З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 icon

З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009НазваниеЗ виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009
Дата конвертации15.06.2013
Размер161.87 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 (джерело – сайт Держкомзему)

Виступ  Голови Дерєкомзему Олега Кулініча:

- …Вперше з моменту створення галузі, за ініціативи Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, у столиці, місті-герої Києві вдалося зібрати воєдино всю землевпорядну родину.

З усіх регіонів України вперше зібралися разом державні службовці територіальних органів Держкомзему, керівники інститутів землеустрою, державних підприємств «Центру державного земельного кадастру», Держземінспекції, Держкомзему. 

Галузь, яка неодноразово переживала трансформації, реорганізації, перепідпорядкування нарешті почута керівництвом держави і відчуває себе потрібною суспільству.

Галузь, яку намагалися розтягнути по приватних структурах, знищуючи її кадровий потенціал, сьогодні отримала унікальну можливість

 - консолідації власних ресурсів ;

 - відновлення професійного рівня ;

 - концентрації кадрового потенціалу ;

  - поновлення довіри Уряду щодо спроможності виконання державних стратегічних програм Державним комітетом України із земельних ресурсів, як центрального органу виконавчої влади ;

 - відновлення довіри простих людей до землевпорядників України

Завдяки Вашій безпосередній підтримці, вельмишановна Юліє Володимирівно, та участі в розв’язанні проблем, що накопичувалися десятиліттями в системі земельних відносин, галузь повернулася обличчям до людей, намагаючись розрубати вузли зарегульованості, забюрократизованості, «тінізації» процесів оформлення і видачі державних актів на земельні ділянки, що споконвічно належали і належать людям.

Відповідно до доручень Прем’єр-міністра України, з метою визначення реальної кількості громадян, що на підставі рішень сільських, селищних, міських рад мають право на оформлення у власність земельної ділянки для індивідуальної забудови, особистого селянського господарства та садівництва в межах населених пунктів Держкомземом в досить короткі терміни (протягом червня-липня) проінвентаризовано та сформовано реєстр осіб, які мають отримати державні акти власності на землю.

Якщо брати за основу кількість громадян, які мають право на безоплатну приватизацію земельних ділянок, а це близько 15 млн. осіб, то внаслідок складності процедури оформлення лише 6 млн. людей за 16 років змогли отримати правовстановлюючі документи на свою власність.

 В цілому по державі, якщо арифметично розкласти показники оформлення земельних ділянок, виділених за процедурою безоплатної приватизації, швидкість оформлення і видачі актів на землю становила близько 375 тис. актів на рік.

Сьогодні, виходячи з систематизованих даних в розрізі адміністративно-територіальних утворень, понад 6,4 млн. громадянам необхідно виготовити майже 10 млн. актів на землю.

Тобто за кілька місяців, з терміном опрацювання технічної документації, виготовлення і реєстрації державного акту у 30 робочих днів, спростивши процедуру оформлення до рівня відносин громадянин – сільська (селищна), міська рада – Держкомзем – громадянин, ми маємо  здолати  шлях, який країна долала більш ніж 16 років !  

Якщо порахувати до того ж вартість офіційних платежів (не кажучи про неофіційні стягнення з простих громадян) за виготовлення проекту землеустрою, оформлення картографічних матеріалів, друк, реєстрацію і видачу державних актів - фактично в приватних кишенях осідали мільярди гривень, що правдами і неправдами відбиралися з бюджетів українських сімей.

Сьогоднішні кроки Уряду спрямовані на безоплатне надання цієї послуги громадянам і відповідне відшкодування з державного бюджету коштів переважно на заробітну платню для фахівців, що вже з 1 вересня розпочали реалізацію стратегічної програми .

Не дивлячись на скепсис опонентів, Держкомзем підтверджує реалістичність спрощеної процедури видачі громадянам актів на землю, маючи конкретні розрахунки формування виробничих бригад в розрізі регіонів (близько 13 тисяч бригад), наповнення виробничим потенціалом регіональних інститутів землеустрою і філій «Центру ДЗК».

Рішенням Уряду на 4100 осіб збільшено чисельність державних службовців у структурі Держкомзему і його територіальних підрозділах, понад 17 тис. фахівців мають влитися до галузевих трудових колективів та забезпечити незворотний характер дії спрощеної процедури по організації безоплатної видачі громадянам актів на землю.

Аналізуючи кількість та структуру категорій громадян, що отримали рішення про приватизацію земельної ділянки, але не оформили державні акти на землю, найбільшою є їх кількість у Вінницькій – 440,9 тис. осіб, Донецькій – 364,4 тис. осіб, Сумській – 357,7 тис. осіб, АР Крим – 357 тис. осіб, Дніпропетровській – 346,2 тис. осіб, Харківській – 315 тис. осіб, Кіровоградській – 301 тис. осіб, Черкаській – 281 тис. осіб  областях

І саме на цих регіонах закцентовано увагу щодо збільшення чисельності та посилення кадрового потенціалу.

Разом з цим, з метою прискорення та досягнення високої результативності виробничого процесу Держкомземом опрацьовано та підготовлено відповідний наказ щодо порядку та механізму використання планово-картографічних матеріалів, що виготовляються в рамках реалізації проекту Світового банку.

Зважаючи на те, що виконання земельно-кадастрових робіт є найбільш тривалим та складним компонентом в загальному комплексі заходів, використання матеріалів аерофотозйомки дає можливість суттєво здешевити та прискорити виробничий процес.

В той же час, Держкомземом відпрацьовано та надано для організації роботи регламент реалізації процедури з безоплатної видачі громадянам державних актів, зразки звернень до голів органів місцевого самоврядування, зразки заяв громадян, форми облікових документів, які мають на меті впорядкувати нашу роботу.

На сьогодні в усіх головних управліннях та Рескомземі АР Крим розроблено і затверджено плани невідкладних дій щодо безоплатної видачі громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки.

Визначено відповідальних працівників з координації та постійного моніторингу стану безоплатного оформлення і видачі громадянам державних актів на право власності та земельні ділянки.

За усіма районами і містами, де здійснюватиметься відповідна робота, закріплено працівників регіональних органів Держкомзему.

Наприкінці серпня в регіонах проведено виробничі наради за участю керівників районних і міських підрозділів Держкомзему, держаних інститутів землеустрою, структурних підрозділів Центру державного земельного кадастру. На цих нарадах розподілено обсяги робіт в розрізі всіх населених пунктів.

До голів сільських селищних та міських рад вже направлено понад 12 тис. звернень щодо організації робіт по збору заяв громадян для безоплатного одержання ними державних актів

Для виявлення та протидії використанню схем незаконного отримання і відчуження земельних ділянок ухвалено порядок взаємодії між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Держкомземом.

Виходячи з розроблених контрольних графіків виконання робіт за спрощеною процедурою Держкомземом визначено завдання опрацювати, зареєструвати та забезпечити видачу громадянам України понад 1,5 мільйонів актів на місяць.   

Важливо відзначити, що спрощена процедура видачі громадянам актів на землю для землевпорядної галузі є надвипробуванням, оскільки в обмежених часових параметрах мають одночасно і синхронізовано реалізовуватися процеси виробничої діяльності, масштабної кадрової роботи, формування автоматизованих інформаційних систем, наповнення бази державного земельного кадастру, інтенсифікації робіт в рамках проекту Світового банку, тощо.

Зважаючи на важливість завдання, користуючись можливістю цього зібрання звертаюся до керівників структурних підрозділів Держкомзему та підпорядкованих підприємств.

На вас сьогодні дивиться вся країна, на вас покладено колосальну відповідальність за реалізацію цієї програми. Від вас залежить, як доля громадян, які мають право на оформлення державного акту на земельну ділянку, так і подальша перспектива землевпорядної галузі.

Ви знаєте мною доведено відповідний наказ Держкомзему щодо перенесення графіків відпусток. Вважаю, що галузь вже достатньо відпочила і вже давно час взятися до роботи. Контроль за дотриманням графіків виконання робіт та реалізації спрощеної процедури видачі актів ми здатні забезпечити і відповідно досить жорстко спитати. 

Візьму на себе сміливість, шановна Юліє Володимирівно, від імені представників багатотисячного колективу Держкомзему, які присутні на цій нараді, запевнити Вас у спроможності забезпечити реалізацію визначеної державної програми, яка має виправдати очікування наших людей, втілити в життя конституційні вимоги по гарантуванню права власності громадян на землю, сформувати відношення до землі, як до основного національного надбання.

 Із виступу директора Черкаського інституту землеустрою Валентина Кілочка:

- Для успішного виконання надзвичайно великої за своїм обсягом роботи сьогодні нам потрібно вирішити такі проблеми:

Перше – забезпечення процесу виконання робіт необхідним обсягом фінансових ресурсів. Ми вже розпочали роботи, навіть за відсутністю фінансування. Проте, інститути землеустрою, підрозділи Центру ДЗК не мають у достатній кількості обігових коштів для продовження робіт. Ще два-три тижні і ми змушені будемо припинити розпочату справу. Тому, вельмишановна Юліє Володимирівно, просимо Вас взяти під особистий контроль зазначену проблему.

Друге – необхідність врегулювання залучення до виконання робіт працівників приватних ліцензованих структур. Їх робота можлива за умови заключення з ними договорів оренди геодезичних вимірювальних приладів, автомобілів та інших матеріальних ресурсів.

Третє – налагодження конструктивної та ефективної співпраці органів земельних ресурсів з місцевими органами самоврядування та адміністраціями.

Розпочата нами робота свідчить, що не всі сільські і міські голови правильно розуміють завдання постанови Кабінету Міністрів України №844, є спроби надати їй політичного забарвлення і не бажання зрозуміти, що передусім це робиться для простих людей. Адже сьогодні державні акти на землю в населених пунктах, садових товариствах отримали, переважно, заможні люди, а пенсіонери, багатодітні сім’ї, працівники соціальної та бюджетної сфери, на жаль, не мають коштів для оплати таких робіт.

Для успішного вирішення проблем земельних відносин в Україні Держкомзем має стати одним із найважливіших центральних органів виконавчої влади для всіх галузей економіки України, адже всі галузі народного господарства базуються й розвиваються на землі, яка є найбільшим багатством народу України.

Саме тому державна влада повинна забезпечувати  відповідне фінансування органів земельних ресурсів. Сьогодні в Україні не виконується норма Закону України „Про плату за землю” у тій частині, яка визначає використання 30% зібраних коштів на потреби землеустрою, земельного кадастру та охорони земель, кошти від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва знаходяться роками на рахунках і депозитах органів місцевого самоврядування і не використовуються за цільовим призначенням. Відсутність належного фінансування призвело до того, що ми разом з вами здійснюємо земельну реформу на планово-картографічній основі, виготовленій за часів Радянської України, використовуємо матеріали ґрунтових обстежень 30-річної давності, користуємось бонітуванням ґрунтів та економічною оцінкою радянської доби. Все це негативно впливає на оперативність у вирішенні проблем регулювання земельних відносин, на якість прийнятих управлінських рішень, а, зрештою, і на міру відповідальності за такі рішення.

Із виступу начальника Головного управліня Держкомзему у Рівненській області Світлани Богатирчук-Кривко:

 - Перші кроки з  удосконалення управлінської структури зроблені: Держкомзем, по суті, набув статусу Міністерства; досить правильним є рішення щодо віднесення Держземінспекції до структурного підрозділу центрального апарату Держкомзему,  а її територіальних підрозділів до складу територіальних органів Держкомзему. Вважаю за доцільне  запропонувати аналогічно врегулювати діяльність Центру державного земельного кадастру. Як логічне завершення формування жорсткої вертикалі, варто було б  подумати про підпорядкування сільських, селищних і міських землевпорядників районним і міським управлінням Держкомзему, в решті – решт  чітко визначивши їх обов’язки і повноваження, в тому числі надавши права контролю за дотриманням земельного законодавства.

Нашим органам було набагато легше, коли у її складі перебували інженери-землевпорядники сіл, селищ та міст, що забезпечувало вплив на процеси на первинному рівні. Звичайно, політика розвитку громадянського суспільства передбачає надання широких повноважень місцевій громаді щодо розпорядження, в тому числі і місцевими ресурсами, законом передбачено розмежування земель державної і комунальної власності, постає необхідність створення на місцевому рівні комунальних кадастрів земель, які мають бути первинною структурою Державного земельного кадастру. А це у свою чергу встановлює принципово нові стандарти до професійного рівня комунальних землевпорядників. На жаль, рівень цих спеціалістів на місцях не дає змогу виконати у повній мірі завдання, які ставить перед ними сьогодення. Хотілось би, щоб на цей процес впливали органи Держкомзему щодо перевірки кваліфікації цих осіб при призначенні їх на такі відповідальні посади.

Другою умовою, яка забезпечить нам можливість наведення порядку, є необхідність прискорення створення автоматизованої системи державного земельного кадастру, яка  діятиме, починаючи з первинної ланки (району), в масштабах держави за єдиними  правилами, кодами доступу, навченими людьми і що особливо важливо – з високим ступенем захисту інформації

Зважаючи на величезний обсяг завдань, які ставляться перед  Держкомземом, розуміючи відповідальність за їх виконання перед урядом, нам, працівникам галузі, необхідно мобілізувати  увесь  кадровий, професійний, інтелектуальний потенціал, матеріально-технічні ресурси для забезпечення їх своєчасного виконання.

Ми розуміємо ризики, які очікують землевпорядну службу: блокування певними політичними силами виконання постанови, вичікувальна позиція деяких органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, супротив ліцензіатів-приватників (підтримуємо нові Ліцензійні умови з їх високими вимогами). На Рівненщині проведена масова організаційна робота: зустрічі з усіма сільськими головами, прямі ефіри, інформування населення через засоби масової інформації, підписано відповідне розпорядження голови обласної державної  адміністрації та надіслано до органів місцевого самоврядування лист голови обласної ради, однак кількість поданих заяв за перший тиждень не відповідає очікуванням. Не сприяє виконанню постанови й істерія в деяких заполітизованих ЗМІ,  особливо в Інтернеті.

Та ми  віримо  в успішну реалізацію поставлених завдань, бо вперше за 18 років Незалежної України Прем’єр-міністр особисто вникла в суть процесів, які відбуваються  в сучасному українському селі.       

 Із виступу начальника Головного управління Держкомзему у Полтавській області Григорія Шарого:

- …Не чекаючи коштів, в області за останній місяць проведено відповідну підготовчу роботу, сформовано списки землевласників, що не посвідчили право в розрізі кожного села, селища, району, міста; проводиться оперативна робота органами місцевого самоврядування, землевпорядниками сільських рад, відпрацьовано робочі механізми виконання Постанови на місцях.

Що необхідно доопрацювати на законодавчому рівні

Історично склалося, - статут колгоспного двору, – садиба селянина становить 61 сотку. Міста ввібрали в себе сотні сіл із сформованими цілісними земельними ділянками, які більші за розмірами, ніж існуючі норми безоплатної приватизації на обслуговування житла  - 10 соток у місті та 25 - у селі.

Приватизуючи садиби, ми на виконання норм Земельного кодексу змушені надавати й виготовляти два, а іноді й три державні акти на одну садибу, виділяючи і в містах, і в селах ділянки під особисте селянське господарство. Все, що понад 10 чи 25 соток – ОСГ від 1м2.

У результаті маєш одну сотку ОСГ – ти не безробітний, але ж це надумане, що не має економічного та просторового сенсу, - особисте селянське господарство. Знявши проблему – зекономимо 40% коштів та збережемо цілісність садиб.

На черзі - єдиноспадковість і неподільність ділянок, але це окрема тема розмови.

Друг :оперативна робота районних архівів, щодо надання витягів, адже рішення до 2000 року передані в архіви, платність цих витягів, відсутність у архівах відповідної технічної бази, щодо виконання цієї роботи.

Третє: необхідність вдосконалення існуючих порядків та регламентів: тільки в Семенівському районі 17 тисяч ділянок необхідно посвідчити.

На кожну ділянку п’ять актів прийому-передачі, окремо по два договори на кожну земельну ділянку у двох примірниках. Система документообігу потребує суттєвого спрощення. Необхідно внести зміни в порядок 50-кратної компенсації за зіпсований бланк, що становить 250 грн за один бланк. У 2009 році необхідно типографічно виготовити сотні тисяч бланків актів прийому-передачі та типових договорів.

Спрощення документообігу, особливо в частині руху документації, введення журнального обліку, укладання одного договору на декілька земельних ділянок, групу землевласників чи населений пункт дасть змогу не плутатися в паперах, а забезпечить роботою на місцевості безпосередньо на селі.

Щодо робіт

Виконавцями робіт визначено два підприємства: Центр ДЗК та Інститут землеустрою.

Субпідряд з державними підприємствами системи геодезії і картографії, державних проектних інститутів та підприємствами, що мають державні ліцензії, актуальний і нагально необхідний. Порядок співпраці можна буде доопрацювати, особливо в частині обміну геоінформацією, просторовими та метричними базами даних.

Дійсно, просторові, геоінформаційні та інші метричні характеристики, висока  точність - необхідні, але це відомчі вимоги та інтереси.

п.1. Перехідних положень і статті 125 Земельного Кодексу, незважаючи на спірність, дають змогу видати державні акти за суттєво спрощеною системою державної реєстрації, виконати роботу за півроку, як це підтверджує досвід земельних перетворень у країнах Європи.

Головне не координати поворотної точки, а вартість земельної ділянки та її загальна площа.

Виконання постанови Уряду №844 якраз і відповідає найгострішим викликам сьогодення в країні.

Ми до цього готові!

 Із виступу Голови Всеукраїнської профспілки «Рідна земля» Тетяни Банної:

- Головна ідея постанови, яку обговорюємо – спрощення процедури видачі державних актів права власності на земельну ділянку не обмежиться датою 1 січня 2010 року. Це розуміємо і ми, і Кабінет Міністрів. Та починати цей процес треба вже сьогодні.

Прикро чути як кулуарні, так і офіційні коментарі щодо складнощів, а то й неможливості реалізації постанови.

Та профспілка скаже наступне.

Хтось мовить: неможливо вирішити колізійне питання з відшкодуванням втрат сільськогосподарського виробництва – а Одеса має відповідь на це.

Хтось скаже: неможливо виконувати належною мірою положення Закону України «Про охорону земель» у частині земель сільськогосподарського призначення - а Запоріжжя має свою позицію і напрацювання з цього приводу.

На початку 90-х років важко давалися питання програмного забезпечення інформаційної бази державного земельного кадастру – а Кіровоград подолав цю планку.

Хтось скаже: не уявляємо в сучасних умовах інноваційних підходів щодо охорони та раціонального використання земель у традиційному українському аспекті, а Полтавщина дає приклад екологічного стандарту – органічного землеробства.

І таких прикладів – безліч. Ми по-державницьки підходимо до вирішення питань на регіональному та загальнодержавному рівнях.

Постановою №844 Кабінет Міністрів розвернувся обличчям до людей і до нашої служби.

В центрі уваги - Людина, яка на  сьогодні несправедливо віддалена від права власності.

 Із виступу ветерана землевпорядної служби Анатолія Андрійовича Бондаренка (Вінниччина):

- У землевпорядному виробництві я працюю з 1955 року. Маю стаж 50 років. За цей період нарада по вирішенню питань регулювання земельних відносин в державі на такому рівні проводиться вперше.

Сьогоднішня зустріч свідчить, що Кабінет Міністрів України відкриває нову сторінку у відносинах до землі, до землевпорядників, а через них і до всіх громадян України, які мають у своєму користуванні земельні ділянки і з певних причин не могли оформити право власності. Постанова Кабінету Міністрів №844 надає їм таку можливість.

Сьогодні на Вінниччині вже в кожному селі люди йдуть до сільських рад і подають відповідні заяви для одержання державних актів на право власності на земельні ділянки. Таких заяв - тисячі, що свідчить, що ця проблема болюча і небайдужа для громадян.

До цього часу земельна реформа для простого селянина проводилась за його рахунок і багато громадян не в змозі були оплатити відповідні роботи по виготовленню державних актів за власні кошти. З прийняттям Кабінетом Міністрів України вищезазначеної постанови перед землевпорядниками поставлено відповідальне і дуже важливе завдання державного рівня по організації та безпосередньому професійному виконанню робіт з виготовлення державних актів на право власності на земельні ділянки.

В організаційному плані у виконанні цієї важливої справи, вважаю, допоможе те, що Держкомзем консолідував головні та районні управління Держкомзему, Центру ДЗК та державних підприємств регіональних інститутів землеустрою, що дасть можливість оперативно вирішувати питання в процесі виконання землевпорядних робіт.

Хочу дати пораду інженерам-землевпорядникам – бути справжніми спеціалістами своєї справи, піднімати фаховий рівень, вирішувати питання у відповідності із законодавством та дорожити своїм званням.

 Із виступу голови Асоціації малих міст України, мера м. Українка Павла Козирєва:

- …25 травня Кабінет Міністрів України на засіданні з головами сільських і селищних рад прийняв постанову “Про посилення співпраці органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади”, у якій, зокрема, виписано, що органам виконавчої влади потрібно узгоджувати нормативно-правові акти, які стосуються інтересів громади, з цими громадами. На власний досвід і, я знаю досвід інших міст, скажу: на жаль, цього практично не відбувається…

Тому хочу звернутися до вас, шановні колеги, коли ви маєте справу із землею, - а це і є одне із найголовніших чинників того, що цікавить громаду, - звертайте увагу, чи погоджується питання з громадою. Олеже Миколайовичу, я дуже прошу вас, можливо розробити інструкцію, внутрішній лист, що б допомагало при оформленні земельних питань.

Хотів би подякувати, пані Прем’єр-міністре, Вам та Голові Держкомзему, що зсунули цей процес.

Я вам скажу, Юліє Володимирівно, як мер, Ви не переймайтеся. Ми впораємося. Вас підтримують місцеві громади та органи місцевого самоврядування! Це дуже потрібна для всіх людей програма!

 Із виступу заступника голови Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних голів Андрія Коваленка:

- Є ідея, ідея, яка сьогодні потрібна людям. Ми повинні обговорити проблемні питання, що заважає і що потрібно зробити у найкоротший термін, щоб ця ідея втілилася в життя. Сьогоднішні виступи підтвердили, що є конкретне обговорення. Я хотів би, щоб це було дійсно конкретне обговорення із пропозиціями, тому що якщо зараз на цій нараді будуть висловлені якісь побажання, якась, можливо, незгода, то це буде конструктив, якщо це буде в процесі роботи, то це вже буде саботаж. Я думаю, цього ніхто не потерпить.

Ми з вами зараз союзники. Треба шукати точки дотику, працювати над тим, що нас об’єднує, а не те, що роз’єднує. Тут пролунали виступи, що давайте заберемо землевпорядників із сільських, селищних рад. По-перше, їх треба дати для того, щоб забрати. А нам ніхто нічого не давав.

Давайте працювати на громаду. Це задача і ваша, і моя, як селищного голови. Я думаю, якщо будемо працювати на громаду, то різниці, якщо він буде працювати в управлінні земельних ресурсів, чи в селищній раді, великої немає.

Багато тез, яких я хотів сьогодні сказати вже були озвучені. Відсутність фінансування – фінансування є, на це звертати увагу ніхто, я думаю, не буде, тому що з цього приводу Кабінет Міністрів особисто контролює. Аналізуючи досвід роботи з Прем’єр-міністром, я знаю, що це буде виконано стовідсотково. По Київській області в мене є побажання: акти роздруковують в Києві. Для оперативності та ефективності роботи,  думаю,  це треба робити на місцях. Технічно це можливо, ми вже говорили про це. Я думаю, в процесі роботи ми це виправимо.

Знаю, що буде нелегко, тому що люди перестали вірити владі. І наше завдання – повернути цю віру. Я впевнений, якщо буде бажання співпраці між органами місцевого самоврядування (а воно в нас є) і управліннями земельних ресурсів, то буде й результат.Похожие:

З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconКоролевська розповіла, хто фінансував агітацію за Тимошенко на Донбасі
Фінансуванням передвиборної компанії колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на Донбасі займалися бізнесмени Донецької та Луганської...
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconДовідка про хід виконання протоколу за результатами зустрічі Прем’єр-міністра України Ю. В. Тимошенко з представниками профспілок транспортної галузі, що
Прем’єр-міністра України Ю. В. Тимошенко з представниками профспілок транспортної галузі, що відбулася 25. 04. 08р за станом на 23....
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconДовідка про хід виконання протоколу за результатами зустрічі Прем’єр-міністра України Ю. В. Тимошенко з представниками профспілок транспортної галузі, що
Прем’єр-міністра України Ю. В. Тимошенко з представниками профспілок транспортної галузі, що відбулася 25. 04. 08р за станом на 06....
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconЗаява щодо висловлення протесту диктатурі чинної влади
«Тризуб» та Всеукраїнського об’єднання «Свобода», суд, який важко назвати справедливим та незаангажованим, здійснив цинічну «зміну...
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 icon«Судовому контролю»
«Судовому контролю» обвинувальних доказів проти Прем’єр-міністра України у відставці Тимошенко Юлії Володимирівни, в кримінальному...
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconРішення щодо доцільності включення його до порядку денного Верховної Ради України
Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, в якому звертає увагу глави уряду на невиконання частини 1 урядової програми щодо ухвалення...
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconРезолюція за підсумками робочої наради з проблемних питань тарифного регулювання у сфері електроенергетики
За результатами досягнутих під час обговорення домовленостей учасники наради дійшли згоди та вирішили звернутися до Прем’єр-міністра...
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconCергій Власенко: “Суддя в процесі Тимошенко — якийсь Гаррі Поттер”
Адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко розповів Тижню про те, як його посилали жалітись, і чому екс-прем'єрка розраховує на захист...
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconПрофспілки Луганщини звернулися до Президента та прем’єр-міністра з нагоди Дня Конституції
Конфедерація вільних профспілок Луганської області звернулася з заявою до Президента України Віктора Януковича, голови Верховної...
З виступів урядовців та інших учасників наради Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко 11/09/2009 iconЗвернення неурядових громадських організацій до Прем’єр-міністра України Шановний Миколо Яновичу!
Вас з проханням переглянути та призупинити дію Доручення Прем’єр-міністра України від 23 червня 2010 року „За результатами відвідання...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов