Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року icon

Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 рокуНазваниеІнформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року
Дата конвертации22.02.2013
Размер62.81 Kb.
ТипІнформація
скачать >>>Інформація

про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації

за I півріччя 2012 року


На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 вересня 2010 року № 498 «Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2010 року» районна державна адміністрація реалізує вимоги Закону та  використовує наявну правову базу, здійснює заходи щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 719 звернень громадян у 2011 році – 737. За цей період поштою надійшло – 22 звернення, на особистому прийомі – 615, через уповноважену особу – 6, через органи влади – 62. З урахуванням письмових та колективних звернень за І півріччя 2012 року до районної державної адміністрації звернулося 1238 громадянин (у 2011 – 1406), які у своїх зверненнях порушили 730 різноманітних питань (у 2011 – 758). Кількість колективних звернень за І півріччя 2012 року складає – 31 (у 2011 році – 35).

За вказаний період повторних звернень до районної державної адміністрації не надходило. Мають місце звернення, з якими громадяни водночас звернулись до різних гілок влади (дублетне звернення). За І півріччя 2012 року зареєстровано 5 дублетних звернень.

Головою районної державної адміністрації особисто розглядаються письмові  звернення та забезпечується  першочерговий особистий  прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв   Радянського   Союзу,  Героїв  України.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 225 звернення, що від загальної кількості звернень становить 33,3 %, а саме: від учасників війни та бойових дій – 28 звернень, від членів багатодітних сімей, одиноких матерів – 23, інвалідів, ветеранів праці - 97, інших пенсіонерів – 77.

Найбільш проблемними для зазначеної категорії заявників виявилися питання соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги, вирішення комунальних проблем (ремонт житлового фонду, ремонт доріг, опалення тощо), питань з охорони здоров'я.

У розрізі за найбільш характерними питаннями, з якими зверталися громадяни за І півріччя 2012 року, як і впродовж останніх років, більшість звернень порушують питання аграрної політики і земельних відносин – 304; соціального захисту населення – 232; комунального господарства – 121; охорони здоров’я – 19; транспорту та зв’язку – 10; забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 10; освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 9; праці і заробітної плати – 7; житлової політики – 3; інші – 5.

Із загальної кількості звернень, що надійшли до районної державної адміністрації протягом І півріччя 2012 року 51,6 % звернень вирішено позитивно, 33% – надано роз’яснення згідно з чинним законодавством, відкликано 0,8%, в стадії розгляду перебуває 14,6 % звернень.

Авторам звернень надано вичерпні відповіді та пояснення. Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються її керівництвом з подальшим наданням відповідних доручень виконавцям. Авторам звернень обов'язково повідомляється про результати розгляду.

Робота зі зверненнями громадян розглядалось на засіданні колегії районної державної адміністрації 24 січня 2012 року з питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за 2011 рік», 24 квітня 2012 року розглянуто питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2012 року в управлінні розвитку інфраструктури районної державної адміністрації». За результатами засідання колегії були прийняті відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 січня 2012 року № 82 та від 28 квітня 2012 року № 334.

Однією з форм отримання від мешканців району оперативної інформації з питань, які їх хвилюють, є проведення виїзних прийомів громадян.

На особистий прийом громадян запрошуються керівники управлінь та відділів, від яких залежить вирішення порушених у зверненнях питань; на виїзні прийоми – обов’язково юрист та спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації, до функціональних обов’язків якого належить робота зі зверненнями громадян. За І півріччя 2012 року проведено 112 особистих прийомів, виїзних прийомів – 57, на яких прийнято 276 громадянина (на виїзних – 151, на особистих – 125).

З метою вдосконалення роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2012 рік проведено 10 перевірок управлінь та відділів райдержадміністрації, виконкомів сільських, селищних рад, підприємств, установ та організацій району стосовно додержання вимог чинного законодавства України про звернення громадян, а саме: відділ освіти (25.01.12); управління розвитку інфраструктури (22.02.12); відділ у справах молоді та спорту (28.03.12); фінансове управління (25.04.12); відділ культури і туризму (23.05.12); центр соціальних служб (27.06.12); виконком Старопокровської сільської ради (22.02.12); виконком Кочетоцької селищної ради (14.03.11), виконком Моспанівської сільської ради (12.04.12); виконком Леб’язької сільської ради (13.06.12).

Однією з форм спілкування з громадянами залишається телефонний зв’язок з населенням «Пряма лінія». За окремим графіком кожного місяця (3-тя середа) головою райдержадміністрації, його заступниками та керівником апарату проводиться телефонний зв’язок з населенням „Пряма лінія”, тема якої заздалегідь доводиться до відома мешканців району через громадсько-інформаційну газету “Красная звезда”. За поточний період проведено 6 телефонних зв’язки з населенням, під час яких надійшло 14 звернень, на більшість з них було надано роз’яснення безпосередньо під час спілкування телефоном, а ті звернення, які потребували розгляду, були зареєстровані та поставлені на контроль для виконання відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації. Інформація щодо питань, які порушуються під час проведення телефонного зв’язку, висвітлюються в місцевих засобах масової інформації.

Продовжує працювати постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. За І півріччя 2012 року проведено 6 засідання комісії, втому числі 2 - виїзних (смт Есхар, смт Введенка). Засідання комісії відбувались за участю заявників, представників органів місцевого самоврядування, громадськості.

Відкритість і прозорість органів державного управління є невід’ємними характеристиками здійснення державної влади на засадах реальної демократії. Робота зі зверненнями громадян висвітлюється у засобах масової інформації. Інформаційні матеріали за підсумками проведення заходів, які стосуються роботи зі зверненнями громадян, друкуються у громадсько-інформаційній газеті Чугуївщини «Красная звезда» та висвітлюються в ефірах телерадіокомпанії «Слобожанка».

Ознайомлення населення зі змінами в правилах прийому громадян, механізмах надання соціальних виплат, введенням нових видів соціальної підтримки проводиться шляхом інформування через громадсько-інформаційну газету Чугуївщини «Красная звезда», телерадіокомпанію Чугуївщини «Слобожанка» та шляхом оновлення інформації на інформаційних стендах.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації постійно інформують громадян про свою діяльність (за окремим графіком виступів керівництва районної державної адміністрації в районних засобах масової інформації).

Щоквартально в районній державній адміністрації проводиться аналіз роботи зі зверненнями громадян, за показниками Класифікатора у порівнянні з відповідним періодом минулого року та щотижня проводиться аналіз особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації та надається до відділу роботи зі зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації.

Управліннями та відділами районної державної адміністрації, виконкомами сільських та селищних рад проведено аналіз роботи із зверненнями громадян в структурних підрозділах районної державної адміністрації та органах місцевого самоврядування за І півріччя 2012 року. Загальним відділом апарату районної державної адміністрації узагальнена інформація та проведено глибокий аналіз питань, що порушуються у зверненнях громадян, які надійшли до районної державної адміністрації.

Кожну другу та четверту п’ятницю місяця з 14 по 16 проводиться прийом громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги. Так, за поточний рік безоплатну первинну правову допомогу отримало 10 чоловік. Правова допомога надається й під час виїздів комплексної комісії районної державної адміністрації, районної ради, служб для надання методичної та практичної допомоги виконкомам сільських, селищних рад, прийомів громадян за місцем проживання, зустрічей голови районної державної адміністрації з активом територіальних громад та населенням місцевих рад.

Всі звернення, що надійшли за звітній період, було розглянуто виконавцями в терміни, визначені чинним законодавством.

Розгляд звернень громадян, оперативне вирішення поставлених питань завжди залишається одним із основних завдань та перебуває під постійним контролем керівництва районної державної адміністрації.


Керівник апарату районної державної

адміністрації І.Ю. КОВТУН
Похожие:

Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconРозпорядження «13»серпня 2012 р. Сколе №386 Про стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації за І півріччя 2012 року та про роботу із зверненнями громадян в райдержадміністрації за І півріччя 2012 року
Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 27 липня 2012 року №17...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян у І півріччі 2013 року Назва показника І півріччя 2013 року І півріччя 2012 року +

Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconПро підсумки роботи із зверненнями громадян в Райдержадміністрації
Протягом першого півріччя 2013 року до райдержадміністрації надійшло 236 звернень громадян, що в порівнянні з відповідним періодом...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2011 року
Таке різке збільшення кількості звернень, що надходять до райдержадміністрації можна мотивувати тим, що райдержадміністрацією активізовано...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за ІV квартал 2013 року
Харківської облдержадміністрації від 13. 12. 2013 р. №01-80/10309 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І півріччя 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2013 року
Харківської облдержадміністрації від 26. 09. 2013 р. №01-80/7804 щодо забезпечення об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconІнформація про роботу із зверненнями громадян в Управлінні комунальної власності Броварської міської ради за І півріччя 2013 року
Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та з метою виконання Указу Президента України від 07. 02. 2008 №109/2008...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 04. 08. 11 р. №152 «Про роботу із зверненнями громадян за І півріччя 2011 року» Доповідає: Парасочка Любов Василівна начальник загального відділу апарату райдержадміністрації
Підсумки виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів по Печенізькому району на 2010-2014...
Інформація про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за I півріччя 2012 року iconІнформація про роботу зі зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі
Робота зі зверненнями громадян за 12 місяців 2012 року була спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, створення належних...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов