Регламент «росукрекспрес» icon

Регламент «росукрекспрес»НазваниеРегламент «росукрекспрес»
Дата конвертации22.01.2013
Размер123.49 Kb.
ТипРегламент
скачать >>>

Додаток №1 до договору № __________ від "____" ________ 2012р.


РЕГЛАМЕНТ «РОСУКРЕКСПРЕС»


Термінологія

 • «Послуги з доставки» - послуги з доставки Відправлень Замовника від Відправника до Одержувача.

 • «Відправлення» - коробки, мішки, пакети, конверти, у яких знаходяться документи, кореспонденція, товари й інші предмети, призначені до доставки, зазначені в накладній «РосУкрЕкспрес».

 • «Діючий Регламент» - Регламент «РосУкрЕкспрес», що діє на момент надання послуг.

 • «Чинні Тарифи» - ціни на послуги, умови оплати, строки доставки «відправлення», що діють на момент надання послуг.

 • «Документи» (як відправлення) - будь-яка інформація на паперових носіях.

 • «Не документи» (як відправлення) - предмети й матеріали, що не є паперовими носіями.

 • «Накладна «РосУкрЕкспрес» - виписується на кожне відправлення і є супровідним документом, у якому міститься інформація про відправлення: координати відправника й одержувача, вид і характер відправлення, а також інша інформація, необхідна для здійснення транспортування й доставки.

 • «Замовник» - фізична або юридична особа, що здійснює замовлення на надання послуг з доставки.

 • «Відправник» (Замовник або третя особа)

 • фізична особа – особа, прізвище й ім'я якого внесені в графу «Відправник» у накладній «РосУкрЕкспрес», або його законний представник;

 • юридична особа – організація, реквізити якого внесені в графу «Відправник» у накладній «РосУкрЕкспрес», в особі її законного представника.

 • «Одержувач»:

 • фізична особа – особа, прізвище та ім'я якого внесені в графу «Одержувач» у накладній «РосУкрЕкспрес», або його законний представник;

 • юридична особа – організація, реквізити якого внесені в графу «Одержувач» у накладній «РосУкрЕкспрес», в особі її законного представника.

 • «Представник» - особа, що має доручення, оформлене у встановленому порядку, або яка є представником юридичної особи в чинність свого посадового положення.

 • «Доставка» - доставка відправлення Замовника по зазначеному в накладній «РосУкрЕкспрес» адресі й вручення його Одержувачеві або його представникові.

 • «Повторна Доставка» - доставка, здійснювана повторно через те, що перша доставка була неможлива по незалежним від «РосУкрЕкспрес» обставинам.


Загальна частина

 1. Регламент і Тарифи «РосУкрЕкспрес» діють із дати їхнього затвердження директором ТзОВ «РосУкрЕкспрес-Львів»

 2. Тарифи «РосУкрЕкспрес» (надалі Тарифи) є невід'ємною складовою частиною Договору (Додаток № 2) .

 3. Регламент надається «Замовникові» («Відправникові») для ознайомлення до моменту виникнення договірних відносин по доставці.

 4. Діючий Регламент «РосУкрЕкспрес» (Додаток № 1) є невід'ємною частиною Договору із Замовником про надання послуг з доставки.

 5. Підпис відправника в накладній «РосУкрЕкспрес» автоматично означає, що він ознайомлений і згодний з діючим Регламентом. Договірні відносини по доставці виникають із моменту підпису відправника в накладній «РосУкрЕкспрес»

 6. Замовник надає документальне підтвердження того, що він уповноважений виконувати умови справжнього Регламенту також від імені третіх осіб.

 7. «РосУкрЕкспрес» здійснює доставку:

  1. відправлень Замовника в міста України в границях зони обслуговування «РосУкрЕкспрес»;

  2. міжнародних відправлень Замовника в країни світу, в межах зони обслуговування «РосУкрЕкспрес», зазначеної в Тарифах.

 8. «РосУкрЕкспрес» бере на себе зобов'язання по доставці відправлення Одержувачеві, ім'я якого зазначено в накладній «РосУкрЕкспрес» або його представникові, за адресою доставки, зазначеному в ній, відповідно до строків, зазначеним у чинних Тарифах. При цьому представником Одержувача - юридичної особи вважається будь-який представник організації - одержувача, якщо тільки відправлення не має статусу «Особисто в руки».

 9. Всі дані й документи, що підтверджують доставку відправлення Одержувачеві, зберігаються в «РосУкрЕкспрес» або його представників протягом одного року від дня доставки, якщо інший строк не передбачений у договорі.^ Прийом замовлень і одержання відправлень у Замовника для наступної доставки.

 1. 1.Прийом замовлень офісами «РосУкрЕкспрес» здійснюється шість днів на тиждень: з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 18-00, у суботу - з 9-00 до 16-00, вихідний - неділя.

 2. Прийом замовлень здійснюється Службою Сервісу офісу «РосУкрЕкспрес» у телефонному режимі або при безпосередньому відвідуванні Відправником офісу «РосУкрЕкспрес».

 3. Передача відправлень співробітникові «РосУкрЕкспрес» може відбуватися як за місцем перебування Відправника (надалі іменованому «офіс») при виїзді на адресу Замовника кур'єра «РосУкрЕкспрес», так і при безпосередньому відвідуванні Відправником офісу «РосУкрЕкспрес».

 4. Замовник повинен негайно сповістити Співробітника Служби Сервісу про будь-які зміни в замовленні. Зміни можуть бути зроблені до того, як співробітник «РосУкрЕкспрес» з відправленням покине офіс Відправника або Відправник покине офіс «РосУкрЕкспрес».

 5. Співробітник «РосУкрЕкспрес» може очікувати одержання відправлення в офісі Відправника не більше 45 хвилин. Час очікування до 15 хвилин не оплачується, більше 15 хвилин - підтверджується додатковим підписом відправника й оплачується додатково в розмірі 10 грн.

 6. Відправник повинен заповнити накладну «РосУкрЕкспрес», розбірливо вказати свої повні адресні дані й дані одержувача:

а) назва компанії або організації;

б) ім'я й прізвище відправника й одержувача;

в) назва вулиці, номер будинку, номер офісу або квартири;

г) місто, із зазначенням індексу або поштового коду ;

д) країну;

е) міські номери телефонів, для міжнародних - із зазначенням телефонного коду країни й міста;

Наявність вищевказаних даних є обов'язковою умовою здійснення доставки. Адреса може бути доповнена відомостями, які, на погляд відправника, полегшать пошук адресата й прискорять доставку: номер внутрішнього телефону, шифр кодового замка й т.п.

 1. Відправник зобов'язаний передати «РосУкрЕкспрес» відправлення у справному пакуванні, що забезпечує повне зберігання вмісту відправлення при транспортуванні його на адресу Одержувача. Предмети, що вимагають спеціального пакування (тендітні, биткі й т.д.) повинні бути впаковані у тверду (дерев'яну) упаковку, а так само мати відповідне маркування.

 2. Підлягаюче доставці відправлення приймається Співробітником «РосУкрЕкспрес» від відправника по вазі й кількості місць. Зважування провадиться в присутності відправника.

 3. Графа накладної «РосУкрЕкспрес» - «Повний опис» заповнюється Відправником власноручно. Відправник гарантує, що зазначений ним у накладній «РосУкрЕкспрес» опис відправлення відповідає його вмісту.

 4. «РосУкрЕкспрес» не приймає до доставки предмети, матеріали або їх частини, перевезення яких заборонено чинними правилами перевезень, законодавством України й/або законодавством країни транзиту або Одержувача, у тому числі, але не винятково: іноземна валюта й грошові знаки України, живі або мертві тварини й рослини, людські частини тіла або останки (у вигляді попелу), вогнепальна, пневматична, газова й холодна зброя та її частини, боєприпаси, феєрверки, сигнальні ракети й патрони, наркотичні засоби, психотропні, сильнодіючі, радіоактивні, вибухові, отрутні, їдкі, легкозаймисті й інші небезпечні речовини, що перебувають під тиском, вибухонебезпечні, горючі, токсичні, піддані корозії, швидкопсувні продукти й матеріали, продукти з неприємним запахом або здатні яким-небудь чином завдати шкоди іншим відправленням, золото, срібло, інші дорогоцінні й напівкоштовні метали й камені, акції, облігації й інші цінні папери, матеріали, які можуть бути ідентифіковані як порнографія або здатні нанести втрату моралі й безпеки держави.

 5. Відправник, який навмисно або ненавмисно передав «РосУкрЕкспрес» відправлення, заборонене до перевезення, звільняє «РосУкрЕкспрес» від відповідальності й компенсує всі документально підтверджені збитки «РосУкрЕкспрес», пов'язані із цим.

 6. Співробітник «РосУкрЕкспрес», що приймає відправлення, залишає за собою право впевнитися в присутності Відправника, що вміст відправлення відповідає зазначеним Відправником у накладній «РосУкрЕкспрес» даним.

 7. Вага одного місця відправлення не повинна перевищувати 31,5 кг. Розміри одного місця не повинні перевищувати: 750х550х500 мм

 8. Доставка відправлень які містять місця вагою більше 31,5 кг або більших розмірів здійснюється в строки, застережені додатково.

 9. Відправник після заповнення накладної «РосУкрЕкспрес» ставить дату й час вручення відправлень співробітникові «РосУкрЕкспрес», своє прізвище й підпис. Своїм підписом відправник підтверджує вірність заповнення формуляра й свою згоду з умовами Регламенту.

 10. Вибір маршруту проходження відправлення, способу й коштів його перевезення є винятковою компетенцією «РосУкрЕкспрес». При доставці відправлення «РосУкрЕкспрес» має право залучати третіх осіб.

 11. Кур'єри «РосУкрЕкспрес» не вповноважені вести переговори й досягати яких-небудь домовленостей із Замовниками «РосУкрЕкспрес», робити заяви й завіряти документи від імені «РосУкрЕкспрес». Відносини Замовника з «РосУкрЕкспрес» будуються на його телефонному, факсимільному або електронному спілкуванні зі співробітниками Служби Сервісу «РосУкрЕкспрес» і обміні офіційними документами.


^ Доставка по Україні.

 1. Терміни доставки з м. Львів, зазначені в Тарифах, є гарантованими й дійсні для доставки відправлення за одною адресою. Терміни доставки зазначені в робочих днях, з розрахунку п'ятиденного робочого тижня, не вважаючи дня передачі відправлення від Замовника співробітникові «РосУкрЕкспрес».

 2. Терміни доставки при виконанні замовлення на доставку відправлень із інших міст України в місто Львів збільшуються на 1-2 робочих дні від термінів, зазначених у Тарифах.

 3. Доставка відправлень проводиться протягом робочого дня, з 9-00 до 18-00, з понеділка по п'ятницю включно.

 4. Можливість і вартість доставки відправлень у суботу, а також у вихідні дні й у позаурочний час повинні спеціально обмовлятися зі співробітником Служби Сервісу «РосУкрЕкспрес».

 5. Доставка відправлень у святкові дні, установлені урядом України або чинним законодавством, а також урядами країн призначення кореспонденції - не здійснюється.

 6. Доставка здійснюється «до дверей», якщо вага одного місця відправлення не перевищує 31,5 кг, загальна вага відправлення не перевищує 50 кг, адреса доставки перебуває не вище 3-го поверху (при відсутності працездатного ліфта), Одержувач забезпечив безперешкодний прохід (проїзд) представника «РосУкрЕкспрес» до місця доставки. У всіх інших випадках доставка здійснюється «до під'їзду».

 7. У випадку відсутності Одержувача співробітник «РосУкрЕкспрес» зобов'язаний зробити відповідну позначку в аркуші доставки «РосУкрЕкспрес» і залишити адресатові повідомлення встановленої форми, з наступним інформуванням про це Відправника. Повторна доставка такого відправлення здійснюється безкоштовно в економічному режимі протягом наступного дня після першої доставки.

 8. Якщо протягом 30 діб, починаючи від дня повторної доставки, адресат або відправник не заявили про себе, відповідальність «РосУкрЕкспрес» припиняється. «РосУкрЕкспрес» вправі розпорядитися таким відправленням відповідно до закону. Не доставлене відправлення може бути повернуто Відправникові по його письмовій заяві й після передплати з повною оплатою зворотної доставки.

 9. Одержувач або його довірена особа може одержати відправлення тільки після того, як він власноручно заповнить відповідні графи накладної та/або аркуша доставки: дату й час одержання, своє прізвище й підпис, що підтверджує факт доставки призначених йому або його довірителеві відправлень. Наявність підпису Одержувача в накладній та/або аркуші доставки означає, що в момент підписання відповідальність «РосУкрЕкспрес» припинилася.

 10. Відмова Одержувача підтвердити своїм підписом одержання відправлення в накладній та/або аркуші доставки «РосУкрЕкспрес» прирівнюється до відмови адресата від одержання призначеного йому відправлення.

 11. Інформація, передбачена в графі «Посада» доставочного аркуша, є допоміжною. Відправник звільняє «РосУкрЕкспрес» від претензій у тому випадку, якщо одержувач відмовився надати таку інформацію.

 12. Якщо оплату замовлення провадить Одержувач, призначене йому відправлення може бути вручене при наявній формі оплати - після того, як він зробить повний розрахунок зі співробітником «РосУкрЕкспрес». Відмова Одержувача виконати ця умова прирівнюється до відмови адресата від одержання призначеного йому відправлення.

 13. «РосУкрЕкспрес» не несе відповідальності за відмову адресата в одержанні призначеного йому відправлення. У випадку такої відмови відповідальний співробітник «РосУкрЕкспрес» зобов'язаний сповістити про це Відправника й повідомити вартість зворотної доставки. Таке відправлення може бути повернуто Відправникові по його письмовій заяві, і після повної оплати всіх послуг «РосУкрЕкспрес», включаючи вартість зворотної доставки. Якщо протягом 30 діб, починаючи від дня повідомлення відправника, він не виконав перерахованих вище умов, відповідальність «РосУкрЕкспрес» припиняється. «РосУкрЕкспрес» вправі розпорядитися таким відправленням відповідно до закону.

 14. «РосУкрЕкспрес» повідомляє Відправникові інформацію про зроблену доставку відправлення в усній формі по телефону, зазначеному Відправником у накладній «РосУкрЕкспрес», або у вигляді електронного повідомлення на електронну поштову скриньку відправника. Відправникові на його вимогу може бути надане письмове повідомлення про доставку.

 15. Якщо по незалежним від «РосУкрЕкспрес» обставинам доставка відправлення неможлива без додаткових вказівок Відправника, відправлення приймається «РосУкрЕкспрес» на зберігання зі стягненням додаткової плати.

^ Додаткові послуги.

 1. У рамках організації доставки по Україні «РосУкрЕкспрес» здійснює ряд додаткових послуг:

  1. Пріоритетна доставка - доставка відправлення, здійснювана в найкоротший термін з моменту її прибуття в місце знаходження Одержувача;

  2. Доставка в неробочий час - доставка, здійснювана в період місцевого часу з 18-00 до 22-00 і з 6-00 до 8-00 у робочі дні, з понеділка по п'ятницю включно;

  3. Суботня доставка - доставка, здійснювана в суботу з 9-00 до 16-00 за місцевим часом;

  4. Доставка «строго особисто в руки» - доставка відправлення винятково фізичній особі, зазначеній в накладній «РосУкрЕкспрес» у графі «Одержувач»;

  5. Надання копії аркуша доставки - надання Відправникові копії аркуша доставки що відбиває інформацію про дату, час доставки відправлення, прізвища й підпису одержувача;

  6. Надання оригіналу аркуша доставки - надання оригіналу індивідуального аркуша доставки, на якому міститься інформація про дату, час доставки відправлення, прізвища одержувача, його підпис або печатка організації - Одержувача;

  7. Повторна експрес-доставка - доставка протягом поточного дня після першої доставки, здійснити яку було неможливо по незалежним від «РосУкрЕкспрес» причинам;

 2. Вартість вищевказаних додаткових послуг розраховується відповідно до Тарифів «РосУкрЕкспрес».

Оплата послуг «РОСУКРЕКСПРЕС».

 1. Ціни на послуги «РосУкрЕкспрес» і умови оплати відображено в чинних Тарифах. Кожна ціна передбачає доставку одного відправлення за однією адресою.

 2. Розрахунок вартості доставки провадиться за фізичною вагою відправлення з упакуванням. Однак якщо об'ємна вага відправлення перевищує фізичний - розрахунок вартості доставки провадиться за об'ємною вагою. Перевищення кожної категорії ваги означає оплату по тарифу наступного ступеню.

^ Відповідальність Сторін.

 1. «РосУкрЕкспрес» відповідає за відправлення з моменту його прийому до моменту його вручення одержувачеві й несе відповідальність перед Замовником у межах, визначених умовами даного Регламенту.

 2. У випадках невиконання, неналежного виконання обов'язків за даним Договором, наслідком яких з'явилася втрата або ушкодження (неможливість подальшого використання) відправлення Замовника - «РосУкрЕкспрес» несе відповідальність у наступних розмірах:

- втрата або ушкодження відправлення, що містить документи - 100 грн.

- втрата або ушкодження відправлення або його частини, що містить не документи без оголошеної вартості - у розмірі документально підтвердженої вартості втраченого або ушкодженого відправлення, або його частини, але не вище 600 грн.

 1. Якщо Замовник об’являє своє відправлення коштовним - йому привласнюється статус відправлення з оголошеною цінністю та із Замовника стягується додатковий збір у розмірі 5% від заявленої суми. Якщо відправлення складається з декількох місць, оголошена цінність кожного місця визначається розподілом загальної оголошеної цінності на кількість місць, що відправляються за даною накладною. За втрату або ушкодження відправлення, що містить не документи з оголошеною цінністю - «РосУкрЕкспрес» несе відповідальність у розмірі заявленої вартості відправлення.

   1. Оголошена цінність відправлення обмежується межею - 25 000 грн.

 2. «РосУкрЕкспрес» не несе відповідальності за невиконання своїх зобов'язань у випадку, якщо це невиконання прямо або побічно з'явилося наслідком форс-мажорних обставин: дій влади або державних органів, страйків, стихійних лих, воєнних дій, катастроф і інших обставин непереборної сили, а так само явищ природного або техногенного характеру.

 3. У зв'язку з ризиком втрати або псування вмісту відправлення по незалежним від «РосУкрЕкспрес» обставинам, «РосУкрЕкспрес» може посприяти в страхуванні відправлення з метою покриття повної вартості відправлення.

 4. У випадку несвоєчасної доставки з вини «РосУкрЕкспрес» відправлення Одержувачеві «РосУкрЕкспрес» сплачує Замовникові 1% вартості послуги за кожний день перевищення гарантованого строку доставки, але не більше 15% вартості послуги.

 5. «РосУкрЕкспрес» не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань, у тому числі таких що призвели до ушкодження або псування відправлення Замовника, якщо:

  1. Відправник указав неточну, неповну або неправильну інформацію в накладній «РосУкрЕкспрес»

  2. Відправник надав відправлення без належного упакування або в несправному упакуванні.

  3. Відправник навмисно або ненавмисно передав «РосУкрЕкспрес» відправлення, заборонене до перевезення.

  4. Замовник не сповістив або несвоєчасно сповістив «РосУкрЕкспрес» про зміни в замовленні.

  5. Одержувачем виявлене ушкодження відправлення, прийнятого в закритому вигляді, при відсутності зовнішніх ушкоджень упакування й відповідності ваги отриманого ним відправлення вазі визначеній при його прийомі у Відправника, що зазначена у накладній «РосУкрЕкспрес».

 6. «РосУкрЕкспрес» не несе відповідальності перед Замовником, Відправником, Одержувачем і третіми особами за можливі збитки, у тому числі неодержані доходи, за упущену вигоду, а також інші непрямі втрати, що виникли у зв'язку з ушкодженням, втратою, недоставлянням у строк відправлення (або його частини) або доставкою відправлення (його частини) неналежному Одержувачеві.

 7. «РосУкрЕкспрес» не несе відповідальності за неможливість вручення відправлень у зв'язку з відсутністю Відправників і Одержувачів за наданими Замовником адресами.


Директор

ТзОВ «РосУкрЕкспрес»

____________/ Радченко В.І.// __________/Похожие:

Регламент «росукрекспрес» iconДоговір № Про надання послуг з доставки відправлень м. Керч 2012 р. Тзов «РосУкрЕкспрес»
Тзов «РосУкрЕкспрес», іменоване надалі «Виконавець», в особі генерального директора Радченко Володимира Івановича, діючого на підставі...
Регламент «росукрекспрес» iconРегламент комісії (ЄС) No 2042/2003
Беручи до уваги регламент (ЄС) No 1592/2002 Європейського Парламенту і Ради від 15 липня 2002 року про спільні правила у галузі цивільної...
Регламент «росукрекспрес» iconВ. К. Костюченко 2013 р
Регламент проведення Всеукраїнських змагань у приміщенні «Різдвяні старти» (далі – регламент) складено з урахуванням
Регламент «росукрекспрес» iconРегламент роботи комітету кросу автомобільної федерації України. Загальні положення Даний регламент розроблений у
Даний регламент розроблений у відповідності із нск фау та діючим положенням про комітети, що працюють в рамках комісії автомобільного...
Регламент «росукрекспрес» iconРегламент комісії (ЄС) №262/2009 від 30 березня 2009 року
Беручи до уваги Регламент (ЄС) №552/2004 Європейського Парламенту та Ради від 10 березня 2004 року про сумісність Європейської мережі...
Регламент «росукрекспрес» iconРегламент комісії (ЄС) №730/2006 від 11 травня 2006 року
Беручи до уваги Регламент (ЄС) Європейського Парламенту і Ради від 10 березня 2004 року №551/2004 про організацію та використання...
Регламент «росукрекспрес» iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 13. 01. 2011р. №19 регламент жидачівської районної державної адміністрації
Регламент Жидачівської районної державної адміністрації (надалі Регламент) відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації"...
Регламент «росукрекспрес» iconРегламент (ЄС) №889/2002 Європейського Парламенту та Ради
Регламент (ЄС) №889/2002 Європейського Парламенту та Ради від 13 травня 2002 року, що вносить зміни у Регламент Ради (ЄС) №2027/97...
Регламент «росукрекспрес» iconРегламент комісії (ЄС) №482/2008 від 30 травня 2008 року
Беручи до уваги Регламент (ЄС) №550/2004 Європейського Парламенту та Ради від 10 березня 2004 року щодо надання послуг з повітряної...
Регламент «росукрекспрес» iconПроект Порядок (регламент)
Порядок (регламент) участі соціальних партнерів у формуванні бюджетної політики на 2012 рік і середньострокову перспективу
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов