Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер117.25 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за квітень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у квітні 2012 року було здійснено такі заходи.

Зроблено аналіз виконання бюджету району за січень-березень 2012 року. Протягом місяця постійно надавалася практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським, селищним радам. Проведено аналіз та підведені підсумки виконання місцевих бюджетів за січень-березень 2012 року. Здійснювався контроль за виконанням Бюджетного кодексу України стосовно видаткової та доходної частин бюджету, забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ району та бюджетів сільських, селищних рад району.

Підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за січень-березень 2012 року, розраховано фактичні обсяги виробленої продукції промисловими підприємствами району. Проведено моніторинг цін на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та ринках району.

23 квітня взято учать у обласній нараді з питання проведення в області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

2 квітня проведено нараду з Базаліївським сільським головою та начальником Чугуївської філії ПАТ «Харківгаз» стосовно стану газифікації с. Базаліївка.

13 квітня відбулося практичне тренування груп районної евакуаційної комісії та служб цивільного захисту (цивільної оборони) району щодо підготовки до командно-штабного навчання, а 18 квітня проведено командно-штабне навчання за темою «Приведення у готовність евакуаційних органів Чугуївського району та організація їх роботи при проведенні евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації (вибуху, пожежі)».

За участі Головних управлінь з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, державної екологічної інспекції Харківської області, КУ «Харківський обласний інформаційно-технічний центр» ПАТ «Південспецбуд», інших обласних організацій, установ в райдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації щодо проведення обстеження зсувних ділянок у смт Кочеток, після якого комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виїхала до смт Кочеток з метою обстеження зсувних ділянок.

На початку місяця здійснювався контроль за готовністю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, організацій, установ та підприємств району щодо безаварійного пропуску льодоходу та весняної повені.

Відділом з питань надзвичайних ситуацій управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації взято участь у проведенні командно-штабного навчання щодо готовності евакуаційних органів Балаклійського району у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

16 квітня відбулася нарада з головними лікарями району з питання профілактики ВІЛ-інфекції та туберкульозу в районі. Організовано проведення профілактичних медичних оглядів мешканців району.

З метою сприяння у вирішенні питання із забезпечення розвитку всіх видів медичного обслуговування населення відбувся виїзд до фельдшерсько-акушерського пункту Великобабчанської сільської ради.

Протягом місяця відбулися виїзди до с. Коробочкине, с. Іванівка та с. Мосьпанове з метою обстеження умов проживання дітей у сім’ях, надання соціальних послуг сім’ям та особам, які опинились у складних життєвих обставинах та проведення рейдів-перевірок по виявленню фактів бродяжництва і жебрацтва серед неповнолітніх.

У квітні 2012 року було проведено 4 рейди-перевірки з виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які бродяжать та жебракують, таких дітей не виявлено. Обстежено умови проживання 14 сімей та 6 осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відвідано дітей, які виховуються в прийомних сім’ях в смт Кочеток та с. Коробочкине.

Проведено день правових знань для учнів Мосьпанівського навчально-виховного комплексу.

Організовано волонтерську допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

У Чугуївському районному Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено районний краєзнавчий зліт, присвячений «Євро-2012».

Райдержадміністрацією забезпечено участь збірної команди району у фінальних змаганнях з волейболу за програмою ХХІІІ Спартакіади області 2012 року на Кубок голови облдержадміністрації, які відбулись в Харківській державній зооветеринарній академії в Дергачівському районі, у змаганнях серед районів і міст другої групи з шашок та у фінальних змаганнях з футзалу. Збірною командою району взято участь у Спартакіаді серед допризовної молоді за програмою ХХІ обласної Спартакіади з масових видів спорту на Кубок голови облдержадміністрації в м. Лозова.

За програмою районної Спартакіади 2012 року з видів спорту організовані та проведені змагання з тенісу настільного, гирьового спорту та стрільби з пневматичної гвинтівки.

Райдержадміністрацією 24 квітня взято участь в урочистих заходах з нагоди відкриття Малих олімпійських ігор в КП «Харківський палац спорту».

12 квітня головою райдержадміністрації проведено нараду з керівниками підприємств району сільськогосподарської, промислової та інших галузей усіх форм власності з питання підготовки КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» до оздоровчого періоду 2012 року.

У квітні дітей пільгової категорії району відправлено до міжнародного дитячого центру «Артек» на ІІІ тематичну зміну.

Керівники гуртків району взяли участь у Міжнародній конференції «Слобожанські читання», присвяченій 290-річчю з дня народження Г.С.Сковороди. У військовій частині А 0501 проведені навчально-польові збори для учнів 11-х класів навчальних закладів району. Районна команда була представлена в обласному фестивалі дружин юних пожежних-рятівників. Було організована та проведена зональна першість з баскетболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів району у Чкаловському, Введенському, Іванівському навчально-виховних комплексах Чугуївського районної ради Харківської області.

Також взято участь у ІІІ міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини – 2012», яка відбулася у Презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохол».

Протягом квітня проводилися суботники з благоустрою шкільних подвір’їв та пришкільної території.

За звітний період нараховано допомоги згідно з Законом України «Про держану допомогу сім’ям з дітьми» 2623 сім’ям на суму 2029,3 тис.грн, виплачено 2029,3 тис.грн; згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 31 сім’ї на суму 54,7 тис.грн, заборгованості немає.

Також призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 8 сім’ям на 1,5 тис.грн.

Протягом квітня відбулися виїзди соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та спеціалістів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації до Волохово-Ярської сільської, Новопокровської та Есхарівської селищних рад з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених сімей, перевірки якості обслуговування одиноких непрацездатних громадян та виявлення осіб, які потребують обслуговування.

14 квітня проведено семінар-нараду з уповноваженими особами сільських, селищних рад з питання забезпечення пільгової категорії населення телетюнерами.

Проведено моніторинг заборгованості сільськогосподарських підприємств району до Пенсійного фонду за січень-березень 2012 року.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації проведено нараду з головними зоотехніками сільськогосподарських підприємств району щодо виводу худоби на літньо-табірне утримання та оперативну нараду з головними агрономами району щодо посіву ранніх ярих культур у господарствах району.

У райдержадміністрації протягом березня видано 110 розпоряджень голови райдержадміністрації з основних питань та 18 – з кадрових: 5 розпоряджень з особового складу, 13 – про відпустки.

Надійшло 233 документи з облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 92 – з місцевих організацій, установ, підприємств.

На початок місяця на контролі перебувало 448 документів, взято на контроль за звітний місяць – 88, знято з контролю – 65.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у квітні зареєстровано 76 письмових звернень громадян, з них 4 – колективні, повторних звернень не було. На прийомі у голови побувала 21 особа. Протягом місяця відбулося 23 особистих прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації, на яких побувала 41 особа, в тому числі 12 виїзних, на яких побувало 16 осіб.

5 квітня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 12 квітня – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 18 квітня – телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою «Проблеми розвитку сільськогосподарських підприємств – шляхи подолання в умовах екологічної кризи».

9 квітня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 10 питань.

У трудових колективах та з активом населених пунктів району 19 квітня проведено відповідальними працівниками райдержадміністрації зустрічі за темою «Соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича – курс на підвищення якості життя людей».

Проведено засідання Ради з питань взаємодії Чугуївської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

25 квітня голова райдержадміністрації взяв участь у відкритті меморіальної дошки загиблим під час військових дій в Афганістані випускникам Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу.

Протягом місяця відбулися зустрічі голови з активом територіальної громади та населенням Есхарівської та Кочетоцької селищних рад.

24 квітня відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з порядком денним: «1. Про стан цінової ситуації на продовольчому ринку району. 2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в управлінні розвитку інфраструктури райдержадміністрації за І квартал 2012 року. 3. Про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.01 №308 «Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків». 4. Про підсумки роботи дорожніх підприємств району в зимовий період 2011-2012 років та завдання щодо їх підготовки до роботи в зимових умовах 2012-2013 років. 5. Про організацію контролю за виконанням розпоряджень голови райдержадміністрації в структурних підрозділах райдержадміністрації».

За результатами розгляду питань видано 5 розпоряджень голови райдержадміністрації.

11 квітня відбувся виїзд комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради, та служб району до виконкому Мосьпанівської сільської ради для контролю за здійсненням делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги та прийому громадян за місцем проживання. За результатами перевірки складені акт про перевірку здійснення виконкомом Мосьпанівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, протокол підбиття підсумків роботи комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги виконкомам сільських, селищних рад та прийому громадян за місцем проживання у виконкомі Мосьпанівської сільської ради та доповідна записка за результатами надання фахівцями апарату, архівного відділу та відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації методичної та практичної допомоги виконкому Мосьпанівської сільської ради.

Апаратом райдержадміністрації, відділом забезпечення доступу до публічної інформації, архівним відділом райдержадміністрації проведено комплексне вивчення стилю та методів роботи фінансового управління райдержадміністрації.

Відділом житлово-комунального господарства управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації узагальнено досвід роботи виконкому Чкаловської селищної ради щодо здійснення відповідно до законодавства контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства.

Перевірено виконання органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади з окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації – виконкому Кочетоцької селищної ради щодо вирішення питань про проведення зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів; реєстрація у встановленому порядку місцевих об’єднань громадян, органів територіальної самоорганізації населення, що створюються і діють відповідно до законодавства;

відділом охорони здоров’я райдержадміністрації – виконкому Великобабчанської сільської ради з питання забезпечення розвитку всіх видів медичного обслуговування на відповідній території;

відділом з питань надзвичайних ситуацій управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації – виконкому Есхарівської селищної ради з питання вжиття у разі надзвичайних ситуацій необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій, врятування життя людей, захисту їх здоров’я, збереження матеріальних цінностей;

відділом оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації –виконкому Іванівської сільської ради щодо сприяння організації призову громадян на строкову військову службу.

У квітні відбувся особистий прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги.

25 квітня сектором контролю апарату райдержадміністрації спільно з архівним відділом райдержадміністрації проведено тематичне перевіряння у виконкомах Кам’яноярузької та Старопокровської сільських рад ходу виконання Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи».

12 квітня проведено семінар з відповідальними за діловодство та архів в установах (організаціях), що перебувають у зоні комплектування архівного відділу райдержадміністрації, також організовано семінар з секретарями сільських, селищних рад, відповідальними за діловодство та архів у районній раді та виконавчих комітетах сільських, селищних рад.

За звітний період проведено засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради було нагороджено 2 особи.

За квітень підготовлено 3 проекти рішень та матеріалів до них на пленарне засідання районної ради.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Здійснювалась перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

До відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації надійшло 2 запити на інформацію від фізичних осіб електронною поштою. Усі запити були розглянуті, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді. Щотижнево на офіційному веб-сайті поновлялася інформація про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до райдержадміністрації.

У квітні 2012 року було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації райдержадміністрації 292 документи, усього станом на 01.05.2012 внесено до системи обліку 2902 документи. Забезпечено оприлюднення інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», іншої інформації щодо діяльності райдержадміністрації. Своєчасно оприлюднені 3 проекти рішень районної ради, що вносилися на розгляд головою райдержадміністрації, проект розпорядження голови райдержадміністрації нормативно-правового характеру, що підлягають обговоренню.

Проаналізовано стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за квітень 2012 року.

Було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області 2 запити, які містили записи по 58 виборцям, для уточнення їхніх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від цієї організації відповідь на запити про 31 виборцю. Усі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

У квітні райдержадміністрація взяла участь в обласній виставці «Харківське туристичне бієнале». Організовано та проведено районний огляд-конкурс художньої самодіяльності району «Перлини Чугуївщини» в Есхарівському селищному будинку культури.

У Чугуївській центральній районній бібліотеці смт Есхар з працівниками бібліотек-філій КЗ «Чугуївська районна центральна бібліотечна система» проведено семінар, присвячений Великоднім традиціям.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка».

Телерадіокомпанією «Слобожанка» висвітлено 44 виступи працівників райдержадміністрації, з них: 6 – інтерв’ю, 32 – бліц-інтерв’ю, 5 – записів виступів на засіданнях. В громадсько-інформаційній газеті Чугуївщини «Красная звезда» оприлюднені 59 матеріалів щодо діяльності райдержадміністрації, у тому числі інформування населення про права на доступ до публічної інформації (№17 від 21.04.2012).

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І.Ю. КОВТУН


Штрифанова 40 906
Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року iconРозпорядження голови сколівської районної державної адміністрації від 02 березня 2012 року №131 м. Сколе Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на квітень 2012 року
На виконання Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 грудня...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов