Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель icon

Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земельНазваниеЗвіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель
Дата конвертации23.02.2013
Размер49.68 Kb.
ТипЗвіт
скачать >>>
1. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ ь1.doc
2. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ ь2.doc
3. /ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ ь3.doc
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель
Витяг з протоколу №3 спільного засідання колегії Чугуївської районної
Витяг з протоколу №3 спільного засідання колегії Чугуївської районної

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 3

спільного засідання колегії Чугуївської районної

державної адміністрації Харківської області та зборів адміністративно-господарського активу

від 27 березня 2012 року


1.   Про звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель.


Заслухавши та обговоривши звіт щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, інформацію Міськрайонного управління Держкомзему у місті Чугуїв і Чугуївському районі Харківської області, колегія районної державної адміністрації та збори адміністративно-господарського активу району відзначають, що виконавчим комітетом Великобабчанської сільської ради проведена певна робота із виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням вимог земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель.

Протягом 2010 - 2011 років на засіданнях сесії сільської ради розглянуто 84 земельних питання щодо приватизації земельних ділянок біля домоволодінь, всього у Великобабчанській сільській раді в межах населених пунктів населенням приватизовано – 55,5209га, не приватизовано – 178,1604га. Одними з важливіших недоліків повільної роботи щодо приватизації земельних ділянок є довготривалість виготовлення та перевірки технічної документації.

Рішенням Великобабчанської сільської ради від 15.07.10 затверджена книга обліку власників та користувачів земельних ділянок до якої вносяться інформація про землевласників (землекористувачів) та земельні ділянки.

Виконкомом сільської ради проводиться організаційна робота з укладання договорів оренди на землі запасу та резервного фонду, земельні ділянки (паї). Останнім часом ця робота значно активізувалась.

Крім того, у вересні 2010 року та в лютому 2011 року Харківським міжрайонним управлінням водного господарства за участю представника сільської ради були проведені перевірки стану дотримання вимог водного законодавства, внаслідок яких до сільського бюджету надійшло більше 8тис.грн.

Наразі вирішується питання фінансування виготовлення документації щодо розмежування земель державної та комунальної власності, виготовлення Генеральних планів населених пунктів с. Велика Бабка та с. Піщане.

Для внутрішнього використання та з метою упорядкування нумерації житлових будинків виготовлені схеми вулиць із зазначенням земельних ділянок, виділених під забудову.

Затверджені «Правила благоустрою та громадського порядку на території Великобабчанської сільської ради Чугуївського району Харківської області».

Рішенням Великобабчанської сільської ради від 09.04.09 затверджена «Природоохоронна програма щодо покращення екологічного стану і раціонального використання природно-екологічного потенціалу сіл, розташованих на території Великобабчанської сільської ради, на 2009-2011 роки».

На території Великобабчанської сільської ради земельні ділянки різного цільового призначення використовуються на підставі укладених договорів оренди, розмір орендної плати у відсотках від нормативної грошової оцінки, становить 3% - 12%, але є земельні ділянки за межами населенного пункту, які використовуються з порушенням вимог діючого законодавства.

АФ «Зоря» ТОВ використовує земельні ділянки господарчих дворів загальною площею 15,3га без правовстановлюючих документів на землю (договорів оренди). Втрати бюджету становлять в середньому 2886грн за 1га на рік (3% від нормативної грошової оцінки землі).

ТОВ фірма «Трессе» використовує земельні ділянки господарчих дворів загальною площею 3,5га, та сільськогосподарського призначення (рілля не витребуваних земельних ділянок (паїв), власники яких не реалізували свого права на землю) загальною площею 135,7777га без правовстановлюючих документів на землю (договорів оренди). Втрати бюджету становлять в середньому 2886грн на рік та 593,15грн за 1га на рік відповідно (3% від нормативної грошової оцінки землі).

ПП «Мисливське господарство «Гремячий Ключ» використовує земельні ділянки сільськогосподарського призначення (рілля не витребуваних земельних ділянок (паїв), власники яких не реалізували свого права на землю) загальною площею 37,7149га без правовстановлюючих документів на землю (договору оренди). Втрати бюджету становлять 593грн за 1га на рік (3% від нормативної грошової оцінки землі).

Виходячи з вищевикладеного, з метою забезпечення успішного виконання виконавчим комітетом Великобабчанської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням вимог земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, колегія районної державної адміністрації та збори адміністративно – господарського активу району вважають за необхідне:

 1. Рекомендувати Великобабчанському сільському голові Чижикову В.Г.:

  1. Привести у відповідність до діючого законодавства договори оренди на земельні ділянки шляхом укладання додаткових угод.

  2. Вжити всіх дієвих заходів щодо оформлення Агрофірмою «Зоря» ТОВ, ТОВ фірмою «Трессе», ПП «Мисливським господарством «Гремячий Ключ» правовстановлюючих документів на земельні ділянки згідно з діючим законодавством України.

  3. Звернутись до Державної інспекції сільського господарства в Харківській області щодо проведення перевірок дотримання вимог земельного законодавства України Агрофірмою «Зоря» ТОВ, ТОВ фірмою «Трессе», ПП «Мисливським господарством «Гремячий Ключ».

  4. Прискорити проведення робіт з поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, встановлення меж, розроблення схеми землеустрою та техніко-економічного обгрунтування використання та охорони земель сільської ради.

  5. Про проведену роботу інформувати голову районної державної адміністрації через Міськрайонне управління Держкомзему у місті Чугуїв і Чугуївському районі Харківської області до 01.07.12.
 1. Міськрайонному управлінню Держкомзему у місті Чугуїв і Чугуївському районі Харківської області (Рютін М.В.):

  1. Сприяти виконавчому комітету Великобабчанської сільської ради в частині здійснення контролю за додержанням вимог земельного законодавства та надавати методичні рекомендації щодо оформлення земельних ділянок, проведення робіт з поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, встановлення меж, розроблення схеми землеустрою та техніко-економічного обгрунтування використання та охорони земель.

  2. Про виконання розпорядження інформувати голову районної державної адміністрації через сектор контролю апарату районної державної адміністрації до 15 липня 2012 року.

  3. Підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з означеного питання.Голова Чугуївської районної державної адміністрації, голова колегії Чугуївської районної державної адміністрації

В.В. ЛОБОЙЧЕНКО


Похожие:

Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 05. 02. 07 №46 „Про склад комісії з проведення перевірки здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади,
Відповідно до статті 143 Конституції України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 р. №339 „Про затвердження...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconРозпорядження голови райдержадміністрації від 23. 01. 08 №8 „Про склад комісії з проведення перевірки здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади,
Відповідно до статті 143 Конституції України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 р. №339 „Про затвердження...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconРозпорядження 20. 12. 2012 року Печеніги №505 Про затвердження плану здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2013 рік
Про затвердження плану здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconРішення 16. 04. 2012 р. № с. Селище Про хід виконання рішення виконкому від 21. 09. 2011 р. №113 Про виконання делегованих повноважень
Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в сфері регулювання земельних відносин, виконавчий комітет сільської...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconЩодо роз'яснення вимог земельного законодавства в частині реалізації права на безоплатну приватизацію землі
А юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconПоложення про колегію державної інспекції з контролю за використанням І охороною земель затверджено Наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 26 червня 2008 р. N 145 Загальні положення
Колегія Державної інспекції з контролю за використанням І охороною земель (далі Держземінспекція) утворена відповідно до пункту 11...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconЩодо роз'яснення вимог земельного законодавства в частині реалізації права на безоплатну приватизацію землі
Ого кодексу України (далі Кодекс) громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconРозпорядження 08 квітня 2013 року Печеніги №73 Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади
...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconРозпорядження 08. 04. 2013 року Печеніги №74 Про створення комісії з проведення перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади
А здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» (зі змінами та доповненнями), а...
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconІнформація про здійснення виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за ІІ півріччя 2012року № з/п Інформація
Переяслав-Хмельницької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за ІІ півріччя 2012року
Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель iconЩодо розгляду скарги
Вашу скаргу на неправомірні дії державного інспектора з контролю за використанням та охороною земель Полтавської облдержземінспекції...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов