Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер96.46 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за березень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у березні 2012 року було здійснено такі заходи.

У березні зроблено аналіз виконання бюджету району за січень-лютий 2012 року. Протягом місяця постійно надавалася практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським, селищним радам. Проведено аналіз та підведені підсумки виконання місцевих бюджетів за лютий 2012 року. Здійснювався контроль за виконанням Бюджетного кодексу України стосовно видаткової та доходної частин бюджету, забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ району та бюджетів сільських, селищних рад району.

Підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за січень-лютий 2012 року, розраховано фактичні обсяги виробленої продукції промисловими підприємствами району. Проведено моніторинг цін на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та ринках району. Підготовлено звіт про виконання в районі Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на 2009-2012 роки. В районі проведено розширену нараду з питань обговорення соціальних ініціатив президента України В.Ф. Януковича за участю сільських, селищних голів, фахівців управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, інших установ та служб району соціальної сфери, взято участь у обласній нараді з відповідного питання.

Продовжується щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». З метою попередження порушення вимог природоохоронного законодавства на території району за березень 2012 року ліквідовано 23 стихійних сміттєзвалища, приведено в належний санітарний стан 11 парків, сквер, 2 дитячих та 11 спортивних майданчиків. Впорядковано 979 кв.м доріг, 10 тис.кв.м. тротуарів, 26 зупинок громадського транспорту. Також продовжується впорядкування лісосмуг вздовж доріг загального користування.

У березні відбулися перевірки готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, організацій, установ та підприємств щодо безаварійного пропуску льодоходу та весняної повені.

В районі продовжувався осінньо-зимовий період 2011-2012 років. Працювали усі котельні, тепло подавалося в житлові будинки з центральним опаленням та в об’єкти соціальної сфери району. Проведено роботу з боржниками-підприємствами, організаціями, установами району за тепло-, газопостачання та електроенергію.

13 березня відбулося урочисте відкриття операційного блоку та рентген-кабінету КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня імені М.І. Кононенка» за участю голови облдержадміністрації Добкіна М.М. та голови обласної ради Чернова С.І.

Протягом тижня з 18 по 23 березня в районі проведені інформаційно-просвітницькі заходи щодо профілактики захворювання на туберкульоз серед уразливих верств населення до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Відбулися виїзди до смт Кочеток, смт Чкаловське та с. Леб’яже з метою обстеження умов проживання дітей у сім’ях, надання соціальних послуг сім’ям та особам, які опинились у складних життєвих обставинах.

У березні 2012 року було проведено 7 рейдів-перевірок з виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які бродяжать та жебракують, обстежено умови проживання дітей у 23 сім’ях пільгового контингенту.

Взято участь у 4 судових засіданнях з визначення юридичного статусу двох дітей.

Проведено День правових знань для учнів Кочетоцького навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради.

27 березня відбувся семінар з керівниками навчальних закладів району на тему «Соціалізація особистості через систему громадянського виховання» на базі Леб’язького навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради. Також організовано районний фестиваль дружин юних пожежників-рятівників.

У березні проведено першість району з волейболу серед чоловіків в смт Есхар, районну Спартакіаду серед колективів фізичної культури організацій, підприємств, агрофірм, сільських, селищних рад, спортивних клубів, V районну Спартакіаду 2012 року з масових видів спорту серед керівних працівників району, першість Чугуївського району з міні-футболу 2012 року серед юнаків та дорослих.

Голова райдержадміністрації взяв участь у відкритті спортивно-оздоровчого клубу ім. В.В. Вєсіча у ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів».

29 березня відбулася районна виставка-конкурс традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини».

Направлено на оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія» 3 дитини пільгової категорії району.

За березень нараховано допомоги згідно з Законом України «Про держану допомогу сім’ям з дітьми» 2621 сім’ї на суму 1736,4 тис.грн, виплачено 1736,4 тис.грн; згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 25 сім’ям на суму 34,6 тис.грн, заборгованості немає.

За березень призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 19 сім’ям на 5,2 тис.грн.

Відбулася зустріч народного депутата України Д.О. Шенцева з головами Чугуївської, Великобурлуцької, Вовчанської, Печенізької, Двурічанської райдержадміністрацій, головними лікарями відповідних центральних районних лікарень щодо реалізації соціального проекту «Бачити очима та серцем».

Проведено моніторинг заборгованості сільськогосподарських підприємств району до Пенсійного фонду за січень-лютий 2012 року.

Наприкінці місяця управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації було прийнято інформацію від господарств району за формою 24-СГ з питань розвитку галузі тваринництва в Чугуївському районі.

У господарствах проводилися комплексні перевірки стану організації безпеки праці на польових роботах. Порушень не виявлено.

23 березня відбулася співбесіда з керівниками сільськогосподарських підприємств району з питання визначення структури посівних площ у 2012 році.

Від облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади надійшло 238 документів, 109 – від місцевих організацій, установ, підприємств.

У райдержадміністрації протягом березня видано 69 розпоряджень голови райдержадміністрації з основних питань та 19 – з кадрових: 9 розпоряджень з особового складу, 7 – про відпустки, 3 – про відрядження.

Надійшло 238 документів з облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 109 – з місцевих організацій, установ, підприємств.

На початок місяця на контролі перебувало 444 документа, взято на контроль за звітний місяць – 72, знято з контролю – 68.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у березні зареєстровано 106 письмових звернень громадян, з них 2 – колективні, повторних звернень не було. На прийомі у голови побувало 47 осіб. Протягом місяця відбулося 19 особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, на яких побувало 79 осіб, в тому числі 10 виїзних, на яких побувало 48 осіб.

1 березня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 15 березня – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 21 березня – телефонний зв’язок із населенням району «Пряма лінія» за темою «Реалізація права на звернення до органів державної влади – знай та використовуй свої права!».

12 березня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 10 питань.

Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».Узагальнено його результати.

У трудових колективах та з активом населених пунктів району 15 березня проведено відповідальними працівниками райдержадміністрації зустрічі за темою «Реформування системи охорони здоров’я – шлях до підвищення якості медичних послуг».

27 березня відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з порядком денним: «1. Звіт Великобабчанського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель. 2. Про виконання бюджету району за 2011 рік. 3. Про стан підготовки господарств району до проведення комплексу весняно-польових робіт. 4. Про розгляд проекту плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2012 року».

За результатами розгляду питань видано 4 розпорядження голови райдержадміністрації.

14 березня відбувся виїзд комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району для надання методичної та практичної допомоги виконкому Кочетоцької селищної ради. За результатами перевірки складені акт про перевірку здійснення виконкомом Кочетоцької селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, протокол підбиття підсумків роботи комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги виконкомам сільських, селищних рад та прийому громадян за місцем проживання у виконкомі Кочетоцької селищної ради та доповідна записка за результатами надання фахівцями апарату, архівного відділу та відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації методичної та практичної допомоги виконкому Кочетоцької селищної ради.

Апаратом райдержадміністрації, відділом забезпечення доступу до публічної інформації, архівним відділом райдержадміністрації проведено комплексне вивчення стилю та методів роботи відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Узагальнено досвід роботи фінансовим управлінням райдержадміністрації виконкому Великобабчанської сільської ради щодо здійснення відповідно до закону контролю за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності.

Перевірено виконання органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади з окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

відділом культури і туризму райдержадміністрації – виконкому Великобабчанської сільської ради щодо забезпечення охорони пам’яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання;

управлінням економіки райдержадміністрації – виконкому Чкаловської селищної ради щодо розширення та вдосконалення мережі підприємств побуту, торгівлі та громадського харчування;

фінансовим управлінням райдержадміністрації – виконкому Введенської селищної ради щодо здійснення відповідно до закону контролю за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності;

відділом з питань надзвичайних ситуацій управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації – виконкому Новопокровської селищної ради щодо здійснення контролю за забезпеченням надійності та безпечності будинків і споруд незалежно від форм власності в регіонах, що зазнають впливу небезпечних природних і техногенних явищ та процесів.

12 березня проведено засідання експертної комісії архівного відділу, на якому схвалено номенклатуру справ на 2012 рік, описи прав постійного зберігання та з особового складу за 2007-2009 роки.

За звітний період проведено 3 засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради було нагороджено 19 осіб, подякою – 2.

За березень підготовлено 10 проектів рішень та матеріалів до них на пленарне засідання районної ради.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Здійснювалась перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

До відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації надійшло 4 запити на інформацію від фізичних осіб: 3 – електронною поштою та 1 – поштою. Усі запити були розглянуті, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді. Щотижнево на офіційному веб-сайті поновлялася інформація про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до районної державної адміністрації.

У березні 2012 року було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації райдержадміністрації 261 документ, усього станом на 01.04.12 внесено до системи обліку 2645 документів. Забезпечено оприлюднення інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», іншої інформації щодо діяльності райдержадміністрації. Своєчасно оприлюднювалися проекти рішень районної ради, що вносяться на розгляд головою райдержадміністрації, проекти розпоряджень голови райдержадміністрації нормативно-правового характеру, що підлягають обговоренню.

Проаналізовано стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за березень 2012 року.

Протягом лютого 2012 року було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області 3 запити, які містили записи по103 виборцям, для уточнення їхніх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від цієї організації 2 відповіді на запити про 72 виборцях. Усі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

6 березня в КУ «Чугуївський районний Будинок культури» відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня, в якому брали учать кращі колективи району та м. Чугуєва. Також, в цей день у залі засідань райдержадміністрації проведено урочистий захід з нагоди 10-річчя з дня заснування телерадіокомпанії Чугуївщини «Слобожанка» за участю народного депутата України Шенцева Д.О.

Велика робота проведена спільно з районною організацією ветеранів України щодо підготовки та проведення урочистого заходу у зв’язку з 25-річчям з Дня утворення районної організації ветеранів України, який відбувся 20 березня у малому залі КУ «Чугуївського районного Будинку культури».

До Дня народження Т.Г. Шевченка в бібліотеках-філіях КЗ «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» проведено вечори, бесіди, організовано книжкові виставки. У Іванівській бібліотеці-філії 9 березня відбувся літературно-музичний вечір «Живе у пам’яті Тарас».

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка».

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І.Ю. КОВТУН


Штрифанова 40 906
Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 28 лютого 2012 року №65 м. Сколе Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на березень 2012 року
На виконання Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 грудня...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов