Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» icon

Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз»НазваниеПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Дата конвертации10.06.2013
Размер43.35 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу


від «21» квітня 2008 рокуПОЛОЖЕННЯ

про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз»


1. Це Положення розроблено відповідно до Принципів підготовки Заявок на фінансування за рахунок коштів Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 8-му Раунді та визначає порядок організації та діяльності Групи з розробки проекту Заявки від України (надалі – ГРЗ) до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією для отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні».


2. ГРЗ утворюється з метою:

- розробки проекту Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією для отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні» згідно Стратегії Заявки.

- подання на затвердження Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (надалі – НР) проекту Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією для отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні».


3. Діяльність ГРЗ починається з моменту затвердження її персонального складу НР та завершується з моменту прийняття остаточного рішення Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією щодо Заявки від України


4. ГРЗ очолює її Голова, який обирається з числа членів ГРЗ на першому засіданні.


5. ГРЗ утворюється з числа представників національних та міжнародних експертів з питань профілактики, лікування туберкульозу та ВІЛ-асоційованого туберкульозу, догляду та підтримки, моніторингу та оцінки, фінансового менеджменту, проведення закупок та тендерних принципів у сфері охорони здоров’я, а також представників Основного(-их) реципієнта(-тів). Членам ГРЗ бажано мати досвід з написання Заявок для отримання грантів.


6. У разі необхідності ГРЗ може залучати до своєї роботи додаткових експертів.


7. Кожний член ГРЗ є відповідальним перед Головою ГРЗ за написання окремого(-их) розділу(-ів) проекту Заявки від України відповідно до своєї експертизи, координуючи свої дії з іншими членами ГРЗ та Основним реципієнтом(-тами).


8. Члени ГРЗ у своїй роботі керуються цим Положенням, Формою Заявки для фінансування до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та Планом розробки проекту Заявки від України (план додається).


9. Члени ГРЗ беруть участь у її роботі на громадських засадах. Час роботи членів ГРЗ оплачується за їх місцем основної роботи.


10. Технічне забезпечення роботи ГРЗ здійснюється її Секретаріатом.


11. Відповідно до Стратегії Заявки, ГРЗ забезпечує:

- узагальнення пропозицій, які відібрані Групою Технічного Оцінювання та затверджені НР;

- визначення сфер, які не охоплені пропозиціями поданими для формування Заявки від України;

- розроблення структури Заявки від України, яка включає пріоритетні напрямки, потреби, пропорції бюджету між основними компонентами та ключовими показниками Заявки від України;

- підготовку тексту проекту Заявки від України з детальним робочим планом та бюджетом на перші два роки реалізації гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією;

- ознайомлення з проектом Заявки від України всіх зацікавлених сторін;

- представлення остаточного проекту Заявки від України на засіданні НР;

- процедуру підписання членами НР.


Додаток до пункту 8

Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією для отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»

^ План розробки

проекту Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби

зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз»


16 травня – 28 травня 2008 року

1. ГРЗ узагальнює пропозиції, які відібрані Групою Технічного Оцінювання та затверджені НР відповідно до Стратегії Заявки та визначає сфери, які не охоплені цими пропозиціями.

2. ГРЗ розробляє структуру Заявки від України, керуючись Стратегією Заявки, яка включає пріоритетні напрямки, потреби, пропорції бюджету між основними компонентами та ключовими показниками Заявки.

3. Члени ГРЗ готують розділи Заявки відповідно до своєї експертизи.

  1. 4. ГРЗ готує консолідований проект Заявки для її розгляду всіма зацікавленими сторонами та розсилає проект документу.


3 червня 2008 року

5. Представлення проекту Заявки на зустрічі усіх зацікавлених сторін.


4 – 16 червня 2008 року.

6. ГРЗ збирає усі коментарі зацікавлених сторін та вносить відповідні зміни у проект Заявки від України.

7. ГРЗ розробляє детальний робочий план та бюджет на перші два роки реалізації гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

8. ГРЗ готує остаточний проект Заявки від України з робочим планом та бюджетом та розсилає членам НР та розміщує остаточний проект на веб - сайтах для огляду.


23 червня 2008 року

9. ГРЗ представляє остаточний проект Заявки від України на засіданні НР для огляду, обговорення та затвердження.


26 червня 2008 року

10. У разі необхідності ГРЗ корегує текст Заявки від України у відповідності з коментарями членів НР.

11.ГРЗ забезпечує процедуру підписання Заявки від України.


27 червня 2008 року

12. ГРЗ відсилає електронну копію Заявки від України на 8 Раунд до Глобального Фонду в Женеві.

13. ГРЗ висилає зазначену кількість друкованих підписаних копій Заявки на 8 Раунд від України до ГФ, користуючись послугами компанії DHL.
Похожие:

Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Ом, туберкульозом та малярією у 8-му Раунді та визначає порядок організації та діяльності Групи з розробки проекту Заявки від України...
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconПоложення про Групу Технічного Оцінювання щодо забезпечення підготовки Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconПоложення про Групу Технічного Оцінювання щодо забезпечення підготовки Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 Раунді по компоненту «туберкульоз»
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 Раунді на отримання фінансування програми «Подолання епідемії віл/сніду в Україні»
Затверджено рішенням Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню віл/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconПоложення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією на отримання фінансування програми «Подолання епідемії туберкульозу в Україні»
Затверджено рішенням Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню віл/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconКонкурс на відбір Основних реципієнтів гранту Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом І малярією на участь у 9 Раунді по компоненту "туберкульоз"
Глобальний Фонд для боротьби зі снід, туберкульозом та малярією (далі гф) 1 жовтня 2008 року оголосив про початок прийому Заявок...
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconКонкурс на відбір Основних реципієнтів гранту Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом І малярією на участь у 9 Раунді по компоненту "туберкульоз"
Глобальний Фонд для боротьби зі снід, туберкульозом та малярією (далі гф) 1 жовтня 2008 року оголосив про початок прийому Заявок...
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconСтратегія заявки до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» Обґрунтування вибору пріоритетів для Заявки
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconСтратегія заявки до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 9 Раунді по компоненту «туберкульоз» Обґрунтування вибору пріоритетів для Заявки
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Положення про Групу з розробки проекту консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 Раунді по компоненту «туберкульоз» iconПорядок подання пропозицій для формування Заявки України до Глобального фонду для боротьби зі снідом, туберкульозом та малярією у 8 раунді по компоненту «туберкульоз»
Затверджено рішенням Національної ради з питань протидії туберкульозу та віл-інфекції/сніду
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов