Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер282.86 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за червень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у червні 2012 року було здійснено такі заходи.

26 червня проведено виїзне засідання колегії районної державної адміністрації на базі ТОВ «Агросервіс» ЛТД (с. Волохів Яр), на якій було розглянуто 6 питань: «Про комплекс організаційних робіт з підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових культур у 2012 році», «Про роботу відділу культури і туризму районної державної адміністрації щодо забезпечення реалізації на території району державної політики у сфері культури, з питань охорони культурної спадщини, бібліотечної та клубної справи і туризму», «Про заходи щодо удосконалення організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівного, командно-начальницького складу цивільної оборони і фахівців управлінь та відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району, на яких поширюється дія законів України у сфері цивільного захисту», «Про стан реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» в райдержадміністрації», «Про стан підготовки до проведення чергових виборів народних депутатів України та матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць» та «Про розгляд проекту плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2012 року».

За результатами розгляду питань видано 6 розпоряджень голови райдержадміністрації.

7 червня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 14 червня – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 21 червня – телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою ««Забезпечення беззбиткового фінансування підприємств ЖКГ – основна проблема сьогодення».

4,18 червня головою райдержадміністрації проведені оперативні робочі наради з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

11 червня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 9 питань.

13 червня відбувся виїзд комплексної Леб’язької сільської ради для контролю за здійсненням делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги та прийому громадян за місцем проживання. За результатами перевірки складені акт про перевірку здійснення виконкомом Леб’язької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, протокол підбиття підсумків роботи комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги виконкомам сільських, селищних рад та прийому громадян за місцем проживання у виконкомі Леб’язької сільської ради та доповідна записка за результатами надання фахівцями апарату, архівного відділу та відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації методичної та практичної допомоги виконкому Леб’язької сільської ради.

Перевірено виконання органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади з окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – виконкому Малинівської селищної ради щодо організації проведення оплачуваних громадських робіт;

відділом освіти райдержадміністрації узагальнено досвід роботи виконкому Мосьпанівської сільської ради щодо розвитку всіх видів освіти;

відділом містобудування і архітектури управління розвитку інфраструктури райдержадміністрації - виконкому Новопокровської селищної ради щодо здійснення в установленому порядку державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій; зупинення у випадках, передбачених законом, будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної документації і проектів окремих об’єктів та вирішення відповідно до законодавства спорів з питань містобудування;

фінансовим управлінням райдержадміністрації – виконкому Великобабчанської сільської ради;

відділом житлово-комунального господарства управління розвитку інфраструктури – виконкому Чкаловської селищної ради щодо здійснення відповідно до законодавства контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства.

З метою вдосконалення роботи із зверненнями громадян та якості роботи з документами проведено перевірку архівного відділу районної державної адміністрації стосовно додержання вимог чинного законодавства України про звернення громадян та додержання вимог Інструкції з діловодства.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» протягом місяця відбувалися за окремим графіком особисті прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації. Всього проведено 18 особистих прийомів громадян (22 особи) керівництвом райдержадміністрації, в тому числі - 9 виїзних (9).

У червні зареєстровано 112 письмових звернень громадян, з них 2 колективних (51 особа), повторних звернень немає. На прийомі у голови побувало 6 осіб.

У червні 2012 року прийнято 70 розпоряджень голови районної державної адміністрації з основних питань. Надійшло 191 документ із облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 80 – із місцевих організацій, установ, підприємств.

У райдержадміністрації протягом травня видано 70 розпоряджень голови райдержадміністрації з основних питань та 35 - з кадрових: 9 - з особового складу, 25 - про відпустки, 1 - про відрядження.

Протягом червня проводився прийом документів для участі в конкурсах на заміщення вакантних посад державних службовців райдержадміністрації.

Станом на 1 липня складено список наявних вакантних посад державних службовців райдержадміністрації; проаналізовано стан кадрової роботи. Підготовлена аналітична інформація про якісний склад державних службовців райдержадміністрації; щодо призначення на посаду та звільнення з посади керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та працевлаштування, звільнення, переведення на інше місце роботи випускників, які навчалися за державним замовленням за спеціальностями галузі знань «Державне управління».

Підготовлена інформація щодо потреби у підвищенні кваліфікації державних службовців на 2013 рік.

В громадсько-інформаційній газеті «Красная звезда» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації розміщені позиційні матеріали щодо формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

У червні юридичним сектором була проведена робота по вивченню та кодифікації нормативного законодавства. Здійснювалася перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

Працівники сектору взяли участь у семінарі за темою «Прокурорські перевірки», організований Харківським обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Антикорупційний форум». Проведена робота з відпрацюванням аналітичних матеріалів «Про стан додержання законодавства у сфері земельних відносин». Протягом місяця була організована робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги районної державної адміністрації.

Проводилися збір та узагальнення звітів про проведення Дня зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району. На їх підставі вивчалися характер проблем, пропозицій, скарг та прохань мешканців сіл та селищ.

Здійснювалася подальша робота щодо сприяння розвитку демократії та толерантному існуванню осередків політичних партій в районі, налагодженню конструктивної взаємодії між органами виконавчої влади і об’єднаннями громадян з метою розв’язання актуальних проблем, забезпечення громадянського миру і злагоди. З цією метою проведено засідання координаційної ради представників районних осередків політичних партій при голові райдержадміністрації, де були розглянуті питання про стан суспільно-політичних та громадських відносин у районі та перспективи їх подальшого розвитку; стан реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» в райдержадміністрації.

Протягом місяця проведено співбесіди з лідерами та представниками районних осередків Партії регіонів, КПУ, ВО «Батьківщина», Фронт змін щодо планування та ведення їх діяльності, організації суспільно-політичних заходів.

Відстежувалася діяльність на території району народного депутата України Д. Шенцева, депутатів обласної та районної рад.

У червні 2012 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Чугуївської райдержадміністрації (ВВ ДРВ) у відповідності до ст.22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» щодо «Порядку періодичного поновлення персональних даних Реєстру» проводив щомісячне проведення періодичного поновлення персональних даних Реєстру.

За звітний період проведено прийняття, перевірку (перевірочною формою CheckForm 1.9.1), завантаження до АІТС ДРВ та обробку відомостей періодичного поновлення персональних даних реєстру за червень 2012 року. Відомості періодичного поновлення персональних даних реєстру були отримані від: СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області, міськрайонного управління юстиції, в/ч А-2467, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Чугуївського району, сільських, селищних голів.

Всього отримано та занесено до АІТС ДРВ 15 відомостей по 40 населеним пунктам Чугуївського району, які містили дані про 342 виборців. За результатами опрацювання відомостей періодичного поновлення прийняти наступні рішення:

всього включено до наказів - 328 виборців;

включено до Державного реєстру виборців - 44;

внесено змін до персональних даних у Державному реєстру

виборців - 262;

включено до звернень до інших відділів ведення ДРВ - 88;

виконано переадресування для прийняття рішення на інші відділи ДРВ - 4;

прийнято переадресувань з інших відділів ДРВ - 10;

відмовлено в змінах в АІТС ДРВ - 10 виборцям.

За результатом опрацювання відомостей періодичного поновлення даних Державного реєстру виборців, заяв виборців, виконання доручень Розпорядника Реєстру, переадресації з інших відділів ведення Реєстру та переадресації на інші відділи ведення Реєстру підготовлено та видано 5 наказів начальника відділу про внесення запису до бази даних Державного реєстру виборців, 20 наказів начальника відділу про внесення змін до персональних даних виборця, включеного до Державного реєстру виборців та 1 наказ про знищення запису Державного реєстру виборців. Загальна кількість внесених змін до персональних даних виборців за червень склала 352 записи.

Протягом червня 2012 року було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області 2 запити, які містили записи про 132 виборця, для уточнення їх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від СГІРФО Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області 1 відповідь на запити про 73 виборця. Всі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

Також було надіслано 8 повідомлень виборцям Чугуївського району про уточнення їх виборчих адрес для усунення кратного включення до Реєстру та уточнення їх персональних даних.

Продовжувалась робота щодо виконання рішень семінару-наради, яка відбулася 12 жовтня 2011 року із залученням всіх суб’єктів надання інформації про виборців, відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» та працівників, які відповідають за реєстрацію фізичних осіб в населених пунктах Чугуївського району. Було проведено перевірку відомостей про виборців, які надійшли від учасників семінару-наради. (на 30.06.2012р. надійшли відомості від 18 сільських та селищних рад. Загальна кількість перевірених та внесених змін в відомості про виборців склала 983).

Згідно з планом робіт з захисту інформації в АІТС ДРВ, здійснено організаційні та інженерно-технічні заходи - контроль ведення документації, контроль відповідності записів у паспортах АРМ, контроль працездатності системи пожежної сигналізації, контроль використання ПАЗІ, контроль доступу до приміщення відділу, контроль наявності захисних саморуйнівних наклейок, контроль працездатності системи охоронної сигналізації, контроль працездатності телекомунікаційного обладнання та КЗІ, контроль оновлення антивірусу, контроль за виконанням інструкцій в АІТС ДРВ.

Протягом місяця здійснювалися заходи щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших нормативних документів з цього питання.

На розширеній нараді голови районної державної адміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району, сільськими, селищними головами 11 червня розглянуто питання «Про стан виконання Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Протягом звітного періоду до райдержадміністрації надійшло 4 запити: по одному – поштою (колективний запит) та особисто (письмовий запит) від фізичних осіб, 2 – електронною поштою від юридичної та фізичної осіб. У запитах порушувалися питання щодо надання відомостей і відповідних документів про оренду, користування тощо водним об’єктом, що утворився поряд із дачними ділянками (садівничими товариствами) «Поліграфмаш», «Символ» й іншими на території Великобабчанської сільської ради з роз’ясненням порядку оренди земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами; відомостей про об’єкти Чугуївського району, що носять ім’я Павла Тичини; Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців у райдержадміністрації; щодо надання відповіді про створення системи обліку публічної інформації, положення про цю систему. Усі запити було опрацьовано у встановлені законодавством терміни. Щотижнево на офіційному веб-сайті поновлялася інформація про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до районної державної адміністрації.

Формувалася система обліку документів, що знаходяться у структурних підрозділах районної державної адміністрації і містять публічну інформацію. У червні 2012 року було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації районної державної адміністрації 154 документи, усього станом на 02 липня внесено до системи обліку 3305 документів. Забезпечено оприлюднення інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», іншої інформації щодо діяльності районної державної адміністрації. Продовжувалася робота щодо оприлюднення більш розгорнутої інформації про діяльність структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема реєстрів консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації, за організацію роботи і ведення документації яких відповідають структурні підрозділи райдержадміністрації, оновлена номенклатура справ деяких відділів. Своєчасно оприлюднено 13 проектів рішень районної ради, що були внесені на розгляд головою районної державної адміністрації.

З метою інформування населення про права громадян на доступ до інформації 23 червня у передачі «Вісті Чугуївщини» на ТРК Чугуївщини «Слобожанка» було показано сюжет про відділ забезпечення доступу до публічної інформації районної державної адміністрації з виступом начальника відділу.

Протягом місяця здійснювалася робота щодо збирання, узагальнення та аналізу інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі (діяльність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, народних депутатів та депутатів обласної ради, політичних партій та громадських організацій, конфліктоутворюючі ситуації та акції протесту, моніторинг районних ЗМІ тощо).

З метою постійного об’єктивного інформування населення району з актуальних питань державного будівництва, політичного та соціально-економічного життя Чугуївщини у районі було організовано підготовку та проведення 21 червня Дня зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району за участю відповідальних працівників райдержадміністрації та районної ради за темою «Про стан реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» у райдержадміністрації». Для цього було розроблено методичні матеріали з наступним їх поширенням серед відповідальних працівників райдержадміністрації та районної ради.

Діяльність архівного відділу районної державної адміністрації у червні була спрямована на створення довідкового апарату архівного відділу тощо.

Проведено роботу щодо виявлення справ, які містять унікальні документи (організаційно-розпорядча документація, переглянуто 26 справ); проведено перегляд описів із метою відбору справ для каталогізації (машинописних, 350 статей опису), складання 75 аркушів фондів, карток на виявлену управлінську документацію (48 карток).

Надано методичну та практичну допомогу з ведення діловодства, складання інструкцій з діловодства, положень про архівний підрозділ, експертну комісію, номенклатури справ та описів справ постійного зберігання, з особового складу, акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, з оформлення документів у справи секретарям та відповідальним за діловодство у виконавчих комітетах Волохово-Ярської, Зарожненської, Кам’яноярузької, Коробочкинської, Мосьпанівської та Юрченківської сільських рад, начальнику відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, спеціалістам управлінь ветеринарної медицини у Чугуївському районі, Пенсійного фонду України у Чугуївському районі.

Організовано роботу та проведено засідання експертної комісії архівного відділу 07 та 11 червня, на якому схвалено та направлено на розгляд ЕПК державного архіву Харківської області описи справ постійного зберігання, з особового складу та нотаріальних дій за 1992 – 1994 роки Новопокровської селищної Ради народних депутатів та її виконавчого комітету та описів справ постійного зберігання, з особового складу та нотаріальних дій за 1994 – 2010 роки та погосподарських книг за 1996 – 2010 роки, акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, за 1992 – 2009 роки Новопокровської селищної ради та її виконавчого комітету; акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, за 2011 рік Чугуївської міської виборчої комісії Харківської області. Схвалено експертною комісією архівного відділу положення про архівні підрозділи та експертні комісії виконавчого комітету Волохово-Ярської сільської ради, фінансового управління та відділу освіти районної державної адміністрації, управління ветеринарної медицини у Чугуївському районі. Складені експертні висновки на розглянуті документи.

Проведено знищення документів (12) відповідно до актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, фондів №№ 439, 441, 444, 449, до яких внесено виборчу документацію з виборів депутатів місцевих рад (травень 2011), строк зберігання якої закінчився відповідно до ст.92 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» та постанови ЦВК від 25 жовтня 2010 року № 487 «Про Порядок передавання виборчої та іншої документації територіальних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на зберігання до державних архівних установ».

Протягом місяця кожні вівторок та п’ятницю проводився особистий прийом громадян, прийнято 6 громадян. За звітний період до архівного відділу надійшли 14 запитів соціально-правового характеру та 1 – тематичного.

Протягом червня відділом оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації проводилася робота по контролю за виконанням комплексної Програми профілактики правопорушень та злочинності в Чугуївському районі на 2011-2015 роки.

Проаналізовано стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за травень 2012 року.

Узагальнено досвід роботи Кочетоцької селищної ради щодо організації роботи комісії по боротьбі зі злочинністю і корупцією.

Апаратом райдержадміністрації, відділом забезпечення доступу до публічної інформації, архівним відділом райдержадміністрації проведено комплексне вивчення стилю та методів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Проаналізовано виконання бюджету району за січень - червень 2012 рік. Протягом місяця постійно надавалась практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським та селищним радам. Проведено аналіз та підведені підсумки виконання місцевих бюджетів за січень – червень 2012 рік.

Постійно проводився контроль за виконанням Бюджетного кодексу України, в тому числі ст.77, а також Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо забезпечення виконання бюджету району у 2012 році.

Підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за січень-травень 2012 року, проаналізовано фактичні та очікувані обсяги промислового авиробництва району в розрізі промислових підприємств.

Проведено моніторинг цін на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та ринках району.

Забезпечено презентацію експозиції Харківської області товарами промислових підприємств району на Курському Коренському ярмарку.

Проведено засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів, на якому заслухано 6 керівників-боржників до бюджетів всіх рівні та Пнсійного Фонду.

Протягом червня були організовані виїзди для надання методичної і практичної допомоги щодо готовності техніки для збирання ранніх зернових та зернобобових культур (СТОВ «Маяк», СК «Вітязь», ТОВ АФ «Рєпіна», ПП «Ясіон», ТОВ АФ «Лебежанська», ТОФ АФ «Базаліївський колос», ТОВ АФ «Іванівський лан», ПСП «Агрос», ПП «Меркурій ГІС», ПП «Агротехніка», ПСП «Благодатне», ТОВ АФ «Каяри», ПСП «Фенікс», ТОВ «Новопокровка», СТОВ «Колос-2000», ПСП «Триагро-2007».

Протягом місяця відбулися наради з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо підготовки Проекту сівозміни; страхування майбутнього врожаю озимих, ярих, кукурудзи на зерно та соняшнику.

Проведено нараду з сільськими, селищними головами на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2012 року №246 щодо нарахування спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби. Проводилась робота з фахівцями сільгосппідприємств щодо якісного зберігання кормів та підготовки приміщень до зимівлі; з питань пожежної безпеки на польових станах.

Проведено аналіз роботи галузей рослинництва і тваринництва на господарствам району.

Щоп’ятниці проводився моніторинг цін на молоко.

По вихідним дня в населених пунктах району працювали продовольчі ярмарки.

На базі ТОВ АФ «Надя» та ПАТ «Мосьпанівське» проведено семінари щодо готовності господарств до збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Протягом місяця надавалась профорієнтаційна та методична допомога сільській молоді у виборі вищого навчального закладу для отримання освіти.

Управлінням розвитку інфраструктури райдержадміністрації продовжувалось здійснення ряду заходів щодо організації безперебійного надання житлово-комунальних послуг, підвищення рівня розрахунків за надані послуги, подальшого розвитку житлово-комунальних підприємств району, контролю за роботою виконкомів сільських, селищних рад щодо виконання ними делегованих повноважень органів виконавчої влади в житлово-комунальній сфері.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.06.12 № 434 «Про заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років» затверджено склад районного штабу та заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Виконкомами сільських, селищних рад, керівниками житлово-комунальних підприємств, установ та організацій розроблено та затверджено відповідні заходи на місцях.

На виконання Програми «Питна вода Чугуївського району 2006-2020 років» проводився поточний ремонт системи водопостачання населених пунктів району.

За рахунок коштів фонду навколишнього природного середовища сільських, селищних рад проводилися роботи по поліпшенню технічного стану шахтних колодязів, озелененню території, каналізаційних мереж та споруд на них.

Проводився моніторинг діючих тарифів на надання житлово-комунальних послуг щодо відповідності рівню економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Продовжувалась претензійно-позовна робота. З початку року подано до суду 193 заяви на боржників, розглянуто в суді 81 заяву на суму 216,3 тис.грн., отримано через виконавчу службу 69,7 тис.грн.

Рівень сплати споживачами за спожиті житлово-комунальні послуги по району в цілому становить: за водопостачання - 82,8%, за надане тепло - 99,3%.

Організовано та проведено обстеження місць для купання людей на р. Сіверський Донець.

Проводився моніторинг пожеж в лісництвах лісокористувачів району; щодо накопичення матеріально-технічних цінностей в об’єктових резервах підприємств.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за червень нараховані допомоги згідно з Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» 2658 сім'ям на суму 2054,4 тис.грн, виплачено 2054,4 тис.грн, згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» нараховані допомоги 36 сім’ям на 50,4тис.грн, виплачено 50,4тис.грн, заборгованості немає.

За червень призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 163 сім’ям на 13,78тис.грн.

05 червня проведена перевірка АФ «Базаліївський колос» щодо додержання вимог законодавства про працю.

Проведені виїзди спеціалістів Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації та державного соціального інспектора до Іванівської, Мосьпанівської, Старогнилицької та Леб’зької сільських рад з метою перевірки якості обслуговування одиноких непрацездатних громадян та виявлення осіб, які потребують обслуговування.

Проведені два засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Було розглянуто 19 справ по нарахуванню субсидій та 1 справа по пільгах.

22 червня проведено засідання районної ради з питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення. Надана матеріальна допомога 33 чол. на суму 5450 грн.

Протягом місяця відділом охорони здоров’я райдержадміністрації спільно з медичними працівниками проведені заходи з організації оздоровлення дітей в пришкільних таборах, а саме надання медичної допомоги дітям під час оздоровлення. Організовано медичне супроводження оздоровлення дітей в КЗ «Дитячий оздоровчий табір «Орлятко». У червні завершено проведення поглиблених медичних оглядів школярів. Оглянуто 99% учнів від плану.

Здійснено чотири виїзди бригад лікарів-фахівців, включаючи офтальмолога до населених пунктів району. Охоплено 200 мешканців району.

Підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 12 лікувальних закладів: 8 амбулаторій та 4 ФАПи.

1 червня у загальноосвітніх навчальних закладах району були проведенні заходи щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Відбулося урочисте відкриття І табірної зміни КП «Чугуївський оздоровчий табір «Орлятко», на базі якого пройшли оздоровлення 146 дітей. У районі було організовано роботу 19 дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням, в яких відпочивали 2532 дитини (І зміна).

5 ДНЗ були переведені на санаторний режим харчування, в них відпочивали 653 дитини.

Вартість харчування на день складала - 10.00 грн. (дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням), 44.00 грн. (КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий заклад «Орлятко»).

13 червня була завершена І оздоровча зміна в дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням.

17 червня відбулося закриття І табірної зміни КП «Чугуївський оздоровчий табір «Орлятко».

5 червня була проведена нарада керівників навчальних закладів району, на якій розглядалися питання щодо організованого закінчення 2011-2012 навчального року та підготовки до 2012-2013 навчального року.

6,8 червня на спортивних майданчиках закладів освіти району пройшли ігри районного кубку шкільного футболу «Євро 2012», а 13 червня у м. Чугуєві на стадіоні «Колос» були проведені фінальні ігри районного кубку шкільного футболу «Євро 2012». Переможцем цих змагань стала футбольна команда Новопокровського навчально-виховного комплексу (І місце), вихованці Чкаловського навчально-виховного комплексу посіли II місце, вихованці Мосьпанівського навчально-виховного комплексу - III місце, вихованці Кам’яноярузького навчально-виховного комплексу - IV місце.

  1. червня на базі Харківської академії неперервної освіти відбулося засідання регіональної експертної ради з питань атестації навчальних закладів, де розглядалося питання про визнання Чугуївського районного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді атестованим. Заклад визнано атестованим з відзнакою.

  2. червня відбувся заїзд дітей на II табірну зміну КП «Чугуївський
    оздоровчий табір «Орлятко», де на даний час відпочивають 157 дітей.

27 червня в КП «Чугуївський оздоровчий табір «Орлятко» було проведене свято туризму силами працівників Чугуївського районного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Розпочата робота щодо підготовки візитки району та матеріалів до інформаційно-методичного вісника району «Освіта Чугуївського району у 2011-2012 навчальному році».

Відділом у справах молоді та спорту районної державної адміністрації протягом звітного періоду видано 11 наказів.

22 червня проведено засідання Координаційної ради з питань організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді.

Протягом червня місяця проводились заходи щодо подальшого розвитку сфери фізичної культури і спорту, а саме:

проведення фінальних змагань районного Кубку шкільного футболу «Євро-2012» у м.Чугуїв;

проведення районного турніру з волейболу пляжного серед чоловіків та жінок, присвячений «Дню молоді у смт. Есхар;

районна команда взяла участь в  ХХІ Спартакіаді області 2012 року з масових видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації в спортивних змаганнях «Козацькі розваги» у м. Валки;

вихованці КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області» взяли участь в навчально-тренувальних зборах у м. Генічеську;

спортсмени району взяли участь в ХХІІІ Спартакіаді області 2012 року серед районів і міст 2 групи з волейболу пляжного серед жінок та серед чоловіків у м. Харків;

22 червня проведена нарада з тренерсько-викладацьким закладом КЗ «ДЮСШ Чугуївської районної ради Харківської області», Чугуївської ДЮСШ «Колос».

На виконання районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей, молоді та жінок на 2012-2016 роки» в районі були організовані та проведені заходи для відпочиваючих на І зміні КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» за темою «Профорієнтаційний експрес».

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки направлялись до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету в КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської області; ПЗОВ «Сосновий» Куп’янського району; дитячий оздоровчий табір «Олімпія» Балаклійського району; дочірнє підприємство санаторій «Ялинка» Зміївського району (6 осіб, з 09.06 по 29.06.2012); ПЗОВ «Орлятко» Ізюмського району.

До відділу звернулось 12 осіб щодо отримання пільг як багатодітна сім’я та видачу посвідчень багатодітної сім’ї та 18 осіб щодо літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

У червні службою у справах дітей було проведено 8 рейдів-перевірок по виявленню бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які бродяжать та жебракують. Обстежено умови проживання дітей в 28 сім’ях пільгового контингенту.

8 червня за участю заступника голови облдержадміністрації Шурми І.М., президента Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги» Андрієнка А.А. відбулося урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу на базі родини Старченко у Харківському приватному містечку «Отрадне», до якого було влаштовано 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Здійснено відвідування дітей району, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу в смт Есхар, с.Коробочкине і с.Леб’яже.

20 червня проведено семінар-нараду з інспекторам и у справах дітей виконкомів сільських, селищних рад.

Протягом місяця фахівцями районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді проінспектовані умови проживання 7 сімей та 3 осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Надано 48 соціальних послуг. Під соціальним супроводженням центру перебуває 9 прийомних сімей, в них виховуються 17 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 18 дітей.

В рамках місячника «Антинаркотик» проводилися інформаційно-просвітницькі заходи щодо профілактики шкідливих звичок серед молоді району.

Протягом місяця працювала спеціалізована соціальна служба підтримки ін’єкційних споживачів наркотиків. Зазначеній категорії надано 87 індивідуальних соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-психологічних послуг.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації були проведені наради з працівниками закладів культури району та завідуючими бібліотеками-філіями комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» та засідання ради.

За звітний період проведені такі культурно-масові заходи:

1 червня організовано та проведено театралізоване дитяче свято в смт Чкаловське, в якому взяли участь колективи художньої самодіяльності району;

8 червня –відкрито Будинок сімейного типу (Сім’я Старченко);

13 червня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблих воїнів республіки Казахстан в часи Великої Вітчизняної війни у с. Велика Бабка;

17 червня проведено урочистості до Дня медичного працівника у районний Будинок культури);

22 червня з нагоди 71-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945рр., Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у населених пунктах району проведені мітинги, покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам та братським могилам;

23 червня в райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби. Кращим державним службовцям вручені районні винагороди.

27 відбулися районні урочисті заходи до Дня Конституції України в смт Малинівка;

30 червня аматори району взяли участь у театралізованому святі Івана Купала в с. Стара Гнилиця.

Колектив бально-спортивного танцю «Вдохновение» Чугуївського районного Будинку культури взяв участь у міжнародному фестивалі в м. Несебр (Болгарія).

Проведено нараду в райдержадміністрації з питання підготовки та проведення відкритого районного фольклорного фестивалю «Весілля в Малинівці - плюс».

Сектором зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації було вивчене питання про фінансову підтримку діяльності інститутів громадянського суспільства. З районного бюджету, крім таких інститутів громадянського суспільства як районні засоби масової інформації (газета і телерадіокомпанія), кошти виділяються 4 громадським організаціям: Чугуївській районній організації ветеранів України, Чугуївській районній організації Товариства червоного хреста України, Чугуївському об’єднаному союзу інвалідів Афганістану, Чугуївській районній організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Підтримка їм надається на підставі розроблених програм за рішенням Чугуївської районної ради відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів.

Проведено організаційну роботу для підвищення рівня передплати на районну інформаційно-громадську газету Чугуївщини «Красная звезда» і обласну газету «Слобідський край».

За звітний період проведено засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Всього нагороджено 35 чоловік: 21 - Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради, 14 - Подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради (з нагоди Дня журналіста – 4, Дня державної служби -17, 12 – Дня медичного працівника, 2 – з нагоди ювілеїв).

У червні підготовлено 6 проектів рішень та матеріалів до них на пленарне засідання районної ради.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13.06.2012 № 462 було створено робочу групу щодо проведення обстеження приміщень виборчих дільниць Чугуївського району з чергових виборів народних депутатів України за участю представників Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області, Територіального управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Харківській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України Харківській області, Харківської філії ВАТ «Укртелеком» та санітарно-епідеміологічної служби та відповідальних осіб районної державної адміністрації, закріплених за виборчими дільницями.

25-27 червня 2012 року робочою групою відповідно до затвердженого графіку проведено обстеження приміщень, де планується розташувати дільничні виборчі комісії. За результатами проведеної перевірки складено протоколи щодо відповідності стану приміщень діючим нормативам. На підставі зазначених у них основних зауважень та рекомендацій розроблено план щодо усунення виявлених недоліків з конкретними термінами та відповідальними за виконання.

22 червня запрошені працівники райдержадміністрації взяли учать у пленарному засіданні районної ради.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка», а також на офіційному сайті райдержадміністрації.

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.


Заступник керівника апарату,

начальник організаційного відділу апарату

районної державної адміністрації Н.П.Штрифанова
^
Основні завдання райдержадміністрації на липень 2012 року:
з/п

Дата

Заходи

1.

Щодня


Нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації.

2.

02.07.12

16.07.12

Оперативна робоча нарада з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

3.

03.07.12


Нарада голови райдержадміністрації Лобойченка В.В. з питань розгляду звернень громадян та виконавської дисципліни.

4.

05.07.12

Навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву.

5.

06.07.12

20.07.12

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Чугуївської районної державної адміністрації.

6.

09.07.12

Розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками служб району, сільськими, селищними головами.

7.

11.07.12

Виїзд комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району до виконкому Юрченківської сільської ради для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги та прийому громадян за місцем проживання.

8.

12.07.12

Семінар-нарада з сільськими, селищними головами, секретарями місцевих рад.

9.

13.07.12

Пленарне засідання районної ради.

10.

18.07.12

Телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою «Успіх соціальної політики на ринку праці – чи є прогрес?»

11.

19.07.12

Засідання районного штабу щодо підготовки житлово-

12.

19.07.12

Проведення дня зустрічей в трудових колективах та з активом населених пунктів району за темою «Основні засади, організація та порядок проведення парламентських виборів відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України».

13.

27.07.12

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

14.

24.07.12

Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району (голова колегії – голова райдержадміністрації Лобойченко В.В.). Питання для розгляду:

1.Про стан розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів району та розроблення Схеми планування території району.

2. Про стан роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації за І півріччя 2012 року.

3. Про стан державно-церковних відносин у районі, тенденції та перспективи їх розвитку.

4. Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах райдержадміністрації за підсумками І півріччя 2012 року.

15.

25.07.12

Комплексне вивчення стилю та методів роботи служби у справах дітей райдержадміністрації.

16.

27.07.12

Урочисті заходи з нагоди Дня торгівлі.

17.

Щоп’ятниці

Участь голови райдержадміністрації Лобойченка В.В. в обласній селекторній нараді.

18.

Протягом

місяця

Організація особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі виїзних.

Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року iconЗвіт про виконання плану роботи Балаклавської районної державної адміністрації на червень 2012 року. (додається). Голова районної
Про затвердження звіту про виконання плану роботи Балаклавської районної державної адміністрації на червень 2012 року
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов