Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації icon

Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністраціїНазваниеВитяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації
Дата конвертации23.02.2013
Размер65.85 Kb.
ТипВитяг з протоколу
скачать >>>
1. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ1.doc
2. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ2.doc
3. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ3.doc
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації
Розпорядження голови райдержадміністрації від 26. 12. 07 №1118 «Про затвердження заходів щодо виконання Загальнодержавної програми «Протидії захворюванню на туберкульоз» у Чугуївському районі в 2008-2011 роках»
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №1

СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ

КОЛЕГІЇ ЧУГУЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН


від 24 січня 2012 року

__________________________________________________________________


1. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян щодо виконання Закону України “Про звернення громадян” та Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування “ за 2011 рік».

___________________________________________________________________________________________________________________


Заслухавши та обговоривши інформацію про стан роботи із зверненнями громадян в Чугуївській районній державній адміністрації в 2011 році, колегія районної державної адміністрації відмічає, що  за 2011 рік до райдержадміністрації надійшло 1481 звернення громадян. Із урахуванням письмових та колективних звернень до райдержадміністрації звернулося за звітний період – 2612 громадян, які у своїх зверненнях порушили 1525 різноманітних питань, з них: надійшло поштою – 115 звернень, на особистому прийомі – 1366. Аналіз динаміки надходжень звернень громадян до районної державної адміністрації за 2011 рік свідчить про загальну тенденцію до зменшення їх кількості у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року.

У розрізі за найбільш характерними питаннями, з якими зверталися громадяни за 2011 рік, як і впродовж останніх років, більшість звернень порушують питання аграрної політики і земельних відносин – 694; соціального захисту населення – 411; комунального господарства – 175; транспорту та зв’язку – 53; праці і заробітної плати – 48; охорони здоров’я – 44; освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 24; житлової політики – 20; забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 13; діяльності місцевих органів виконавчої влади – 4; фінансової, податкової, митної політики – 1, інші – 38.

За зверненнями, що надійшли до районної державної адміністрації протягом звітного періоду, вжито відповідних заходів: авторам надано вичерпні відповіді і пояснення. 56,17% звернень вирішено позитивно, на 38,76% звернень надані роз`яснення щодо можливих шляхів вирішення порушених питань, 4,93% – у стадії розгляду, 0,14% – відкликано.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 629 звернень, що становить 42,5% від загальної кількості звернень, а саме: від учасників війни та бойових дій – 44 звернення, дітей війни та ветеранів праці – 112, інвалідів – 152, від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь – 42, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 2, пенсіонерів – 277.

Найбільш проблемними для зазначеної категорії заявників виявилися питання соціального захисту, а саме: вирішення комунальних проблем (ремонт житлового фонду, ремонт доріг, опалення тощо), питань з охорони здоров'я, надання матеріальної допомоги. За звітний період радою з вирішення питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення надано матеріальну допомогу 323 особам, у сумі 55,65тис.грн.

За вказаний період повторних звернень до районної державної адміністрації не надходило.

Головою райдержадміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень та забезпечення проведення особистого прийому жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.

За 2011 рік проведено 225 особистих прийомів, виїзних прийомів – 113, на яких прийнято 704 громадянина (на виїзних – 327, на особистих – 377).

З метою вдосконалення роботи із зверненнями громадян проведено 23 перевірки управлінь та відділів районної державної адміністрації, виконкомів сільських, селищних рад, підприємств, установ та організацій району стосовно додержання вимог чинного законодавства України про звернення громадян.

Робота зі зверненнями громадян розглядалась на засіданнях колегії районної державної адміністрації – 25.01.11, 26.04.11 та 26.07.11 за результатами розгляду були прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації.

Питання виконавської дисципліни і стан роботи зі зверненнями громадян систематично розглядаються на нарадах у голови районної державної адміністрації, яких за звітний період було проведено вісім.

Продовжилась робота щодо проведення телефонного зв’язку з населенням «Пряма лінія». За поточний період проведено 12 телефонних зв’язків з населенням, під час яких надійшло 34 звернення, в яких було порушено 40 різноманітних питань. На більшість питань було надано роз’яснення безпосередньо під час спілкування телефоном, а ті звернення, які потребували розгляду, були зареєстровані та поставлені на контроль для виконання відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації. Інформація щодо питань, які порушувалися під час проведення телефонного зв’язку, висвітлювалися в місцевих засобах масової інформації. Керівник апарату районної державної адміністрації Ковтун І.Ю. разом з фахівцями відповідних служб 15.06.11 провела телефонний зв’язок на тему: «Знання законодавства про звернення громадян – перший крок до вирішення проблем».

Відповідно до плану роботи продовжує працювати постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. За 2011 рік проведено 12 засідань комісії, в тому числі 4 – виїзних (с. Юрченкове, с. Велика Бабка, с. Кам’яна Яруга, смт Кочеток). Засідання комісії відбувались за участю заявників, представників органів місцевого самоврядування, громадськості.

Важливими є зустрічі голови районної державної адміністрації з населенням сіл та селищ району безпосередньо на місцях. За звітний період проведено 7 зустрічей керівництва районної державної адміністрації з активом територіальних громад та населенням району, за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району з питань обговорення та розв’язання нагальних проблем громад сіл, селищ району. За результатами зустрічей було прийнято відповідні доручення голови районної державної адміністрації з визначенням термінів та відповідальних за виконання завдань, що спрямовані на покращання життя мешканців Чугуївського району

Щоквартально в районній державній адміністрації проводився аналіз роботи зі зверненнями громадян за показниками Класифікатора у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Щотижня проводився аналіз особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

Для забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді, неухильного виконання вимог Закону України “Про звернення громадян” та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, враховуючи вищевикладене, колегія районної державної адміністрації спільно з постійно діючою комісією районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян вважає за необхідне:

1. Заступникам голови, керівнику апарату, начальникам управлінь, відділів райдержадміністрації:

    1. Реалізуючи конституційні права і свободи людини та враховуючи особливе значення звернень громадян, вважати роботу із зверненнями громадян одним із пріоритетних напрямків.

1.2. Підвищити рівень виконавської дисципліни щодо дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

1.3. Вжити невідкладних заходів забезпечення безумовного дотримання графіків особистого прийому громадян, у тому числі виїзних, надання громадянам відповідей відповідно до вимог чинного законодавства.

1.4. Підвищити персональну відповідальність за належну роботу зі зверненнями громадян і результати вирішення порушених у них питань.

1.5. Щоквартально проводити аналіз і узагальнення питань, що порушуються у зверненнях громадян, особливо повторних і колективних, виявляти причини, що їх породжують, вживати заходів для розв’язання найбільш актуальних проблем.

2. Запропонувати виконкомам сільських, селищних рад:

2.1. Здійснити аналогічні заходи.

2.2. Стан роботи із зверненнями громадян розглядати на засіданнях виконкомів двічі на рік – за підсумками року та першого півріччя.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ району вжити невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкового одержання обґрунтованої відповіді, неухильного виконання норм Закону України «Про звернення громадян».

4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації (Герман В.О.):

4.1. Щомісяця проводити аналіз і узагальнення питань, що порушуються у зверненнях громадян, особливо повторних і колективних.

4.2. Забезпечити надання методичної та практичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрації та виконавчим органам місцевого самоврядування з питань роботи із зверненнями громадян.

4.3. Здійснювати контроль за організацією роботи із зверненнями громадян в управліннях та відділах райдержадміністрації, виконкомах сільських, селищних рад.

4.4. Підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з означеного питання.


Голова

районної державної адміністрації,

голова колегії

В.В. ЛОБОЙЧЕНКО


Похожие:

Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради
Вирішили: Інформацію „Про виконання рішення колегії Приморської районної адміністрації від 23. 08. 2011
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради
Вирішили: Інформацію „Про виконання рішення колегії Приморської районної адміністрації від 23. 08. 2011
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 02. 2008 №31 «Про...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 02. 2008 №31 «Про...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 02. 2008 №31 «Про...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації
Слухали: Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 02. 2008 №31 «Про...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації від 28. 09. 2011 пр №3
Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 20. 08. 2010 №191 «Про роботу...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації від пр №
Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 05. 2010 №114 «Про стан...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації від пр № м. Маріуполь
Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 06. 2012 №124 «Про організацію...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії районної адміністрації від 23. 05. 2012 пр №1 м. Маріуполь
Про хід виконання рішення колегії Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 27. 05. 2010 №114 «Про стан...
Витяг з протоколу №1 спільного засідання колегії чугуївської районної державної адміністрації iconВитяг з протоколу засідання колегії Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради
Слухали: Про виконання рішення колегії Приморської районної адміністрації від 22. 06. 2011 №115 «Про стан роботи з дітьми, які опинилися...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов