Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер73.49 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за лютий 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у лютому 2012 року було здійснено такі заходи.

У лютому зроблено аналіз виконання бюджету району за січень 2012 року. Протягом місяця постійно надавалася практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським, селищним радам. Проведено аналіз та підбито підсумки виконання місцевих бюджетів за січень 2012 року. Здійснювався контроль за виконанням Бюджетного кодексу України стосовно видаткової та доходної частин бюджету, забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ району та бюджетів сільських, селищних рад району.

Підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за січень 2012 року, розраховано фактичні обсяги виробленої продукції промисловими підприємствами району. Проведено моніторинг цін на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та ринках району.

Продовжував свою роботу оперативний штаб при райдержадміністрації щодо забезпечення життєдіяльності району під час екстремальних погодних умов в зимовий період.

Робочою групою оперативного реагування на виникнення можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій під час екстремальних погодних умов продовжувався моніторинг роботи підприємств, організацій та установ району щодо їх роботи в екстремальних погодних умовах, про що вчасно надавалась відповідна інформація голові оперативного штабу. Працювала служба оповіщення щодо зміни оперативної обстановки. Проводився постійний моніторинг та аналіз стабільної роботи підприємств ЖКГ, дорожнього господарства, паливно-енергетичного комплексу, установ освіти та охорони здоров'я з негайним виїздом на місця виникнення можливих надзвичайних ситуацій з подальшим аналізом і наданням керівнику штабу пропозицій про ліквідацію їх наслідків. Підприємства ЖКГ працювали у посиленому режимі з цілодобовим чергуванням за умови негайної мобілізації аварійно-відновлювальних бригад.

Сільськими, селищними головами було вжито всіх можливих заходів щодо забезпечення населення на підпорядкованій території продуктами першої необхідності, організації проведення на території сільських і селищних рад роз'яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил безпеки при використанні в побуті газового обладнання, електрообігріву та пічного опалення.

Забезпечувалась охорона об'єктів енергопостачання та вжито заходів щодо недопущення випадків розкрадання трансформаторного масла, надавалася допомога малозабезпеченим, самотнім та літнім людям.

Призначеними на особливий період відповідальними посадовими особами на підприємствах, установах та організаціях району було вжито заходів щодо своєчасної організації роботи у разі виникнення надзвичайних аварійних ситуацій; вжито заходів щодо організації цілодобового чергування, створення запасу паливно-мастильних матеріалів та створення працюючим необхідних побутових умов (пункти обігріву, теплий спецодяг, гаряче харчування).

На кінець місяця в зв’язку з значним потеплінням навколишнього повітря роботу штабу було призупинено.

В районі проінспектовано умови проживання 11 сімей та 5 осіб, які опинились у складних життєвих обставинах. Дітям з сімей цієї категорії надавалася речова допомога, іграшки. Також спільно з представниками Чугуївської кримінально-виконавчої інспекції проводилося семінарське заняття «Моє майбутнє», з метою формування у молоді прагнення займати активну життєву позицію. Протягом місяця працювала спеціалізована соціальна служба підтримки ін’єкційних споживачів наркотиків. Була організована робота групи взаємопідтримки наркозалежної молоді та їх близького оточення, де кожен учасник мав змогу висловити свою думку, отримати відповідь на ті чи інші запитання, отримати підтримку та замислитися про необхідність змін у своєму житті.

У лютому 2012 року було проведено 5 рейдів-перевірок з виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які бродяжать та жебракують, обстежено умови проживання дітей у 15 сімей пільгового контингенту.

Взято участь у 3 судових засіданнях з визначення юридичного статусу дитини та кримінальній справі.

У лютому відбувся відкритий районний турнір з волейболу, присвяченого пам’яті воїна-інтернаціоналіста В. Луговського. 18 лютого пройшла першість районну з волейболу серед ветеранів, а 25 лютого – серед чоловіків.

За лютий нараховано допомоги згідно з Законом України «Про держану допомогу сім’ям з дітьми» 2592 сім’ям на суму 1954,3тис.грн, виплачено 1954,3тис.грн; згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 33 сім’ям на суму 43,2тис.грн, заборгованості немає.

За лютий призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 52 сім’ям на 15,7тис.грн.

Наприкінці місяця управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації було прийнято інформацію від господарств району за формою 24-СГ з питань розвитку галузі тваринництва в Чугуївському районі.

У господарствах проводилися комплексні перевірки стану організації безпеки праці на польових роботах. Порушень не виявлено.

Постійно контролювалися питання щодо розрахунків за земельні та майнові паї сільгосптоваровиробників району.

У райдержадміністрації протягом січня видано 68 розпоряджень голови райдержадміністрації з основних питань та 17 – з кадрових: 14 розпоряджень з особового складу, 2 – про відпустки, 1 – про відрядження.

Надійшло 227 документів з облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 119 – з місцевих організацій, установ, підприємств.

На початок місяця на контролі перебувало 432 документа, взято на контроль за звітний місяць – 85, знято з контролю – 73.

У січні зареєстровано 94 письмових звернень громадян, з них 3 – колективні, повторних звернень не було. На прийомі у голови побувало 12 осіб.

2 лютого проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 9 лютого – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 15 лютого – телефонний зв’язок із населенням району «Пряма лінія» за темою «Поводження з побутовими відходами: суспільна проблема».

14 лютого відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 11 питань.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» протягом місяця відбулося 16 особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації, в тому числі 8 виїзних.

У трудових колективах та з активом населених пунктів району 16 лютого проведено відповідальними працівниками райдержадміністрації зустрічі за темою «Підсумки соціально-економічного розвитку району за 2011 рік».

28 лютого відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з порядком денним: «1. Про стан фінансово-економічної діяльності житлово-комунальних підприємств району за підсумками 2011 року. 2. Про підсумки роботи з кадрами, організацію навчання та підвищення кваліфікації державних службовців, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією в райдержадміністрації у 2011 році. 3. Звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців щодо виконання в районі Закону України «Про Державний реєстр виборців» за 2011 рік». За результатами розгляду питань видано 2 розпорядження та 1 доручення голови райдержадміністрації.

Проведено комплексне вивчення стилю та методів роботи, надання методичної і практичної допомоги управлінню розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

За звітний період проведено 3 засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради було нагороджено 16 осіб, подякою – 8.

За січень підготовлено 8 проектів рішень та матеріалів до них на пленарне засідання районної ради.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Здійснювалась перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

Проаналізовано стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за січень 2012 року.

Протягом лютого 2012 року було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області 2 запити, які містили записи по 47 виборцям, для уточнення їхніх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від цієї організації 4 відповіді на запити про 81 виборця. Усі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

15 лютого біля пам’ятника воїнам-афганцям у Комсомольському сквері буде проведено мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті загиблих воїнів в Афганістані, та покладення квітів до пам’ятника воїнам-афганцям, в якому взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації і районної ради, члени ветеранських організацій, громадськість.

24 лютого у Новопокровському навчально-виховному комплексі відбувся урочистий захід з нагоди 90-річчя його заснування за участю народного депутата України Шенцева Д.О.

26 лютого в селищі Малинівка відбулося районне театралізоване свято «Масляної» за участю колективів художньої самодіяльності Малинівського селищного Будинку культури.

Велика робота проведена щодо підготовки звітної концертної програми народного фольклорного колективу «Малинова криниця» Малинівського селищного Будинку культури (керівник – Заслужений працівник культури України Янкова О.Г.) до підтвердження звання «народний». В рамках проведення районного свята «Масляної» колектив підтвердив почесне звання «народний».

Протягом лютого у районі відбулися заходи з нагоди Дня визволення населених пунктів від німецько-фашистських загарбників (мітинги, покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам, благодійні обіди): 10 лютого – у селищах Введенка, Кочеток, Малинівка, селі Кам’яна Яруга; 11 лютого – у селищах Новопокровка, Есхар, селах Зарожне та Тетлега.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка».

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.

Заступник керівника апарату,

начальник організаційного відділу апарату

районної державної адміністрації Н.П. ШТРИФАНОВА


Михайленко 2 32 70
Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року iconЗвіт про виконання плану роботи Балаклавської районної державної адміністрації на лютий 2012 року. (додається). Голова районної
Про затвердження звіту про виконання плану роботи Балаклавської районної державної адміністрації на лютий 2012 року
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов