г. та заступника Міністра України у справах сім'ї, дітей та молоді Кияницю З.П.


Міністр транспорту України Г.М.Кирпа


Міністр внутрішніх справ України М.В.Білоконь


Міністр освіти і науки України В.Г.Кремень


Міністр України у справах

сім'ї, дітей та молоді В.І.Довженко


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства транспорту України,

Міністерства внутрішніх справ України,

Міністерства освіти і науки України,

Міністерства України у справах сім'ї,

дітей та молоді

27.07.2004 № 672/831/623/120


ЗАРЕЄСТРОВАНО

в Міністерстві юстиції України

30 серпня 2004 р.

за № 1064/9663


^ ПОРЯДОК

взаємодії з питань забезпечення перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади,

а також проведення туристичних та екскурсійних

подорожей (поїздок)


1. Загальні положення


1.1. Цей Порядок визначає процедуру взаємодії центральних та регіональних органів виконавчої влади при організації перевезення організованих груп дітей на оздоровлення в табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) з метою забезпечення їх безпеки під час здійснення цих поїздок.


1.2. На регіональному рівні територіальні органи Міністерства транспорту України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді забезпечують координацію діяльності

та вирішення всіх питань, пов'язаних з перевезенням організованих груп дітей, у межах їх компетенції. Питання, які не є компетенцією територіальних органів, вирішуються зазначеними центральними органами виконавчої влади за поданням їх територіальних органів.


1.3. Поняття, що вживаються в цьому Порядку, мають таке значення:

графік руху - відомості про час і послідовність виконання рейсу;

замовник транспортних послуг - юридична або фізична особа, яка замовляє транспортні послуги;

організована група дітей - належно впорядкована група (певна кількість) дітей, які здійснюють спільну поїздку автобусом за певним маршрутом;

пасажирський перевізник - суб'єкт підприємницької діяльності, який відповідно до законодавства та одержаної ліцензії надає послуги за договором про перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування;

розклад руху - сукупність графіків руху автобусів за маршрутом перевезення дітей.


^ 2. Порядок взаємодії


2.1. Під час підготовки перевезень організованих груп дітей у табори відпочинку та інші оздоровчі заклади, а також проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) органи Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді повідомляють відповідні підрозділи Державтоінспекції МВС України з метою вжиття заходів щодо посилення нагляду за рухом на маршрутах перевезень та вирішення питання про супроводження колон автобусів спеціальними транспортними засобами.


2.2. Перевезення організованих груп дітей здійснюється пасажирськими перевізниками в порядку, визначеному Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року N176 (із змінами і доповненнями), за умови, коли є у перевізника ліцензія.


2.3. Замовник транспортних послуг не пізніше ніж за 15 днів повідомляє пасажирського перевізника щодо здійснення перевезення організованих груп дітей.


2.4. Перевізник не пізніше ніж за 10 днів до здійснення перевезень подає письмове звернення до автотранспортного управління для отримання дозволу на перевезення організованих груп дітей за формою та в порядку, встановленому Міністерством транспорту України та Міністерством освіти і науки України, відповідно до пункту 48 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року N 176.


2.5. Пасажирський перевізник не пізніше ніж за 3 дні повідомляє територіальний підрозділ Державтоінспекції МВС України про початок перевезення організованої групи дітей, представляє схему маршруту та розклад руху автобусів для погодження та повертає замовнику транспортних послуг на затвердження.


2.6. Видачу дозволів на перевезення організованих груп дітей на відпочинок у міжобласному і в міжнародному сполученні автотранспортні управління погоджують з Міністерством транспорту України.


2.7. Для перевезення організованих груп дітей пасажирські перевізники виділяють водіїв, які мають посвідчення водія відповідної категорії та стаж керування автобусом більше трьох років, пройшли періодичний медичний огляд, мають медичну довідку встановленого зразка, забезпечують проходження щозмінного передрейсового медичного огляду відповідно до вимог спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України і Міністерства внутрішніх справ України від 05.06.2000 N 124/345 "Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18.07.2000 за N 435/4656, та пройшли інструктаж щодо правил і порядку безпечного перевезення організованих груп дітей.

Перевезення дітей дозволяється тільки в автобусах середньої та великої місткості, які пройшли передрейсовий технічний огляд, і здійснюється тільки у світлу пору доби та за сприятливих умов.


2.8. Замовник транспортних послуг і пасажирські перевізники:

визначають маршрут перевезення організованих груп дітей, як правило такий, яким уже здійснюються регулярні автобусні перевезення;

встановлюють зупинки автобуса:

технічні - одна на перші 50 кілометрів і не менше однієї – на кожні наступні 100 кілометрів маршруту;

для відпочинку - на 5 хвилин через кожну годину руху і на 30 хвилин - через кожні 5 годин руху (допускається поєднання 30-хвилинного відпочинку з перервою на обід;

для приймання їжі - через 3-5 годин руху;

для ночівлі;

складають схему маршруту;

складають розклад руху автобуса.


2.9. Замовник транспортних послуг:

до початку перевезення складає список дітей у трьох примірниках (для пасажирського перевізника, замовника транспортних послуг і керівника групи);

допускає до поїздки дітей, які зазначені у списках і не мають протипоказань для далеких переїздів за станом здоров'я;

призначає на кожну групу з десяти дітей керівника, відповідального за супроводження їх під час поїздки, а на групу з тридцяти дітей - медичного працівника та проводить інструктаж про правила поведінки і техніки безпеки;

керівник групи проводить бесіду з дітьми, ознайомлює їх з правилами поведінки і техніки безпеки під час поїздки.


2.10. Керівники У(В)ДАІ ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях, м. Севастополі для прийняття рішення про супроводження автобусів з організованими групами дітей патрульними автомобілями ДАІ повідомляють про це Департамент ДАІ МВС України із зазначенням часу початку руху, маршруту, умов руху і супроводження, контактних телефонів замовника транспортних послуг, відповідального за перевезення та пасажирського перевізника.


2.11. Територіальні підрозділи Державтоінспекції МВС України, не пізніше ніж за одну добу до початку перевезення, проводять перевірку технічного стану автобусів, призначених для перевезення організованих груп дітей та відповідність усієї документації на ці перевезення.

У разі виявлення технічних несправностей або порушень, які не можуть бути усунені на місці, забороняють такі перевезення з обов'язковим інформуванням автотранспортного управління, місцевих органів Міністерства освіти і науки України та пасажирського перевізника.


2.12. До забезпечення супроводження організованих груп дітей залучаються екіпажі у складі найбільш досвідчених та підготовлених працівників ДАІ МВС України після ретельних та детальних інструктажів щодо суворого дотримання ними правил дорожнього руху, вибору безпечної швидкості руху, особливостей маршруту та забезпечення в цілому високого рівня безпеки під час супроводження.


2.13. Екіпажам патрульних автомобілів ДАІ МВС України забороняється під час супроводження змінювати маршрут руху і здійснювати обгін колоною будь-яких транспортних засобів.


2.14. Супроводження автобусів з організованими групами дітей здійснюється тільки територією обслуговування, у світлу пору доби і за сприятливих погодних умов, з увімкненими спеціальними світловими сигнальними пристроями із світловим сигналом синього кольору, а в разі необхідності - звуковим сигнальним пристроєм.


2.15. Призначені замовником транспортних послуг для супроводження дітей особи повинні проходити спеціальний інструктаж щодо забезпечення перевезення дітей автобусами. Інструктаж проводиться посадовою особою, яка відповідає за забезпечення

безпеки дорожнього руху або експлуатацію транспортних засобів, які належать пасажирському перевізнику.


2.16. Перевізник повинен забезпечити екіпаж автобусу телефонним зв'язком та телефонами чергових Департаменту ДАІ МВС України, Міністерства транспорту України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді та чергових частин У(В)ДАІ ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях, м. Севастополі за маршрутом їх руху.


2.17. У разі виникнення надзвичайних подій або дорожньо-транспортних пригод водій повинен повідомити про це територіальним підрозділам Державтоінспекції, а в разі затримки в русі, несвоєчасного прибуття або технічної несправності автобуса водій сповіщає про це пасажирського перевізника, замовника транспортних послуг або автотранспортне управління.

Пасажирський перевізник повинен мати резервні транспортні засоби та організувати вивезення дітей у разі виникнення позаштатних ситуацій.


2.18. Пасажирський перевізник інформує обласне автотранспортне управління про завершення перевезень дітей.


2.19. Територіальні органи Міністерства транспорту України, Державтоінспекції МВС України, Міністерства освіти й науки України та Міністерства України в справах сім'ї, дітей та молоді один раз на місяць здійснюють спільні перевірки стану перевезень організованих груп дітей.


Директор Департаменту розвитку

та координації транспортних

систем Мінтрансу України Г.М.Легенький


Начальник Департаменту

Державної автоінспекції

МВС України Г.В.Георгієнко


Директор Департаменту

економіки та фінансування

Міносвіти України П.М.Куліков


Начальник Відділу

організації оздоровлення,

відпочинку та дозвілля

Мінсім'їдітимолодь України В.Г.ОсадчаПохожие:

Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconГігієнічні вимоги до умов перевезення залізничним транспортом організованих дитячих колективів
України, гарантованого рівня обслуговування організованих груп дітей під час перевезення залізничним транспортом в тому числі на...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconНаказ №112 Про затвердження дозволу на перевезення організованих груп дітей в межах області на відпочинок та оздоровлення, в туристичні подорожі та екскурсії
«Про дотримання вимог нормативно-інструктивних документів щодо перевезення організованих груп дітей на відпочинок та оздоровлення,...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconРішення виконавчого комітету Броварської міської ради від № Порядок підбору та направлення дітей міста Бровари до закладів відпочинку та оздоровлення
Направлення дітей на оздоровлення та відпочинок здійснюється до закладів оздоровлення та відпочинку з метою удосконалення організації...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconРішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 14 травня 2013 року №202 Порядок підбору та направлення дітей міста Бровари до закладів відпочинку та оздоровлення
Направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до закладів оздоровлення та відпочинку здійснюється з метою удосконалення організації...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconНаказ №8 Про перевезення організованих груп дітей на відпочинок, оздоровлення в туристичні подорожі та екскурсії
Відповідно листа Головного управління освіти І науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 08. 12. 2011р. №32/213 «Про...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconНаказ №27 Про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2011 році
«Про районну Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки», відділом освіти було організовано оздоровчу кампанію 2011...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconНаказ Державної митної служби України від 4 серпня 2004 року n 566 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
Про приєднання України до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення (котіф), І для організації взаємодії залізниць І митних...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconНаказ Державної митної служби України від 4 серпня 2004 року n 566 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
Про приєднання України до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення (котіф), І для організації взаємодії залізниць І митних...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconНаказ №11 Про затвердження Порядку складання і виконання розпису районного бюджету
Міністерстві юстиції 02. 07. 2004 за №820/9419, від 29. 12. 2004 №845, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 19. 01. 2005за №57/10337...
Наказ №672/831/623/120 Про затвердження Порядку взаємодії з Зареєстровано в Міністерстві питань забезпечення перевезення юстиції України організованих груп дітей на оздоровлення 30 серпня 2004 р в табори відпочинку та інші оздоровчі за №1064/9663 заклади, iconПоложення про дитячий оздоровчий заклад від 05. 02. 2004 р пришкільні табори на базі 34 знз району, в яких оздоровити влітку 2009 року 4510 дітей (59%): І зміна з 26. 05. по 08. 06. 2009 р. ( з дворазовим харчуванням в розмірі
На виконання Закону України „Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей ”, та наказу управління освіти і науки облдержадміністрації...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов