Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району icon

Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу районуНазваниеВитяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району
Дата конвертации23.02.2013
Размер56 Kb.
ТипВитяг з протоколу
скачать >>>
1. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 1.doc
2. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ2.doc
3. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ3.doc
4. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ4.doc
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №12

СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ

КОЛЕГІЇ ЧУГУЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЗБОРІВ АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКОГО АКТИВУ РАЙОНУ


від 27 грудня 2011 року

__________________________________________________________________


2. «Звіт про роботу управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації щодо організації і здійснення заходів з реформування і розвитку житлово-комунального господарства району».

___________________________________________________________________________________________________________________


Заслухавши та обговоривши інформацію про роботу управління розвитку інфраструктури районної державної адміністрації щодо організації і здійснення заходів з реформування і розвитку житлово-комунального господарства району, колегія районної державної адміністрації відмічає, що управлінням розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (далі – управління), виконкомами сільських, селищних рад, виробничими управліннями та підприємствами житлово-комунального господарства, іншими підприємствами району з означеного питання проведено значну роботу.

На виконання вимог Програми розвитку та реформування житлово-комунального господарства Чугуївського району на 2010-2014 роки (далі – Програма) управлінням вживались заходи щодо організації безперебійного надання житлово-комунальних послуг, підвищення рівня розрахунків за надані послуги, подальшого розвитку житлово-комунальних підприємств району, контролю за роботою виконкомів сільських, селищних рад стосовно виконання ними делегованих повноважень у житлово-комунальній сфері.

Вчасно та якісно виконано заходи з підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, хід виконання яких контролювався районним штабом з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років. Організація своєчасного та якісного виконання зазначених заходів була головним завданням управління.

В результаті проведеної роботи житлово-комунальними підприємствами було здійснено комплексну підготовку багатоквартирних житлових будинків, об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства та об’єктів теплозабезпечення до функціонування в осінньо-зимовий період. Були повністю підготовлені до зими також всі об’єкти соціально-культурного призначення.

Оскільки у 2011 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування ряду заходів щодо ремонту та реконструкції об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району в період підготовки до опалювального сезону 2011-2012 років не надавались, роботи з означеного питання здійснювались за рахунок коштів районного, місцевих бюджетів та коштів комунальних підприємств. Всього на підготовку до зими було витрачено понад 1,3млн.грн.

На виконання заходів щодо покращення благоустрою населених пунктів району, передбачених Програмою, управлінням було організовано розробку, розгляд та затвердження органами місцевого самоврядування Правил благоустрою населених пунктів, виконання яких знаходиться на постійному контролі управління. Проводилась ліквідація насанкціонованих сміттєзвалищ, упорядження скверів, дитячих та спортивних майданчиків, проведено необхідні роботи на кладовищах, відремонтовано пам’ятні знаки та пам’ятники на місцях поховань жертв голодомору та радянських воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

На виконання Програми, управлінням надавалась необхідна практична та консультативна допомога щодо утворення нових об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі-ОСББ) та фукціонування існуючих в населених пунктах району.

В населених пунктах району продовжувалась робота щодо активізації створення ОСББ: проводилися сходи громадян, велась роз’яснювальна та організаційна робота з мешканцями багатоквартирних житлових будинків, велась відповідна підготовча робота учасниками ініціативних груп на місцях. В результаті спільних зусиль в звітному періоді створено ОСББ в с.Базаліївка.

Виконувались заходи щодо енергозбереження. Продовжувалось поетапне оснащення житлового фонду та бюджетних установ району приладами обліку природного газу, гарячої та холодної води, теплової енергії з використанням всіх можливих джерел фінансування. На цей час на житлових будинках населених пунктів району встановлено 30 будинкових лічильників теплової енергії, а на комунальних підприємствах тепло та водопостачання району - 7 приладів обліку теплової енергії та 2 прилади обліку води.

Забезпечувався жорсткий контроль за споживанням енергоносіїв закладами соціальної сфери, вживалися усі необхідні заходи щодо економії енергоресурсів.

Разом з тим, внаслідок недостатнього фінансування так і не вдалося у 2011 році провести запланований енергоаудит житлово-комунальних підприємств в селищах Кочеток, Есхар, Малинівка та Чкаловське.

З метою досягнення беззбитковості функціонування житлово-комунального підприємств усіх форм власності, управлінням спільно з органами місцевого самоврядування та керівниками житлово-комунальних підприємств вживалися заходи щодо підвищення рівня розрахунків споживачів за отримані послуги щляхом укладення договорів між споживачами та виробниками послуг.на реструктуризацію боргів зі сплати за комунальні послуги Вживалися певні заходи щодо перегляду та затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги, але житлово-комунальних підприємствами та органами місцевого самоврядування ця робота проводилася безініціативно, зі значним запізненням, що привело до того, що розмір існуючих тарифів лише на 70-80% покриває витрати підприємств на їх надання.

На підставі вищевикладеного, з метою виконання заходів щодо подальшого розвитку та реформування житлово-комунального господарства Чугуївського району на період 2010-2014 років, колегія районної державної адміністрації та збори адміністративно-господарського активу району вирішили:

1. Управлінню розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Синицький В.І.) спільно з сільськими, селищними головами, керівниками ОСББ, житлово-комунальних, інших підприємств, організацій та установ у населених пунктах району:

1.1. З метою активізації впровадження прогресивних методів управління та утримання житлового фонду сприяти створенню передумов для організації нових та продовжити підтримку успішного функціонування існуючих ОСББ.

1.2. Продовжити поетапне оснащення житлового фонду та бюджетних установ району приладами обліку природного газу, гарячої, холодної води, та теплової енергії з використанням усіх можливих джерел фінансування.

1.3. Вжити всіх заходів щодо покращення фінансово-економічного стану житлово-комунальних підприємств комунальної форми власності.

1.4. Забезпечити жорсткий контроль за споживанням енергоносіїв закладами соціальної сфери району, вжити всіх необхідних заходів щодо економії енергоресурсів.

2. Рекомендувати сільським, селищним головам:

2.1. Продовжити роботу щодо подальшого регулювання діяльності житлово-комунальних підприємств комунальної форми власності для забезпечення їх розвитку, працездатності та підвищення якості послуг.  

2.2. Провести енергоаудит усіх житлово-комунальних підприємств.

2.3. Активізувати роботу комісій з питань реструктуризації боргів за житлово-комунальні послуги, створених при виконкомах сільських, селищних рад.

2.4. Разом з керівниками житлово-комунальних підприємств району забезпечити погашення заборгованості за спожиті енергоносії, своєчасне проведення поточних платежів за надані житлово-комунальні послуги.

2.5.  При складанні місцевих бюджетів на 2012 рік передбачити кошти на продовження розробки оптимізованих схем водо-, теплопостачання населених пунктів та проведення енергоаудиту житлово-комунальних підприємств району.

3. Відділу житлово-комунального господарства управління розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Володько І.В.) підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з означеного питання.


Голова

районної державної адміністрації,

голова колегії

В.В. ЛОБОЙЧЕНКО


Похожие:

Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconПротокол №12 спільного засідання колегії
Печенізької районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconПорядок денний спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району
Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2012 року
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconРішення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно господарського активу району
Про підсумки збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2013 року в господарствах району всіх форм власності
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconПлан засідань колегії Печенізької районної державної адміністрації на 2014 рік
Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно – господарського активу району
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району icon19. 12. 2011 №400 Перспективний план (основні напрями) діяльності Печенізької районної державної адміністрації на 2012 рік
Спільні засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району проводитимуться...
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconПлан основних заходів
Організація та проведення спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району...
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconПлан роботи печенізької районної державної адміністрації
Питання для розгляду на спільних засіданнях колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconПлан роботи печенізької районної державної адміністрації
Питання для розгляду на спільних засіданнях колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району (за...
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconРозпорядження 03. 09. 2013 Печеніги №186 Про підсумки збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2013 року в господарствах району всіх форм власності
Нньо польових робіт на високому агротехнічному рівні спільне засідання колегії Печенізької районної державної адміністрації та зборів...
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconАнонси подій на наступний тиждень (27. 09. 2010 – 01. 10. 2010) По управлінню та відділенням вд фонду в Харківській області
Планується участь начальника управління Предко В. О. у спільному засіданні обласної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського...
Витяг з протоколу №12 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації харківської області та зборів адміністративно-господарського активу району iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 02. 2008 №31 «Про...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов