Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» icon

Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн»НазваниеПоложення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн»
Дата конвертации03.03.2013
Размер36.98 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>Положення

про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів

Асоціації правників України

за ініціативи та підтримки ЮФ «Спенсер і Кауфманн»


1. Загальні положення


    1. Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України наукових, порівняльних та аналітичних (далі – «Конкурс») проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення досліджень у сфері договірного права.


1.2. Конкурс організовується Лігою студентів Асоціації правників України та проводиться за ініціативи та підтримки юридичної фірми «Спенсер і Кауфманн» серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України.


^ 2. Учасники конкурсу


2.1. У Конкурсі можуть брати участь студенти юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування (далі – «Учасник»).


2.2. Учасник може взяти участь у Конкурсі незалежно від рівня академічної успішності, наявності рекомендацій деканату, вченої ради, кафедр, отримання державних або інших видів стипендій, заохочень, рівня доходів тощо.


^ 3. Організаційний комітет і Стипендіальна комісія Конкурсу


3.1. До складу Організаційного комітету Конкурсу (далі – Оргкомітет) входять члени Ліги студентів Асоціації правників України. Оргкомітет забезпечує проведення Конкурсу: координує роботу членів Стипендіальної комісії Конкурсу (далі – «Стипендіальна комісія»), веде листування із Учасниками Конкурсу та виконує інші обов’язки, покладені на нього цим Положенням.


3.2. Стипендіальна комісія розглядає, оцінює конкурсні роботи та визначає переможців Конкурсу. До складу Стипендіальної комісії входять: ініціатор Конкурсу, фахівці з відповідних галузей права – Партнери ЮФ «Спенсер і Кауфманн» та представник Ліги студентів Асоціації правників України.


^ 4. Порядок проведення Конкурсу


4.1. Конкурс проводиться з 5 листопада 2012 року по 25 січня 2013 року в 3 етапи:


І етап – інформаційне забезпечення конкурсу – з 5 листопада 2012 року по 20 грудня 2012 року.

ІI етап – подання конкурсних робіт з 20 листопада по 20 грудня 2012 року. Визначення 10 кращих робіт та запрошення їх авторів до Києва на святкову церемонію – до 20 січня 2012 року.
IІI етап — визначення трьох переможців. Нагородження грамотами й преміями під час святкового обіду – 25 січня 2013 року.


^ 5. Порядок подання та оформлення конкурсних робіт


5.1. До розгляду Стипендіальної комісії приймаються виключно індивідуальні, раніше не опубліковані роботи, написані російською або українською мовами, які відповідають тематиці Конкурсу, є дослідницькими за своїм характером, відзначаються актуальністю, конкретністю, глибиною розкриття теми, логічністю і послідовністю думок, відповідають вимогам до оформлення наукових робіт.


5.2. Конкурсні роботи надсилаються учасниками на електронну адресу competition@ligauba.org.ua до 20 грудня 2012 року.

5.3. В темі листа зазначати «ПІБ Учасника».

У додатках прикріпляти наступні файли:

1) стаття у Word-форматі 97 - 2003;

2) анкета з мотиваційним листом (в одному файлі).


5.4. Вимоги до друку: Шрифт Times New Roman; розмір 14; інтервал 1,5. Поля сторінки: зліва – 3 см, праворуч – 1.5 см, зверху та знизу сторінки – 2 см.


5.5. Загальний обсяг конкурсної роботи: від 5 до 15 сторінок А4. Робота обов'язково повинна мати назву і список використаної літератури.

Список використаних джерел та літератури оформлюється в алфавітному порядку і розміщується в кінці тексту роботи. Посилання на літературу здійснюється в квадратних дужках: перша цифра позначає номер позиції зі списку літератури, друга цифра - сторінку посилання, цифри між собою відокремлюється крапкою з комою.


5.6. Ознайомитись з електронним варіантом Положення та отримати бланки анкети учасника можна на сайті Ліги студентів Асоціації правників України www.ligauba.org.ua

5.7. Учасника конкурсу може бути дискваліфіковано за одностайним рішенням Стипендіальної комісії у випадках:

- невідповідності роботи вимогам Конкурсу;

- подання для участі у Конкурсі роботи, авторство якої належить іншій особі.


^ 6. Нагороди переможців Конкурсу


6.1. Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та грошовими преміями, кож можуть бути запрошені на стажування до ЮФ «Спенсер і Кауфманн».

Грошові премії:

1 місце – 5 000 гривень; 2 місце – 3 000 гривень; 3 місце - 2 000 гривень.Ініціатор та партнер Конкурсу

Генеральний партнер Інформаційні партнери Веб-партнер ІТ-партнер Генеральний Генеральний медіа-партнер

Інтернет-партнер річної діяльності 2012-2013н.р.Похожие:

Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconПоложення про ІІІ стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Василь Кісіль І Партнери» Загальні положення
Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України (далі Конкурс) проводиться з метою професійного розвитку студентів...
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconПоложення про IV щорічний Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая
Конкурс проводиться з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення досліджень у сфері адміністративного,...
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconАнкета учасника ІІІ стипендіального конкуру Ліги студентів апу за ініціативи та фінансової підтримки юф «Василь Кісіль І партнери» Заповнену анкету надсилати за електронною адресою
Стипендіального конкуру Ліги студентів апу за ініціативи та фінансової підтримки юф «Василь Кісіль І партнери»
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconАнкета учасника ІІІ стипендіального конкуру Ліги студентів апу за ініціативи та фінансової підтримки адвоката дениса бугая заповнену анкету надсилати за електронною адресою
Стипендіального конкуру Ліги студентів апу за ініціативи та фінансової підтримки адвоката дениса бугая
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconЗаява про прийняття до асоціації правників україни
Я вже є членом Асоціації правників України та цією заявою хочу оновити свою персональну та професійну інформацію
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconШановні юристи!
О. О. Альохіна1, що проводиться юридичною фірмою «Губенко та партнери» за підтримки Асоціації правників України
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconПоложення про Конкурс соціальних плакатів «Безпека та розуміння» Загальні положення Конкурсу: Це Положення визначає порядок, мету і умови проведення Конкурсу соціальних плакатів «Безпека та розуміння» (далі Конкурс)
Конкурс проводиться за фінансової підтримки мбф міжнародний Альянс з віл/снід в Україні спільно з usaid
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconПоложення про членські внески Асоціації «Земельна спілка України» Положення про членські внески Асоціації «Земельна спілка України» розроблене відповідно до Статуту Асоціації «Земельна спілка України»
Положення про членські внески Асоціації «Земельна спілка України» визначає порядок сплати щорічних членських та інших внесків членами...
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconКонкурс: «ініціативи молодіжних груп: права людини». Національна програма «Розуміємо права людини»
Конкурс організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини за підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду...
Положення про Перший Стипендіальний конкурс Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та підтримки юф «Спенсер І Кауфманн» iconПлан заходів основних подій Асоціації кулінарів України на 2012 рік
Перший Міжнародний конкурс кухарів "деларук астана 2012" в м. Астана, Казахстан
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов