Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року icon

Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 рокуНазваниеРозроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року
Дата конвертации09.11.2012
Размер50.05 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>
1. /Modern dergsl 07.2012.doc
2. /cilisna systema.doc
3. /press-reliz.doc
4. /Держсл.doc
5. /Питання присв. ранг. держ. службовцям.doc
6. /По службовому житлу.doc
7. /Створено нормативне п_дгрунтя.doc
8. /Чугу-всько- позиц-йн- матер-али - копия.doc
9. /позиц-йн- матер-али державна ц-льова програма.doc
10. /прес-рел-з Нов- завдання щодо п-двищення квал-ф-кац--.doc
«Завдання, визначені Президентом України та Кабінетом Міністрів України щодо модернізації та розвитку державної служби, буде виконано,» – В’ячеслав Толкованов
На шляху створення цілісної системи роботи з кадрами
Рішення керівника державної служби в державному органі щодо порушення наданих Законом України «Про державну службу» прав на державну службу або виникнення перешкод у їх реалізації
Визначено стратегічні орієнтири розвитку системи професійного навчання персоналу органів державної влади та органів місцевого самоврядування
Інформація щодо результатів оцінювання з попереднього місця роботи на запит служби персоналу
Визначено порядки надання державним службовцям службового житла, а також компенсації витрат на проживання
Створено нормативне підґрунтя професійної та ефективної державної служби
Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року
Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів

додаток 1
РОЗРОБЛЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ


Сьогодні Україна у процесі поступової інтеграції до правового простору Європейського Союзу наполегливо реформує систему державно-управлінських відносин. Адміністративна реформа як один із напрямів Президентської Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» спрямована на підвищення ефективності діяльності державних органів та гарантування професійності та відповідальності державної служби.

Європейські виміри реформи скріплені у схваленому в 2010 році Законі України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», пункт 1 стаття 3 якого визначила серед основних засад політики у сфері розбудови державності модернізацію державної служби з урахуванням європейського досвіду на принципах професійності та політичної нейтральності.

Нормативне та організаційне забезпечення створення професійної, політично нейтральної та ефективної державної служби закріплене у новій редакції Закону України «Про державну службу» та нормативно-правових актах щодо його впровадження.

Пріоритети розвитку кадрової політики в державному управлінні закріплені Президентом України у Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки, якою визначені шляхи і засоби професіоналізації державної служби, впровадження технологій управління персоналом на противагу існуючим регламентам роботи з кадрами. Зокрема Стратегія передбачає розроблення та прийняття державної цільової програми кадрової політики, а також відповідних галузевих програм.

Будь-яка реформа – це комплексні зміни: удосконалення законодавчої бази, інституційна розбудова та розвиток людського потенціалу. Такий підхід реалізовано у резолюції Кабінету Міністрів України від 22.09.2011 № 37533/3/1-11 щодо розроблення стратегічного документа, який містить комплекс завдань спрямованих на розвиток системи державної служби.

Національним агентством України з питань державної служби розроблено Концепцію Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року, метою якої є реалізація державної політики щодо управління потенціалом державних службовців, модернізації інструментів, процедур та стандартів діяльності органів виконавчої влади.

Проект Державної цільової програми розроблено з метою реалізації Концепції, яку Уряд схвалив розпорядженням від 27 червня 2012 року № 411-р. Передбачається, що виконання Програми дасть змогу забезпечити реалізацію державної кадрової політики у сфері державної служби, запровадити сучасні технології управління людськими ресурсами та забезпечити наукове супроводження реформи.

Проект не охоплює низку важливих для забезпечення професійності та сталості державної служби питань, розв’язання яких уже закріплено в програмних документах Президента і Уряду: доброчесності та запобігання проявам корупції, реформування системи підвищення кваліфікації та підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, розвитку вищого корпусу державної служби та започаткування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», залучення молоді на державну службу та забезпечення ґендерної рівності тощо.

Наразі пріоритетами Програми визначено:

  • впровадження нового механізму, стандартів та процедур службових відносин у сфері державної служби. У рамках реалізації цього пріоритету передбачається:

- впровадження профілів професійної компетентності посад державної служби та механізму їх використання під час відбору на державну службу, оцінювання результатів службової діяльності та просування по службі державних службовців;

- забезпечення зв’язку між результатами оцінювання службової діяльності державних службовців та подальшим проходженням державної служби;

- оновлення змісту діяльності служб персоналу державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим або їх апарату, посилення їх стратегічної ролі;

  • посилення інституціональної спроможності у системі державної служби. У рамках реалізації цього пріоритету передбачається:

- наукове забезпечення розвитку системи державної служби, визначення методів і механізму модернізації державної служби відповідно до стандартів і процедур роботи ЄС;

- посилення інституціональної спроможності служб персоналу центральних і місцевих органів виконавчої влади;

- надання правової, консультаційної, методичної, організаційної та іншої допомоги органам виконавчої влади з питань модернізації державної служби та нових засад управління персоналом з урахуванням міжнародного досвіду.

У ході розроблення проекту Програми враховано напрацювання українсько-канадського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі», насамперед розроблену Канадським бюро міжнародної освіти Стратегічну рамку щодо системи управління персоналом.

Одним із основних напрямів змін стане застосування компетентнісного підходу до усіх процесів управління людськими ресурсами на державній службі, що покладено в основу кадрової політики Великобританії, Австрії, Канади, Нідерландів, Німеччини, США, Австралії та ін.

Серед інших пропозицій – розроблення та інтеграції цілісних та ефективних процесів і процедур управління персоналом, що стосуються системи класифікації посад, оцінювання при прийнятті на службу та просуванні, запровадження порівняльного аналізу заробітних плат, створення комплексної системи інформаційного забезпечення управління персоналом, удосконалення робочих процесів тощо.

Концепція Програми враховує європейські і міжнародні виміри реформи державної служби та висуває на порядок денний створення ефективної системи управління людськими ресурсами, що охоплює низку зазначених завдань (не враховуючи тих, реалізація яких передбачена іншими нормативно-правовими актами).

До цього процесу планується залучити усіх ключових учасників – органи виконавчої влади, наукові установи та навчальні заклади системи підвищення кваліфікації державних службовців, заінтересовані громадські організації та міжнародні проекти, які підтримують впровадження системних змін в Україні.

Виконання Програми дасть змогу забезпечити реалізацію державної кадрової політики у сфері державної служби, запровадити сучасні технології управління людськими ресурсами та забезпечити наукове супроводження реформи.

Передбачається, що реалізація Програми дасть змогу вирішити низку ключових проблем у забезпеченні стабільності державної служби та відновленні довіри громадськості до неї, забезпечивши зменшення плинності кадрів та підвищенні рейтингу України у міжнародних та вітчизняних дослідженнях.

Реформа державної служби наблизить систему державного управління до європейських стандартів, модернізує і професіоналізує її, підготує до здійснення масштабних реформ, передбачених у Програмі економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».


Довідково:

З проектом Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Нацдержслужби у розділі «Взаємодія з громадськістю».

Прес-служба Нацдержслужби України

вул. Прорізна, 15, Київ-34, Україна 01601;

Контактні телефони: +380 (44) 256-00-64; Факс: +380 (44)279-05-29,

e-mail: Oksana.Pidorina@nads.gov.ua; volodymyr.zubchuk@nads.gov.ua

офіційний веб-сайт Нацдержслужби України www.nads.gov.ua
Похожие:

Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconРозроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року
Дносин. Адміністративна реформа як один із напрямів Президентської Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна...
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconКабінетові Міністрів України проект Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2020 року. Прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко інд. 21 Схвалено розпорядження
Схвалити Концепцію Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2020 року, що додається
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2011 року №721 «Про проект програми розвитку патронажної служби в області на 2012-2016 роки» Розробник програми Відділ охорони здоров’я районної державної адміністрації 4
Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconЗ виконання Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року

Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 12. 03. 2012 р. №59 Про схвалення цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти в Ємільчинському районі на період до 2017 роки
«Про затвердження обласної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року», з метою забезпечення доступності...
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconПро затвердження Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2015 року
Затвердити Державну цільову економічну програму розвитку тваринництва на період до 2015 року (далі Програма), що додається
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconРозпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми розвитку автомобільного транспорту на період до 2015 року» І погоджує його. Додаток: завізований проект на 7 арк. Голова Ради О. П. Продан
Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України розглянула наданий листом від 26. 03. 2010 р. №1408/05/14-10 проект розпорядження...
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconРішення від 25 жовтня 2011 року №9-7/vi м. Сміла Про районну цільову програму розвитку позашкільної освіти Смілянського району на період до 2014 року
України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 27. 08. 2010 №785 «Про затвердження Державної...
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconВолинської області
...
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconПро затвердження заходів відділу освіти райдержадміністрації на виконання Державної цільової соціальної програми зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення на період до 2012 року
Державної цільової соціальної програми зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення на період до 2012 року” та створення...
Розроблення державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року iconПро затвердження плану роботи з виконання районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року
Відповідно до районної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, схваленої розпорядженням...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов