Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга icon

Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самооргаНазваниеРішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
Дата конвертации14.06.2013
Размер77.86 Kb.
ТипРішення
скачать >>>

УКРАЇНА

Донецька область

МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖОВТНЕВА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ

К О Л Е Г І Я

РІШЕННЯ

від _29.06.2011_____№__130______

м. МаріупольПро хід виконання зобов’язань со-

ціальних контрактів, укладених місь-

ким головою з комітетами самоорга-

нізації населення Жовтневого району

на 2011 рік


Заслухавши інформацію начальника організаційного відділу Жовтневої районної адміністрації Кутової В.В. про хід виконання соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами самоорганізації населення Жовтневого району на 2011 рік, колегія районної адміністрації відзначає, що структурними підрозділами Маріупольської міської ради та комітетами самоорганізації населення району проводиться певна робота щодо виконання зобов’язань соціальних контрактів. Станом на 17.06.2011 з 53 зобов’язань, взятих міським головою, виконано 30 (56,6%) на загальну суму 1195,169 тис.грн. У стадії виконання знаходиться 9 зобов’язань, не розпочато виконання 14 зобов’язань соціальних контрактів, більшість яких стосується поточного ремонту під’їздів та асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних територій. Термін виконання цих зобов’язань до листопада 2011 року.

Комітетами самоорганізації населення взято 60 зобов’язань соціальних контрактів, які виконуються згідно власних повноважень.

Виходячи з вищенаведеного, на виконання рішення Маріупольської міської ради від 28.02.2011 № 6/13-168 «Про заходи соціальних контрактів щодо соціально-економічного розвитку територій комітетів самоорганізації населення на 2011 рік», керуючись п.1.14. Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради,


колегія Жовтневої районної адміністрації


ВИРІШИЛА:


1. Інформацію про хід виконання соціальних контрактів прийняти до відома.

2. Заступнику голови Жовтневої районної адміністрації Петрову В.В. та відділу житлово-комунального господарства (Щуренко):

2.1. Вжити заходів щодо виконання зобов’язань соціальних контрактів щодо поточного ремонту асфальтового покриття внутрішньоквартальних територій комітетів самоорганізації населення.

2.2. Продовжити практику перевірок на місцях якості виконаних робіт щодо зобов’язань соціальних контрактів спільно з представниками комітетів самоорганізації населення.

3. Комітетам самоорганізації населення:

3.1. Забезпечити якісне виконання власних зобов’язань.

3.2. Активізувати роботу щодо залучення мешканців до робіт з благоустрою дворів, ремонту під’їздів за програмою «50х50» та участі у міському огляді-конкурсі «Наш двір».

4. Рекомендувати департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради (Дмитрієв) вжити заходів щодо забезпечення виконання капітального ремонту міжпанельних швів будинків №122 по вул.Урицького та №90 по вул.Артема.

5. Житлово-комунальним підприємствам «Жилкомплекс» (Ащаулова), «Житло «Центр» (Подбєльцева), «Домовик-2» (Солопаєва), «Домовик-3» (Зардецька) забезпечити виконання зобов’язань соціальних контрактів щодо поточного ремонту покрівлі та під’їздів у термін до 01.11.2011.

5. Організаційному відділу районної адміністрації (Кутова):

5.1. Здійснювати контроль за реалізацією заходів соціальних контрактів.

5.2. Щотижня на апаратних нарадах доповідати про виконання зобов’язань соціальних контрактів з визначенням причин несвоєчасного виконання.

6. Заслухати інформацію про хід виконання цього рішення на засіданні колегії районної адміністрації у грудні 2011 року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Жовтневої районної адміністрації Рогозян І.О.


Голова районної

адміністрації А.Г.Каруник


ІНФОРМАЦІЯ

про стан виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським

головою з комітетами самоорганізації населення Жовтневого району на 2011 рік


Комітетами самоорганізації населення спільно з районною адміністрацією та житлово-комунальними підприємствами району було визначено найбільш проблемні питання, які знайшли відображення в зобов’язаннях соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами самоорганізації населення на 2011 рік.

У січні поточного року було підписано 16 соціальних контрактів, зобов’язання яких затверджені рішенням Маріупольської міської ради від 28.01.2011 №6/3-168. Міським головою взято 53 зобов’язань на загальну суму 2259,9 тис.грн., більшість з яких стосується питань благоустрою територій комітетів (47,2%), а також капітального та поточного ремонту житлового фонду (45,3%).

Станом на 17.06.2011 виконано 30 зобов’язань міського голови, що складає 56,6%, на загальну суму 1195,169 тис.грн. (додаток 1). Це:

- 9 зобов’язань щодо встановлення дитячих гральних майданчиків на загальну суму 216,0 тис.грн.;

- 4 – щодо відсипки шлаком дорожнього покриття на вулицях приватного сектору на загальну суму 65,469 тис.грн.;

- 5 – щодо утримання в належному санітарному стані території комітетів на загальну суму 30,0 тис.грн.;

- 4 щодо капітального ремонту житлового фонду на загальну суму 679,3 тис.грн.;

- 5 – щодо поточного ремонту житлового фонду на загальну суму 95,3 тис.грн.;

- 3 - щодо заміни водовода на провулках Новгородському та Ракетному, а також на вулиці Шахтарській на загальну суму 109,1 тис.грн.

Станом на 17.06.2011 не виконано 23 зобов’язання, з них 9 зобов’язань знаходяться у стадії виконання та не приступили до виконання 14 зобов’язань. Стан та терміни виконання вказано у додатку 2.

Представниками комітетів самоорганізації населення продовжено практику перевірки на місцях якості виконаних робіт, про що складено акти. Організаційним відділом районної адміністрації здійснюється постійний контроль за реалізацією заходів соціальних контрактів. Щомісяця інформація про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів надається до організаційного відділу міської ради.

Комітетами самоорганізації населення взято 60 зобов’язань. Це, насамперед, зобов’язання щодо залучення громади району до проведення робіт з благоустрою: озеленення та утримання в належному санітарному стані території мікрорайонів, ремонту дитячих майданчиків і під’їздів. За 5 місяців поточного року здійснено 70 акцій, у ході яких висаджено 238 дерев та 254 кущі. За активною участю мешканців будинків відремонтовано 52 під’їзди, 38 дитячих майданчиків, виконано благоустрій 102 дворів. Активом комітетів проведено 195 рейдів щодо утримання території мікрорайонів у належному санітарному стані, покосу карантинних трав, видано 330 попереджень, складено спільно з інспекцією з благоустрою 44 протоколи. Крім того, комітетами проводиться робота щодо укладення договорів з підприємствами та суб’єктами підприємницької діяльності на утримання у належному санітарному стані прилеглої території. Всього укладено 82 договори.

Комітети самоорганізації населення беруть активну участь у огляді-конкурсі «Наш двір». До районної комісії з проведення конкурсу вже надійшло від комітетів 185 заяв. Найбільш популярними залишаються номінації «Кращий двір, благоустрій якого виконано за активною участю жителів» та «Кращий під’їзд». Однак, бажано активізувати роботу комітетам, які розташовано на території приватного сектору, щодо участі мешканців у конкурсі з номінації «Краща вулиця приватного сектору».

Комітетами «Шевченківський», «Надія», «Славутич», «Хмельницький», «Будівельник», «Кальміуський» спільно з депутатами мажоритарних округів було проведено роботу серед населення та підготовлено конкурсну документацію для участі у міському конкурсі міні-проектів місцевого розвитку. Найбільшу активність проявив комітет «Шевченківський» (голова Якимова В.І.), який підготовив при сприянні депутатів міської ради Магери С.В. та Таранова П.О. три міні-проекти з благоустрою дворів та влаштування дитячих майданчиків на бул.Шевченко,325-329, вул.9 Авіадивізії,6-10 та бул.Шевченка,307-311. Усього комітетами, ініціативними групами громадян та об’єднаннями співвласників багатоповерхових будинків підготовлено 30 міні-проектів за пріоритетними напрямками конкурсу: поліпшення стану під’їздів житлового фонду та прилеглих територій, у тому числі раціональне використання енергоресурсів, облаштування дитячих ігрових майданчиків. Крім того, комітетами самоорганізації населення «Надія», «Хмельницький», «Морський», «Будівельник», «Маяк», «Славутич», «Азовський» та «Шевченківський» підготовлено 11 міні-проектів для участі в обласному конкурсі.

15 комітетами було взято зобов’язання щодо проведення профілактичної роботи з попередження правопорушень серед населення. За звітний період проведено 75 засідань Рад профілактики, на яких розглянуто питання щодо сімейно-побутових конфліктів, недотримання норм проживання в багатоповерхових будинках та профілактичної роботи з неповнолітніми, здатними до правопорушень. Проведено індивідуально-профілактичну роботу в 377 сім’ях, відвідано 86 громадян, яких звільнено з місць позбавлення волі. Спільно з дільничними інспекторами міліції проведено 73 рейди щодо попередження правопорушень серед населення й охорони громадського правопорядку на території району. Комітетами самоорганізації населення «Хмельницький», «Правий беріг» та «Надія» налагоджена співпраця з дільничними інспекторами міліції щодо проведення спільних рейдів з метою попередження вживання алкогольних напоїв та дотримання норм поведінки в громадських місцях.

У 16 соціальних контрактах знайшло відображення діяльність комітетів щодо соціального захисту громадян похилого віку, інвалідів, дітей-сиріт, сімей пільгових категорій. За 5 місяців поточного року активістами комітетів було організовано видачу 867 продовольчих наборів, охоплено благодійними обідами 174 громадянина, обстежено житлово-побутові умови та складено 59 актів для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам. Проведено роботу щодо сприяння в організації оздоровлення в Територіальному центрі 51 самотнього громадянина похилого віку. Комітетами самоорганізації населення «Славутич», «Надія», «Староміський», «Західний», «Кальміуський» та «Будівельник» до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні організовано святкові обіди для 153 ветеранів.

13 зобов’язань соціальних контрактів стосуються проведення культурно-освітньої, виховної та спортивної роботи. У своїй діяльності комітети взаємодіють з навчальними закладами, дитячо-юнацькими клубами та закладами культури. У поточному році комітетами було організовано 79 заходів, присвячених Дню Перемоги, Дню захисту дітей та іншим святам. Наприклад, комітетом самоорганізації населення «Кальміуський» (голова комітету Комаров М.Г.) спільно з спеціалізованою школою №66 проведено свято Масляниці. Комітетом «Маяк» (голова комітету Повєткіна О.І.) спільно з загальноосвітньою школою №52 та музичною школою №5 проведено святковий концерт до Дня Перемоги. Комітетами «Надія» (голова комітету Безбатько Н.М.) та «Славутич» (голова комітету Воробйова В.С.) спільно з дитячо-юнацьким клубом «Олімпієць» та школами №18 та №25 проведено свято до Дня захисту дітей «Судьба дитини в руках дорослих».

Комітетами було проведено роботу щодо організації футбольних команд для гри у міні-футбол. Станом на 17.06.2011 у районі проведено 22 матчі, у результаті яких вийшли у чверть фіналу команди комітетів «Кальміуський», «Правий беріг», «Новоселівка», «Шевченківський», «Будівельник», «Сонячний», «Морський» та «Славутич». Ці команди будуть змагатися за вихід у фінал міського турніру з міні-футболу.

Всі зобов’язання соціальних контрактів, які взяли на себе комітети, відображають основну сферу діяльності органів самоорганізації населення та виконуються згідно власних повноважень.


Начальник організаційного відділу В.В.Кутова
Похожие:

Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
У 2012 році укладено 16 соціальних контрактів між міським головою та комітетами самоорганізації населення. Міським головою було взято...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від № м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга
Не приступили до виконання 16 зобов’язань соціальних контрактів, більшість яких стосуються поточного ремонту під’їздів та асфальтобетонного...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від 26. 09. 2012 №227 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами само
У 2012 році укладено 16 соціальних контрактів між міським головою та комітетами самоорганізації населення району. Міським головою...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань соціальних контрактів, укладених міським головою з комітетами самоорганізації населення Жовтневого району на 2011 рік» вирішили
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconВитяг з протоколу засідання колегії Жовтневої районної адміністрації міської ради
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Жовтневої районної адмі-ністрації від 29. 06. 2011 №130 «Про хід виконання зобов’я-зань...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з комітетами самоорганізації населення на 2012 рік ‌
Колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від 28. 03. 2012 №78 м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з комітетами самоорганізації населення на 2012 рік ‌
Колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від 21. 12. 2011 №361 м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з ксн на 2011 рік ‌
К колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconРішення від № м. Маріуполь Про роботу комітетів самоорганізації населення по розвитку самоуправління, виконанню заходів, що внесені у соціальні контракти, укладені міським головою з ксн на 2011 рік ‌
К колегія районної адміністрації відзначає, що комітетами самоорганізації населення району на належному рівні виконуються нормативні...
Рішення від 29. 06. 2011 №130 м. Маріуполь Про хід виконання зобов’язань со ціальних контрактів, укладених місь ким головою з комітетами самоорга iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації від пр № м. Маріуполь слухали: Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 22.
Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 22. 02. 2011 №45 «Про організацію...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов