Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік icon

Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рікНазваниеДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік
Дата конвертации20.12.2013
Размер53.28 Kb.
ТипДовідка
скачать >>>

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік


Протягом 2011 року виконкомом Броварської міської ради, його відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами проводилась цілеспрямована робота щодо реалізації вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та розпорядження голови облдержадміністрації від 19 лютого 2008 року № 142 “Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109”.

Згідно затвердженого графіку проведення дня контролю на 2011 рік, проведено 18 перевірок додержання законодавства про звернення громадян у підрозділах виконкому Броварської міської ради. Всі виконавці дотримуються термінів розгляду звернень громадян та вирішення питань згідно повноважень. Діловодство ведеться відповідно до вимог Інструкції, затвердженої розпорядженням міського голови від 01.08.2005 № 125.

Відповідно до графіку особистих доповідей про стан роботи зі зверненнями громадян на виконкомі, перед міським головою доповідали начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів особисто, а саме: служби у справах дітей, архівного відділу, відділу з житлових питань, управління освіти, земельного відділу, спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста, управління економіки, управління праці та соціального захисту населення, відділу культури, УЖКГ, відділу бухгалтерського обліку, відділу капітального будівництва, управління містобудування та архітектури, КП «Служба замовника», КП «Броваритепловодоенергія», відділу у справах сім’ї та молоді, управління комунальної власності, КП БМР «ББТІ».

На виконання пункту 6 вищезазначеного Указу Президента України № 109 в окремо відведеному приміщенні проводяться особисті прийоми керівниками чотири рази на місяць. З метою створення більш сприятливих умов для громадян організовано практику виїзних прийомів (згідно затвердженого графіку), що є фактично днем відкритого прийому в різних мікрорайонах міста. Проведено 44 виїзних прийомів в післяробочий час у різних мікрорайонах міста, зокрема, міським головою – 18, його заступниками – 26. На особистих та виїзних прийомах громадян беруть участь керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів виконкому, що дає змогу вирішувати питання безпосередньо на місці.

Також проведено 9 “прямих телефонних зв’язків”: міським головою – 3, заступниками міського голови - 5 та керуючим справами виконкому -1. Проведення таких телефонних зв’язків з населенням міста є особливо зручним для людей похилого віку та інвалідів.

Таким чином, створено всі умови для того, щоб кожен громадянин мав змогу висловитись і бути почутим.

Безоплатно надається правова допомога малозабезпеченим категоріям населення головним спеціалістом з юридичного забезпечення відділу роботи із зверненнями громадян. Виконується основна мета діяльності приймальні - сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян органами місцевого самоврядування, належної реалізації Закону України “Про звернення громадян”.

За 2011 рік до правової громадської приймальні звернулось 161 громадянин, яким було надано консультації та роз’яснення з правових питань, надано допомогу в оформленні заяв та документів, які надаються на розгляд комісій виконкому. Також надано допомогу в оформленні документів правового характеру та складено 61 позовна заява для подальшого звернення до суду. Надаються юридичні консультації, спрямовані на підвищення рівня правової освіти населення, роз’яснення конституційних прав і свобод громадян та засобів їх захисту, повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Виконкомом Броварської міської ради протягом 2011 року розглянуто 4606 звернень громадян, з них – 2882 - письмових, 1266 звернень на особистому прийомі, контрольних - що надійшли до інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр» - 458. До інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр» виконкому Броварської міської ради в телефонному режимі всього надійшло 1191 звернення, на які надано консультації та роз’яснення громадянам невідкладно.

Варто зазначити, що за 2011 рік було зафіксовано на 23,6% звернень менше у порівнянні з минулим роком, що є результатом політичної стабільності у місті.

Всього розглянуто 4822 питання, порушених у зверненнях, це на 1553 менше в порівнянні з минулим роком (-24,4%). А як відомо, питання, порушені у зверненнях громадян, є віддзеркаленням рівня соціально-економічного розвитку міста, ефективної та злагодженої роботи всіх органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів.

Через органи вищого рівня за 2011 рік надійшло 118 звернень, що на 64,5% менше з минулого року.

Задоволено 11 звернень громадян, а саме надано матеріальну допомогу 5 особам по 150грн., 2 - по 500грн., 1 особу взято на облік до жіночої консультації за фактичним місцем проживання, 1 особі улагоджено оплату за комунальні послуги, присвоєно звання "Мати-героїня" надано допомогу в отриманні нагороди, зроблено герметизацію стиків панелей.

За 2011 рік через Урядову гарячу лінію надійшло 144 звернень, задоволено - 25.

Слід відмітити, що за звітний період зафіксовано 1948 позитивно вирішених звернень, що складає 42,3% від загальної кількості.

Аналіз пропозицій, заяв та скарг громадян до виконкому свідчить, що найбільш актуальними є звернення з питань землекористування – 1165 звернень, що на 36% менше у порівнянні з минулим роком, але складає 24% від загальної кількості питань.

Систематичними є заяви щодо житлових питань - 498, що на 17,8% менше минулого року та складає 10,3% від загальної кількості питань.

Продовжують звертатись громадяни з питань комунального та дорожнього господарства, благоустрою – 1123 звернення. Слід відмітити, що кількість звернень зменшилась на 258 (17,8%) за звітний період, що складає 23,3% від загальної кількості питань.

З питань соціального захисту порушено 446 питань, що на 18,7% менше, у порівнянні з минулим роком. Надано матеріальну допомогу на лікування та соціально-побутові потреби 201 особі, на загальну суму 84610 грн.

Мешканці міста отримують конкретну допомогу і тому звертаються до виконкому з впевненістю, що їм тут допоможуть.

З часу набрання чинності Закону України «Про публічну інформацію» на всі (54) інформаційні запити надана в повному обсязі інформація в термін згідно законодавства.

У виконкомі працює інформаційно-довідкова служба “050”, яка оперативно реагує на звернення громадян.

Всього за 2011 рік до служби “050” звернулось 3662 громадянина. Невідкладно були вирішені питання порушені у 3146 зверненнях, в термін до 3-х діб - 439 зверненнях, до 15 діб – 77 зверненнях.

Як показує аналіз виконавчої дисципліни, працівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів, з особливою відповідальністю та увагою ставляться до розгляду звернень громадян. Крім того, керівники та спеціалісти чітко виконують доручення міського голови, його заступників щодо звернень громадян.

Виконавчим комітетом Броварської міської ради налагоджена тісна співпраця з місцевою установою радіомовлення та районними і міськими редакціями газет “Броварська панорама”, “Нове життя”. На шпальтах газет публікуються матеріали щодо особистого прийому громадян керівниками виконкому, прямого телефонного зв’язку з посадовими особами, виїзних прийомів, матеріали нарад та засідань виконкому. Активне використання засобів масової інформації дозволяє значно підвищити інформованість населення щодо вирішення проблеми на стадії їх виникнення.

Аналіз роботи із розгляду звернень громадян, що надійшли на адресу виконкому, свідчать про необхідність і надалі не послаблювати увагу з боку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконкому до забезпечення виконання Конституції, Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України та доручень голови облдержадміністрації і міського голови.


Начальник відділу роботи із

зверненнями громадян Т.І.КоморнаПохожие:

Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2012 рік
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconДовідка про роботу із зверненнями громадян управління економіки Броварської міської ради Управління економіки Броварської міської ради в своїй роботі керується Законом України «Про звернення громадян»
«Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі, відділах та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconІнформаці я про стан роботи із зверненнями громадян до відділу капітального будівництва Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі, відділах, та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І півріччя 2013 року
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І півріччя 2013 року
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2012 року відділу капітального будівництва Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2013 року управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік iconДодаток до рішення виконкому Броварської міської ради №301 від 10. 07. 2012 Інформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2012 року управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов