§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» icon

§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом»Название§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом»
Дата конвертации06.03.2013
Размер64.87 Kb.
ТипРегламент
скачать >>>

Регламент Конкурсу

на здобуття Польсько-yкраїнської премії Асоціації польських журналістів

 

                                                                        § 1.                                                                        

1. У Конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом», можуть брати участь українські журналісти, що відзначаються залученням у суспільні або громадські справи, незалежно від організаційної приналежності або відсутність такої приналежності.

2. Конкурс організовує Асоціація польських журналістів.

3. Конкурс співфінансується із коштів програми Підтримка демократії фінансованої в рамках програми польського співробітництва з метою розвитку  Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 р., відповідно до проекту «Співробітництво і підтримка організацій журналістів в Україні».


§ 2.

1. На Конкурс можна подати матеріали, опубліковані в українській пресі, радіо, телебаченні та Інтернеті в період з 1 серпня 2011 року по 30 серпня 2012 р.

2. Заявка може включати не більше трьох публікацій одного автора. Літописи журналів будуть розглядатися тільки у виняткових випадках, а цикл може включати до трьох окремих епізодів.

3. Поданий матеріал повинен представляти відрізок суспільного або громадського життя в Україні, в його позитивному або негативному аспекті.

4. Для участі в конкурсі необхідно подати заявку на участь (її може подати автор/автори, а також  редакція преси, радіо, телебачення або Інтернету) із заявою автора/авторів стосовно авторських прав (Додаток до Регламенту) та додатками, зазначеними в частині 7.

5. Термін подачі заявок закінчується 7 вересня 2012 року. Про дійсність подання заявки вирішує дата отримання заявки.

6. Заявку слід послати на таку адресу:

Національна спілка журналістів України – НСЖУ

 

Хрещатик 27 А,

01001 Київ,

Україна

http://nsju.org

 

Ці організації негайно передають усі заявки Асоціації польських журналістів.

7. Заявку слід подати у шести примірниках, з додатком 6 примірників газетних вирізок, або 6 примірників дисків CD / DVD.

8. Газетні вирізки і диски слід означити датою і місцем публікації та тривалістю запису і вони можуть містити тільки роботи, подані на конкурс.

9. Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу. Умовою прийняття роботи є її творчий (авторський) характер.

10. Заявки, які не відповідають формальним умовам, розглядатися не будуть.

11. Подані матеріали не повертаються.

 

§ 3.

1. Призами Асоціації польських журналістів нагороджує Головне журі, що складається з представників Асоціації польських журналістів (Аґнешка Ромашевська Ґузи, Збіґнев Ритель) та організацій-партнерів: Національної спілки журналістів України (НСЖУ) (Сергій Томіленко, Олексій Бойко) і Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ) (Ольга Падерякова, Сергій Штурхтеский).

2. Кожна організація, названа у частині 1, призначає по двох членів Головного журі.

3. Функцію Голови Головного журі обіймає один із двох членів Журі, призначений раніше Асоціацією польських журналістів.

4. Участь в Головному журі є безкоштовна і має почесний характер.

5. Члени Головного журі мають право подати на Конкурс публікації, на свій розсуд, додатково, крім поданих авторами та редакціями.

6. Рішення Головного журі не підлягають оскарженню.

7. Оскільки після нагородження виявиться, що поданий матеріал порушує авторські права третіх осіб або подання заявки відбулося за порушенням чинного законодавства, Головне журі може відібрати приз. У такому випадку приз підлягає відшкодуванню.

 

 

§ 4.

1. Матеріали, подані на Конкурс, оцінюються за такими критеріями:

 

1) ретельність, зокрема розділення інформацій від оцінок та коментарів, так щоб адресат міг без проблем розрізнити, що є фактом а що інтерпретацією та оцінкою, а також – у випадку контроверзи – міг ознайомитись з усіма позиціями, представленими на засадах неупередженості;

2) інформаційна цінність, тобто передавання комунікативно інформацій на основі надійних і ретельно перевірених джерел, дотримання точності термінології і представлення в ширшому контексті представленої інформації або проблеми,

3) формальні якості, тобто якості стилю і мови, або розповіді чи звукового змалювання фільму, чітких формулювань, логіки аргументів і стислості, але без ігнорування суттєвих для теми фактів і обставин.

 

2. Роботи журналістів мають бути присвячені боротьбі за демократію: відстоюванню  свободи слова, розвитку самоврядування, подолання корупції, встановлення прозорості в урядуванні тощо, відстоюванні прав людини тощо.

3. Оцінюючи подані матеріали під оглядом критеріїв наведених у частині 1, Головне журі бере також до уваги це, чи у них є шанси ініціювати зміни в сприйнятті свободи слова серед громадян України, та їх роль в побудові сильного громадянського суспільства в Україні.

 

§ 5.

1. Результати Конкурсу будуть оприлюднені 8.10.2012 р. Церемонія нагородження відбудеться на конференції у Варшаві 16.10.2012 р.

2. Нагороджені конкурсні роботи будуть опубліковані на веб-сайті Асоціації польських журналістів, у журналі «Форум журналістів» і на сайтах організацій-партнерів Асоціації польських журналістів.

 

§ 6.

1. У рамках Конкурсу будуть присуджені наступні призи:

 

Головний приз  – 3 300 zł

 

Приз за друге місце – 2 200 zł

 

Приз за третє місце – 1 100 zł

 

2. У разі присудження призу за матеріал створений колективно, його виплата відбувається опісля подання письмової заяви авторів з зазначенням творчого внеску, вираженому у відсотках.

3. Від суми виплачуваних призів буде відраховано суму податку за ст. 30 частина 1 пункт 2 закону від 26 липня 1991 року про прибутковий податок з фізичних осіб (Законодавчий вісник від 2010 року, № 51, позиція 307, з пізнішими змінами).

 

§ 7

1. Подання заявки на Конкурс є однозначне з прийняттям цього Регламенту.

2. Неотримання призу в Конкурсі  не дає права на будь-які претензії до Асоціації польських журналістів, чи партнерських організацій, зазначених в § 3.

3. Асоціація польських журналістів та партнерські організації, зазначені в § 3, не несуть відповідальності за можливе порушення учасниками Конкурсу прав третіх осіб (у цьому авторські права або майнові права) або іншого роду правопорушення учасників.

 

§ 8

1. Додаткову інформацію про конкурс можна знайти на сайтах: http://nmpu.org.uahttp://www.nsju.org та за такими адресами електронної пошти: profpres@gmail.com  і admin@nsju.org

2. У питаннях, які не ввійшли в Регламент застосовується Цивільний кодекс та інші загальні положення польського законодавства.

3. Регламент набирає чинності з 26 червня 2012 року.


Спонсором нагород є програма Підтримка демократії  фінансована в рамках програми польського співробітництва з метою розвитку  Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 р.


^ ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
У КОНКУРСІ НА ЗДОБУТТЯ ПОЛЬСЬКО-YКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ
АСОЦІАЦІЇ ПОЛЬСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ


 

                                  

 

Роботу подає (викреслити зайве): 


………..…………………………………(журналіст)

 

…………………………………….…… (редакція)

 

^ Дані автора:

Ім’я та прізвище

 

 

Адреса

 

 

Електронна пошта

 

 

Контактний телефон

 

 

Місце роботи

 

 

 

^ Дані редакції, що подає роботу:

 

Назва

 

 

Адреса

 

 

Відділ

 

 

Редактор

 

 

Телефон

 

 

Факс

 

 

Електронна пошта

 

 

 

* У випадку зміни адреси та контактних даних, названих у заявці участі, учасникові Конкурсу необхідно негайно поінформувати про це, у письмовій формі, організатора і подати нову адресу і контактні дані.Похожие:

§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconЗаявка на участь у конкурсі на здобуття польсько-yкраїнської премії асоціації польських журналістів

§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconРішення про вступ до Асоціації уповноважений приймати. Таке рішення прийнято 201 року. Належним чином засвідчена копія додається
Просимо прийняти (надалі Банк) до Асоціації «Незалежна асоціація банків України» (надалі Асоціація) в якості члена Асоціації
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconПоложення про вступні та членські внески до Асоціації зовнішньої реклами України
Члени Асоціації зовнішньої реклами України (надалі – Асоціації) зобов'язані своєчасно та в повній мірі сплачувати членські внески....
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconЗагальна характеристика роботи мета І завдання досліджень
Реферат роботи представленої на здобуття премії Президента України для молодих вчених за 2012 рік
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconПравила про оголошення конкурсу на здобуття стипендій Президента України та стипендій нан україни для молодих вчених
Участь у конкурсі на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених можуть взяти наукові співробітники, які мають вчений...
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconПротокол Конференції учасників №18 від 24 листопада 2010 року Президент Асоціації „Дніпровський Банківський Союз В. В. Косюга
Хартія корпоративної етики банківських працівників та установ, надалі Хартія – документ, включаючий в себе основні загальноприйняті...
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconНа здобуття щорічної премії президента україни для молодих учених опис праць, що входять до складу циклу «Оніми в літературній мові українського народу»
Монографія «Стилістика онімів в українських мас-медіа» (К. Впц «Київський університет», 2010. – 270 с.)
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconЗаявка на участь у конкурсі для журналістів на тему "Чиста енергія – вибір майбутнього"
Контактна інформація автора (адреса електронної пошти, номер тел. (моб та роб.))
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconАнкета для участі в конкурсі «Ґендер для журналісток І журналістів»
Чи зможете Ви вільно відвідувати тричі на рік офіційні сесії авторок/-ів збірника?
§ у конкурсі на здобуття премії Асоціації польських журналістів, що надалі іменуватиметься «Конкурсом» iconПоложення про регіональну літературну премію їм. Олексія Стаханова Цілі і завдання конкурсу на здобуття літературної премії ім. Олексія Стаханова
О. Г. Стаханова, про шахтарів і всіх послідовників Стахановського трудового почину
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов