Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ icon

Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. КиївНазваниеПостанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ
Дата конвертации17.10.2013
Размер57.31 Kb.
ТипПостанова
скачать >>>

РАДА ПРОФСПІЛКИ

ЗАЛІЗНИЧНИКІВ І ТРАНСПОРТНИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
П Р Е З И Д І Я


ПОСТАНОВА


2 серпня 2010 р. Протокол № пр - 29 м. Київ


Про хід виконання постанови президії

Ради профспілки «Про забезпечення залізничників

форменим одягом»


Розглянувши та обговоривши інформацію завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки Мушенка О.М. та першого заступника начальника Головного управління по роботі з кадрами Укрзалізниці Гріненка О.І. про хід виконання постанови президії Ради профспілки «Про забезпечення залізничників форменим одягом», президія Ради профспілки зазначає, що з часу розгляду зазначеного питання президією Ради профспілки (протокол № пр-5 від 19 липня 2007 р.) забезпеченню форменим одягом залізничників приділялася увага з боку господарських керівників та профспілкових органів, внаслідок чого на окремих підприємствах (пасажирське вагонне депо Дніпропетровськ, моторвагонне депо Харків) ситуація покращилася. Налагоджується облік працівників, які мають бути забезпечені форменим одягом, приділяється увага його комплектності, вживаються заходи щодо створення умов для зберігання та утримання форменого одягу на підприємствах.

Проте в цілому залишаються невирішеними зазначені в постанові президії Ради профспілки окремі недоліки в забезпеченні залізничників форменим одягом.

Так, за інформацією Укрзалізниці, складеної за даними залізниць за 2009 рік, середня забезпеченість працівників, які отримують формений одяг безкоштовно, такими основними складовими форменого одягу як костюм зимовий та літній становить 51 %, сорочка – 65,3 %. Забезпеченість взуттям становить від 4,9 % (демісезонне) до 30,2 % (зимове), пальтами – 19,4 %, куртками літніми – 24,1 %, куртками зимовими – 49,9 %. Забезпеченість пілотками, краватками, шапками-вушанками, спідницями тощо є ще нижчою. Відповідна ситуація і на місцях. Зокрема, на станції Ковель забезпеченість форменим одягом становить 30 %, у пасажирському депо Ковель протягом 2008 - 2009 років блуз-сорочок не отримано жодної (мають видаватися 2 одиниці на один рік). У локомотивному депо Дніпропетровськ лише 56 % помічників машиністів забезпечені костюмами, ще менше – сорочками (24 %). У вагонній дільниці Київ-Пасажирський та деяких інших структурних підрозділах працівники взагалі не забезпечуються сорочками. На станції Чернігів усі працівники придбавають формений одяг повністю за власний рахунок протягом багатьох років.

Не налагоджено належний централізований облік стану забезпечення залізничників форменим одягом, що не сприяє належному контролю за виконанням наказу Укрзалізниці № 219-Ц від 22.07.2005 р.

Не на всіх підприємствах налагоджено належний облік форменого одягу у відповідності до наказу Укрзалізниці № 219-Ц від 22.07.2005 р.

Не на повний комплект форменого одягу здійснюються заявки-розрахунки до відповідних служб, внаслідок чого на всіх перевірених підрозділах не забезпечується повна комплектність при його видачі. Як правило, такі складові комплекту, як пальта, плащі, куртки, черевики, краватки, головні убори тощо до заявки не включаються, і, відповідно, не видаються.

Служби матеріально-технічного забезпечення залізниць не завжди своєчасно та в повному обсязі задовольняють заявки підприємств (пасажирське вагонне депо Луганськ, лінійні станції ДН Луганськ, вокзал Луганськ, моторвагонне депо Харків).

Внаслідок того, що при забезпеченні заявок-розрахунків відповідні служби не завжди дотримуються заявлених розмірів та відповідної якості, працівники, які мають право на отримання форменого одягу із знижкою 50% його вартості, масово відмовляються його отримувати через відсутність відповідних розмірів. Зокрема, у Дніпропетровському моторвагонному депо із 127 машиністів сорочки отримали 38, костюми – лише 18 осіб. При цьому всі, хто відмовився отримувати зазначені складові форменого одягу, змушені придбавати їх за власні кошти. Проте на переважній більшості підприємств не вирішується питання компенсації вартості форменого одягу, придбаного працівниками за власні кошти, оскільки нормативними документами Укрзалізниці не передбачено відповідного механізму компенсації.

Продовжують мати місце факти застосування стягнень за перебування на робочому місці без форменого одягу до працівників, які не були ним забезпечені або окремими його складовими. Зокрема, у вагонній дільниці Київ-Пасажирський було повністю позбавлено премії за місяць провідницю Кулеша Г.А., хоча формений одяг їй не видавався (особова картка обліку форменого одягу відсутня). Також у вагонній дільниці Київ-Пасажирський оголошено догану провіднику Кедись А.М. за перебування на робочому місці без форменого одягу, в той час як за результатами перевірки виявлено, що в останнє йому у 2006 видавалися лише костюм та кашкет, і термін носіння зазначених складових форменого одягу сплив ще у 2008 році.

Недостатньо уваги питанню забезпечення форменим одягом приділяється профспілковими органами. На засіданнях профкомів усіх перевірених підрозділів протягом останніх років це питання не розглядалося.


На підставі вищезазначеного Президія Ради профспілки

п о с т а н о в л я є:


1. Інформацію завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки Мушенка О.М. та першого заступника начальника Головного управління по роботі з кадрами Укрзалізниці Гріненка О.І. про хід виконання постанови президії Ради профспілки «Про забезпечення залізничників форменим одягом» (протокол № пр-5 від 19 липня 2007 р.) взяти до відома.

2. Постанову президії Ради профспілки «Про забезпечення залізничників форменим одягом» № пр-5 від 19 липня 2007 року залишити на контролі відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки (Мушенок О.М.).

3. Запропонувати керівництву Укрзалізниці:

- внести зміни до наказу Укрзалізниці № 219-Ц від 22.07.2005 р., передбачивши механізм компенсації вартості форменого одягу, придбаного працівниками за власні кошти у разі відсутності своєчасного централізованого постачання або відсутності відповідних розмірів.

- внести зміни до переліку посад працівників залізничного транспорту, що мають право носіння форменого одягу і відповідних знаків розрізнення, з тим, щоб скасувати обов’язок перебування у форменому одязі при виконанні службових обов'язків працівників залізничного транспорту, які не мають безпосереднього відношення до обслуговування пасажирів або користувачів послуг залізничного транспорту;

- розглянути можливість запровадження контролю за забезпеченням залізничників форменим одягом за допомогою системи АСУ «Кадри».

4. Запропонувати начальникам залізниць:

- вжити заходів для виконання в повному обсязі постанови Кабінету Міністрів України «Про знаки розрізнення і формений одяг працівників залізничного транспорту» від 11.12.1996 р., № 1508 та наказу Укрзалізниці «Про формений одяг та знаки розрізнення працівників залізничного транспорту» від 22.07.2005 р., № 219-Ц;

- вжити заходів для усунення недоліків у забезпеченні залізничників форменим одягом, зазначених у постанові президії Ради профспілки «Про забезпечення залізничників форменим одягом» № пр-5 від 19 липня 2007р..


5. Профспілковим органам усіх рівнів посилити контроль за забезпеченням залізничників форменим одягом безкоштовно чи на пільгових умовах відповідно до наказу Укрзалізниці від 22.07.2005 р., №219-Ц.

6. Контроль за реалізацією постанови покласти на відділ соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки (Мушенок О.М.).


Голова Федерації профспілок

транспортників України,

Голова профспілки залізничників

і транспортних будівельників України В.М. Ткачов
Похожие:

Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр-29 м. Київ
Враховуючи необхідність приведення норм Статуту профспілки до вимог сьогодення, беручи до уваги рішення комісії Ради профспілки з...
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр-29 м. Київ
Враховуючи необхідність приведення норм Інструкції із проведення звітів та виборів до вимог сьогодення, беручи до уваги рішення комісії...
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр-29 м. Київ
Гнатюка О. Г. про хід виконання постанови президії Ради профспілки від 22. 05. 08 р протокол №пр-10 «Про структуру профспілкових...
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр-29 м. Київ
Рада профспілки та Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді уклали договір, предметом якого є координація зусиль щодо...
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 10 грудня 2010 р. Протокол № пр-31 м. Київ
Затвердити перспективний план роботи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України на 2011 рік (додається)
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова від 2010 р. № Київ
Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 р. №637 (зп україни, 1993 р., №12, ст. 273; Офіційний Вісник України 2002 р., №15,...
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 22 липня 2010 р. Протокол № пр-28 м. Київ
За багаторічну та активну роботу щодо захисту трудових, соціальних і економічних інтересів членів профспілки та у зв’язку із святкуванням...
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 10 грудня 2010 р. Протокол № пр 31 Київ
Заслухавши інформацію завідувача відділу інформації Ради профспілки Артем’євої О. М., президія Ради профспілки відзначає, що докорінно...
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 11. 02. 2010 м. Київ п-38-1
Про участь фпу у проведенні 20 лютого 2010 року Всесвітнього Дня соціальної справедливості
Постанова 2 серпня 2010 р. Протокол № пр 29 м. Київ iconПостанова 11. 02. 2010 м. Київ п-38-1
Про участь фпу у проведенні 20 лютого 2010 року Всесвітнього Дня соціальної справедливості
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов