Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер136.8 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за травень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у травні 2012 року було здійснено такі заходи.

Протягом місяця постійно надавалася практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським, селищним радам. Проведено аналіз та підведені підсумки виконання місцевих бюджетів за січень-квітень 2012 року. Здійснювався контроль за виконанням Бюджетного кодексу України стосовно видаткової та доходної частин бюджету, забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ району та бюджетів сільських, селищних рад району. Зроблено аналіз виконання бюджету району за січень-квітень 2012 року.

Підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за січень-квітень 2012 року, розраховано фактичні обсяги виробленої продукції промисловими підприємствами району. Проведено моніторинг цін на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та ринках району.

З травня місяця розпочалася підготовка до зими 2012-2013 років в районі. На кінець місяця виконано біля 18-20% від запланованих завдань. Розпочато роботу районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, який забезпечуватиме координацію діяльності управлінь і відділів райдержадміністрації, виконкомів сільських та селищних рад, підприємств, організацій та установ району з означеного питання. Щопонеділка в райдержадміністрації відбувалися наради, на яких заслуховувались керівники житлово-комунальних підприємств, окремі сільські, селищні голови та керівники основних служб району з питань підготовки до зими.

Продовжувався постійний моніторинг діючих тарифів на надання житлово-комунальних послуг щодо відповідності рівню економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Відділом з питань надзвичайних ситуацій управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації проводилися перевірки місць відпочинку району до літнього періоду, у тому числі спільно з представниками Чугуївського районного відділу Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області. Було організовано нараду з питання проведення технічної інвентаризації протирадіаційних укриттів та роботу міжвідомчої групи центральних органів виконавчої влади з перевірки стану технічної інвентаризації фонду захисних споруд.

Відбулося засідання круглого столу за темою «Захист прав інвалідів на оплату праці та життєзабезпечення» та семінар-нарада з інспекторами у справах дітей виконкомів сільських, селищних рад.

Проінспектовані умови проживання 9 сімей та 4 осіб, які опинились у складних життєвих обставинах. Надано 62 соціальні послуги.

За сприянням центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, одна сім’я із с. Юрченкове пройшла курс підготовки кандидатів в прийомні батьки.

Протягом місяця відбулися виїзди до с. Тернова, смт Новопокровка, смт Чкаловське, с. Стара Покровка, с. Волохів Яр та с. Юрченкове з метою обстеження умов проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей, кандидатів у прийомні батьки, надання їм соціальних послуг, проведення рейду-перевірки по виявленню бездоглядних та безпритульних дітей.

Проведено мотиваційне консультування серед споживачів ін’єкційних наркотиків, колишніх ув’язнених, сільського населення на проходження діагностики на туберкульоз в рамках реалізації соціального проекту «Покращення діагностики та лікування туберкульозу серед груп високого ризику у сільській місцевості та у малих містах України». Зазначеній категорії надано 112 індивідуальних соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-психологічних послуг.

Організовано волонтерську допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та ветеранам праці району.

24 травня 2012 року відбувся захід «Роль сім’ї в житті людини» для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у Харківському обласному гуртожитку, в рамках акції «Тиждень планування сім’ї».

Проведено семінар-нараду з інспекторами у справах дітей виконкомів сільських, селищних рад.

Організовано виїзд робочої групи у складі представників відділів освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту райдержадміністрації з перевірки готовності до своєчасного відкриття закладів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району (с. Зарожне, с. Велика Бабка, с. Кам’яна Яруга, смт Есхар).

Протягом місяця проводились заходи щодо подальшого розвитку сфери фізичної культури і спорту, а саме:

проведено районний турнір з баскетболу серед чоловіків, присвячений Дню Перемоги в смт Кочеток;

взято участь збірних команд району в ХХІІІ Спартакіаді області 2012 року з гирьового спорту серед районів і міст 2 групи в смт Нова Водолага, ХХІІІ Спартакіаді області 2012 року з волейболу (чоловіки) серед районів і міст 2 групи в м. Харків, ХХІ обласній Спартакіаді 2012 року серед фізкультурних працівників з масових видів спорту в м. Балаклея, збірної команди відділення боксу КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області» в першості України з боксу серед юнаків 1998-1999 року народження в м. Керч.

Взято участь в обласному семінарі-нараді Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації в м. Харків.

Проведено нараду з керівниками КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області» та Чугуївської ДЮСШ «Колос» ХОО ВФСТ «Колос» АПК України.

На виконання районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей, молоді та жінок на 2012-2016 роки» в районі організовано вшанування 15 осіб «Матерів-героїнь» району з нагоди Дня сім’ї та Дня матері.

Нагороджено переможців районної виставки традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини».

Направлено на І зміну до КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської області на оздоровлення 7 дітей пільгової категорії району.

29 травня розпочався заїзд на І зміну до КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко».

Протягом травня проводилися державні підсумкові атестації учнів 11 класів району з профільного предмета, історії України та математики, предмета за вибором, учнів 9-х та 4-х класів району.

15, 17 та 19 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання випускників в м. Харків.

Випускники району взяли участь в урочистому заході для випускників області на майдані Свободи в м. Харків.

12 травня у навчальних закладах району відбулися урочисті заходи з нагоди випуску учнів 11 класів зі школи, а 25 травня у навчальних закладах району проведено свято останнього дзвоника. У цих заходах брали участь відповідальні працівники райдержадміністрації.

За участю голови райдержадміністрації проведено свято вшанування вчителів та учнів-переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, яке відбулося в КУ «Чугуївський районний Будинок культури».

2 травня відбулися зональні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» в м. Чугуєві.

Протягом місяця взято участь в обласній нараді з начальниками відділів освіти, проведено наради з заступниками директорів району з навчально-виховної роботи та начальників дитячих оздоровчих таборів

Забезпечено участь учнів Есхарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради в обласних змаганнях «Нащадки козацької слави», які відбулися в Харківській державній зооветеринарній академії.

За звітний період нараховано допомоги згідно з Законом України «Про держану допомогу сім’ям з дітьми» 2605 сім’ям на суму 1840,5 тис.грн, виплачено 1840,5 тис.грн; згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 29 сім’ям на суму 48,7 тис.грн, заборгованості немає.

Також призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 91 сім’ї на 7,95 тис.грн.

Організовані та проведені святкові вогники для ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, присвячених Дню Перемоги, з підопічними відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації (смт Чкаловське, с. Коробочкине, смт Малинівка, смт Кочеток, смт Есхар, с. Велика Бабка).

Протягом місяця відбулися виїзди соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та спеціалістів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації до Мосьпанівської, Кам’яноярузької, Базаліївської, Коробочкинської сільських рад метою обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених сімей, перевірки якості обслуговування одиноких непрацездатних громадян та виявлення осіб, які потребують обслуговування.

Перевірено ДП «Житловик» щодо додержання вимог законодавства про працю.

Проведено моніторинг заборгованості сільськогосподарських підприємств району до Пенсійного фонду за січень-квітень 2012 року.

Протягом місяця відбулися наради з головними технологами з питань рослинництва сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності щодо технології вирощування сої, з головними агрономами сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності з питань захисту озимих та ярих зернових культур від шкідників, висіву технічних культур та щодо уходу за просапними культурами та формування площ кукурудзи, соняшнику та цукрового буряку.

Проведено оперативні наради з технологами галузі тваринництва щодо збереження молодняка сільськогосподарських тварин, нарощення поголів’я та збільшення виробництва валової продукції, з головними зоотехніками району щодо ефективного використання пасовищ, з головними лікарями ветеринарної медицини та техніками штучного осіменіння району з питання відтворення стада великої рогатої худоби.

Відбулися виїзди до ТОВ «Агротрон» з метою надання практичної допомоги з питання виробництва продукції птахівництва та ПАТ «Агрокомбінат «Слобожанський» з метою надання практичної та методичної допомоги з питання виробництва молока.

Проведено семінар на базі ТОВ «Агросервіс» ЛТД з керівниками сільськогосподарських підприємств району з питання ефективного вирощування тваринництва та заготівлі кормів.

У травні 2012 року прийнято 82 розпорядження голови райдержадміністрації з основних питань.

Надійшло 211 документів із ОДА та обласних органів виконавчої влади, 117 – із місцевих організацій, установ, підприємств.

У райдержадміністрації протягом травня видано 82 розпорядження голови райдержадміністрації з основних питань та 9 – з кадрових: 6 розпоряджень про відрядження, 16 – про відпустки.

Надійшло 211 документів з облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 117 – з місцевих організацій, установ, підприємств.

На початок місяця на контролі перебував 471 документ, взято на контроль за звітний місяць – 77, знято з контролю – 57.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у травні зареєстровано 77 письмових звернень громадян, з них 4 – колективних (51 особа), повторних звернень немає. На прийомі у голови побувало 14 осіб.

3 травня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 10 травня – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 18 квітня – телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою «Стан економічного розвитку Чугуївщини – чи є прогрес?».

3 травня відбулося вивчення роботи райдержадміністрації фахівцями облдержадміністрації.

23-24 травня організовано проведення медичного огляду державних службовців.

21 травня організовано проведення оперативної робочої наради голови з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

14 травня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 11 питань.

У трудових колективах та з активом населених пунктів району 17 травня проведено відповідальними працівниками райдержадміністрації зустрічі за темою «Євроінтеграція – об’єктивний процес розвитку України (до Дня Європи)».

22 травня відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з порядком денним: «1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2012 року. 2. Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в опалювальному сезоні 2011-2012 років та завдання щодо їх підготовки до роботи в зимових умовах 2012-2013 років. 3. Про залучення населення до Програми житлових субсидій за підсумками опалювального сезону 2011-2012 років. 4. Про хід підготовки до оздоровчої кампанії на території району. 5. Про першочергові заходи щодо підготовки закладів освіти району до нового 2012-2013 навчального року. 6. Про стан виконання охоронно-карантинних заходів у свиногосподарствах, розташованих на території району. 7. Про стан фінансової дисципліни в установах району протягом 2012 року».

За результатами розгляду питань видано 7 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Апаратом райдержадміністрації, відділом забезпечення доступу до публічної інформації, архівним відділом райдержадміністрації проведено комплексне вивчення стилю та методів роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Відділом освіти райдержадміністрації узагальнено досвід роботи виконкому виконкому Мосьпанівської сільської ради щодо розвитку всіх видів освіти.

Перевірено виконання органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади з окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

відділом містобудування і архітектури управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації – виконкому Кам’яноярузької сільської ради щодо здійснення в установленому порядку державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій; зупинення у випадках, передбачених законом, будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної документації і проектів окремих об’єктів та вирішення відповідно до законодавства спорів з питань містобудування;

відділом з питань надзвичайних ситуацій управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації – виконкому Коробочкинської сільської ради щодо здійснення необхідних заходів стосовно ліквідації наслідків екологічних катастроф, стихійного лиха, епідемій, епізоотій, інших надзвичайних ситуацій, інформування про них населення, залучення в установленому порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення.

відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації – виконкому Новопокровської селищної ради щодо створення умов для занять фізичною культурою та спортом.

Проводився прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги.

Протягом місяця керівництво райдержадміністрації брало участь у селекторних нарадах облдержадміністрації.

Надано методичну та практичну допомогу з ведення діловодства, складання номенклатури справ та описів справ постійного зберігання, з особового складу, акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, секретарям та відповідальним за діловодство у виконавчих комітетах Волохово-Ярської, Зарожненської сільських та Новопокровської селищної рад, спеціалісту управління ветеринарної медицини у Чугуївському районі тощо.

Організовано роботу щодо виявлення справ, які містять унікальні документи (організаційно-розпорядча документація, переглянуто 17 справ); проведено перегляд описів із метою відбору справ для каталогізації (машинописних, 116 статей опису).

За звітний період проведено засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради було нагороджено одну особи, Подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради – 3 особи.

За квітень підготовлено 8 проектів рішень та матеріалів до них на пленарне засідання районної ради.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Здійснювалась перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

Протягом звітного періоду до відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації надійшло 2 запити на інформацію: поштою від юридичної особи та особисто (письмовий запит) від фізичної особи. У запитах порушувалися питання щодо надання переліку об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту на 2012 рік в Харківській області, які фінансуються з обласного та місцевого бюджетів згідно з офіційними джерелами, та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців у райдержадміністрації. Усі запити були розглянуті, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді, на один з них у частині стосовно районного бюджету, а стосовно сільських, селищних бюджетів направлено копії запиту за належністю до виконкомів місцевих рад для повної відповіді запитувачу. Щотижнево на офіційному веб-сайті поновлялася інформація про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до районної державної адміністрації.

У травні було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації райдержадміністрації 249 документів, усього внесено до системи обліку 3151 документ. Забезпечено оприлюднення інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», іншої інформації щодо діяльності райдержадміністрації. Більш розгорнуто подана інформація про діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема положення про структурні підрозділи райдержадміністрації та про підрозділи в управліннях, оновлена номенклатура справ деяких відділів. Своєчасно оприлюднювалися 8 проектів рішень районної ради, що вносяться на розгляд головою райдержадміністрації, 1 проект розпорядження голови райдержадміністрації нормативно-правового характеру, що підлягав обговоренню. У травні на офіційному веб-сайті райдержадміністрації було оприлюднено 62 документи.

Проаналізовано стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за травень 2012 року.

Було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області 3 запити, які містили записи по 107 виборцям, для уточнення їхніх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від цієї організації відповідь на запити про 34 виборця. Усі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

На виконання постанови Центральної виборчої комісії від 24.11.2012 № 11 «Про порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі» та з урахуванням вимог статей 19-23, 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України» було підготовлено та надіслано до Центральної виборчої комісії подання Голови Чугуївської районної державної адміністрації, щодо утворення звичайних виборчих дільниць на постійній основі в Чугуївському районі.

25 травня запрошені працівники райдержадміністрації взяли учать у пленарному засіданні районної ради.

З нагоди 67-ї річниці з Дня Перемоги відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з головами первинних ветеранських організацій та ветеранським активом району, організовано благодійний обід для ветеранського активу району та проведено районний урочистий захід з нагоди свята в КУ «Чугуївський районний Будинок культури». У населених пунктах району проведені мітинги, покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам та братським могилам.

18 травня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, нагороджено аматорів Чугуївщини за підсумками «Огляду конкурсу художньої самодіяльності закладів культури району».

Організовано та проведено творчі зустрічі фольклорних колективів Чугуївщини з делегацією аматорів народної творчості інших регіонів України та країн СНД в рамках Міжнародного фольклорного фестивалю «Покуть – плюс».

Взято участь в обласному урочистому заході з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Харківському Державному Академічному Драматичному Театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка», а також на офіційному сайті райдержадміністрації.

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І.Ю. КОВТУН


Штрифанова 40 906

Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconРозпорядження 03 травня 2012 року Сколе №196 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на травень 2012 року
На виконання Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 грудня...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов