Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер69.09 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за січень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у січні 2012 року було здійснено такі заходи.

Розпорядженням голови було створено робочу групу оперативного реагування на виконання можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій під час екстремальних погодних умов. До 02.02.12 було проведено обстеження підприємств, організацій та установ району щодо їх готовності до роботи в екстремальних погодних умовах. Інформація про результати перевірок негайно надходила до голови оперативного штабу. Налагоджено надійну службу оповіщення щодо зміни оперативної обстановки. Проводився постійний моніторинг та аналіз стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства, дорожнього господарства, паливно-енергетичного комплексу, установ освіти та охорони здоров’я з негайним виїздом на місця виникнення можливих пропозицій про ліквідацію їх наслідків. Підприємства житлово-комунального господарства були переведені на посилений режим роботи з цілодобовим реагуванням і негайної мобілізацією аварійно-відновлювальних бригад.

Сільськими, селищними головами було вжито заходів щодо забезпечення населення на підпорядкованій території продуктами першої необхідності; організації проведення на території сільських і селищних рад роз’яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил безпеки при використанні в побуті газового обладнання, електрообогріву та пічного опалення. Було проведено збори громадян з питання забезпечення охорони об’єктів енергопостачання та недопущення випадків розкрадання трансформаторного масла, при необхідності було організовано надання допомоги літнім людям, самотнім і малозабезпеченим при екстремальних погодних зимових умовах.

Керівниками підприємств, установ та організацій району було призначено відповідальних осіб, які будуть забезпечувати своєчасну організацію роботи у разі виникнення надзвичайних аварійних ситуацій; вжито заходів щодо організації цілодобового чергування, створення запасу паливно-мастильних матеріалів та створення працюючим необхідних побутових умов (пункти обігріву, теплий спецодяг, гаряче харчування).

В районі проінспектовано умови проживання 13 сімей та 7 осіб, які опинились у складних життєвих обставинах. Дітям з сімей цієї категорії надавалася речова допомога, іграшки. Також спільно з представниками Чугуївської кримінально-виконавчої інспекції проводилося семінарське заняття «Моє майбутнє», з метою формування у молоді прагнення займати активну життєву позицію. Протягом місяця працювала спеціалізована соціальна служба підтримки ін’єкційних споживачів наркотиків. Була організована робота групи взаємопідтримки наркозалежної молоді та їх близького оточення, де кожен учасник мав змогу висловити свою думку, отримати відповідь на ті чи інші запитання, отримати підтримку та замислитися про необхідність змін у своєму житті.

У січні 2012 року було проведено 5 рейдів-перевірок з виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які бродяжать та жебракують, обстежено умови проживання дітей у 17 сімей пільгового контингенту.

Взято участь у 2 судових засіданнях з визначення юридичного статусу дитини та кримінальній справі.

Вихованці відділення легкої атлетики КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області» брали участь в чемпіонаті Харківської області серед юнаків та дівчат з легкої атлетики у м. Харкові.

У січні зроблено аналіз виконання бюджету району за 2011 рік. Протягом місяця постійно надавалася практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським, селищним радам. Проведено аналіз та підбито підсумки виконання місцевих бюджетів за грудень 2011 року. Здійснювався контроль за виконанням Бюджетного кодексу України стосовно видаткової та доходної частин бюджету, забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ району та бюджетів сільських, селищних рад району.

Підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за грудень, розраховано фактичні обсяги виробленої продукції промисловими підприємствами району. Проведено моніторинг цін на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та ринках району.

Управлінням економіки узагальнено підсумки економічного та соціального розвитку району за 2011 рік (спільно з усіма підрозділами райдержадміністрації).

За січень нараховано допомоги згідно з Законом України «Про держану допомогу сім’ям з дітьми» 2586 сім’ям на суму 1845,6тис.грн, виплачено 1845,6тис.грн; згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 33 сім’ям на суму 37тис.грн, заборгованості немає.

За січень призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 197 сім’ям на 48,7тис.грн.

Наприкінці місяця було прийнято інформацію від господарств району за формою 24-СГ з питань розвитку галузі тваринництва в Чугуївському районі.

У господарствах проводилися комплексні перевірки стану організації безпеки праці на польових роботах. Порушень не виявлено.

На постійному контролі стоять питання щодо розрахунків за земельні та майнові паї сільгосптоваровиробників району.

У райдержадміністрації протягом січня видано 100 розпоряджень голови райдержадміністрації з основних питань та 18 – з кадрових: 11 розпоряджень з особового складу, 6 – про відпустки, 1 – про відрядження.

Надійшло 188 документів з облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 107 – з місцевих організацій, установ, підприємств.

На початок місяця на контролі перебувало 481 документ, взято на контроль за звітний місяць – 81, знято з контролю – 132.

У січні зареєстровано 57 письмових звернень громадян, з них 2 – колективні, повторних звернень не було. На прийомі у голови побувало 13 осіб.

5 січня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 12 січня – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 18 січня – телефонний зв’язок із населенням району «Пряма лінія» за темою «Якісна медицина – запорука здорової нації».

23 січня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 8 питань.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» протягом місяця відбулося 17 особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації, в тому числі 9 виїзних.

У трудових колективах та з активом населених пунктів району 15 грудня проведено зустрічі за темою «Соборна українська держава як передумова консолідації української нації та національного відродження».

24 січня відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та постійно діючої комісії районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян з порядком денним: «1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.08 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за 2011 рік. 2. Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 26.12.07 №1118 «Про затвердження заходів щодо виконання Загальнодержавної програми «Протидії захворюванню на туберкульоз» у Чугуївському районі в 2008-2011 роках». 3. Про стан роботи з контрольними документами в райдержадміністрації у 2011 році. За результатами розгляду питань видано 3 розпорядження голови райдержадміністрації.

Проведено комплексне вивчення стилю та методів роботи, надання методичної і практичної допомоги відділу освіти райдержадміністрації.

У січні пройшла атестація Чугуївської вечірньої (змінної) школи.

За звітний період проведено 2 засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради було нагороджено 4 особи.

За січень підготовлено 8 проектів рішень та матеріалів до них на пленарне засідання районної ради.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Здійснювалась перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

Проаналізовано стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за грудень 2011 року.

Протягом січня 2012 року було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області 7 запитів, які містили записи по 158 виборцям, для уточнення їхніх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від цієї організації 5 відповідей на запити про 100 виборців. Усі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

У січні відбулося «Свято Маланки» на сцені Малинівського селищного Будинку культури, на якому учасниками художньої самодіяльності закладу був представлений святковий обряд.

20 січня проведено районні заходи до Дня Соборності та Свободи України, які відбулися на центральній площі смт Малинівка.

З метою популяризації та пропаганди авторської пісні на території району, виявлення і заохочення кращих творчих колективів та талановитих авторів і виконавців цього жанру, створення умов для розвитку творчого потенціалу авторів і виконавців в процесі спілкування та обміну досвідом, залучення населення до активної участі в культурному житті регіону,  популяризації кращих прикладів художньо-музичної і поетичної творчості, авторської пісні, виховання художніми засобами у молодшого покоління поваги до воїнської слави і пам’яті героїв на базі районного Будинку культури та Есхарівського селищного Будинку культури відбувся 18-й фестиваль авторської пісні «Зимовий Есхар – 2012».

В СБК селища Есхар відбувся гостьовий концерт, на якому свою творчу майстерність показали члени жури, керівники творчих майстерень.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка».

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.

Заступник керівника апарату,

начальник організаційного відділу апарату

районної державної адміністрації Н.П. ШТРИФАНОВА


Омельченко 2 32 70
Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року iconЗвіт про виконання плану роботи Балаклавської районної державної адміністрації на січень 2012 року. (додається). Голова районної
Про затвердження звіту про виконання плану роботи Балаклавської районної державної адміністрації на січень 2012 року
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов