Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» icon

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року»НазваниеРозпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року»
Дата конвертации13.11.2013
Размер70.56 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>

Огляд ЗМІ

мережі Ініціатива розмаїття

06-19.09.13


МОМ, Київ  1. Уряд


Затверджено план реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромів

Уряд на своєму засіданні 11 вересня ухвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року».

http://feedly.com/k/16umpt3


^ В МВС відбулася зустріч Національної робочої групи з питань реалізації програми TAHCLE в Україні (ФОТО)

Дана група була створена відповідно до вимог Меморандуму про взаєморозуміння з метою імплементації Програми Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ. До її складу увійшли представники МВС України, Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, Міжнародної організація з питань міграції в Україні (МОМ) та представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Укладення цього Меморандуму надасть можливість підвищити ефективність боротьби зі злочинами, вчиненими на ґрунті ненависті, а також залучити міжнародну технічну допомогу з метою підвищення кваліфікації працівників Міністерства внутрішніх справ України в цій сфері.

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/885551

^

2,5 млн на рекламу української освіти закордоном


Державне підприємство "Інформаційно-іміджевий центр" Міністерства освіти і науки підписало угоду з ТОВ "Євромедіа Компані" на організацію конференцій про українську освіту закордоном. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 2,46 мільйонів гривень. За ці гроші компанія має організувати та влаштувати участь української сторони у міжнародних виставках, конференціях в Україні, Казахстані, Туркменістані, Китаї та Грузії. Все це треба зробити протягом вересня-грудня. Основна мета - досягти високого рівня поінформованості іноземців про українську освіту.

http://www.svidomo.org/defend_article/19113


  1. Випадки проявів ненависті^

Ультраправі напали на профспілкового активіста

Ввечері 11 вересня на члена незалежної студпрофспілки “Пряма дія” та активіста Громадського руху “Чесно” Павла Миронова у центрі Києва був скоєний напад. Павло отримав черепно-мозкову травму і наразі перебуває в лікарні. Троє невідомих напали на Миронова, повалили його з ніг та почали бити ногами по голові. Після втручання перехожих вони розбіглися. Свої обиччя нападники сховали хустками.

Це вже друга атака за останні три тижні. 22 серпня двоє неонацистів із закритими обличчями напали на активіста студентської профспілки “Пряма дія” Богдана Білецького. Останній був госпіталізований зі струсом мозку. Він вийшов з лікарні лише за три дні до наступного нападу.

http://direct-action.org.ua/1661

^

Неонацисти намагалися зірвати презентації Центру візуальної культури на 20 Форумі видавців у Львові

12 вересня 2013 року під час презентації книги «Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну», що проходила в рамках програми Центру візуальної культури на 20 Форумі видавців у Львові, до зали піцерії «La Piazza» в центрі міста, де відбувалася акція, увірвалася організована група з близько 20 бойовиків. Серед них присутні впізнали футбольних фанатів «Карпат» з відомого хуліганського угрупування «Pride», що ідейно та організаційно є близьким до ВО «Свобода» та депутата Юрія Михальчишина. Зокрема, серед фанатів були помічені охоронці Михальчишина.

https://www.facebook.com/notes/vcrc/%D0%BD%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8F-%D0%B7%D1%96%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D1%83-%D0%B2%D1%96%D0%B7%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-20-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC/10151870826669653

  1. Моніторинг ЗМІ
^

Кримські татари вимагають визнати їх одним із корінних народів України


Кримські татари хочуть, щоб уряд України прислухався до Декларації ООН про права корінних народів. Цей документ 13 вересня 2007 року ухвалила Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй. Україна тоді утрималася від голосування, чим викликала розчарування серед кримських татар. Зараз представники кримськотатарської спільноти і далі наполягають на правовому визнанні кримських татар одним із корінних народів України і застосуванні норм цієї Декларації ООН щодо них.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25105557.html

^

Вирішення проблем кримських татар є тестом на європейськість України – автор звіту ОБСЄ

Після понад двох десятиліть безуспішних спроб вирішити напряму з українською владою цілий комплекс проблем, пов’язаних зі своїм поверненням до Криму кримські татари звернулися по допомогу до міжнародної спільноти. Меджліс кримськотатарського народу закликає до проведення міжнародного форуму з цього питання, який визначить, що Україна має зробити самостійно, а в чому може розраховувати на допомогу від країн, що належать до Організації з безпеки і співпраці в Європі. Першим вагомим кроком до проведення цього форму стала публікація ґрунтовного звіту на замовлення ОБСЄ, який містить конкретні рекомендації щодо того, що має бути зроблено для відновлення політичних, економічних та соціальних прав депортованих народів Криму, більшість з яких складають кримські татари. Нині Україна, яка головує в ОБСЄ і опікується багатьма питаннями прав людини в регіоні, має сама відповісти, чи готова вона розв’язувати проблеми прав людини на власній території, вважає автор дослідження британський експерт Ендрю Вілсон.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25103134.html

^

Більшість ромів не розуміє, для чого їхнім дітям освіта


Такий висновок зробила голова громадської організації “Терне Рома” Тетяна Логвинюк, реалізувавши за підтримки МФ “Відродження” освітній проект “Разом до школи” серед ромського населення Волині. Його цільовою аудиторією були не лише діти 5-7 років (тобто ті, які збираються в школу або навчаються в першому класі), але й їх батьки.

http://gurt.org.ua/news/recent/19312/


Cтарі та нові друзі української ультраправої партії «Cвобода»

Тривалий час ніхто не сумнівався, що праворадикальна партія «Свобода», яка за результатами виборів 2012 року сформувала першу ультраправу фракцію в українському парламенті, є членом Альянсу європейських національних рухів (АЄНР). Зрештою, лідери «Свободи» завжди стверджували, що їхня партія — член АЄНР, а Британська національна партія (БНП), один із найстарших членів Альянсу, у 2010 році прямо згадала «Свободу» серед членів АЄНР, поруч із французьким Національним фронтом, угорською партією «Йоббік», італійським «Триколірним полум'ям», іспанським Республіканським громадським рухом, бельгійським Національним фронтом, португальською Партією національного відродження і шведськими націонал-демократами.Ніколи не вірте фашистам.Протягом цього року відкрилася геть інша картина. Перші сумніви щодо членства ВО «Свобода» постали, коли польський політик Матеуш Піскорський на початку 2013 року заявив, що «Свободу» виключили з АЄНР через її відверто расистські позиції — майже як у саркастичному російському вислові «звільнили з гестапо за жорстокість». Адже насправді АЄНР займає набагато більш крайні позиції, ніж іще одна загальноєвропейська група правих — Європейський альянс за свободу, який об'єднує представників Австрійської партії свободи, французького Національного фронту, бельгійського «Фламандського інтересу», Шведських демократів і деяких інших партій.

http://feedly.com/k/14GhJg6


^ Те, що не вбило жертв нацизму, зробило їх довгожителями – дослідження

Секрет довголіття чоловіків, які пережили Голокост

http://feedly.com/k/14GhykN

^

Паломництво хасидів є дуже великим зіткненням культур – експерт


«У 2010 році від діяльності надання послуг хасидам до бюджету надійшов 1 мільйон 700 тисяч гривень».

http://feedly.com/k/1atlmh9

 

^ Хасиди в пошуках житла

Тисячі хасидських прочан скаржаться на дороге житло і не дуже хорошу інфраструктуру

http://feedly.com/k/1atljC3


  1. Події^

Дебати як шанс

“Дебатна Академія” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” провела семінар із підготовки дебатних тренерів, участь у якому взяли в тому числі представники ромської громади. Тренерами заходу виступили експерти Центру Громадянських Свобод. Згідно з даними Всеукраїнського перепису населення 2001 року, 47,6 тис. осіб визначили свою належність до ромської національності. Щоправда, реальна цифра, кажуть знавці, принаймні в 5 разів вища. При цьому, 60-70% представників ромської громади – це діти, підлітки та молодь. Чим вони живуть? Про що спілкуються? Чи мають доступ до якісної освіти?


http://ccl.org.ua/news/debati-yak-shans/


«Портрет сучасної молоді Автономної Республік Крим»

Результати дослідження за темою «Портрет сучасної молоді Автономної Республік Крим», проведеного у листопаді 2012 р. в рамках проекту «Спільна Програма ПРООН та ДПД (Моніторинг людської безпеки і громадський діалог в Криму)».
http://www.undp.crimea.ua/maincontent.php?type=main_media&menu_id=108


^ В Умані – рекордна кількість паломників

27 тисяч прочан-хасидів з’їхались до Умані на святкування Рош-а-Шана

http://feedly.com/k/1atlv4q


^ Спадщина мусульман Криму. Видатні кримськотатарські вчені XIV - XIX століть

Не кожен знає про те, що кримськотатарський народ подарував ісламському світу цілу плеяду видатних і талановитих вчених, деякі з яких були на провідних ролях у священних Єрусалимі, Медині і Мецці. Пропонуємо вашій увазі коротку біографію найвідоміших учених з кримськотатарським корінням.

http://feedly.com/k/1admIJmЗверніть увагу, що МОМ не несе ніякої відповідальності за точність та зміст огляду ЗМІ, який створено з використанням новин зовнішніх агенцій і не обов’язково відображає позицію МОМ.Похожие:

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження 08 липня 2013 Печеніги №148 Про затвердження плану заходів Печенізької районної державної адміністрації щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року
Орядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року №605-р «Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб,...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження від 22 липня 2009 р. №853-р Київ Про затвердження плану заходів щодо інтеграції осіб, яким надано статус біженця, в українське суспільство на період до 2012 року
Текст документа: Про затвердження плану заходів щодо інтеграції осіб, яким надано статус біженця, в українське суспільство на період...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів на 2014 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року" Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження
Проект розпорядження підготовлено на виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 21. 07. 2006 №1001 “Про затвердження...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 року №1237-р «Про затвердження плану заходів на 2012 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року» та розпорядження голови облдержадміністрації від 06.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 року №1237-р «Про затвердження плану заходів на 2012 рік...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження від 4 вересня 2013 р. N 686-р Київ Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року
Затвердити план заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, що додається
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2010 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року» від 29. 07. 09 року №891-р
Відповідно до постанови колегії управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації №6 /3 від ?? грудня 2009...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconПро затвердження плану заходів щодо реалізації Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року
Житомирської облдержадміністрації від 17. 01. 11. №6 “Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної кампанії “Стоп...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження 11 липня Сколе №167 Про затвердження плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії
Львівській області’’, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 12. 06. 2012 року №338/0/5/-13 ’’Про затвердження...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 26 жовтня 2012 року №743/0/5-12 «Про затвердження плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року» : № В. Жук
На виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 26 жовтня 2012 року №743/0/5-12 «Про затвердження плану заходів...
Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» iconРозпорядження 0 1 липня 2013 року Сколе №146 Про створення робочої групи з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство
Про створення робочої групи з питань інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство’’...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов