Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року icon

Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 рокуНазваниеДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року
Дата конвертации20.12.2013
Размер49.47 Kb.
ТипДовідка
скачать >>>

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року


Протягом І кварталу 2013 року виконкомом Броварської міської ради, його відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами проводилась цілеспрямована робота щодо реалізації вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування та розпорядження голови облдержадміністрації від 19 лютого 2008 року № 142 “Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109”.

На виконання пункту 6 вищезазначеного Указу Президента України № 109 в окремо відведеному приміщенні проводяться особисті прийоми керівниками виконавчого комітету чотири рази на місяць. З метою створення більш сприятливих умов для громадян організовано практику виїзних прийомів (згідно затвердженого графіку), що є фактично днем відкритого прийому в різних мікрорайонах міста. Проведено 10 виїзних прийомів у позаробочий час в різних мікрорайонах міста, зокрема, міським головою – 4, його заступниками – 6. На особистих та виїзних прийомах громадян беруть участь керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів виконкому, що дає змогу вирішувати питання безпосередньо на місці.

Також проведено 1 “прямий телефонний зв’язок”, заступником міського голови. Проведення таких телефонних зв’язків з населенням міста є особливо зручним для людей поважного віку та інвалідів.

Таким чином, створено всі умови для того, щоб кожен громадянин мав змогу висловитись і бути почутим.

Виконкомом Броварської міської ради протягом І кварталу 2013 року розглянуто 1040 звернень громадян, з них – 741 - письмових, 186 звернень на особистому прийомі, контрольних - що надійшли до інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр» - 113.

Варто зазначити, що за І квартал 2013 року було зафіксовано на 6,3% звернень менше, у порівнянні з минулим роком, що є результатом політичної стабільності у місті.

Всього розглянуто 1068 питань, порушених у зверненнях, це на 71 менше в порівнянні з минулим роком (-6,2%). А як відомо, питання, порушені у зверненнях громадян, є віддзеркаленням рівня соціально-економічного розвитку міста, ефективної та злагодженої роботи всіх органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів.

Через органи вищого рівня за І квартал 2013 року надійшло 14 звернень, що на 55% менше у порівнянні з минулим роком.

За І квартал 2013 року через Урядову гарячу лінію надійшло 47 звернень, за І кв. 2012р. надійшло 48 звернень.

Слід відмітити, що за звітний період, станом на 24.04.2013 року, зафіксовано 411 вирішених звернень, що складає 39,5% від загальної кількості. Так, серед письмових звернень вирішено 342 звернення, що складає 46,2% від 741 звернення. На особистому прийомі Сапожка І.В. зареєстровано 107 звернень, з яких задоволено 16 звернень, що складає 15%. Щодо контрольних звернень через інформаційно-довідкову службу «Контакт-центр», то задоволено 41 звернення з 113, що складає 36,3%.

Аналіз пропозицій, заяв та скарг громадян до виконкому свідчить, що найбільш актуальними є звернення з питань комунального та дорожнього господарства, благоустрою – 278 звернень. Слід відмітити, що кількість звернень зменшилась на 9 (3%) за звітний період, але складає 26% від загальної кількості питань.

Систематичними є заяви щодо житлових питань - 133, що на 41% менше відповідного періоду минулого року та складає 12,4% від загальної кількості питань.

Продовжують звертатись громадяни з питань землекористування – 166 звернень, що на 12% менше у порівнянні звітного періоду минулого року, але складає 15,5% від загальної кількості питань

З соціального захисту порушено 154 питання, що на 35% більше, у порівнянні зі звітним періодом минулого року. Надано матеріальну допомогу на лікування та соціально-побутові потреби 80 особам, на загальну суму 31600 грн.

У виконкомі працює інформаційно-довідкова служба “050”, яка оперативно реагує на звернення громадян.

Всього за І квартал 2013 року до служби “050” звернулось 1629 громадян. Невідкладно були вирішені питання порушені у 1418 зверненнях, в термін до 3-х діб - 144 зверненнях, до 15 діб – 67 зверненнях.

Мешканці міста отримують конкретну допомогу і тому звертаються до виконкому з впевненістю, що їм тут допоможуть.

Як показує аналіз виконавської дисципліни, працівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів, з особливою відповідальністю та увагою ставляться до розгляду звернень громадян.

Але за фактом перевірки прокуратури вказано на випадки порушення термінів розгляду звернень громадян. Так, на звернення, щодо достовірності нарахування оплати за комунальні послуги КП «Броваритеплоенергія» відповідь надано на протязі 1 місяця. За висновками прокуратури, порушене питання та надана відповідь на звернення не потребувало додаткового вивчення або перевірки (звернення надійшло 14.02.13, відповідь надано у вигляді роз’яснення 13.03.13). У відповіді зазначено про нарахування за сім років за опалення площі, підігрів води у м.3 споживання, оплата за послуги, заборгованість по рокам і місяцям. Доцільно вважати, що дане звернення потребувало додаткового вивчення та перевірки факту розрахунків із споживачем.

Перевіркою прокуратури встановлені факти порушення термінів розгляду звернень громадян за 2012 рік, що зобов’язує посилити контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян:

- звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів;

- забезпечити перенаправлення звернення, в якому порушені питання, що не входять до повноважень виконавчого комітету та їх підрозділів, за належністю відповідному органу чи посадовій особі із супровідним листом, підписаним посадовою особою, яка здійснила первинний розгляд документа, у п’ятиденний термін. Про це повідомляється громадянина, який подав звернення та відповідний орган чи посадову особу, які направили звернення для розгляду.

Виконавчим комітетом Броварської міської ради налагоджена тісна співпраця з місцевою установою радіомовлення та районними і міськими редакціями газет “Броварська панорама”, “Нове життя”. На шпальтах газет публікуються матеріали щодо особистого прийому громадян керівниками виконкому, прямого телефонного зв’язку з посадовими особами, виїзних прийомів, матеріали нарад та засідань виконкому. Активне використання засобів масової інформації дозволяє значно підвищити інформованість населення щодо вирішення проблеми на стадії їх виникнення.

Аналіз роботи із розгляду звернень громадян, що надійшли до виконкому, свідчать про необхідність посилення контролю безпосередньо в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах виконкому для забезпечення виконання Конституції, Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України та доручень голови облдержадміністрації і міського голови.


Начальник відділу роботи із

зверненнями громадян Т.І.КоморнаПохожие:

Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І півріччя 2013 року
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І півріччя 2013 року
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2011 рік
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconДовідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за 2012 рік
Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109”
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconДовідка про роботу із зверненнями громадян управління економіки Броварської міської ради Управління економіки Броварської міської ради в своїй роботі керується Законом України «Про звернення громадян»
«Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі, відділах та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2013 року управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconІнформаці я про стан роботи із зверненнями громадян до відділу капітального будівництва Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі, відділах, та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2012 року відділу капітального будівництва Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Довідка за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Броварської міської ради за І квартал 2013 року iconДодаток до рішення виконкому Броварської міської ради №301 від 10. 07. 2012 Інформація про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2012 року управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради
Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень у виконкомі, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов