План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» icon

План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням»НазваниеПлан заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням»
Дата конвертации02.12.2013
Размер83.66 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні

під девізом: «Запобігання професійним захворюванням»
п/п

Зміст заходів

Строк

виконання

ВиконавціДоведення до підприємств, установ і організацій (далі – підприємства) звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні з метою їх реалізації на відповідному рівні.

квітень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, ФССНВ.Розміщення на веб-сайтах та оприлюднення через інші засоби масової інформації анонсів про підготовку до проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні й відповідне звернення Оргкомітету, а також інформаційних матеріалів про хід акції та її результати.

квітень - грудень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ, центральні та регіональні ЗМІ.Створення на галузевих, регіональних, виробничих рівнях оргкомітетів, визначення відповідних заходів і затвердження робочих планів їх реалізації.

квітень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ.Проведення тематичних колегій (нарад) з питань охорони праці.

квітень - травень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, за участю об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, ФССНВ.Проведення тематичних зустрічей з трудовими колективами. Тема зустрічей: «Нешкідливі та безпечні умови праці – запорука здоров’я працюючих».

квітень - травень

Робочі органи виконавчої дирекції ФССНВ.Проведення відкритих уроків «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для школярів та студентів навчальних закладів усіх рівнів акредитації, спрямованих на роз’яснення причин виникнення професійних захворювань та їх запобігання.

квітень - травень

МОН за участю МОЗ, Держгірпромнагляду та їх територіальних органів, об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, підприємств, ФССНВ, ЗМІ.Оформлення (створення) куточків, стендів, присвячених Дню охорони праці.

квітень - травень

Керівники підприємств та первинних профспілкових організацій за участю ФССНВ.Проведення Всеукраїнського конкурсу «Кращий слоган з охорони праці» для студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю».

квітень - грудень

Держгірпромнагляд, МОН та їх територіальні органи, за участі об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, підприємств, ФССНВ, ЗМІ.Організація та проведення ярмарків-продажу (виставок-презентацій) спецодягу, спецвзуття, інших засобів індивідуального захисту, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці та промислової безпеки.

квітень - травень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ.Організація та проведення на підприємствах конкурсів на краще робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращого працівника, тощо, з визначенням та заохоченням переможців у цих номінаціях.

квітень - травень

Керівники підприємств та первинних профспілкових організацій, робочі органи ФССНВ.Організація та проведення огляд-конкурсів з визначення кращого підприємства яке забезпечило у 2012 році якісне функціонування системи управління охороною праці.

квітень - травень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ.Видання тематичних або спеціальних випусків журналів «Охорона праці», «Технополіс», «Промислова безпека», Української технічної газети, газет «Профспілкові вісті» та інших друкованих ЗМІ з висвітленням матеріалів щодо проведення Дня охорони праці.

квітень - травень

Редакції періодичних видань.
Проведення семінарів з впровадження на підприємствах регіону системи управління охороною праці для керівників підприємств, установ та організацій регіону з метою їх ознайомлення з передовим досвідом у цій сфері.

квітень - травень

Місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, територіальні органи Держгірпромнагляду, ФССНВ.Проведення «гарячої» телефонної лінії з питань запобігання професійним захворюванням.

квітень

МОЗОрганізація та проведення змагань з міні-футболу (футзалу) на Кубок Держгірпромнагляду, присвячених Дню охорони праці.

квітень - травень

Територіальні органи, підприємства, установа Держгірпромнагляду інші суб’єкти господарювання за згодою.Організація проведення тематичних радіо- та телепередач з актуальних проблем охорони праці, промислової безпеки, а також про мету, завдання, хід, підсумки проведення в Україні Дня охорони праці та Всесвітнього дня охорони праці в інших країнах.

квітень - травень

Держкомтелерадіо, МОЗ, Держгірпромнагляд, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкових організацій, підприємства, ФССНВ.Проведення в режимі online – бесіди: «Надаємо відповіді».

квітень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ.Нагородження кращих працівників (підприємств) в сфері охорони праці на державному, галузевому (відомчому), регіональному рівнях та на підприємствах з нагоди Дня охорони праці в Україні.

квітень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ.Проведення брифінгу за участю представників засобів масової інформації під девізом: «Запобігання професійним захворюванням»

квітень

Держкомтелерадіо, МОЗ, Держгірпромнагляд, об’єднання роботодавців та профспілкових організацій, ФССНВ.Проведення заходів щодо розміщення соціальної реклами спрямованої на профілактику професійних захворювань в Україні.

квітень - грудень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, МОЗ, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ, ЗМІ.Проведення на регіональному рівні конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2013 році, нагородження переможців та лауреатів.


квітень -

червень

Територіальні органи Держгірпромнагляду, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, ФССНВ, ЗМІ за згодою.Підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України та Спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні.

квітень

Держгірпромнагляд, Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні.
Розповсюдження соціальних роликів з охорони праці «Будь відповідальним».

квітень - грудень

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ, Держкомтелерадіо та ЗМІ.Розповсюдження у засобах масової інформації репортажу з Клініки професійних захворювань ДУ «Інститут медицини праці НАМН України».

квітень - грудень

Держкомтелерадіо та ЗМІ за згодою.Здійснення спільних заходів з ушанування пам’яті загиблих на виробництві: проведення панахид, поминальних заходів, надання родичам загиблих на виробництві допомоги в облаштуванні могил; відвідування та надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих, а також інвалідам праці.

з 21 по 28 квітня

Центральні та місцеві органи виконавчої влади, Рада міністрів АР Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання роботодавців та профспілкові організації, підприємства, ФССНВ.Висвітлення заходів з проведення у 2013 році Дня охорони праці в України.

квітень - травень

Держкомтелерадіо за участі об’єднань роботодавців та профспілкових організацій.Похожие:

План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2011 році Дня охорони праці в Україні під девізом
Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, підприємств, установ і організацій...
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2011 році Дня охорони праці в Україні під девізом
Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, підприємств, установ і організацій...
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2012 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці»
Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці березня 2012 р
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» icon«затверджую» Директор хплхтт
...
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2010 році Дня охорони праці в Україні
Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у 2010 році Дня охорони праці в Україні з метою визначення заходів та їх...
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconЗаходи фпу та її членських організацій з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під гаслом: «Надійний захист від професійних хвороб»
Доведення до профспілкових органів підприємств, установ І організацій звернення Оргкомітету представників соціального діалогу (після...
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconПлан заходів з підготовки та проведення у 2014 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві»
«Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві»
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconПлан заходів з підготовки та проведення в Донецькій області у 2012 році Дня охорони праці
Створення організаційних комітетів з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці у містах, районах, концернах, корпораціях...
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconНаказ №45/1 Про підготовку та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці
Про день охорони праці” та наказу Держгірпромнагляду від 24. 03. 2011 р №13 „Про затвердження складу Організаційного комітету з підготовки...
План заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні під девізом: «Запобігання професійним захворюванням» iconДодаток до наказу Держгірпромнагляду України від 13. 04. 2012 №75 План заходів з підготовки та проведення у 2012 році
Розміщення на офіційному веб-сайті Держгірпромнагляду України та його територіальних управлінь звернення Оргкомітету та плану заходів...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов